>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski - 1/8 - 20-27.09.2017r.

Status
Zamknięty.
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Podbeskidzie - Arka
Arka awans @1,72 Fortuna ✅ ✅

Dzisiaj widzę tu tylko awans Arki. Może w lidze ostatnio nie za bardzo przekonują do siebie, ale mecze pucharowe są dla nich ważne. Wiadomo są podbudowani wygraniem już jednego PP w tamtym roku, ale drabinka w tym jest nie trudna i myślę że mogą powalczyć znów o chociażby półfinał albo i więcej. Kursy w tej chwili są prawie po równo, za pewne dlatego że Podbeskidzie ostatnio u siebie 2 wygrane 2-0 i 3-0. Arka ostatnio remis z Zagłębiem cenny i zagrali w tym meczu nieźle. Przed tym wygrana z Wisłą Kraków 3-1 u siebie. Myślę że powoli Arka wraca na dobre tory i zacznie punktować. Podbeskidzie na pewno powalczy, ale dla nich każda kolejna runda była by już nie możliwa, z taką grą w 1 lidze nie mają co szukać w PP. Arka na ten moment jest według mnie faworytem i z pewnością gram ich awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 169

kameneq

:)
Data i godzina : 19.09.2017 godz 20:45
Dyscyplina : Piłka nożna
Rozgrywki : Puchar Polski

Podbeskidzie vs Arka Gdynia
----------------------------------------------------------------------
Liczba goli : ▶ powyżej 2.5 @1.90 ⛔
Na dzisiejszy Puchar Polski przygotowałem spotkanie pomiędzy Podbeskidziem a Arką Gdynia. W ubiegłej edycji to Arka zaskakująco uniosła trofeum w górę. Puchary mają to do siebie, że wyniki są często nie przewidywalne. Wydaje mi się, że ekipa z nad morza wcale sobie tak łatwo z góralami nie poradzi. Gospodarze wygrywają dwa ostatnia spotkania u siebie, więc morale na pewno wyskoczyły w górę i będą chcieli kontynuować dobrą passę. Czy sięgną dziś po zwycięstwo ? Wątpliwe, aczkolwiek liczę na to, że siatka w drużynie gości się zatelepie przynajmniej jednokrotnie. Co możemy powiedzieć o Arce ? Jako obrońca trofeum ciąży na nich delikatna presja i powinni do tego meczu podejść zmotywowani na 100 %. W Ekstraklasie raczej wiedzą, że jeżeli awansują do &quot;8&quot; to będzie sukces i raczej nic więcej nie osiągną. Gdynianie zasmakowali gry w europejskich pucharach właśnie dzięki Pucharowi Polski, więc powinni się do każdego meczu przykładać, bo jak widać w lidze nie muszą osiągać wybitnych wyników, a jest szansa zagrać w Europie i zgarnąć kilka dobrych Eurocentów ???? . Dzisiejsze spotkanie prawdopodobnie zakończy się remisiem, bądź wygrana którejś z drużyn 1 golem. Wyniki 2-1 / 1-2 są bardzo możliwe, lecz ja postanowiłem asekuracyjnie zagrać over 2.5.​
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Kraków
Awans Wisła Kraków
Kurs: 1.85
Bukmacher: Forbet
Wisła swoją grą męczy oczy swoją grą kibiców oraz postronnych próbujących oglądać jej poczynania. Jednak potrafi wygrywać i przechylać szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Szesnaście punktów zdobytych w lidze i tylko dwa punkty straty do lidera przy takiej przebudowanie zespołu jaka ma miejsce pod Wawelem robi wrażenie. Biała Gwiazda sprowadziła mnóstwo zawodników i teraz ma na tyle szeroką kadrę, że może zastosować rotację w Pucharze Polski nie tracąc mocno na jakości. Nowe nabytki Ze Manuel i Jesus Imaz ostatnio co prawda wyglądali bardzo słabo, ale w kolejce do sprawdzenia czekają Kolar i Bałaniuk. Obaj są napastnika i przy dzisiejszej absencji Carlitosa dostaną swoją szansę. Korona gra u siebie to jest ich największym atutem, jednak w przeciwieństwie do Krakowian nie mogą pochwalić się szeroką kadrą. Do Poznania na ostatni mecz ligowy pojechali z siedemnastoosobową kadrą. Dziś nie dokonają większych zmian w składzie. Wisła bardzo dobrze prezentuje się w końcówkach spotkań gdzie przyśpiesza i przyciska rywali zdobywając gole. Obstawiam, że zobaczymy bardzo wyrównany mecz ale w końcówce to Wisła mająca szerszą kadrę będzie lepiej wyglądać i dlatego awansuje.
Wynik 0:0 dog. 1:0
Typ: ⛔

Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz
Górnik Zabrze wygrana
Kurs:2.30
Bukmacher: Totolotek
Oddsmakerzy Totolotka wyraźnie przesadzili z tym kursem na Górnik. Wydawało mi się, że max jaki może być dzis na gospodarzy to 2.00 ew. 2.05 ale na pewno nie 2.30. Decyduje się to zagrać. Zabrzanie weszli do ligi w świetnym stylu, pokazują się z bardzo dobre strony grając szybką, ofensywną piłkę. Dziś ich przeciwnikiem będzie drugi beniaminek - Sandecja. Gracze z Nowego Sącza również radzą sobie dobrze w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy, systematycznie punktują zajmując miejsce w środku stawki. Dlaczego zatem stawiam na gospodarzy? Po pierwsze własny stadion. Górnik tylko na jednym meczu ligowym nie miał kompletu widzów, oczywiście PP w środku tygodnia z Sandecją nie wygeneruje kompletu ale mimo wszystko kibiców ma być &quot;dużo&quot; jak na te warunki, ich doping pomoże zawodników. Po drugie Górnik jest budowany na zwycięstwach, nie ma tu mowy o jakimś odpuszczaniu pucharu Polski. Zmiany? Tak, mogą być ale tylko w celu rotacji składem. Sandecja nie koniecznie tak myśli. Nie ma takich możliwości jak ich dzisiejszy rywal do rotowania składem. Dodatkowo w klubie nie dzieje się dobrze, są wewnętrzne konflikty a takie zawsze odbijają się na zespole.
Wynik 2:2
Typ: ⛔
 
K 169

kameneq

:)
Podobnie jak kolega powyżej, polecam dziś awans krakowskiej Wisły po kursach w okolicy 1.80 - 2.00
Nie zgodzę się jedynie z pierwszym zdaniem powyższej analizy, ponieważ gra Wisły jak dla dla mnie jest bardzo atrakcyjna i w miarę efektowna. Trener Ramirez powiedział, że do Pucharu Polski podchodzą skoncentrowani na 100 % i są to dla niego bardzo ważne rozgrywki. Zresztą Hiszpan nie wygląda na osobę, która chce odpuszczać mecze... Czekałem na składy aby coś napisać i widzę, że oprócz Carlitosa, którego miało nie być, gra praktycznie pierwsza 11. Ciekawy jestem występu nowego napastnika z Ukrainy, póki co transfery Wisły w miarę dobre, więc liczę na to że trafią również z tym zawodnikiem. Wisełka jest jak dla mnie najbardziej ciekawą drużyną w naszej Ekstraklasie i życzę im jak najlepiej, ponieważ klub z takimi tradycjami powinnien co roku plasować się wysoko. Chciałbym, aby na drugi rok zagrali w europejskich pucharach, a przepustką jest min. Puchar Polski.
Polecam dziś grać Awans Wisły, bądź wszelkie zakłady w stronę klubu z Krakowa. Liczba goli, również powinna być spora, 3/4 bramki są w tym meczu bardzo możliwe! Do boju Wisła!
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
OkDyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie
Typ: Awans: Zagłębie ✅ Wynik: 0:3
Kurs: 1,82
Bukmacher: LVBet
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz 1/8 Pucharu Polski pomiędzy Cracovią a Zagłębiem. Obie ekipy notują ostatnio serie meczy bez wygranej, Zagłębie czeka na zwycięstwo od 3 meczy, a Cracovia od 8. Pierwsza myśl na ten mecz to czysta &quot;dwójka&quot;, ale po ilości dogrywek w tej rundzie PP postanowiłem zagrać bezpieczniej, czyli na awans Zagłębia do 1/4 finału, gdzie po wczorajszej wygranej także w dogrywce z Wisłą Kraków, czeka już Korona, więc przeciwnik, z którym można powalczyć o półfinał. Drugim czynnikiem jaki zdecydował, żeby zagrać asekuracyjnie to bezpośrednie pojedynki, na ostatnie 5 meczy 3 razy padł remis. Cracovia mimo zapewnień, że poważnie traktują Puchar i że wystąpią w najmocniejszym składzie to jakoś to do mnie nie trafia, uważam, że w głowach siedzi im kiepska pozycja w lidze i to na dzień dzisiejszy jest dla nich priorytetem, jedyny aspekt jaki jest dla mnie na rzecz Cracovii to to, że może zagrają o posadę Probierza, chociaż właściciel Pasów podobno twierdzi, że jego pozycja jest nie zagrożona, ale nie takie zapewnienia i obietnice były łamane w piłce. Tak jak napisałem wcześniej Zagłębie czeka na wygraną od 3 meczy, mimo nie najgorszej gry coś się zacieło i liczę, że właśnie dziś nastąpi odblokowanie i Zagłębie wróci na ścieżkę zwycięstw, bo jest piłkarsko lepszym zespołem od Cracovii, bynajmniej na tą chwilę. Powodzenia.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Ruch - Legia
Bts Nie @1.51
Mimo, ze Legia w żadnym wypadku nie zachwyca i stać ich na znacznie lepsze rezultaty niz notują w tym sezonie. To jednak podczas tego spotkania nie powinni mię żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Roznica klas jest ogromna. Dla gospodarzy to będzie ogromna przyjemność zagrać z takim zespołem jak Legia. Wojskowi potrzebują odbudować morale. Wiec takie pojedynki są dla mnie bardzo ważne. Z pewnością gospodarze będą tutaj od poczatku zepchnięci do defensywy i będą bronić dostępu do swojej bramki.
Legia jak zagra skoncetrowanie to ten pojedynek bez żadnych problemów powinna wygrać i bez straty bramki.
 
K 169

kameneq

:)
Wow, cóż za dziadowskie spotkanie Wisły Kraków z Koroną Kielce, nie wiem kiedy straciłem 120 min oglądając taką buraczankę. Dramatyczne spotkanie, mam nadzieję że więcej się coś takiego nie powtórzy... Dziś próbujemy uderzyć znowu w klub z Krakowa, tym razem Cracovie!
Jak widać po ostatnich meczach, wszystkie ekipy są bardzo wyrównane, a w każdym z ostatnich meczów, byliśmy świadkami dogrywek. Dzisiaj teoretycznie faworytem jest ekipa z Lubina, jednak Cracovia u siebie powinna zaciskać zęby i walczyć o awans do dalszej rundy. Zagłębie specjalnie sobie na wyjazdach nie radzi, a prawdopodobnie dziś kilku zawodników dostanie szanse na odpoczynek. Nie powinni być za bardzo spięci na to spotkanie, póki co dobrze im idzie w Ekstraklasie i na tym powinni się skupić. Odwrotna sytuacja panuje w Cracovii. Zajmują dopiero przedostatnie miejsce, mimo tego, że ich gra na to nie wskazuje. Zdecydowanie brakuje im szczęścia, a mogliby mieć z 6 pkt więcej. Liczę na to, że dziś dadzą z siebie wszystko i pokażą kibicom, że stać ich na dobre spotkanie! Myślę, że możemy być po raz kolejny świadkiem dogrywki, jednak ostatecznie szale na swoją korzyść przechyli klub z Krakowa. Kurs na awans Cracovii wacha się w granicach 1.80 - 2.00 i wydaje mi się, że jest to jak najbardziej do grania!
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Legia wygra obie połowy - piękny kurs.@ 2.33
Z takiej okazji trzeba korzystać. W poprzedniej rundzie Legia zrobiła robotę z Wisłą Puławy, teraz będzie podobnie. O składach nie będę pisał bo każdy wie, że tu ambicja gospodarzy nie wystarczy. Liczą się umiejętności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
1 461

123pro123

Użytkownik
Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa
2/+2.5
@1.74 ✅
Myślę że typ zdecydowanie do grania i raczej powinien się zazielenić. Legia z nowym szkoleniowcem, zawodnicy z nowymi szansami, Ci ktorzy czuli się niedocenieni mają idealną okazję by pokazac nowemu szkoleniowcowi ze warto na nich postawić. Ci którzy grali powinni udowodnic ze wciaz powinni grać. Jesli chodzi o sklady to roznica klas, jesli chodzi o motywacje to raczej Legii nie powinno jej brakowac z racji checi korzystnego pokazania sie przed nowym sztabem. Nawet jesli za bardzo sie rozkojarza i Ruch zdobedzie bramke to nie wierze ze Legia nie odpowie dwiema. Mysle ze mecz bedzie pokazem sily mistrza Polski i pokazaniem jak ogromny potencjal w tej druzynie drzemie. Mysle ze jak najdluzej beda chcieli grac w pucharze zwlaszcza ze zwolnily sie terminy zarezerwowane dla europejskich pucharow. W zwiazku z przedwczesnym odpadnieciem z Europy Legia tym bardziej bedzie chciala zgromadzic jak najwiecej trofeow na krajowym podworku. Kurs na zderzenie w sam raz do dubelka za jakas wieksza sumke.
Powodzenia
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Ruch Zdzieszowice- Legia over 4,5 gola Fortuna 4,4@
Dziś Legia drugi mecz z Jozakiem na ławce, choć ten pierwszy z Cracovią, to był taki mecz na przetarcie. Wygrany, ktoś powie, że w słabym stylu ale liczą się punkty. Dziś Legia gra w Opolu z 4 ligowym Ruchem Zdzieszowice. Umówmy się, drużyna, która jest w dole tabeli 4 ligi nie ma prawa ugrać tu nic. Legia jest w dołku ogólnym. Wyszła afera z podpierdalaniem na Magierę, zawodnicy mają swoje do udowodnienia, dziś skład lekko eksperymentalny, szczególnie w obronie. Z przodu Niezgoda, Szymański, Pasquato i Chuckwu. Myślę, że piłkarze będą chcieli się pokazać nowemu trenerowi, ambicji nie zabraknie. Myślę, że dziś Legia postrzela ostro. wynik 5,6-0 mnie nie zdziwi. Kurs wysoki, ale moim zdanie do gry. W poprzedniej rundzie z Puławami było widać różnicę 3 klas, linia pokryta. A to zespół z ligi wyżej niż Zdzieszowice. To są amatorzy i umówmy się gdyby był to sparing to myślę, że mogłoby się zakręcić koło dwucyfrówki. Kursy wszędzie lecą. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pszemo 0

pszemo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie
Typ: Awans: Zagłębie
Kurs: 1,82
Bukmacher: LVBet
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz 1/8 Pucharu Polski pomiędzy Cracovią a Zagłębiem. Obie ekipy notują ostatnio serie meczy bez wygranej, Zagłębie czeka na zwycięstwo od 3 meczy, a Cracovia od 8. Pierwsza myśl na ten mecz to czysta &quot;dwójka&quot;, ale po ilości dogrywek w tej rundzie PP postanowiłem zagrać bezpieczniej, czyli na awans Zagłębia do 1/4 finału, gdzie po wczorajszej wygranej także w dogrywce z Wisłą Kraków, czeka już Korona, więc przeciwnik, z którym można powalczyć o półfinał. Drugim czynnikiem jaki zdecydował, żeby zagrać asekuracyjnie to bezpośrednie pojedynki, na ostatnie 5 meczy 3 razy padł remis. Cracovia mimo zapewnień, że poważnie traktują Puchar i że wystąpią w najmocniejszym składzie to jakoś to do mnie nie trafia, uważam, że w głowach siedzi im kiepska pozycja w lidze i to na dzień dzisiejszy jest dla nich priorytetem, jedyny aspekt jaki jest dla mnie na rzecz Cracovii to to, że może zagrają o posadę Probierza, chociaż właściciel Pasów podobno twierdzi, że jego pozycja jest nie zagrożona, ale nie takie zapewnienia i obietnice były łamane w piłce. Tak jak napisałem wcześniej Zagłębie czeka na wygraną od 3 meczy, mimo nie najgorszej gry coś się zacieło i liczę, że właśnie dziś nastąpi odblokowanie i Zagłębie wróci na ścieżkę zwycięstw, bo jest piłkarsko lepszym zespołem od Cracovii, bynajmniej na tą chwilę. Powodzenia.
bynajmniej =/= przynajmniej
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Legia wygra obie połowy - piękny kurs.@ 2.33
Z takiej okazji trzeba korzystać. W poprzedniej rundzie Legia zrobiła robotę z Wisłą Puławy, teraz będzie podobnie. O składach nie będę pisał bo każdy wie, że tu ambicja gospodarzy nie wystarczy. Liczą się umiejętności.
Uwielbiam takie okazję. Jeszcze mnie zainspirował 10 min przed rozpoczęciem kolega co pisał o over 4.5 w meczu. Zagrałem jeszcze inaczej bo over 2.5 gola gości po kursie ok. 1.99. Pięknie L dała zarobić.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Uwielbiam takie okazję. Jeszcze mnie zainspirował 10 min przed rozpoczęciem kolega co pisał o over 4.5 w meczu. Zagrałem jeszcze inaczej bo over 2.5 gola gości po kursie ok. 1.99. Pięknie L dała zarobić.
Po co te komentarze po wygranym typie? Weszło i fajne. Sam grałem co najmniej dwubramkowe zwycięstwo Legii. Podziękować możesz sędziemu, że dał karny z kapelusza.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Po co te komentarze po wygranym typie? Weszło i fajne. Sam grałem co najmniej dwubramkowe zwycięstwo Legii. Podziękować możesz sędziemu, że dał karny z kapelusza.
jakby nie karny to i tak by wygrali pierwszą połowę. Polecam iść tam gdzie Twoje miejsce (wiesz o czym mówię) - tam gdzie gadają o wszystkim, ale nie o bukmacherce ....
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Chrobry Głogów - Piast Gliwice 1 (2.71) STS ✅✅✅
dla trenera Fornalika wtorkowy mecz PP to okazja do przeglądu wojsk przed niedzielna ligową bitwą z Górnikiem Zabrze. W Gliwicach już robi się nerwowo, jak donosi &quot;PS&quot; co bardziej nerwowi kibice zapowiadają, że porażki w Zabrzu nie darują. Dlatego szkoleniowiec gospodarzy, który pracę zaczął od przegranej, musi wyjątkowo zmobilizować drużynę na ligę i dlatego pucharowy mecz ma dla niego drugorzędne znaczenie.
 
K 169

kameneq

:)
Chojniczanka vs Termalica
Wydaję mi się, że awans ekipy z Niecieczy po kursie ok. @1,90 jest bardzo ciekawą propozycją.
Termalica rozegra drugie spotkanie pod wodzą nowego trenera jakim jest Pan Bartoszek. Pamiętam za jego czasów w Koronie Kielce jak fajnie drużyna funkcjonowała. Coach ten kładzie duży nacisk na grę agresywną z wysokim presingiem. Na pewno drużyna po tygodniu nie ogarnęła jeszcze systemu trenowania Bartoszka jednak już w sobote mieliśmy okazję zobaczyć Termalicę grającą inną piłkę.
Oczywiście puchary rządzą się swoimi prawami ( szczególnie Puchar Polski :eek: ), aczkolwiek w Niecieczy jest teraz czas, aby wpaść w oko nowemu trenerowi. Sam Bartoszek również chce przypodobać się prezesowi i na pewno w drugim meczu w roli coacha nie wystawi rezerw i przejdzie obojętnie obok tego meczu.... W drużynie jest kilka nazwisk, które w piłkę grać potrafią i powinni to dzisiaj udowodnić.
Co do Chojniczanki, jest to ekipa jak na 1 ligę bardzo dobra, jednak podkreślam 1 ligę. U siebie raczej nie przegrywają, więc nie gram tu czystego zwycięstwa gości tylko awans. Spotkanie powinno być agresywne, mam nadzieję, że ciekawe, a awans do ćwierćfinału będzie świętować ekipa Słoników. Przekonamy się ok. godz 18 jakim wynikiem zakończy się to spotkanie, jednak tak jak mowie - dla mnie faworytem do awansu i to dość sporym jest Termalica Bruk-Bet Nieciecza.
 
karnajl 3

karnajl

Użytkownik
Chojniczanka - Bruk Bet 1 (2,95) STS hit dnia

Nieciecza w spotkaniu z Lechią była według mnie słabsza, ale wygrała po dwóch bramkach ze stałych fragmentów gry. Lechia miała sporo okazji i strzeliła tylko jednego gola, bo świetnie bronił Mucha. Obrona Bruk Betu pozwalała przeciwnikom na wiele. Chojniczanka w meczach u siebie jest niezwykle skuteczna i wygrywa wysoko, oprócz ostatniego meczu gdzie było 0:0. Termalica powinna teraz pokazywać to co najlepsze w lidze, aby wyjść z dolnych rejonów tabeli i myślę, że nie będą za wszelką cenę walczyć o awans w PP, zresztą nie mają specjalnie czym straszyć w ataku. Wszyscy pamiętają jak spisywała się Korona, kiedy jej trenerem był obecny szkoleniowiec Bruk Betu Bartoszek - na wyjeździe wszystko przegrywali. Trener Brede osiąga narazie dobre wyniki w Chojnicach (Może jego nieobecność u boku Probierza ma wpływ na to, że wyniki osiąganie w Jadze, nie są powielane w Cracovii;)). Jeżeli Chojniczanka szybko strzeli i będzie unikać fauli blisko swojej szesnastki to spokojnie powinni dowieźć korzystny wynik do końca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom