>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

11. kolejka I ligi (29-01.10.2017)

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ruch Chorzów - Miedź Legnica 2 1.65 ⛔ForBet
Miedź Legnica jedna z czołowych druzyn od lat w 1 lidze zawsze wymieniam w roli faworyta do awansu z drugiej strony Ruch Chorzów zasłużona drużyna w Polskiej piłce ale teraz z wielkimi problemami. Po zmianie trenera Ruch zaczął w końcu coś grać choć do pełni zadowolenia brakuje jeszcze wiele. Ostatni mecz grany na wyjezdzie wygrany ale rywal niezbyt wymagajacy. Miedź ostatnie dwa spotkania przegrane jeszcze mecz ze Stomilem na wyjeździe można zrozumieć bo stadion w Olsztynie jest twierdza w tym sezonie ale ostatnią porażka u siebie z Podbeskidziem byla zaskoczeniem.
Miedź powinna dzisiaj wygrać. Piłkarsko lepsi, na wyjazdach dobre wyniki, zawodnicy doświadczeni i zapewne beda chcieli sie zrehabilitowac po dwóch porażkach a rywal do tego bardzo dobry.
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
Ruch Chorzów - Miedź Legnica 2 1.65 ForBet
Miedź Legnica jedna z czołowych druzyn od lat w 1 lidze zawsze wymieniam w roli faworyta do awansu z drugiej strony Ruch Chorzów zasłużona drużyna w Polskiej piłce ale teraz z wielkimi problemami. Po zmianie trenera Ruch zaczął w końcu coś grać choć do pełni zadowolenia brakuje jeszcze wiele. Ostatni mecz grany na wyjezdzie wygrany ale rywal niezbyt wymagajacy. Miedź ostatnie dwa spotkania przegrane jeszcze mecz ze Stomilem na wyjeździe można zrozumieć bo stadion w Olsztynie jest twierdza w tym sezonie ale ostatnią porażka u siebie z Podbeskidziem byla zaskoczeniem.
Miedź powinna dzisiaj wygrać. Piłkarsko lepsi, na wyjazdach dobre wyniki, zawodnicy doświadczeni i zapewne beda chcieli sie zrehabilitowac po dwóch porażkach a rywal do tego bardzo dobry.
U tego niezbyt &quot;wymagającego rywala&quot; oglądałem kolejno Odrę, Wigry, Chrobrego,Stomil no i ostatnio Ruch.
Tak się fajnie składało (składa), że każda z tych drużyn miała (ma) następną kolejkę z Miedzią u siebie. I powiem tak - głównie na podstawie tego co widziałem co te drużyny pokazały to:
- Odrze nie dawałem żadnych szans, wręcz twierdziłem, że będzie pogrom;
- Wigry- przewidywałem że będzie łatwy mecz dla Miedzi;
- Chrobry - Miedź może się pomęczyć, ale powinna wygrać;
- Stomil - może jakiś remis wywalczą (Stomil).
Jak się skończyły te wszystkie mecze każdy wie lub łatwo może sprawdzić.
Co do dzisiejszego Ruchu to powiem przekornie tylko tak: zaprezentował się najlepiej ze wszystkich drużyn, które gościły u tego niezbyt &quot;wymagającego rywala&quot; ;).
ps. Osobiście gram over 2,5
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Witam, w dzisiejszym meczu między Podbeskidziem, a Puszczą ide zdecydowanie w gospodarzy meczu. Widać, ze w drużynie z Bielska w końcu zaczęło działać wszystko tak jak powinno, nowy trener tchnal nowe życie w drużynę, widać, że chlopakom zaczęło zależeć na wynikach, czego dowodem są trzy ostatnie wygrane w lidze, odpowiednio z Olimpia, Pogonią, Miedzia.
Puszcza nie jest drużyną, która często wygrwa na wyjazdach, raczej sa drużyną własnego boiska.
Podbeskidzie 2.11@ 1xbet. 2-1✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom