>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
Proszę podawać linki do postów, które należy zedytować itp.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Siema Forumek,
Potrzebujemy chętnych użytkowników do pomocy przy konkursie, podliczanie tworzenie tabeli, zakładanie tematów.
Ktoś chętny? W ramach pomocy sponsor konkursu (Fortuna) zaoferował bonus dla moderatorów.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Siema Forumek,
Potrzebujemy chętnych użytkowników do pomocy przy konkursie, podliczanie tworzenie tabeli, zakładanie tematów.
Ktoś chętny? W ramach pomocy sponsor konkursu (Fortuna) zaoferował bonus dla moderatorów.
Jak coś ja chętny, mogę się tym zająć
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Siema Forumek,
Potrzebujemy chętnych użytkowników do pomocy przy konkursie, podliczanie tworzenie tabeli, zakładanie tematów.
Ktoś chętny? W ramach pomocy sponsor konkursu (Fortuna) zaoferował bonus dla moderatorów.
również mogę pomóc w prowadzeniu konkursu
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
Siema Forumek,
Potrzebujemy chętnych użytkowników do pomocy przy konkursie, podliczanie tworzenie tabeli, zakładanie tematów.
Ktoś chętny? W ramach pomocy sponsor konkursu (Fortuna) zaoferował bonus dla moderatorów.
Chętnie pomogę, jeśli jeszcze jest taka potrzeba.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Chciałbym zwrócić uwagę, że w 1. kolejce podałem typy i według podsumowania w ostatnim poście 1. kolejki mam za nią 30 pkt. Więc w tabelce ogólnej powinienem mieć 52 pkt i wyższe miejsce. Proszę o poprawienie. Dzięki!
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chciałbym zwrócić uwagę, że w 1. kolejce podałem typy i według podsumowania w ostatnim poście 1. kolejki mam za nią 30 pkt. Więc w tabelce ogólnej powinienem mieć 52 pkt i wyższe miejsce. Proszę o poprawienie. Dzięki!
Mój błąd, już poprawiłem, dzięki za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dzisiaj zostały przekane do bukmachera loginy osób, które wygrały w pierwszych 4 kolejkach, od następnej kolejki nagrody będa już wypłacane na bieżąco. Zwracam się do osób, które w przyszłości wygrają nagrody, żeby w miarę szybko po podliczeniu danej kolejki podsyłały mi swoje loginy z fortuna, przyspieszy to wypłatę bonusów. Pozdrawiam ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Można liczyć, że jeszcze przed weekendem bukmacher dopisze nagrody czy już raczej w następnym tygodniu. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom