>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy by Bolesław Chrobry

boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Witam, jestem biednym studentem grajacym overy 5.5 w NHL w progresji, moje stawki to
1zł/2zł/5zł/10zł/20 zł, oczywiscie żartuje, ale o to w tym wszystkim chodzi. Nie chce zasmiecac dlugimi postami forum na zywo, to wjezdzam tutaj, zeby popisac do siebie.
W przed sezonie poki co 7/12 typow, ostatni trafiony, więc można powiedzieć ze 1 typ podany tutaj gram za 1zł ????

Typ #1. ✅

Wild vs Thrash -
Wild 60&#39;@1,85

Tym razem nie over ???? Minesota u siebie, w mocnym skladzie, Sutery, Staale, Granlundy, Niederreitery się meldują na tafli i Devan Dubnyk na bramie. O Avalanche nie bede pisal, bo kojarze tam może 2 grajkow, swoim najmocniejszym skladem co prawda pokonali 15 skład Stars, no ale dziś strzelają do Dubnyka a nie do Lehtonena (nadal wierze, że nie bez powodu wydali 7 milionow dolarow za Bishopa i to on bedzie bronil w sezonie). Kurs warty gry, nawet jak na przed sezon.

Typ#2
Coyotes vs Sharks
over 5.5 @1,96??!!

Sharks biją niesamowicie, widać po nich motywacje i potrafią nieźle odnalezc droge do siatki.
Od kojotow oczekuje w tym sezonie dobrej gry, widze w nich ogromny potencjał, nawet playoffowy. Niestety nie znam jeszcze składów drużyn, a dzisiaj ide pochlać, więc muszę pisać bzdury juz teraz, to radziłbym poczekać. Jak zagra 2/3 z trio ???? pavelski, thornton, burns) to bede grał ten typ, jak nie to odpuszczam. Na brame małe szanse, że wyjedzie Jones znowu dzisiaj, więc kojoty powinny też potrafiać.

 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Typ #3
TB Lightning - Florida panthers
Lightning 60&#39; @1,95

Zaczne jak czesto, od opisania stanu defensywy. W bramie bolts Budaj/Vasilewski, klasa bramkarze, nikt nie neguje. Hedman w formie, co dla lidera defensywy rzecz ważna. Po nie udanym sezonie poprzednim, i udanych transferach Lightning w przedsezonie w moich oczach gra na wysokim poziomie, nie graja &quot;na pół gwizdka&quot; Szkoda, że mojego ulubionego hokeisty nie bedzie (Stamkoss oczywiscie). Panthers po nieudanych transferach, oczywiscie obiektywne moje zdanie. Nadal pozostaje druzyna trzeciej 10. Po moich obserwacjach, defensywa w hokeju wygrywa mecze. Ta po stronie Bolts, kurs zachecający, 1,95, tampa u siebie. Powinno się zgadzać
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Typ #7
Hokej Niemcy
Munchen vs koln
Munchen 60&#39; @1,85

Jedyny zespół europejski który gram kolejka w kolejke. Poprzedni sezon mieli strasznie udany, także liczę na przynajmniej 60% zwycięstw także i w tym.
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Typ #8
CBJ vs STL
STL OT&#39; @1,94⛔
Flyers vs rangers
over 5.5 @1,82✅

ako@3,53


Pierwszy próg progresji, gram wiekszy kursik. STL z czystej sympatii, z dodatkiem dobrej gry w przedsezonie, postanowiłem spróbować. Flyers ani jednego overa 5.5 w przedsezinie, rangers tylko 1-trafiony akurat przeze mnie. Dzisiaj licze na przełamanie tych underków. Oba mecze o 1:00, więc jak nie wyjdzie jest meczyk o 4 zeby jeszcze dzis zarobić z drugiego progu progresji ????
Lekcja: STL w tym sezonie może być znowu przehypowane.
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Typ #11 UWAGA: NIE GRAM GO, BADAM RYNEK, TEST SHL, PIERWSZY RAZ W ZYCIU.
Szwecja
BIK Karlskoga vs Modo
Modo over 2.5 @2,00

Rozliczyc go rozlicze, do statystyk, jednak jak nie wejdzie, nastepny typ normalnie 1 próg progresji.
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Typ #12
NHL
Canes vs Oilers
Over 5.5 @1,8

Jak dzisiaj wyliczylem, 31 na 37 spotkan w dywyzji pacyficznej skonczylo sie overem 5.5. Licze na podtrzymanie dobrych % przez oilers. Licze na dobre widowisko, obie druzyny nastawione na agresje. Dzisiaj Europa nie zawiodła, więc nie chce mi się zbytnio myśleć, a do głowy mi przyszedl dzisiaj tylko ten over. GL. Mecz ze wskazaniem na Edmonton McDavids, ale Huricannes no, obiecujaco wygladaja na przyszly sezon nie powiem.
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Typ #20
NHL
Penguins vs Blue Jackets
CBJ over 2.5 @1,97

Testu ciąg dalszy, okres przygotowawczy pod sezon, trzeba obrac odpowiednia strategie. Mecz zakwalifikowałbym jako overowy. 18000 biletow rozdanych młodzieży za darmo, może być ciekawy mecz. Kurtki 5 meczy z rzedu z overem 2.5, widać ofensywa działa, a atmosfera dzisiejszego meczu sprzyja widowiskowości. Murray na bramie, 2 razy bronil, 2 razy powpuszczał kilka bramek, mysle ze bedzie podobne i dzis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom