>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka Serie A [19-20 września 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Trzy zespoły bez straty punktów po 4 kolejkach, Juventus, Napoli i Inter. W tej serii gier dojdzie do dwóch bardzo ciekawych starć. Juvetnus - Fiorentina to zawsze wywołuje emocje, ale hitem jest Lazio - Napoli!
Kolejka pod znakiem tego spotkania!
Wydarzeniem poprzedniej serii gier hattrick Paolo Dybali, który jest po prostu w kosmicznej formie ;)
909481109716557824
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Juventus-Fiorentina
Juve póki co w starciach z poważniejszymi rywalami poległo (Lazio i Barca), z Genoą i Sassuolo na wyjazdach wygrane z problemami. Gołym okiem widać że nie są jeszcze w pełni formy. Viola natomiast zaczyna łapać wiatr w żagle. Ta drużyna przeszła ogromną rewolucję latem, odeszli kluczowi gracze tacy jak Valero, Vecino, Kalinić czy Bernardeschi który swoją drogą grzeje ławę w Juve. Ale z drugiej strony ściągnieli kilku ciekawych, młodych graczy jak chociażby Benassi czy Simeone, dodatkowo w klubie został Chiesa. Nie szedłbym w stronę typowia zwycięzcy, chociaż to oczywiśćie Stara Dama pozostaje faworytem. Ostatnie pojedynki pomiędzy tymi ekipami były bardzo zacięte i w większości ktoś wygrywał jedną bramką. Obrona Juve po odejściu Bonnuciego wygląda zdecydowanie słabiej więc zmotywowana na to spotkanie Fiorentina powinna spokojnie zapakować przynajmniej jednego gola. Juventus u siebie napewno nie zagra defensywnie, dodatkowo mając na uwadze że Inter zapewne im odszkoczy na 3 punkty więc spodziewam się otwartego meczu z bramkami.
Obie drużyny strzelą bramkę a ilość bramek będzie większa niż 2.5
Kurs: 2.2
Ewentualnie +3.5 bramek z kursem 2,49.
Buk: FORTUNA
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Bologna - Inter Mediolan
Typ:
Inter wygra do zera @2.60 forBet ⛔
Start sezonu w wykonaniu Mediolańczyków znakomity. Dotyczy to również defensywy - starcona tylko jedna bramka na wyjeździe z Romą i jest to najlepszy wynik w lidze. Trzeba jednak tutaj zaznaczyć, że bardzo pomaga kalendarz. W zasadzie większość kibiców Interu może mysleć, iż pierwsza ewentualna strata nastąpi w 8 kolejce w derbach. Do tego czasu:
5 kolejka. 19.09. 20:45 Bologna - Inter
6 kolejka. 24.09. 15:00 Inter - Genoa
7 kolejka. 01.10. 15:00 Benevento - Inter
8 kolejka. 15.10. 20:45 Inter - AC Milan
Wg mnie taki scenariusz bardzo możliwy, szczególnie biorąc pod uwagę, że zarówno w meczu ze SPAL jak i Crotone fajerwerków nie było (w porównaniu do pierwszych 25 min z Fiorentiną i drugiej połowy z Romą) a mecze wygrane po 2-0. Nie ma co jednak ukrywać, że czyste konto w ostatnim spotkaniu to zasługa świetnego Handanovica ;)
Bologna ostatnio dosyć długo stawiała się Napoli i myślę, że dzisiaj zobaczymy podobny scenariusz. Liczę, że Inter utrzyma formę w defensywie a ewentualne &quot;niedociągnięcia&quot; naprawi Handanovic. O strzelenie jednej choćby bramki jestem spokojny.
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Genoa vs Chievo
typ: 1 Remis nie ma zakładu @1,55
witam typ na szybko więc krótka analiza, patrząc na serie A od razu rzucił mi się ten mecz w oczy, Genoa jeszcze bez zwycięstwa na własnym stadionie, ostatnie mecze nie z byle kim Genoa potrafiła wbić Juventusowi i Lazio po 2 bramki. Dziś gospodarze zabezpieczą tyły a swoją formę strzelecką z ostatniego meczu podtrzyma młodziutki Pellegri. Genua tylko bez zawieszonego Izzo który polubił bukmacherkę heh.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Spal przyjeżdża drugi raz w ciągu 10 dni na San Siro gdzie poległ 2:0 z Interem (10.09) (1 celny strzał na bramkę gości), dzisiaj Milan, który wg mnie ma personalnie troszkę lepszą defensywę od Nerazzurri. 3 dni temu dzisiejsi goście polegli 0:2 u siebie z Cagliari, które od ponad roku po raz pierwszy zachowało czyste konto w meczach wyjazdowych, a więc nie świadczy to dobrze o ofensywie Spal, która nie jest w stanie strzelić gola u siebie, gdzie czuje się najlepiej (co widać po meczach Serie B w sezonie 16/17). Milan dwa mecze z rzędu na San Siro stracił po 1 bramce przeciwko Cagliari oraz Udinese i w obu przypadkach strzelał po 2 gole. Gospodarze nadal bez Andrea Contiego (pauzuje od 3 meczy), po za tym osłabieniem trener ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Jest to drugi mecz w ciągu 3 dni dla obu ekip, spodziewam się zmian, jednak w drużynie Rossoneri nie będą to osłabienia tylko zmiany na podobnym poziomie piłkarskim, jednak u gości zmiany oznaczają osłabienie każdej formacji.
Milan wygra do zera @1,94 LVBET ✅

Robson czy inna osoba, która śledzi Serie A na bieżąco proszę o opinię o tym becie. Chciałbym wejść w to trochę &quot;grubiej&quot; ze stawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie: Lazio - Napoli
Typ: over 3.5 ✅ Wynik: 1:4
Kurs: 2.47
Bukmacher:Fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybrałem najciekawiej zapowiadające się spotkanie we włoskiej Serie A, w którym Lazio na swoim stadionie podejmie ekipę z Neapolu, obie drużyny są bardzo overowe i doskonale weszły w nowy sezon, Lazio 3 wygrane i remis, bramki 9:4, jeszcze lepiej wystartowało Napoli odnosząc jak dotychczas komplet zwycięstw przy stosunku bramek 15:2. W dotychczasowych meczach drużyna z Rzymu pokryła ten over w połowie, czyli w dwóch, a Napoli trzy razy, jeżeli chodzi o ich bezpośrednie pojedynki to na ostatnie pięc meczy linia ta zostałą pokryta trzykrotnie. Można też bezpieczniej zagrać over 2,5 gola po kursie @1,6 i ten typ uważam, że jest najbardziej prawdopodobny, ja na potrzeby konkursu podniosłem sobie poprzeczkę o jeden stopień wyżej i uważam, że jest to również bardzo realny do wejścia.
Przewidywane skłądy na ten mecz wygladają następująco:
LAZIO (3-4-2-1): Strakosha – Bastos, De Vrij, Radu, Basta, Lucas Leiva, Parolo, Lulic, Luis Alberto, Milinkovic-Savic, Immobile
NAPOLI (4-3-3): Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam, Allan, Jorginho, Hamsik, Callejon, Mertens, Insigne.
W Lazio nie będą mogli wystąpić kontuzjowani Anderson i Wallace, natomiast w Napoli wszyscy są gotowi do gry, niestety po raz kolejny mecz na ławce rozpoczną reprezentanci Polski Zielińki oraz Milik, którzy jak narazie przegrywają rywalizację o miejsce w podstawowej jedenastce. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Fiorentina strzeli
@1.75
Bwin⛔⛔

Byłem pewien przed sezonem, że obrona Juventusu to nie będzie to samo co w poprzednim sezonie. Zaszło trochę zmian i wszystko się odbija. Nie ma Alves - dla mnie kozak to co wyprawiał w LM... Za to jest podstarzały Stephan Lichtsteiner, który nie rozegrał dobrego meczu ostatnio oraz De Sciglio, który nie zagra z powodu kontuzji.
Na środku brakuje znakomitego Bonu, ale za to jest drewniany Chiellini oraz stary Barzaghli, który swój poziom trzyma. Bm zapomniał o &quot;wielkim&quot; Ruganim,który nic wielkiego nie prezentuje póki co, ale życzyć mu jak najlepiej, bo Stara Dama może mieć pociechę na długi lata, a on sam może stać sie najleszym defensorem. W końcu lewa strona, to Alex Sandro, który ostatni mecz zagrał również średni, ale miejmy nadzieję, że to tylko wypadek przy prace.
Juventus stracił tylko jedną bramkę z Saussolo, ale Buffon ratował parę razy skórę. Dziś ma zagrać Wojtek Szczęsny. Obrona popełnia błędy i wystarczy ktoś lepszy w ataku przeciwnika, żeby to wykorzystać.
Max pewnie będzie rotował, ponieważ w weekend derby Turynu, a w tygodniu mecz w LM i czas na zdobycie pierwszego kompletu punktów.
Max na konferencji powiedział:
Szczęsny w bramce
Cheillini odpoczywa
reszta to nie wiadoma, jak Berna i costa czy zagrają.
Moje życzenie, to niech Higuaina posadzi na ławie. Plis/
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zaczęło się od małej niespodzianki w tej kolejce. Inter zremisował 1:1 z Bologną,ale powinien był przegrać! Inter zagrał znowu kiepsko, znowu bo z Crotone też pozwolili rywalowi na wiele okazji, Handanović od początku miał co robić. Bologna jeden z lepszych meczów jakie ostatnio widziałem w ich wykonaniu. Simone Verdi, chapeau bas, co za mecz! Już przy wygranej Bologni myślałem, że tytułu w La Gazetta dello Sport będą w stylu &quot;Veni VERDI Vici&quot; ???? haha, ale jednak doszło do skandalu, mają w tej Serie A VAR, ale nie potrafią obejrzeć sytuacji czy jak??!! Przecież to co się wydarzyło z tym karnym dla Interu to jakiś kabaret!! Eder padolino, że szok! Inter w ogóle nie zasłużył na ten remis, tak ogromnie szkoda Bologni, Verdi kapitalny, Donsah i Di Francesco też byli świetni wczoraj. Ale niestety piłka bywa brutalna...
Dziś kawał wieczoru z calcio! Ja już nie mogę się doczekać bo kilka takich kąsków, że ulala ;)

Milan wygra do zera @1,94 LVBET

Robson czy inna osoba, która śledzi Serie A na bieżąco proszę o opinię o tym becie. Chciałbym wejść w to trochę &quot;grubiej&quot; ze stawką.
Sam to dziś gram podobnie właśnie ;)
VS

AC Milan - SPAL
Typ: Goście strzelą gola ? NIE @ 1,90 Totolotek ✅ 2:0
Milan do tej pory z różnym skutkiem grał, błędy w obronie robili dość spore. Ostatnio z Udinese Romagnoli się nie popisał i wyłożył jak na tacy piłkę do Lasagni, który skrzętnie z tego skorzystał. Wiadomo formacja nowa, ale wystarczy spojrzeć jacy tam są gracze, Jakość przyjdzie, a takie mecze jak ten dzisiejszy ze SPAL to powinna być właśnie sytuacja, żę uda się wreszcie zachować czyste konto. Tracili z Udinese, Cagliari, Lazio i Austrią, czyli 4 mecze z rzędu.
Montella dziś nie kombinuje, ufff. Zgodnie z tym co włoskie media przewidują wyjdzie mocny skład.
910404411301736448
Lekki znak zapytania przy Zapata bym postawił, ale obok Bonu i Musacchio więc jest dobrze.
SPAL już raz byli na San Siro, grali z Interem niedawno, przegrali 0:2. Sytuacji może mieli 1,5 w tym meczu, Paloschi uderzył fatalnie raz, Boriello to nie typ napastnika co sam coś wyczaruje. Viviani może ze stałych fragmentów gry im coś wrzuci, ale jednak wierzę, że dziś jednak forteca Milanu zachowa czyste konto. Najwyższy czas nie robić baboli w tyłach, nie z beniaminkiem, nie na San Siro.

VS

Cagliari - Sassuolo
Typ: Obie strzelą gola? TAK @ 1,60 Totolotek ⛔ 0:1

Cagliari dwa mecze z rzędu na zero z tyłu? Tak, to właśnie seria Sardyńczyków. 1:0 z Crotone i 2:0 ze Spal. Czas więc zanotować mecz ze straconym golem. Sassuolo kiepski start rozgrywek, 1 pkt w 4 kolejkach, ale rywale też trudni na ich usprawiedliwienie dodajmy. Wyjazdy do Torino i Atalanty oraz u siebie Juventus. Potencjał ofensywny w obu zespołach jest naprawdę spory. Joao Pedro i Pavoletti u gospodarzy, wspiera ich jeszcze Sau. Joao Pedro wreszcie zdrowy, bo większą część poprzednich rozgrywek leczył uraz.
W Sassuolo nie będzie Berardiego, który przed meczem z Juve już miał uraz, ale akurat ten zespół ma ciekawych graczy z przodu jak Politano czy Falcinelli. A dziś przewidziany jest nawet Matri od początku, więc pojedynek Pavoletti vs Matri na szpicach obu zespołów ????
Mecze obu zespołów to obfite w bramki widowiska. Poprzedni sezon, co to były za spektakle wow! Sassuolo u siebie wygrało 6:2, a Cagliari na Sardynii zrewanżowało się 4:3!
Oba zespoły na poziomie Serie A grały ze sobą 6 razy i za każdym razem z obu stron były bramki.
2:1 dla Cagliari i trzy remisy 1:1, 1:1 i 2:2. Dziś też mi wynik podchodzi w okolice remisu. Wątpie, że Cagliari wygra trzeci mecz z rzędu.
Cagliari: Cragno - Padoin, Pisacane, Cepitelli, Capuano - Ionita, Cigarini, Barella - Joao Pedro - Pavoletti, Sau
Sassuolo: Consigli - Cannavaro, Acerbi, Letschert - Lirola, Sensi, Duncan, Magnanelli, Peluso - Politano, Matri


Hitem dziś mecz Lazio - Napoli. Mecz w którym zapowiada się na duże emocje i chyba sporo bramek. Immobile w gazie, Insigne + Mertens też nie omieszkają dziś poszarpać. Włoskie media przewidują, że jest szansa na zobaczenie Piotra Zielińskiego od początku spotkania. Ale nie ma co się dziwić, nie widzę powodów by wystawiać Hamsika, który gra beznadziejnie, skoro nawet przeciwko Benevento sztycha nie zrobił, to z czym na Lazio w Rzymie? Zielu poza meczem z Szachtarem w LM pokazuje w tym sezonie, że to jego czas nadchodzi. Sarri nie ma co się bać o jego postawę. Byle za plecami Zielka byli Allan i Jorginho to wtedy będzie spokój.
Lazio niby osłabiło znacząco skład, ale Luis Alberto zachwyca, Milinković gra swoje, a Immobile nie przestaje strzelać. Inzaghi robi robotę kapitalnie. Szkoda jedynie, że kurs na obie strzelą w dzisiejszym meczu tak niski, bo jednak @ 1,45 to mało umówmy się...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Serio nikt nic więcej nie ma do dodania na temat dzisiejszych meczów? ???? Ale lipa!
Di Francesco podał już skład na dziś: ROMA (4-3-3): Alisson - Bruno Peres, Fazio, Juan Jesus, Kolarov - Pellegrini, Gonalons, Strootman - Under, Dzeko, Perotti
Zatem fajnie, że znowu Under kosztem Defrela od początku. Schick i Nainggolan dziś poza kadrą. Czech ma się wyleczyć do połowy października by wrócił w pełni sił. A Nainggolan został w Rzymie, pewnie na kolejny weekendowy mecz z Udinese będzie dostępny, dziś więc znowu szansa przed Pellegrinim, oby pokazał kolejny raz swoje umiejętności.

Juventus- Fiorentina
W tym meczu, niby hicie, ale z nazwy przede wszystkim uważam, że Juventus odniesie kolejne zwycięstwo. Paradoksalnie trudniejszy mecz szykuje się dla nich w sobotę, kiedy na J-Stadium (Tak wiem, Allianz bla bla, ale dla mnie to ciągle J-Stadium) przyjedzie Torino. W derbach będą mieli więcej roboty.
Ja wiem, że Chiesa, Simeone itp, ale Fiorentina to póki co zlepek piłkarzy, Pioli musi to wszystko poukładać, za dużo nowych twarzy na raz. Nie wierzę, że dziś ugrają cokolwiek.
W obronie Juventusu trochę roszad przewidzianych, Sturaro niby na prawej, w śodku Barzagli &amp; Rugani, a na lewej Asamoah. W pomocy Bentancur, Matuidi i Cuadrado. Ale wszystko sprowadza się do tego, że Dybala crack w genialnej formie. Pytanie jednak czy dziś znowu odpali?
Myślę, że Fiorentinę jeszcze pokara, oraz coś czuję uwaga przełamanie Pipity i jakąś bramkę z jego strony. A jest na to szansa bo grac45 sprzedał go w swoim fantasy haha ;D Także izi gol Gonzalo dziś.

To co ma ktoś jakieś jeszcze typy na dzisiejsze wieczorne mecze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom