>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wlasny punkt/ wlasny bukmacher

S 0

szolik10

Użytkownik
Witam. Jak wygląda założenie własnego punktu naziemnego ze strony prawnej? Jest to możliwe? Oczywiście wszystkie podatki wchodzą w grę, tak aby to było legalne. Chodzi mi po głowie np otwarcie baru z możliwością typowania ale bez podpinania się pod fortuny czy inne stsy
 
oasis 0

oasis

Użytkownik
Witam. Jak wygląda założenie własnego punktu naziemnego ze strony prawnej? Jest to możliwe? Oczywiście wszystkie podatki wchodzą w grę, tak aby to było legalne. Chodzi mi po głowie np otwarcie baru z możliwością typowania ale bez podpinania się pod fortuny czy inne stsy
Czy ty wiesz co w ogóle napisałeś ?
Nie ma czegoś takiego jak założenie sobie prywatnych zakładów, czy tylko pod bary pod swoją działalność
Aby coś takiego organizować trzeba mieć kapitał 100 mln złotych
A podpisanie się pod fortunę itp nic Ci nie da dają marne prowizję. To jedynie przyciągnie klienta do baru. Nawet Cię nie będzie stać aby zatrudnić oddzielnego pracownika pod to, a każdy pracownik baru będzie w wolnej chwili puszczał kuoony. Sam będziesz musiał oplacic koszt szkoleń i uprawnień w MF dla każdego barmana co to bedzie obsługiwał
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Prowadziłem tego typu biznes, jednakże prawo się zmieniło i nie można już łączyć dwóch rodzajów DG, tj. przyjmowanie zakładów oraz w tym przypadku prowadzenie baru. Kiedyś było to możliwe, stad liczne punkty bukmacherskie w sklepach, stacjach paliw, czy innych kioskach. W barze wystarczyło, ze wyznaczylem specjalna strefę do zawierania zakładów (ogrodzenie naklejkami 18+ i przeznaczenie kilku stolików dla klientów bukmacherki).
Co do założenia własnego Buka jest to możliwe, trzeba do tego czasu i pieniędzy. Ale w żadnych wypadku kwoty podanej powyżej - 100mln pln. Chyba, ze od razu myślimy o detronizacji Fortuny czy STSa ???? nie wiem jak teraz, ale te kilka lat temu wystarczył kapitał rzędu 1-2 mln pln.
 
oasis 0

oasis

Użytkownik
Korver kłamiesz człowieku!
Za 1-2 miliony to Ty na miesięczne rachunki więcej wydasz , jak otworzysz firmę nową, Zakłady Bukmacherskie, nową markę na rynku

Jak można mieć kapitał zakładowy poniżej dziesiątek milionów ? Suma wygranych w jeden weekend może tyle wynieść
Ty myślisz że ktoś da licencje na jeden punkt w Polsce z miesięcznym obrotem 10 tys ? Licencja = opłata
Ty może o prowadzeniu stoiska ze skarpetkami mówisz, tam są obroty po 10 koła miesięcznie
Kolejna rzecz w jakiej kłamiesz , mozna otwierać ajencyjne punkty w barach itp nawet sa takie reklamy dziś na polskich stronach
Tyle ze dochód z tego żaden, ale można w ten sposób przyciągnąć klientów do lokalu
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Korver kłamiesz człowieku!
Za 1-2 miliony to Ty na miesięczne rachunki więcej wydasz , jak otworzysz firmę nową, Zakłady Bukmacherskie, nową markę na rynku

Jak można mieć kapitał zakładowy poniżej dziesiątek milionów ? Suma wygranych w jeden weekend może tyle wynieść
Ty myślisz że ktoś da licencje na jeden punkt w Polsce z miesięcznym obrotem 10 tys ? Licencja = opłata
Ty może o prowadzeniu stoiska ze skarpetkami mówisz, tam są obroty po 10 koła miesięcznie
Kolejna rzecz w jakiej kłamiesz , mozna otwierać ajencyjne punkty w barach itp nawet sa takie reklamy dziś na polskich stronach
Tyle ze dochód z tego żaden, ale można w ten sposób przyciągnąć klientów do lokalu
Styl Twojej wypowiedzi zniechęca do jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji. Żyj sobie dalej, w swoim wyimaginowanym świecie, bo &quot;Tobie się tak wydaje&quot;. Ja Ci mówię o moim osobistym doświadczeniu, sprzed dokładnie 5 lat, czy się coś w tym czasie w ustawie zmieniło nie wiem. Nie mam pojęcia z czym w ogóle polemizujesz. Nie napisałem, że prowadziłem firmę za taką kwotę. Tylko, że takie kwoty były podawane, jako kapitał w tamtych czasach. Wiadomo, że jak ktoś chciałby od razu ruszyć z kopyta z liczbą punktów ~100 to zupełnie inne kwoty wchodzą w grę.
Wyluzuj kolego, bo Ci gumka pęknie.
 
oasis 0

oasis

Użytkownik
Ale ty jesteś mało inteligentny
Opłata za licencję wynosi setki tysięcy i więcej
Nie otwiera się zakładów bukmacherskich od tak , kapitał wymagalny, tj zamrożony to wiele milionów
Ty chcesz mery... dyskutować ? Jak Ty podstaw życia nie znasz
Nie ma takich licencji na zakłady z budżetem 100 tys pln, nie ma takich firm z jedynym punktem
Człowieku kapitał który ma leżeć w sądzie na koncie to jedno
Koszt wystąpienia o licencję to drugie, a koszt stworzenia biznesu to trzecie
System informatyczny, bezpieczeństwo, system płatności i sama centrala kosztuje 1-2 miliony, siedziba spółki
W ogóle Ty mówisz o zakładach bukmacherskich że otwierasz kiosk i zapisijesz typy w exelu i na kartce i MF da zezwolenie,. Ty jesteś pelnosprawny?
Ogłoszenia o działalność ajencyjna jak wół sa widoczne na polskich stronach a to o czym Ty mówisz że zabraniano takiej działalności to było kiedyś, a co lepsze to była zwykła plotka w ustach takich fantastow jak Ty
papa

Twoja wiedza na temat otwarcia zakładów polega na tym że Ty widzisz Kapitał zakładowy spółki ma dole strony www
A to tylko kapitał zakładowy, zresztą Ty byś nie ogarna prowadzenia sklepu alkoholowego zapewne
Obsługa prawna kosztuje 100 tys, zresztą Ty pewnie bułek nie umiesz sam kupic
 
A 0

andziakop

Użytkownik
Heja. Orientujecie się może czy ajent pokrywa 12 % podatek od prowizji,czy może leży to po stronie buka? Interesuje mnie info o każdej legalnej firmie działającej na terenie PL. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom