>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2017/2018

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP


Oficjalna strona ligi:
Polska Liga Koszykówki

Sezon koszykarski w Polsce rozpoczynamy od meczu o Superpuchar, gdzie 27 września we wrocławskiej Hali Mistrzów zagrają Stelmet z Anwilem. Później jak co roku czeka wszystkie drużyny ciężka batalia o udział w PlayOff ????
Zapraszam do dyskusji.​
 
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Pojawiły się kursy na sezon 17/18.
Jeżeli ktoś lubi mrozić pieniążki, to znalazłem dwie fajne opcje które można zagrać w dubelku.

Stelmet : V (1,5)
PCT : 1-3 (4)

Stelmet, nie tylko dlatego że jest to aktualnie ekipa która od lat dominuje w PLK, ale ponieważ mają w tym sezonie świetny duet podkoszowy, który powinien zjeść całą tą śmieszną ligę. Dragicević-Savović, obejrzałem ich w akcji podczas sparingów i naprawdę jestem pełen optymizmu, dwóch inteligentnych współpracujących graczy.
Toruń, natomiast wzmocnił polską rotację (Cel, Grucha) i aktualnie czekają jeszcze na rozgrywającego. Chodziły plotki o potencjalnych kandydatach i wszyscy mają zadatki na bycie MVP w nadchodzącym sezonie. Co prawda rozmowy są ciężkie bo liga nie jest zbyt atrakcyjna sportowo, ale mają spore pieniążki w budżecie na nową 1 i jestem przekonany że kto to nie będzie to zrobi różnicę.
Konkurencja w tym roku narazie nie powala transferami i o ile ktoś nie okaże się nowym Czerapowiczem tej ligi to układ na koniec sezonu będzie zbliżony do poprzedniego roku.
Kursy z Fortuny
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Over 148,5pkt
Kurs: 2.05
Bukmacher: Totolotek
Dzisiejsze spotkanie o Superpuchar Polski otwiera tegoroczną rywalizację w Polskiej Lidze Koszykówki. Moim typem na ten mecz jest suma punktów powyżej 148,5. Oczywiście jest to mecz o stawkę, o pierwsze trofeum w sezonie i tak dalej ale mimo wszystko mecz jest traktowany &quot;luźniej&quot; niż normalna rywalizacja w lidze - zawodnicy mogą pozwolić sobie na więcej. Stelmet od zeszłego sezonu trenowany jest przez Artura Gronka, i od tamtego czasu systematycznie przesuwa się w stronę szybszej koszykówki. Nie tak mocno nastawionej na defensywę jak to było u Filipovskiego. Takie podejście pozwoliły łapać na prawdę fajne kursy na zeszłoroczne overy Stelmetu. Dziś też idę w tą stronę. W sparingach Zielonogórzanie potrafili rzucić 90 punktów Bresci czy 70 Pinarowi. Grali mecze towarzyski z na prawdę mocnymi przeciwnikami dzięki czemu będą gotowi wejść do rozgrywek ligowych mocno już od dziś. Anwil po bardzo nieudanych play-offach postanowił dać jeszcze jedną szansę trenerowi Milicicowi. W przerwie letniej klub wzmocnili znani z Polskich parkietów Nowakowski, Zyskowski i Szewczyk + Almeida, Airington oraz Delas. Polacy których tu wymieniłem znani są z gry ofensywnej, każdy z nich dobrze rzuca za trzy i wzmacniają raczej atak niż obronę. Stelmet na polskich parkietach grając na średnim poziomie gwarantuje 70 pkt na mecz, Anwil powinien rzucić mu dziś wyzwanie i samemu pokonać barierę 70 pkt., szczególnie że w sparingu z CEZ Nymburk rzucili aż 121 (!). Dlatego linia 148,5 w mojej opinii jak najbardziej nadaje się do gry.
Wynik 92:89
Typ: ✅
 
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Na inauguracyjną kolejkę PLK jak to zwykle bywa mamy straszne różnice kursowe u poszczególnych bukmacherów. Znajdą się też oczywiście i &quot;promocje&quot;
Proponuję taki dubelek w STS:
Start Lublin - PGE Turów 1,67
King Szczecin - Legia Warszawa 1,25
AKO @2,09 ✅✅✅

Start Lublin po raz pierwszy odkąd powrócił do PLK zbudował zespół, który nareszcie ma szansę walczyć o coś więcej niż o utrzymanie. Mają fajny obwodowy duet Prezydent-Lewis (chociaż trochę przepłacony), który powinien ciągnąć gre startu Lublin. Obaj znani są już w naszej rodzimej lidze z zeszłego sezonu, widziałem ich występ na turnieju w Warce i jestem pełen optymizmu co do ich gry i współpracy. (Ciekawostka: Lewis ćwiczył w lato &quot;trójki&quot; z Dannym Greenem, skrzydłowym San Antonio Spurs i widać że może w tym sezonie wskoczyć na pułap 35% za 3)
Co do Turowa to w lato były pewne obawy czy uda im się skleić budżet na obecny sezon.(Efekt zdobycia mistrzostwa na kredyt). Między innymi z tego powodu kontrakt rozwiązał Denis Ikovlev, jeden z filarów drużyny z ubiegłego roku. Wzmocnienia dokonane przez drużynę ze Zgorzelca nie powalają (Na 1 zagra, Francis Han, jedna z &quot;legend&quot; PLK, niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu.) Cała sytuacja wokół klubu nie napawa optymizmem i szykuje się sezon na przeczekanie i oczekiwanie co przyniesie przyszłość.
King to w tym sezonie jeden z kandydatów do PO, chociaż trochę przehajpowany. Jednak trzeba przyznać, że Metaxa zbudował naprawdę ciekawy zespół i może wreszcie uda się przyciągnąć na trybuny w Szczecinie więcej niż te 300 osób które chodziły ostatnio. Został Kiko, pomimo paru ofert z zagranicy, doszedł Harris(który otrzymał polski paszport i dzięki temu stał się bardziej wartościowy), Jogela, który był uważany swego czasu za jeden z największych talentów na Litwie, Gavin oraz Desiatnikov, który w zasadzie jest znany z tego że &quot;wziął na plakat&quot; Rudy&#39;ego Goberta, ale bądź co bądź przyszedł z Zenitu więc w kosza grać potrafi.
Legia z przeciętnymi polakami, ale co najważniejsze BEZ JORGA BILBAO, który (może) wróci na następną kolejkę spowoduje to niemałą dziurę w pomalowanym. Wraz ze skłonnością Jarmaka do faulowania mogą mieć problem z jej załataniem.
Oprócz tego na LV są jeszcze Czarni do chwycenia po 2,45, co prawda też z zawirowaniami natomiast kurs powyżej 2,10 to dla mnie value. Szubarga młodszy nie będzie, a Żołnierz w sparingach nie powala tak jak rok temu. Po drugiej stronie Artis, który może być jedną z gwiazd tego sezonu.
Po dogrywce, było blisko ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 1,5K

karmelo5

Użytkownik
Czy ma ktoś pomysł, dlaczego są kursy 2,1-2,5 na Toruń, który ma grać o medal w meczu z Dąbrową, która powinna ledwo walczyć o play-off?
Czy to jest ta wspomniana przez Josnyta promocja?
 
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Do Torunia dopiero tydzień temu przyjechali: nowy rozgrywający Cosey oraz stary środkowy Mbodj, który grał na Afrobaskecie. We wcześniejszych tygodniach brakowało Cela i Gruchy. Jacek Winnicki miał w MKS prawie wszystkich koszykarzy do dyspozycji od początku zgrupowania. Bardziej upatruje braku zgrania i tu szukałbym szans MKSu, który powinien znaleźć się na miejscach 6-8, jako że upolował ogranych już w Europie stanieri, którzy dobrze wyglądali w sparingach (8W-3L).
EDIT: Brak cela i gruchy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 693

generalkaman

Użytkownik
Asseco Gdynia - Czarni Słupsk
Under 149,5pkt
Kurs: 2.05
Bukmacher: Totolotek
W mojej opinii jest to zdecydowanie za wysoko ustawiona linia. Oba zespoły nie zaliczają się do tegorocznej czołówki jeśli chodzi o PLK. Czarni do ostatniej chwili walczyli o życie i starali się zebrać środki żeby w ogóle wystartować w lidzę, Asseco co prawda nie miało takich problemów ale ich skład lekko mówiąc nie powala na kolana. W drużynie gości wystąpią między innymi Aiken, Wall, Bonarek, Seweryn czy Stelmach. To są doświadczeni zawodnicy ale którzy wiedzą, że nie mogą pójść na wymianę ciosów i grę up-tempo ponieważ nie mają żadnego wsparcia z ławki. W kadrze Czarnych znajdują się zawodnicy z roczników 99/00 ponieważ klubu nie było stać na kolejne kontrakty. W Asseco jest więcej zawodników młodych jak Ponitka, Witliński czy Żołnierewicz którzy może i chętnie weszli by w wymianę ciosów ale ich trener Frasunkiewicz doskonale zna rywali i wie, że nie potrzebne &quot;bieganie&quot; może się źle skończyć. Pierwszy mecz sezonu, celowniki jeszcze nie nastawione. Słaby potencjał po obu stronach + nastawienie gości defensywne. W mojej opinii wystarczy aby był tutaj under.
Wynik 66:66
Typ: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Tak na szybko jeszcze jeden typ:
Buki niezbyt zorientowały się że Metaxa objął Wilki i powinniśmy zobaczyć całkiem inną wersje Kinga. Zamiast Run&amp;Gun, do którego przywykli kibice za czasów Marka Łukomskiego w tym roku powinna dominować defensywna i rozważna gra.
Linie under 171 i goście under 75 (ja złapałem po 2,25 w Toto) jak najbardziej do gry. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń @2.91 1xbet ⛔

Niestety informacja o Mbodju i Celu bardzo późno co by nie było to dwaj istotni gracze w układance. PCT ciężko ocenić po jednym meczu tym bardziej że grali w zasadzie bez podkoszowych.
Pierwsza kolejka pierwsze spotkania a co za tym idzie forma zespołów pod znakiem zapytania. Sparingi sparingami i nie ma co się nimi zbytnio sugerować. W obu zespołach doszło do kosmetycznych zmian. Po udanym sezonie Winnicki odszedł z Torunia i podjął się kolejnemu wyzwaniu tym razem wprowadzenia MKS Dąbrowy do fazy play-off a kto wie może pokusi się o coś więcej. Zamiana klub z Torunia na klub z Dąbrowy Górniczej dość dziwna i raczej nie była związana z aspektami sportowymi. W szeregach gości poza zmianą trenera zmieniło się niewiele. Trzon zespołu został a działaczom udało się pozyskać Gruszeckiego Cela i Coseya. Zmiany jak najbardziej na plus a skład przynajmniej na papierze prezentuje się lepiej niż ubiegłoroczny. Cel z Gruszeckim to poziom reprezentacyjny a Cosey to gracz który spokojnie jest w stanie wejść w buty po Weaver. Didi Mbodj Wiśnia Sulima Perka Śnieg to gracze którzy grali ze sobą w ubiegłym sezonie więc nie ma mowy o jakimś braku zgrania czy coś w tym stylu. Grucha z Celem byli razem na Eurobaskecie znają się więc złapanie wspólnego języka na parkiecie to kwestia paru treningów. Trochę inna sytuacja u gospodarzy gdzie przed sezonem dołączyło 5 nowych graczy którzy mają świadczyć o sile zespołu i trener. Prawdopodobnie to na zagranicznych graczach będzie ciążył ciężar zdobywania punktów. Czy od razu będą nadawać na tych samych falach? Wątpię z graczami z &quot;reszty świata&quot; na początku w większości przypadków bywa tak że każdy chce robić za lidera. Zgranie przychodzi po paru spotkaniach i imprezach ;) Po paru meczach wyjdzie kto będzie prawdziwym liderem zespołu. Skład polski utrzymał się w znacznej części przy czym deal Piechowicz Szymański out i ściągniecie Gabińskiego raczej na minus. Zeszły sezon już pokazał że Pamuła Wołoszyn Kowalenko pewnego poziomu nie przeskoczą a ich forma jest bardzo niestabilna. Tak jak już wspomniałem pierwsze spotkanie to trochę jak kupować kota w worku. Przy takim kursie szkoda nie spróbować bo bukmacherzy nie doceniają zespołu z Torunia. Tym bardziej że goście wyglądają na zespołu który jest obecnie drugą siłą w lidze a MKS to typowy średniak. Element większego zgrania z ubiegłego sezonu też może mieć istotne znaczenie dla losów spotkania na korzyść Twardych Pierników.
 
J 48

janielski

Użytkownik
Co do meczu w Dąbrowie. Toruń pojechał na spotkanie bez Cela i Mbodja a skład uzupełnili juniorzy, tak więc rotacja jest na zupełnie innym poziomie. Trener Winnicki ma doskonale rozpracowanych toruńskich zawodników i dzisiaj ich po prostu &quot;zabiega&quot;. Cosey trenuje z zespołem ledwie tydzień i moim zdaniem pierwsze mecze w sezonie będą dla Cukru bardzo trudne .... Na &quot;papierze&quot; wygląda to fajnie, ale na tą chwilę w realu już nie ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 693

generalkaman

Użytkownik
Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec
Start - 2,5pkt
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek
Start Lublin w swoim trzecim sezonie na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce w końcu zbudował skład dzięki któremu może myśleć o czymś więcej niż walka o utrzymanie. Myślę, że Lublinianie mogę sobie postawić za cel na ten sezon walkę o play-off. Drużyna prowadzona przez Davida Dedka drugi sezon ma w swoim składzie dwójkę graczy obwodowych sprawdzonych w PLK, którzy na tym poziomie zapewniają punkty i kreowanie akcji. Mowa tu o Washingtonie oraz Lewisie. Ten drugi był liderem Czarnych gdy Ci rok temu sensacyjnie wyrzucali z play-offów Anwil. Preferuje on powolne, kontrolowane tempo gry co zgrywa się idealnie z koncepcją Dedka. Pod koszem mamy znowu doświadczenie w postaci Mirkovicia oraz Reynoldsa. Skład uzupełniają Polacy, którzy mogą jako gracze zadaniowi mogą być fajnym uzupełnieniem. Mowa tu o Gospodarku, Dutkiewiczu czy nawet Dziembie. PGE po mistrzowskim sezonie i grze w Eurolidze znajduje się na równi pochyłej. Wydawało się, że rok temu zbudowali fajny skład ale jednak projekt zakończył się fiaskiem i brakiem awansu do play-offów. W tym roku nic nie zapowiada poprawy. Start w końcu ma przyzwoity skład, dobrego trenera i idealne warunki aby od zwycięstwa zacząć sezon i dać sygnał, że walczą o coś więcej.
Wynik 91:83
Typ: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 693

generalkaman

Użytkownik
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa
Typ: Under 163,5pkt
Kurs : 2.0
Bukmacher : Forbet
Poniedziałkowe spotkanie które dla Legii będzie powrotem po wielu latach przerwy na parkiety PLK. Warszawiacy zmierzą się w Szczecinie z tamtejszym zespołem King Wilki Morskie. Moim typem na ten mecz jest suma punktów poniżej 163,5. Po pierwsze w tym sezonie trenerem Wilków jest Budzinauskas, który do tej pory trenował Polpharme. Woli on aby jego zespół grał spokojna, ułożoną koszykówkę. Wilki w tym sezonie nie będą już tak overowa drużyną jak do tej pory. Przeciwnik - Legia kadrowo wygląda bardzo słabo. Trener Bakun nie może pozwolić sobie na wymianę ciosów z większością ligowych drużyn. Jego zespół aby myśleć o dobrych wynikach musi grać spokojna, kontrolowana koszykówkę gdzie powolne tempo pozwoli ukryć różnice w indywidualnych umiejętnościach. Legia nie ma potencjału ludzkiego aby w Szczecinie rzucić dużo punktów. Linia w mojej opinii jest wyraźnie za wysoka. Nawet jak Szczecinianie nie od uczą się od razu grać wolniej to przy zdobyciu przez nich 90 punktów Legia może rzucić 73 a typ dalej będzie dobry. Nie wierzę że Warszawiacy rzucą aż tyle.
Wynik 86:66
Typ: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Dopiero co zakończyła się pierwsza kolejka (całkiem udana ;)) a STS już wystawił kursy na następną.
Póki co tylko na zwycięstwa ale są dwie fajne okazje:
Polpharma - Trefl 2 - @3.10
Polpharma w tym roku bez większych szans na powtórzenie ubiegłorocznego rezultatu, natomiast Trefl odwrotnie, ze sporą szansą na PO. Wreszcie z nominalnym centrem, który odciąży Nikolę bo ten nie musi wreszcie kryć graczy z pozycji nr 5 i ma więcej do zaoferowania w ataku. Oczywiście z gorszym PG, a w zasadzie jego brakiem, bo Brown to bardziej streetballowiec, a najwyżej 2, za to z Kolendziakiem w życiowej formie po świetnym występie ze Stelmetem.
PSG straciła trenera, kilku istotnych graczy Diduszko, Sajus, Uros. Ich zamiennicy nie wydają się być na tyle dobrzy aby pokryć lukę po nich. Jedyne co działa na korzyść PSG to jak zawsze gorące Kociewie, które robi z tego meczu MAX 50-50, więc kursik ponad 3 to zdecydowanie promocja.
Fajnie z pozoru wygląda też mecz:
Turów - Stal kursy 1,8 - 1,8
Drużyna ze Zgorzelca to aktualnie Myles Mack i 11 statystów. Jeśli nie potrafli wygrać poprzedniego meczu mając 64,7% zza łuku to wątpie że osiągną coś więcej ze Stalą. Jedyny fakt który wstrzymuje mnie przed zakładem na obecną chwilę to Duante Notice z drużyny z Ostrowa Wlkp. Ten mecz najpewniej będzie dla niego być albo nie być w tej drużynie, chociaż chodziły (chodzą?) słuchy że może i nie doczekać debiutu w PLK. Dokładając formę rzutową Chyla w FibaEC (4/15 z gry) mogą mieć niezłą dziurę na dwójce.
Takie małe ostrzeżenie.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec
Under 162,5pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Totolotek
Obecny mistrz Polski oraz ten z przed dwóch lat jako pierwsze będą miały na koncie dwa rozegrane mecze w sezonie PLK. W dniu dzisiejszym Stelmet podejmie u siebie Turów a moim typem jest suma punktów poniżej 162,5. Oczywiście, zespół Stelmetu pod wodzą Artura Gronka stał się drużyną o wiele bardziej overową niż wcześniej ale akurat dziś wydaje mi się, że linia wystawiona jest za wysoko. Do Zielonej Góry przyjeżdża słaby kadrowo Turów, który zgodnie z moimi przewidywaniami przegrał w weekend w Lublinie. Tam rzucił 83 punkty - można więc uważać, że Tury będą w tym sezonie drużyną nakręcają tempo gry i szukającą szybkich punktów. Otóż nie wydaje mi się. Wynik ten bardzo wyśrubowały dwie kwarty. Druga gdy Zgorzelczanom wpadały niesamowite trójki oraz ostatnia gdzie próbując odrobić straty poszli w run and gun ze Startem. W Zielonej Górze będzie im o wiele ale to naprawdę o wiele trudniej o punkty. Stelmet lubi teraz grać szybkościową koszykówkę ale po stronie atakowanej, nie pozwala wchodzić w jakieś dziwne wymiany darmowych punktów z otwartych pozycji. Linia którą zagrałem pozwala aby przy nawet 90 punktach gospodarzy Turów rzucił 72 - uważam, że nie dadzą rady rzucić aż tylu. Dodatkowo rotacja u gości jest bardzo wąska i ich drugi garnitur może mieć bardzo duże problemy z punktowaniem.
Wynik 102:64
Typ: ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Szczecin - Polpharma
1 @ 1.57 STS
Błąd ze strony STS-u. Wszędzie kursy pospadały do 1.30, sam STS obniżył do 1.32 jednak zapomniał obniżyć kurs w super ofercie i jest cały czas 1.57. Pół godziny temu grałem grubo więc mogą niedługo obniżyć a różnica kurs o 25 groszy to bardzo dużo, więc polecam łapać póki jeszcze jest. Sam tym wydaje się być pewny. Koledzy wyżej opisali zarówno Szczecin jak i PGS i zdecydowanym faworytem są gospodarze.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Rosa Radom - GTK Gliwice
Under 154,5pkt
Kurs : 1.80
Bukmacher : Totolotek
Debiut Gliwiczan w PLK. Pomimo przegranych finałów pierwszej ligi z Legia Warszawa maja szansę zagrać w najwyższej klasie rozgrywkowej ponieważ wykupili dziką kartę. Moim typem na ich dzisiejszy mecz jest suma punktów poniżej 154.5 punktów. Po pierwsze debiut, szczególnie na wyjeździe zawsze jest trudny. Pokazał to pierwszy mecz Legii na wyjedzie gdzie w Szczecinie zdobyli tylko 66 punktów. Przed GTK jeszcze trudniejsze zadania ponieważ rywalem czołowa drużyna ligi, która w poniedziałek awansowała do Ligi Mistrzów Rosa Radom. We własnej hali Radomianie są bardzo mocni, jeśli nie dysponuje się mocnym arsenalem ofensywnym to bardzo ciężko tam zdobywać punkty. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego lubią kontrolować przebieg spotkania i jeśli rywal ich do tego nie zmusi nie wchodzą w wymianę ciosów. GTK nie ma potencjału na taką grę, spodziewać się więc możemy spokojne meczu kontrolowanego przez Rose gdzie nie będzie dużej ilości punktów.
Wynik 86:64
Typ: ✅
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń
Polski Cukier - 4,5pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Vice mistrzowie Polski rozpoczynają rywalizację w lidze od dwóch spotkań wyjazdowych. Po przegranej w Dąbrowie Górniczej tym razem jadą na północ Polski do Koszalina aby tam powalczyć o pierwsze zwycięstwo. Moim typem na ten mecz jest wygrana gości co najmniej pięcioma punktami. Polski Cukier to drużyna, która od momentu wykupienia dzikiej karty w PLK systematycznie się rozwija. Dobrze trafione zeszłoroczne transfery pozwoliły na osiągnięcie historycznego wyniku - srebrnego medalu mistrzostw Polski. Oczywiście w lecie doszło do roszad kadrowych. Odeszli chociażby Trotter czy Weaver ale na ich miejsce sprowadzono ciekawych zawodników - dwóch reprezentantów Polski - Karola Gruszeckiego oraz Aarona Cela, udało się również zatrzymać dominującego pod tablicami senegalskiego centra Mbodja. Co prawda w drugiej kolejce trener Mihevec nie będzie mógł w dalszym ciągu skorzystać z Cela i Mbodja ale mimo wszystko w mojej opinii Cukier powinien spokojnie wygrać to spotkanie. W kadrze zespołu w dalszym ciągu są Wiśniewski, Sulima, Perka, Śnieg czy nowy nabytek Cosey. Dzisiejsi gospodarze - AZS Koszalin prowadzony przez Dariusza Szczubiała to będzie drużyna &quot;streballowa&quot;. Trener Szczubiał znany jest z tego, że pozwala swoim zawodnikom grać bardzo luźno jeśli chodzi o atak, oddawać dużo trudnych rzutów, przyśpieszać grę i tak dalej. Młynarski i Dłoniak pasują idealnie do tej taktyki. Jednak potencjał kadrowy i doświadczenie stoi po stronie gości. Śnieg oraz Wiśniewski są dobrymi obrońcami obwodowymi do pokrycia rywali. Do tego PC potrafi przyśpieszać grę jeśli to jest potrzebne. Dlatego stawiam na ich wygraną
Wynik 63:90
Typ: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom