Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Zakłady finansowe

14 września 2017 12:27
1
budynek12
budynek12
Sty 2013 18 6 7
Czy znacie może jakąś polską strone na której można stawiać zakłady finansowe jak na bet365?
Lub zagraniczną,która odpowiada polskiemu obecnemu prawie
14 września 2017 12:55
2
bmw14.5
bmw14.5
Paź 2013 812 532 9
Jak jest u legalnych buków, tego nie wiem, bo tam nie gram. Ale wątpię, by któryś miał zakłady finansowe.
A tak swoją drogą to forex i wszystkie inne wynalazki jak opcje giełdowe są legalne, a obstawianie indeksów giełdowych czy par walutowych u bukmacherów to już hazard 😞 Zabroniony i ścigany przez prawo :mad:
Nie wiem, co chcesz obstawiać, a pomyśl o rachunku maklerskim w Polsce i ew. grze bez lewara lub z malym lewarem. Może Bossa?
Motto:
Ci co chcą zarabiać u bukmacherów z 12% podatkiem
są równie naiwni, jak klienci Amber Gold.
14 września 2017 13:15
3
budynek12
budynek12
Sty 2013 18 6 7
Jak jest u legalnych buków, tego nie wiem, bo tam nie gram. Ale wątpię, by któryś miał zakłady finansowe.
A tak swoją drogą to forex i wszystkie inne wynalazki jak opcje giełdowe są legalne, a obstawianie indeksów giełdowych czy par walutowych u bukmacherów to już hazard 😞 Zabroniony i ścigany przez prawo :mad:
Nie wiem, co chcesz obstawiać, a pomyśl o rachunku maklerskim w Polsce i ew. grze bez lewara lub z malym lewarem. Może Bossa?

Chce grać własnie pary walutowe
17 września 2017 20:37
4
oczek92
oczek92
Mar 2008 116 3 7
Czy znacie może jakąś polską strone na której można stawiać zakłady finansowe jak na bet365?
Lub zagraniczną,która odpowiada polskiemu obecnemu prawie

Nie ma.
Totolotek jako jedyny buk dzialajacy z licencja ma zakładkę finansową, ale zakłady dotyczą tego, czy któraś cyfra po przecinku będzie parzysta czy nieparzysta, więc kupa, a nie zakładka finansowa.
3 4
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.