>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

7. kolejka La Liga [29.09 - 01.10.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kurs od: Bah
W następny weekend czeka nas niezbyt ciekawa kolejka pod względem hitów. Faworyci zatem nie powinni zawieść przed przerwą reprezentacyjną. Gdy połączymy wygrane Celty+Sevilla+Atletico+Valencia wyjdzie nam naprawdę ciekawe AKO. Pewne wygrane powinny odnieść Real i Barcelona. Tak naprawdę nie wiadomo co z formą Sociedad oraz Villarrealu.
Zapraszam do dyskusji oraz do pisania analiza
Światła. Aparat. Akcja!

To jest LaLiga!
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Villareal - Eibar x2 2.0 Uni
Sprawa jest prosta, najgorsza ofensywa La Liga mierzy się z jedną z najgorszych defensyw, tyle że Eibar na 14 goli, aż 9 straciło w meczach z Barceloną i Sevillą. Villareal to 3 albo 4 półki niżej w tym momencie. Gospodarze są idealnym rywalem, żeby trochę się odbić od dna, ponieważ ta ekipa nie potrafi stworzyć nawet jednej składnej akcji. To jest wyrachowana, minimalistyczna padlina, taka trochę karykatura Atletico, ale z tych najgorszych meczów. Za tym minimalizmem nie idą żadne wyniki, bardziej jedna kompromitacja za drugą. Villareal od zawsze prezentowało padliniarski styl, ale jakimś cudem męczyli te zwycięstwa. W tym sezonie w końcu coś pękło i na ten moment są zwykłymi chłopcami do bicia. Dlatego ja tu nie widzę absolutnie żadnych argumentów, oprócz tego, że grają u siebie. Piłkarsko są teraz na poziomie walki o utrzymanie i jeśli ktoś nagle nie nauczy grac w piłkę tych przereklamowanych przeciętniaków, to szykuje się dla nich bardzo ciężki sezon.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Celta to jutro setunia po dobrym kursie 1.70. Celta się przełamała i teraz czas na win u siebie. Girona bez formy. Ja to gram.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Celta - Girona
Celta @ 1.72
buk: bah


Beniaminek, który na początku sezonu sprawił sporą niespodziankę remisując 2:2 z Atletico i wygrywając 1:0 z Malagą, od kilku spotkań nie potrafi wyjść z małego dołka. Od czterech spotkań nie potrafią odnieść zwycięstwa, lecz nie zapominajmy, że mierzyli się z takimi rywalami jak Athletic, Sevilla czy Barcelona. W każdym z tych trzech spotkań nie dostali lania, lecz dzielnie się bronili. Jutro przed nimi kolejny ważny sprawdzian w którym mam nadzieję, że poniosą niestety klęskę. Celta po nie udanym początku sezonu w końcu efektownie wygrała na wyjeździe z Eibar 4:0. To może być początek formy, która będzie się pięła w górę. Jednak żeby tak było dziś muszą pójść za ciosem i wygrać z Gironą. Unzue ciągle trzyma się jednego ustawienia i tego samego składu od kilku meczy. To wszystko ma zacząć ze sobą współgrać, a efekty na pewno przyjdą i to bardzo szybko. Spotkanie z Gironą może nie być dla gospodarzy łatwe lecz powinni oni zgarnąć trzy punkty.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Espanyol z podpórką czy Real wygra?
Nie wierzę w to żeby Real czwarty raz z rzędu stracił u siebie punkty. Wiadomo niespodzianki się są i będą, ale Real limit wpadek przed własną publiką już wyczerpał w tym sezonie. We wtorek rozegrali trudny mecz w Dortmundzie, ale wypadli tam bardzo dobrze i zasłużenie wygrali. W niedzielę myślę, że będzie podobnie.
Jak już coś brać w meczu Realu to rzuty rożne gospodarzy i w całym meczu.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Barcelona wygra i over 3,5 w meczu @1,44 fortuna

Jak dla mnie promocja. Las Palmas jest w mojej opinii jednym z kandydatów do spadku, na swoim stadionie są jeszcze w stanie sprawić jakąś małą niespodziankę ale na Camp Nou nie wróże im szans. Barca nie zachwyca stylem ale wyniki przemawiają zdecydowanie ku piłkarzom Valverde. Od czasów Superpucharu z Realem Barca same zwycięstwa, na Camp Nou odpowiednio 2:0; 5:0; 3:0 i 6:1. Las Palmas być może zdobędzie nawet gola na Camp Nou ale Barca powinna im zaaplikować min 4 bramki by w dobrych nastrojach pojechać na mecze reprezentacji.
RSSS - Betis typ: X2 @1,9 fortuna

Betis w tym sezonie gra naprawdę nadspodziewanie dobrze. Ograli Real na SB, na Camp Nou z Barca całkiem solidny mecz, tylko 0:2 w plecy a swoje sytuacje w tym meczu mieli. Sociedad po świetnym początku sezonu powoli dołują, ostatnie 4 mecze to 4 porażki. Najpewniejszy w tym meczu jest remis jednak pogranie remis lub Betis to spora szansa na value. Betis traci stosunkowo mało bramek co może być najważniejszym aspektem w spotkaniu na Anoeta.
Powodzenia
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Espanyol z podpórką czy Real wygra?
Real powinien to wygrać, myślę bezproblemowo, na tym etapie rozgrywek strata do Barcy juz za duza zeby tracić punkty z przeciętniakami, po takim meczu jak w Dortmundzie, powinien dać im bodzieć do lepszej gry, pojedynki bezpośrednie między Królewskimi a Espanyolem są miażdzace na korzyść Realu, 20 ostatnich spotkań to 17 zwycięstw Realu i tylko 3 remisy, nie wiem kiedy ostatni raz Espanyol wygrał z Królewskimi ale flashscore, do 2008 roku pokazuje ze Real nie odniósł żadnej porażki, nie wiem jak we wcześniejszych latach ale 9 lat bez zwycięstwa to calkiem sporo
 
C 247

corner91

Użytkownik
Sevilla - Malaga
Sevilla Win &amp; Under 3.5 gola
@ 2.15
Forbet
Ze sporym zainteresowaniem będę oglądał ten mecz natomiast odnośnie typu zastanawiam się czy Malaga jest w stanie strzelić drużynie z Andaluzji choć by jedną bramkę a szanse na to bukmacherzy oscylują 50/50. Malaga w tym sezonie gra bardzo słabo i nie są poukładani tak w ataku jak i obronie. Sevilla natomiast to solidna drużyna, która nie boij się nikogo i gra z każdym zespołem jak równy z równym. Świetnie poukładał ich trener z Argentyny E. Berizzo. Spodziewam się iż Sevilla jako gospodarz tego meczu będzie kontrolowała mecz natomiast Malaga bronić będzie dostępu do własnej bramki. Jeżeli Malaga zdecydowała by się na otwartą grę w tym meczu nie widzę dla nich większych szans ponieważ Sevilla to moim zdaniem zbyt Solidna drużyna aby nie poradzić sobie z atakami drużyny Malagi. Przywiduję tutaj zwycięstwo Sevilli po dość dobrym meczu natomiast dodaję under 3.5 gola ponieważ zwiększa zdecydowanie kurs a na pokrycie tego overa raczej piłkarze obu drużyn nie będą się za bardzo spinać łącze to raczej z bezradnością gry w ataku ze strony Malagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karnajl 3

karnajl

Użytkownik
Deportivo La Coruna - Getafe
Getafe 3,40 Fortuna ⛔

Beniaminek mimo trudnych rywali na początku był zdyscyplinowany w obronie, stracił mało bramek np. 0:1 z Sevillą, 1:2 z Barceloną, gdzie prowadzili do 62 minuty. Getafe dokonało również udanych transferów przed sezonem, wzmocnili obronę, ściągnęli Bergarę z Realu Sociedad, który prezentuje się bardzo dobrze (ostatnio bramka w wygranym 4:0 meczu z Villareal). La Coruna jest drużyną, która straciła do tej pory najwięcej bramek w La Liga (15 w 6 meczach). Mają problemy z obsadą bramki, obrona również nie spisuje się najlepiej. Mówi się o niepewnej przyszłości trenera zespołu Pepe Mela. Bilans bezpośrednich spotkań również przemawia za drużyną gości, która wygrała ostatnie 4 z 5 meczy.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Trochę późno, ale lepiej późno już wcale.
Za chwilę Sevilla zmierzy się z Malagą. Zawsze spotkania derbowe w Andaluzji obfitowały w kartki. Często nawet koloru czerwonego. Ja się dziś skupiam tylko na żóltkach. Malaga w kiepskiej formie i na boisku rywala będą musieli grać ostro, by jakoś zapobiec kolejnej stracie cennych punktów.

o5.5 żk rivalo @1.85 ⛔⛔
i sędzia Suarez Trujillo, który lubi kartkować
http://pl.soccerway.com/referees/daniel-jesus-trujillo-suarez/94530/
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Espanyol z podpórką czy Real wygra?
Chyba nie ma lepszego rywalaw lidze dla Realu niz Espanyol. Oni chyba nawet jakby mieli wybrac punkty z Realem i utrzymanie czy porazka, spadek i wtedy utrata tytułu przez Barcelone to by wybrali to drugie ???? Real spokojnie wpakuje minimum 3 gole.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Real Sociedad-Real Betis Over 2,5+BTS @ 1,80 forBet✅4:4

Może dziwnie zabrzmi, ale to będzie hit niedzielny. Obie ekipy fajnie zaczęły sezon, przy czym Realowi Sociedad trochę ostatnio nie idzie. Przede wszystkim tracą mnóstwo goli i tutaj jest kłopot. Ja rozumiem kontuzje, rotacje itd., ale takie błędy, jak ten Rulliego w czwartek, to jest po prostu dramat. Na dzisiaj wracają prawie wszyscy, bo dalej brakuje Inigo Martineza. Zagrają pewnie Aritz i Diego Llorente, a obaj panowie dobrze grają w powietrzu, więc liczę na nich również w ofensywie. Większość składu odpoczęła w środku tygodnia, bo dużo rotował Eusebio, więc teraz pełna moc na mecz ligowy i przerwanie passy porażek.
Goście super początek, mimo że mieli naprawdę trudny terminarz. Mecze z Barcą, Villarrealem czy Realem Madryt, do tego Celta, a zatem naprawdę trudno, a mimo tego mają 5. miejsce. Super początek ze strony Tony&#39;ego Sanabrii, Sergio Leona i Joaquina i już ta trójka będzie postrachem. Do tego taki Guardado, ze swoją magiczną lewą nogą, a przede wszystkim efektowny sposób gry, co cechuje ekipy Quique Setiena.
Liczę na otwarty mecz i kilka bramek z obu stron. Mi się widzi jakieś 2:1/2:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Madryt - Espanyol 13
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.81
buk: bah
&#39;&#39;Wygrać u siebie&#39;&#39;

Prawda jest taka, że Królewscy nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów w spotkaniu domowym. Z tego co pamiętam to Real w poprzednim sezonie był maszynką do nabijania rzutów rożnych i dziś jestem zdania, że będzie podobnie. Real od samego początku rzuci się na swoją ofiarę aby jak najszybciej strzelić gola, który wprowadzi w drużynie spokój. Real w tym sezonie stwarza sobie całą masę sytuacji podbramkowych i większość z nich zamieniana jest na gole bądź na rzuty rożne. Real w tym sezonie nabija ich całkiem sporo, spójrzcie sami:
Z Borussią Dortmund 6
Z Alaves 12 (dom)
Z Betis 12 (dom)
Z Real Sociedad 6
Z APOEL 9 (dom)
Z Levante 13 (dom)
Z Valencia 13 (dom)
Jak widzimy w spotkaniach domowych jest to maszyna w rzutach rożnych. Jeśli do tego dołożymy rzuty rożne gości to over powinien się pokryć i to dość szybko. Na koniec chcę dodać, że Real dziś przystąpi trochę osłabiony bowiem nie zagrają min. Benzema, Carvajal, Bale, Kovacic czy też Marcelo. Espanyol będzie szukał swoich szans, a gdy to goście strzelą bramkę jako pierwsi to Królewscy będą musieli jeszcze to bardziej naciskać na rywala.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pozi 97

pozi

Użytkownik
„Noticia de última hora en Barcelona. En plena jornada del referéndum del 1-O, el Barça tiene previsto una reunión de urgencia para estudiar la reacción del club de cara al partido de LaLiga de este mismo domingo a las 16.15 h. en el Camp Nou ante Las Palmas. No se descarta ninguna opción, incluso estará sobre la mesa la suspensión del encuentro”
W skrocie niewiadomo czy spotkanie sie odbedzie ze wzgledu na zamieszki zwiazane z referendum
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Odbędzie się. Składy już są.
Dla mnie dobrą inwestycją (oby) jest pogranie na kartkę Pique @4.50. uni::zoltakartka:✅35&#39;
Gościu ma czasem odchyły, a że dziś referendum, to pewnie będzie się chciał pokazać z flagą Katalonii. Może strzeli gola i załapie głupią kartkę przez zdjęcie koszulki itp? Albo po prostu sfauluje kogoś, bo w wielkiej formie to on nie jest już od początku tego sezonu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom