>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czechy Tipsport extraliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
21.9 /17:10
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec under 5,5 @ 1.57 fortuna⛔ 5-2
Gratulacje dla Trinca!
Zapowiada się nam bardzo zacięte spotkanie na dobrym poziomie taktycznym. Nie spodziewam się jutro strzelaniny,a bardziej kontrolowanej i wyrachowanej gry. Oba zespoły bardzo doświadczone i aspirujące do czołowych lokat w tabeli,dobrze otwarły sezon. Ocelari na własnym lodzie są silni i dlatego spodziewam się od początku mocnej obrony Liberca,bo nie mogą sobie pozwolić na narzucenie stylu gry przeciwników. Jeśli nie będzie przypadkowych bramek,rykoszetów,szcególnie w 1 tercji to raczej zobaczmy niski wynik. Dla przyładu tylko w 2 meczach na ostatnich 12 padł over 5.5.Kurs na under 4,5 też bardzo kuszący @ 2.56
Třinec-Liberec 05.02.2017 3:4(1:3,0:1,2:0) Tipsport extraliga
Liberec-Třinec 26.12.2016 3:0(1:0,1:0,1:0) Tipsport extraliga
Třinec-Liberec 11.11.2016 1:2(0:1,1:1,0:0) Tipsport extraliga
Liberec-Třinec 23.09.2016 0:3(0:0,0:1,0:2) Tipsport extraliga
Třinec-Liberec 16.02.2016 0:3(0:0,0:1,0:2) Tipsport extraliga
Liberec-Třinec 30.12.2015 3:1(1:1,1:0,1:0) Tipsport extraliga
Třinec-Liberec 15.11.2015 2:3 PP(0:0,2:2,0:0) Tipsport extraliga
Liberec-Třinec 27.09.2015 2:1(1:0,0:0,1:1) Tipsport extraliga
Třinec-Liberec 01.02.2015 2:1(1:0,0:0,1:1) Tipsport extraliga
Liberec-Třinec 26.12.2014 3:4 P(2:0,1:1,0:2) Tipsport extraliga
Třinec-Liberec 02.11.2014 2:3 P(0:0,1:1,1:1) Tipsport extraliga
Liberec-Třinec 21.09.2014 0:3(0:0,0:1,0:2) Tipsport extraliga
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Gram na Trzyniec w fortunie po 1.88 z prostego wzgledu. Jest to forma Liberca na wyjazdach. Wspomne tylko o porazkach 0-2 z Litwinowem i 0-3 z Olomuncem - druzyna ktora w 5 meczach stracila 18 bramek!!!
Dla odwaznych bet Trzyniec wygra do 0 jest za rowno 6 zl ale jest to bet piekielnie ryzykowny i warto go zagrac jedynie dla zabawy
Innym betem wartym rozwazenia dla mnie jest polaczenie wygranej Trzynca z najnizsza linia overowa wiec 4.5 i tutaj czysta 1/+4.5 jest warte 2.79 ( oczywicie przy zalozeniu ze jednak Liberec cos strzeli, zakladam jednak ze tak i jakos dziwnie mam czuci ze bramki tu sie jednak posypia i tym razem starcie tych ekip pod znakiem overu)
I ostatnim fajnym zdarzeniem jakie znalazlem na ten mecz jest strzelec bramki Ruzicka za 3.10 z duzym prawdopodobienstwem ale ja sklaniam sie ku liderowi klasyfikacji strzelcow a wiec Marcinko (3.20 ze strzeli)
Pozdrawiam i powodzenia
--
Tym razem sie poszczescilo, oby tak dalej, ogolnie odkad ruszyly ligi hokejowe to jakos tak sie u mnie bardziej zielono zrobilo ;) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
1 461

123pro123

Użytkownik
Pirati Chomutov - Vitkovice
Pirati/+5.5
@3.70⛔ ech, poniosla mnie fantazja ;)
Fortuna
Niepokonany zespol z Chomutova staje przed arcytrudnym zadaniem. Podejmie HC Vitkovice i wg mnie umocni sie na prowadzeniu, a mecz bedzie ladny dla oka i obfity w bramki. Typ ryzykowny bo poki co wydaje mi sie ze Chomutov mial latwiejszy terminarz a i tak dosc nieoczekiwanie zgubil pkt wygrywajac dopiero po dogrywce z Dukla Jihlava. Licze na to ze Laco wyciagnie wiecej niz wszyscy sie spodziewaja i sam takze umocni sie jako lider w rankingu bramkarzy, a Vitkovice spala sie podobnie jak przy meczu z Ocelari i poniosa druga w tym sezonie porażkę.
Bezpieczniejsza opcja to czysta 1 po regulaminowym 60 minutach za 1.95 lub granie na zwyciestwo takze po dogr czy karnych ale tutaj juz mniejszy zysk bo taki bet jest wart &quot;marne&quot; 1.54
Z kolei laczony bet na win (60.) Piratow z overami to kolejno 2.69 (4.5) i rowno 5 (6.5).
Drugi z kolei bet jaki wypatrzylem na jutro w Czechach to z kolei bet na strzelca, ktory prezentuje sie w tych rozgrywkach wybornie i na pewno nie pozostawi bez odpowiedzi dzisiejszej bramki Marcinko
Mlada Boleslav - Pilzno
Kubalik Dominik strzeli gola razem z dogrywka i decydujacym rzutem karnym
@2.60 ✅
Sprawa prosta, w 5 meczach 6 bramek. No dobra w zasadzie 3 bo hattrick z Olomuncem ktoremu Pilzno zapakowalo az 10 bramek, 2 z HK Mountfield i jedna z Litvinovem. Tak czy inaczej krazek go szuka i znajduje. Dla mnie faworyt do wpisania sie na liste strzelcow. Miejmy nadzieje ze to zrobi
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
23.9. 17:00
HC Ocelari Trinec (-1,5)
- HC Verva Litwinov @ 1.80 fortuna 5-1 ✅
Myślałem,że mecz jest w niedzielę,a to już jutro. Ocelari we wczorajszym meczu z Libercem (5-2) pokazali,że są bardzo silni i zmotywowani na wygrane przed własną publicznością. Drużyna wygląda solidnie.Dobrze broni w osłabieniu i atakuje w power play. Marcinko bardzo aktywny,Polansky też (choć łapie głupie kary),do tego Adamsky,Marek Růžička,Irgl,wracający Marosz...wygląda to dobrze. Mogą zostać liderem po tym spotkaniu,więc będzie o co walczyć.
Litwinov słabo rozpoczął sezon.Nie widzę w tym zespole potencjału na walkę o szpice tabeli. Raczej będzie to gra o utrzymanie. W ostatnim meczu z Olomoucem u siebie kompletnie bezradni (0-3),jeszcze dzisiaj grają mecz ze Zlinem,także podróż do Trinca i tak naprawdę kilka godzin na regeneracje,to na pewno im nie pomoże.
Daje (-1,5) bo bardzo często Ocelari prowadząc dobijają przeciwnika strzałem do pustej bramki.Myślę jednak,że nie będzie takiej potrzeby i Smoki wygrają pewnie.
Taka anegdotka: Polansky przez lata kupował u mnie sprzęt wędkarski. Pamiętam jak na parkingu przywalił swoim Hamerem w samochodzik jakiejś Pani co nabywała jedzonko dla chomika ;-) Oj było zamieszania! Hehe i nikt nie wiedział,że on gwiazda czeskiego hokeja ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
1 461

123pro123

Użytkownik
Pełna zgoda co do powyższej analizy
Uzupełniając temat znalazłem też kilka ciekawych zdarzeń, jako, że jutro tylko ten jeden mecz u naszych południowych sąsiadów
Być może komuś się któryś spodoba (wszystkie wydarzenia wystawione w Fortunie)
a) 1 drużyna zdobędzie bramek / +3.5
@2.01✅
po raz kolejny uważam, że będzie to overowy pojedynek, a Ocelari stać na minimum 4 bramki, kurs przyzwoity i wydaje mi się ze sporym value
b) 1/+4.5
@2.12✅
inny typ łączący się z overem, myślę, że 5 bramek u Czechów to dość niska linia i przyzwoicie płacona
c) 1tercja/spotkanie - 1/1
@2.29✅
Trzyniec na 6 spotkań 5 razy wygrał 1 tercję i raz tylko zremisował (ostatnio w wygranym 5-2 meczu z Libercem po 1 tercji było 1-1). Co ciekawe nawet w spotkaniach, które przegrał po 1 tercji prowadził (z Mountfield HK 1-0 i z Kometą 3-2)
Litvinov z kolei na 5 spotkań ani razu nie wygrał 1 tercji, ani razu w 1 tercji nie strzelił nawet bramki. Co prawda tylko 2 pierwsze tercje przegrał, ale mam przeczucie, że jutro przegra 3 raz
Póki co nie ma wystawionych strzelców, ale standardowo Ruzicka i Marcinko, myślę, że koło 2.50 będzie na ich bramkę i wydaje mi się, że zwłaszcza ten drugi znów ukąsi. Szczerze mówiąc jeśli będzie opcja na Marcinko 2+ to ja w to jutro wchodzę
E: strzelcy wystawieni za 2.60 Ruzicka i 2.70 Marcinko
Gram Marcinko 2+ - @7.25⛔ dziś jednak ani Ruzicka, ani Marcinko
Powodzenia
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Plzen - Pardubice (4.5) ✅ 10-2
ilość goli w meczu - 4.5
Typ:: + 4.5 1.45

Hr. Kralove - Sp. Praga stare jajo,było trzeba nie ruszać ⛔ 2-3

zakład bez remisu
Typ:: Hr. Kralove 1.65

Liberec - Chomutov (5.5) ✅ 1-4

ilość goli w meczu - 5.5
Typ:: - 5.5 @ 1.50

AKO : 3.59 sts ⛔
Tak to widzę wstępnie na jutro. Tak na szybko bez analiz .Co myślicie?
 
1 461

123pro123

Użytkownik
HK Mountfield - Sparta Praga
ten mecz gdy zobaczyłem w ofercie od razu obiecałem sobie, że obejdę się z nim jak ze starym jajem i nie tknę ;) dla mnie mecz wszystkich możliwości, obie ekipy w tym sezonie poniżej oczekiwań i obawiam się, że może się tu wydarzyć wszystko. Póki co większe dno gra chyba Sparta bo Hradec zaczyna się trochę jakby budzić. Ja jednak to odpuszczam, ale życzę powodzenia
Plzen - Pardubice
myślę, że bez najmniejszego problemu wejdzie 4.5 bramki. Ja osobiście gram też to spotkanie, ale w nieco innej formie. Pardubice ostatnio postrzelały, ale na swoim lodzie i przeciwko Dukli Jihlava, teraz nie dość że w gościach to i przeciwnik z wyższej półki, myślę, że max 2 bramki Pardubic przeciwko 5-6 gospodarzy.
Liberec - Chomutov
tu myślę, że under jest dobrą opcją do zagrania, Liberec w 5 na 6 dotychczasowych spotkań nie przekroczył wraz ze swoim rywalem linii 5.5 w meczu. Myślę, że Piraci będą mieć tu ciężką przeprawę i wydaje mi się że jedno bramkowa wygrana Liberca lub jakaś dogryweczka może się tu wydarzyć, ale jako że lubię Piratów z Chomutova to zagram na nich ale w miarę bezpiecznie ;)
Ja natomiast na jutro widzę te Czechy trochę w ten sposób:
Plzen - Pardubice 1/+4,5 - @2.09✅
Vitkovice - Ml. Boleslav 1/+4,5 - @2.47⛔
Liberec - Chomutov (+1,5) 2 - @1.63✅
Kometa - Dukla 1tercja/spotkanie 1/1 - @2.10✅
Ako: 17.67 (fortuna)⛔ było blisko, ale za blisko nie płacą, ale spokojnie odkujemy się ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
1 461

123pro123

Użytkownik
dziś czeska najwyższa pauzuje, ale gra niższa liga u naszych sąsiadów więc jeśli ktoś nie lubi pauzować to podrzucę, z braku laku, propozycje na 1 ligę:
1. Frydek Mistek - Havirov 1/+4.5 - 1.94 ⛔
Derby. Oba miasteczka dzieli niewiele ponad 15 km i przyjęło się te pojedynki nazywać derbami, mimo iż kluby nie są z jednego miasta. Gospodarze to lider czeskiego zaplecza, mający w składzie naszego rodaka, Arona Chmielewskiego, który co prawda jest zawodnikiem Ocelari, jednakże z racji niewielkiej szansy na grę w czeskiej Ekstralidze wysłany do Frydka Mistka. Dla samego Arona ten mecz też będzie niejako specjalny, gdyż przed Frydkiem Mistkiem występował właśnie w Havirzovie, który jest farmą Ocelari. Być może będzie mocniej zmobilizowany i zapunktuje w tym meczu. Tak czy inaczej myślę, że gospodarze udźwigną ciężar derbów i na własnym lodzie pokażą pełnię sił. O ile zwycięstwa gospodarzy jestem niemal pewien, to te bramki są związane z pewnym ryzykiem, więc można także zagrać samo zwycięstwo gospodarzy (@-1.50) ja jednak wchodzę w over bramkowy i biorę wyższy kurs, bo myślę że goście dorzucą tutaj coś do puli bramek i te 5 w tym meczu padnie
2. Kadan - Cz. Budejovice 2/+5.5 - 2.21 ⛔
Kadan jest niewątpliwie najsłabszą drużyną w całym tym towarzystwie. Dość powiedzieć, że wszystkie mecze przegrane w tym sezonie. Motor (Cz. Budejovice) dobrze zaczął sezon dwoma zwycięstwami, później jednak przyszły dwie porażki i ostatnio powrócił na zwycięski szlak (wygrana z Prostejovem). Dziś przyjeżdżając do najsłabszej ekipy będą z pewnością chcieli podtrzymać serię zwycięstw. Jeśli chodzi o mecze z udziałem gospodarzy to jedynie w 2 na 6 nie została przekroczona linia 5.5 bramek (oczywiście licznik zatrzymał się na 5, więc można uznać to za przypadek) w pozostałych 4 meczach linia wchodziła z zapasem, czasem wręcz sporym. Oczywiście tutaj również można bezpiecznie zagrać samo zwycięstwo gości (@-1.40), ale wydaje mi się, że tutaj nie ma co się rozdrabniać, bo Kadan &quot;lubi&quot; tracić dużo bramek.
wszystkie kursy są z Fortuny
Ako bezpieczne:
Frydek Mistek - Havirzov 1 - 1.50
Kadan - Cz. Budejovice - 1.40
2.10 (przy dużym wkładzie można grać, jednak należy pamiętać, że nigdzie nie ma pewniaków a wtopa kursu 1.4 boli bardziej niż 2+ ;) )
Ako z ryzykiem (to gram sam):
Frydek Mistek - Havirzov 1/+4,5 - 1.94
Kadan - Cz. Budejovice 2/+5.5 - 2.12
4.29 (tutaj już przy 100 wkładu wyciągamy 377,52)
powodzenia
-
Porazka na calej linii. Dzis plecy, przykro mi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
26.9. 17:30

Kometa Brno
- Sparta Praha @ 1.44 fortuna ✅
Kometa Brno to mistrz z zeszłego sezonu. Zasłużony Mistrz! Mają bardzo silny,doświadczony i zgrany zespół. W przerwie między sezonami nie doszło do jakichś znaczących zmian. Utrzymali kadrę,a do tego doszedł solidny obrońca Barinka. Przede wszystkim jest Erat i to w dobrej dyspozycji (to taki dobry duch drużyny,jak Vondrka u Piratów),zostali napastnicy,mocne formacje obronne,no i Libor Zábranský,który świetnie zespaja to wszystko z ławki. Dobrze ogląda się ich zespół i mają duże szanse obronić tytuł w tym sezonie.
Sparta mocno przebudowana między sezonami. Szczególnie w defensywie. Wymienili też obu bramkarzy. Mimo ostatniej wymęczonej wygranej w Hradcu ( moje stare jajo ;)) nie widzę tam zgranej,pewnej siebie drużyny.Obrona w 5 meczach puściła 17 bramek,bilans ujemny(14/17).Dla porównania Kometa (21/14) w 6 meczach. Poza tym Sparta narazie miała dość łatwych przeciwników... Także nic moc ;)
Warto też zwrócić uwagę na średnią bramek tych zespołów. Z tego co widzę to w 12 z ostatnich 14 ze sobą w ekstralidze padł over 4,5. Z resztą w tym sezonie średnia obu zespołów na mecz to 6
Także warto przemyśleć
over 4,5 @ 1.52
kazda z druzyn zdobedzie bramek 2 + @ 1.66
Kometa/+4.5 @ 2.45
Była to klasyczna hokejowa bitwa. Dużo walki,mało bramek. Sparta mimo porażki wygląda coraz lepiej. Ostatecznie Kometa wyszła z tego zwycięzko tak jak się spodziewałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
1 461

123pro123

Użytkownik
Po wczorajszej wtopie to obawiam się trochę tego meczu, ale zagrałem tę ostatnią opcję Kometa / +4.5, kursy pospadały nieznacznie bo teraz jest 2.38.
Dziś dla wyczyszczenia trochę głowy i nowego świeżego spojrzenia na hokej gram głównie piłkarską ligę mistrzów i zbieram siły na piątkowy atak na czeski hokej i odrobienie wczorajszych strat
powodzenia
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Przed nami następna kolejka. Od razu wpadły mi w oko 2 typy :
29.9. 17:00
Ocelari Trinec(-1.5) - HC Olomouc @ 1.58 fortuna ⛔
Kurs słaby,ale mimo tego gram. Ocelari raczej utrzymają poziom.Początek sezonu w Werk Arenie wyśmienity (4-0). Smoki walczą o lidera i uważam,że u siebie z takim przeciwnikiem jak Olomouc bez problemu sobie poradzą. O Trincu już wcześniej pisałem w tym temacie i myślę,że nie trzeba tu wiele dodawać,bo zespół gra stabilnie u siebie .
Z kolei Olomouc w mojej opinii będzie walczył o utrzymanie. Mają przestoje w obronie, grają momentami mało agresywnie. W Pilznie dostali 10-0. Nie widzę potencjału w kadrze. Wprawdzie ostatnio wygrana z Litvinowem na wyjeżdzie,ale potem 2 przegrane u siebie z przeciętniakami Zlinem i Hradcem...
HC Sparta Praha - Bili Tygri Liberec @ 1.57 fortuna ✅
Sparta miała teraz serię wyjazdów i wraca na O2 Arene do Pragi. Narazie rozegrali u siebie tylko jeden mecz wygrany z Jihlavą(4-3). Ostatnie spotkanie bardzo zacięte z mistrzem Kometą Brno. Ostatnecznie przegrane,ale ich poziom,szczególnie w obronie napawa optymizmem. Myślę,że na własnym lodzie przed głodną hokeja publicznością ograją Liberec,który ostatnio jest w lekkim kryzysie. Bilans Liberca w meczach wyjazdowych to 0-3 i tylko 2 strzelone bramki a 10 straconych!
Jeszcze dorzucę:
Mlada Boleslav - Litwinov @ 1.70 fortuna ✅
Mlada dobre ruchy kadrowe w przerwie. Mocna u siebie. Po zmianie trenera (ale poczciwy Vyborny jest konsultantem ;)) dla mnie zespółespół z potencjałem...doszedł jeszcze teraz Holik wzmacniając siłe uderzenia. Litwinov słaby,w kryzysie, bez wygranej na wyjeżdzie, gole (4-13)...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Chodzi za mną ten typ od wczoraj...ryzykowny,ale się podzielę. Może ktoś coś ? kurs zachęca stawka 5/10
Pirati Chomotov - HC Pilzno @ remis/under 6.5 4.70 fortuna 1-4
Liderzy tabeli,doświadczeni i ograni Piraci, kontra rewelacja i świeża krew ligi Pilzno...Oba zespoły świetnie rozpoczeły sezon. Co zastanawia: ostatnie 2 mecze u siebie Chomotova to remisy..wyjazdowe Pilzna,też remisy. gole Chomotov (22-12) Pilzno (37-17). I tak sobie myślę,że jutro remis bardzo prawdopodobny,bo Chomotov nie będzie chciał przegrać u siebie będąc liderem,a Pilzno będzie napierać. Może być gol za gol i obrona...no zobaczymy
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Witam po krótkiej przerwie. Czeska liga rusza dziś pełną parą, więc i my razem z nią, a oto kilka typów, które proponuję na dziś:
Ocelari - Olomouc
Mecz wicelidera z 11 drużyną czeskiej ekstraligi może przynieść tylko jeden rezultat. Stalownicy w niesamowitym gazie i w dodatku bez porażki we własnej Arenie są nie tylko faworytem, ale dla mnie wręcz pewniakiem na ten mecz. Co się z tym wiąże kompletnie nie ma sensu grania ich zwycięstwa bez dodatkowych opcji. Zawodnicy z Trzynca mogą pochwalić się w tym sezonie bilansem 25-15, natomiast ich przeciwnicy niemal odwrotnym, bo 14-25.
Pierwszym moim typem na ten mecz jest over bramkowy, a z tych które samodzielnie warto tutaj zagrać to wysokie overy 5.5 (1.87) oraz 6.5 (2.46). Są to jednak wysokie overy i ciężko określić czy na pewno wejdą, z pewnością są na to spore szanse, przypomnę tutaj dość wstydliwą wpadkę Olomouca w Pilznie gdzie wynik zamknął się dwucyfrowo. Trzyniec z kolei lubi strzelić u siebie 5 bramek (3 na 4 mecze w tym sezonie we własnej hali to właśnie równo 5 bramek Ocelari)
Zdecydowanie lepiej jednak połączyć bet overowy ze zwycięstwem gospodarzy bo tutaj możemy sobie pozwolić już na zejście o jeden punkt niżej i tak:
1/+4.5 - 1.79 - dla mnie stuprocentówka i ten właśnie typ sam wybieram składając swój &quot;czeski&quot; kupon ????
1/+5.5 - 2,35 i 1/+6.5 - 3.20 - sami zdecydujcie jaki poziom ryzyka wybieracie
zwycięstwo w 1 tercji to z kolei kurs o wartości 1,79 i myślę że również warto to zagrać, bo Ocelari swój styl narzucają od 1 minut (wydarzenie na 1tercja/spotkanie to już kurs 2.03 na Trzyniec)
Jeszcze jeden typ i wielkie value to Trzyniec strzeli +3.5 - tak jak wspominałem 3 na 4 spotkania to 5 goli, raz tylko 3 bramki - tutaj nie wierzę, że Trzyniec nie strzeli przynajmniej 4 bramek - w efekcie mamy płacone za to 1.73
No i klasycznie już na strzelców, będę monotonny, ale Ruzicka i Marcinko - ostatnio nie strzelili nic, więc wypada tym razem coś strzelić - myślę, że obaj dziś wpisują się na listę strzelców (obaj za 2.50)

Chomutov - Pilzno

Będę mocno nieobiektywny, gdyż Pilzno to świetna drużyna, ale Pirati to moja ulubiona w Czechach ;) stąd też moje typy będą skierowane na nich. Oczywiście czują na plecach oddech Trzynca, który dziś niemal na pewno dopisze 3 punkty do swojego konta, więc sami muszą również wyjść zwycięsko jeśli nie chcą się dać zepchnąć
Czyste zwycięstwo Piratow to 2.35, jednak jest to bardzo ciężki bet i łatwo stracić kupon dlatego proponuję iść w stronę zwycięstwa (nie tylko po 60 minutach, ale także dogrywka, bądź karne - 1.80). Wciąż jednak narażamy się na możliwość, że Pirati nie wygrają tego meczu, zwłaszcza, że Pilzno wydaje się być w gazie, a ich rywale już dwa razy w tym sezonie schodzili z bagażem 10 bramek (oczywiście w Pilznie i nie rywale tej klasy co Chomutov, ale jednak robi to wrażenie). Dlatego typem na ten mecz, który ma dużo większą szanse na wejście jest dla mnie następująca opcja:
każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek - 1.51
wydaje mi się, że nawet na styk remis 2-2 jest tutaj jak najbardziej w zasięgu, choć tak naprawdę spodziewam się tutaj koło 5-6 bramek i wyniku 3-2, 3-3,4-2 w którąkolwiek ze stron. Myślę że typ wart ryzyka.
Dla lubiących bawić się w strzelców to po stronie Pilzna myślę że warto pograć na Kubalika (2.50) lub Gulasa (3.0)
Pardubice - Kometa

Czerwona latarnia ligi, kontra aktualny mistrz. Tutaj myślę, że bez większych problemów Kometa pokaże swoją wyższość i pewnie zgarnie pełną pulę. Pardubice z kolei ostatnio podreperowały swój bilans bramkowy po szalonym meczu z Duklą (7-5). Są overovą drużyną i myślę że śmiało można tutaj próbować łączyć wygraną Komety z overem.
Samo zwycięstwo Brna to dość ładny kurs 1.8, łącząc je jednak z overem 4.5 dostajemy już 2.36.
Zwycięstwo Komety z uwzględnieniem handicapu -1,5 to 2,29 i również warte do zagrania
Sam oczekuję tutaj przynajmniej wyniku 2-4 dla Komety, Pardubice mimo iż zamykają tabelę to raczej są zespołem, który te 2 bramki na mecz zdobywa i tutaj kolejne wydarzenie każda z drużyn strzeli 2+ bramki za 1.61.
Mnie natomiast kusi tutaj zagranie odważnego typu, mianowicie obie drużyny strzelą bramkę w 1 tercji - 2.86, natomiast od razu zaznaczam, że jest to bet mocno ryzykowny i grać go proszę na własną odpowiedzialność ????

Sparta - Liberec

Tutaj proponuję zwycięstwo gospodarzy, po bardzo ładnym kursie 2.0. Sparta podnosi się po słabym początku i widać, że ta drużyna wraca na właściwe tory. Ostatnie bardzo dobre mecze z Kometą, Pilznem czy HK Mountfield pokazują, że dziś to oni będą groźniejsi i to oni będą zdecydowanym faworytem meczu. Biorąc pod uwagę formę wyjazdową Liberca wyłania nam się ogólny możliwy przebieg tego meczu.
Wg mnie warto zagrać Sparta/ +4.5 - 2,83. Oglądałem częściowo mecz Kometa - Sparta i śmiało mogę ten bet polecić, Kometa miała naprawdę wiele szczęścia i swojemu bramkarzowi tak naprawdę zawdzięcza, że za własną bramką tylko raz zapaliła się lampka. Liberec będzie miał dziś mniej szczęścia.
Drugi typ który warto tutaj zagrać to handicap Sparta - 1.5 płacony 2.69. Liberec w tym sezonie każdy wyjazdowy mecz przegrał przynajmniej dwiema bramkami i tutaj również nie zapowiada się inaczej
Ostatnim typem jaki podam na ten mecz to zwycięstwo Sparty w meczu oraz 1 tercji. Sparta rzuci się na Liberec i tym razem to Spartanie rozszarpią Tygrysy 1/1 - 3.30
Ako bezpieczne:
Ocelari - Olomouc 1/+4.5⛔
Chomutov - Pilzno obie drużyny strzelą 2+⛔
Pardubice - Kometa 2✅
Sparta - Liberec 1✅
Ako: 9.73
z umiarkowanym ryzykiem:
Ocelari - Olomouc 1/+4.5⛔
Chomutov - Pilzno włącznie z dogrywką i rz. karnymi 1⛔
Pardubice - Kometa 2/+4.5✅
Sparta - Liberec 1/+4.5✅
Ako: 21.52
bardzo ryzykowne:
Ocelari - Olomouc 1/+6.5⛔
Chomutov - Pilzno 1⛔
Pardubice (+1.5) - Kometa 2⛔
Sparta - Liberec 1tercja/spotkanie 1/1✅

Ako: 56.83
pozdrawiam
No tego to sie nie spodziewalem. Zwlaszcza po Ocelari, ktore umiescilem dzis na kilku swoich kuponach. Po raz kolejny przekonuje sie ze nie ma pewniakow. Przekonam sie pewnie jeszcze nie raz, mimo wszystko nie ma co skladac broni tylko grac dalej. Dobra forma Pilzna I Sparty to niezly prognostyk na nastepne mecze. Ocelari dzis wypadek przy pracy byc moze wplyw ma na to nadchodzaca kolejka rozstrzygniec w hokejowej lidze mistrzow, ktora typujac zlekcewazylem. Zal Piratow ktorzy tak latwo oddali mecz, ale po raz kolejny przekonuje sie ze nie ma sie co kierowac sentymentem przy bukmacherce. Oby nastepnym razem poszlo lepiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
No to mamy kolejkę niespodzianek !!! Przegrali u siebie wicelider Ocelari po karnych,przegrał lider Chomotov. Mistrz z Brna w Pardubicach spore problemy. Nie ma pewniaków, a już napewno nie stuprocentowych ( 123pro123) Jest sporo meczy i tak bywa na etapach sezonu ;) Niespodzianki będą się zdarzać. Fajnie umieć to wyczuć. Nam się dzisiaj nie udało o_O
Trzeba na pewno zwrócić uwagę na zwycięstwo Sparty,bo tak jak się spodziewałem łapią rytm i zgranie. Rozstrzelali Liberec, Pilzno robi wrażenie ,Pardubice u siebie też dobrze wyglądają i myślę,że jeszcze nie raz odpalą,a i u beniaminka w Jihlavie też dzisiaj święto bo mają fajną waleczną ekipę i świetnych kibiców,Mlada bez fajerwerków,ale też na zielono ????
Ciekawy typ na jutro z zaplecza ;)
Frydek Mistek - Prostejov (bez remisu) @ 3.75 fortuna
Prostejov to nie są chłopaki do bicia i dla mnie 50/50, więc mamy value patrząc na ostatnie porażki Frydka. Nie wiem skąd ten kurs,ale wydaje się promo bez podkładki
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dzis tak przegladam sobie te oferte hokejowa i rzucil mi sie w oczy jeden bardzo wysoki kurs, zbyt wysoki jak na tego typu mecz
Chodzi o mecz zaplecze czeskiej Ekstraligi pomiedzy wiceliderem z Kladna a ... liderem Zubrem Prerov. Mecz w Kladnie wiec jakistam handicap po stronie gospodarzy ale wystawiac kurs 5.0 na zwyciestwo lidera to troche przesada wg mnie. Kladno nie tak dawno przegralo 6-1 z Karlovymi Varami, z ktorymi to z kolei mierzyli sie w ostatniej kolejce hokeisci Zubra I wygrali 1-0. Oczywiscie Kladno u siebie wygrywa wszystko jak leci, ale pamietajmy ze kazda seria sie kiedys konczy. Wlascicielem klubu z Kladna jest jego najslynniejszy wychowanek Jaro Jagr. Wiele mowilo sie ze dzis ma wzmocnic sile razenia swej ekipy jednak ostatecznie postanowil czekac na rozwoj wydarzen w zwiazku z zainteresowaniem z NHL. Wczoraj ogloszono ze jednak nie zagra, ale wszystkie bilety zostaly juz wyprzedane wiec Kladno zagra przy komplecie widzow. To moze ich poniesc ale I troche sparalizowac. Typ ryzykowny ale za taka kase to pobieram I puszczam moze na farcie sie pomnozy ;)
Kladno - Zubr Prerov 2 - 5.0⛔
Zubr wygral, ale dopiero po karnych, bylo blisko bo prowadzili juz 1-3. Szkoda ;)
Powodzenia
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ciężka kolejka do typowania.
HC Olomouc - Sparta Praga @ 2.00 unibet⛔ Sparta wygrała po dogrywce
Sparta wjeżdza na właściwe tory. Zbudowali zespół od obrony. Ostatni mecz z Libercem to też popis ataku. Zaczyna to wszystko grać,a potencjał w kadrze i oczekiwania spore. Olomouc ma Eberle,który ostatnio wpisał się na listę strzelców,Galvasa,ograli Trinec...ale Sparta potrafi grać wyjazdy i ma co odrabiać. W typie kieruje się głównie formą i potencjałem Sparty.
Kierując się formą, dobrym typem wydaje się też:

Plzen - Jihlava 1/ over 4.5
@ 1.56 fortuna⛔mecz walki i under
Może to być hokejowa bitwa,bo Jihlava tanio skóry nie sprzedaje,co pokazali ze Spartą czy Chomotovem ,oby overova. Pilzno ma znacznie większy potencjał i doświadczenie w drużynie. Miażdzy u siebie. gole (29-6) w 4 meczach! Jeśli nie zlekceważą przeciwnika to typ bardzo prawdopodobny,choć tutaj jestem bardziej ostrożny,bo Jihlava to wojownicy.Jest jednak spore prawdopodobieństwo,że Pilzno ich rozjedzie.
Wrzuciłem też mój typ dnia ;) Dukla Trencin
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Witam typerów i kibiców, jestem nowy, proszę więc o wyrozumiałość ;)
Jako pierwszy wpis i typ zarzucę coś.....wbrew sobie, ale każdy, kto obstawia wie, że warto grać niespodzianki, zwłaszcza w nieprzewidywalnym hokeju, bo gdyby wszystko wchodziło jak należy to byśmy się rozbijali po ulicach Bentleyami ???? Do rzeczy:
Zlin - Trzyniec 1-3,65
Jeśli ktoś szuka &quot;numeru&quot; myślę, że niestety ale może on się wydarzyć w Zlinie. Miejscowi Sevci, czy jak kto woli Berani są prawdziwą zmorą, koszmarem i klątwą Ocelari, co prawda w sezonie zasadniczym Stalownicy sobie z nimi w miarę radzą, to w playoff nigdy nie przeszli Zlinu. Oprócz wspomnianej relacji tych zespołów, w tym sezonie Zlinowi sprzyja właśnie taka tendencja do ulubionych przeciwnkików bo ograli zarówno Litvinov jak i hradec Kralove (po raz kolejny od kilkunastu pojedynków). Fakt, że wspomniane ekipy to inna półka niż Trzyniec (choć w HK otwarcie mówili o walce o mistrza), jednak Ocelari niezbyt dobrze radzą sobie z zespołami pokroju Zlina, który od kilku lat prezentuje toporny, defensywny styl gry, tzw beton, a nie dalej jak przedwczoraj z podobnym rywalem tj Ołomuńcem Ocelari mieli znaczne problemy. Jezeli biało-czerwoni spod Javorovego nie poprawią dziś gier w przewadze to może być równie ciężko.
W innym morawsko-śląskim starciu również nie wykluczam niespodzianki, poniważ Vitkovice moim zdaniem są w stanie zrobić dobry wynik w Brnie. W ubiegłym sezonie na 4 mecze dwa były remisowe, a dwa kolejne różnica jednego gola. Poza tym hokeiści z dzielnicy Ostravy co 2-3 mecze w Brnie lubią sobie wygrać, więc dlaczego nie dziś? Zwłaszcza po porażce z bieniaminkiem, chęć odkucia się będzie duża. Poza tym już kilka meczy w tym sezonie pokazało, ze Kometa &quot;przesypia&quot; połowę meczu i dopiero w trzeciej tercji zaczyna się brać za grę na miarę mistrza, pokazały to &quot;obraty&quot; np w piątek w Pardubicach czy w pierwszej kolejce z....Trzyńcem. Wg mnie można spróbować podpórki na przyjezdnych po kursie 2,18
Ciekawi mnie również mecz w Pilznie. Skodovka u siebie niszczy rywali, jednak jakaś delikatna sympatia do Dukli na zasadzie kibicowania słabszemu sprawia, że paradoksalnie można i tutaj upatrywać niespodzianki. Beniaminek mimo przetasowań kadrowych po wywalczeniu awansu bardzo ambitnie i dzielnie walczy, tanio skóry nie sprzedaje i raczej zawsze wbija 2-3 gole. Ofensywne Pilzno może więc dostać jakąś kontrę w swych ofensywnych zapędach, a przy dobrym bronieniu się Jihlavy kto wie ????
Na zachodzie Czech słabiutki Litvinow teoretycznie powinien dostać od Chomutova, jednak derby to derby, rządzą się swoimi prawami ;)
Za kilka godzin dowiemy się czy będzie to kolejka &quot;cudów&quot;. Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
1 461

123pro123

Użytkownik
Dzis bez analiz bo mecze tuz tuz, a zwyczajnie braklo mi czasu. Moze ktoz cos sobie z tego wybierze
HK Mountfield - Ml. Boleslav 1/-6.5 @2.42✅
Gospodarze po marnym poczatku coraz lepiej, mysle ze dzis udokumentuja swoja wyzszosc zwlaszcza ze zgubili juz kilka glupich punktow.
Olomouc (+1.5) - Sparta 2 - @2.59⛔
Olomouc podbudowany zwyciestwem z Ocelari co uwazam moze ich zgubic I podejda zbyt pewnie. Sparta w ostatnich spotkaniach bardzo dobra forma. Mimo to uwazam ze mecz wyrownany a handi pokryte w ostatnich minutach strzalem do pustaka

Zlin - Ocelari podwojna szansa 0-0 - @1.91⛔
Mysle ze Stalownicy beda chcieli sie pokazac z dobrej strony po ostatniej wpadce. Tylko czy gospodarze na to pozwola? Gram bezpiecznie remis w pierwszej tercji lub na koniec
Kometa - Vitkovice 1/-6.5 - 2.47✅
Licze na zwyciestwo mistrza ktory chyba jednak nieco pod forma. Stad tez under bramkowy jako podparcie typu. Malo bramek I wymeczone zwyciestwo tak to widze
Litvinov - Chomutov podwojna szansa 2-2 [email protected]✅
Wydaje mi sie ze Pirati to ogarna I wezma 3 pkt. W razie czego podpieram sie zwyciestwem w 1 tercji
Pilzno - Jihlava 1/+5.5 - 1.93⛔
Pilzno niesamowita moc. Widze gladkie zwyciestwo
Czesc spotkan juz dostepna tylko na live bo sie dzis spoznilem, ale jeszcze bez goli wszedzie.
Pol na pol. Bywalo lepiej ale i zdarzalo sie gorzej. Teraz czas na lige mistrzow, a tam kilka ciekawych typow ;)
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Sparta Praga - Dynamo Pardubice

W cieniu hokejowej ligi mistrzów zostanie rozegrany dziś jeden mecz w czeskiej Ekstralidze.
Powracająca na dobre tory Sparta na swoim lodzie podejmie zamykające tabelę Pardubice. O ile Pardubice na swoim lodzie nawiązują walkę i gra się tam naprawdę ciężko (o czym już raz Sparta się w tym sezonie przekonała minimalnie wygrywając tam 3-2) to na wyjazdach ta sztuka rzadko im się udaje. Faworyt tego spotkania może być tylko jeden i tak też widzą to bukmacherzy. Przedstawię poniżej kilka rozwiązań wartych uwagi wystawionych w ofercie Fortuny.
Za zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie dostaniemy @1.41
Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie przykombinował, a po tym co widziałem w ostatnich spotkaniach Sparty to śmiało gram zwycięstwo Sparty łączone z overem 4.5 (@1.79). Tak jak mówiłem, Sparta się rozkręca a Dynamo raczej na wyjazdach nie zagraża faworytom. Jeśli spojrzeć w historię h2h (dla mnie to większego sensu nie ma bo między sezonami Sparta mocno przebudowana, ale są tacy co przywiązują i do tego wagę) to zobaczymy, że Sparta nigdy z Pardubicami nie przegrała. Są tacy co powiedzą, że zawsze musi być ten pierwszy raz i generalnie się z tym zgadzam, ale nie widzę żadnych logicznych i mniej logicznych argumentów, by miało się to stać dzisiaj.
Oczywiście można zagrać bardziej odważnie i połączyć wygraną z wyższym overem i kolejno 1/+5.5 (@2,32) a 1/+6.5 (@3.10). Szanse na powodzenie oczywiście są i to niemałe, ale do rzeczy:
over 4.5 przekraczany przez Spartę w 75% spotkań, przez Pardubice w niemal 89%
over 5.5 to 50% przekroczeń Sparty i 55,6% Pardubic
over 6.5 w przypadku Sparty wciąż 50%, Pardubice już tylko 33.3%
Sparta, gdy przekraczała over 5.5 robiła to z zapasem przekraczając od razu o punkt wyższy.
Kolejny typ wart rozważenia to zwycięstwo z handicapem. Fortuna wystawia tylko linię 1.5 i nie jest ona jakoś rewelacyjnie płacona Sparta (-1.5) - (@1.6)
Warto wg mnie zwrócić uwagę na typ łączony 1tercja / spotkanie i tutaj za oba zwycięstwa Sparty kurs rośnie nam do (@2.12), natomiast jeśli ktoś zdecyduje się na mocno ryzykowny typ, ale nie bez szans mianowicie remis po pierwszej tercji/ wygrana Sparty to kurs wygląda tutaj już okazale (@4.30). Pytanie tylko czy Pardubice są w stanie dotrzymać kroku przez 20 minut Sparcie? Myślę, że tak. Zaznaczę tylko, że nawet z Pilznem, gdzie Pardubice dostały sromotną lekcję hokeja (10-2) po pierwszej tercji na tablicy wyników wyświetlał się wynik remisowy 1-1. Tak naprawdę jest w tym trochę loterii, jednak śledząc hokejowe rozgrywki remis po pierwszej tercji nie jest tak rzadkim widokiem jak mogłoby się to wydawać i nawet teoretycznie słabsze zespoły często murują swą bramkę przez 1 tercję z sukcesem a bramki padają dopiero po utracie sił (nie bez powodu mówi się że hokej to gra błędów).
Kolejnym ryzykownym typem na ten mecz jest typ że obie drużyny strzelą w pierwszej tercji (@2.95). To co warto zauważyć to mimo ostatniej pozycji w tabeli Pardubice nie są drużyną, która strzela mało bramek. Zazwyczaj pozycja idzie w parze z liczbą strzelonych goli. Tutaj mamy na tyle kuriozalną sytuację, że pod względem strzelonych bramek Pardubice są 8 drużyną ligi. Straconych bramek mają jednak najwięcej dlatego też ich ostateczna pozycja w tabeli jest taka, a nie inna.
Jeśli chodzi o strzelców to nie ma tutaj jakiejś wybitnej postaci, na którą można by postawić mając spore nadzieje na powodzenie. Gdyby jednak ktoś się uparł to najlepiej wygląda chyba opcja na lidera strzelców Pardubic Sacha Treille (@4.0), ale nie jest to opcja do grania za wielkie pieniądze.
Dla mnie top 3 na dziś:
1) Sparta win/+4.5 - 1.79
2) 1 tercja btts - 2.95
3) 1 tercja / spotkanie - 0/1 - 4.30
oczywiście jak zawsze ze zwiększonym ryzykiem, ale warto próbować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom