>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Telefony z zagiętym ekranem

mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Witam szukam telefonu, podobają mi się smartfony z zagietym ekranem mam zamiar kupić , macie jakieś propozycje nie musi mieć kto wie jakich wymagań podacie jakiś model i poprosiłbym i wady takich smartfonów?
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Co prawda ja jestem fanem nadgryzionego jabłka, a co za tym idzie iosa, ale moja panna ma s7 edge to może sie wypowiem. Podstawowy problem to kupienie glass protectora na wyświetlacz. Co prawda są dostępne, ale próbowaliśmy z piec modeli i nie są one dostatecznie dobrze dopasowane. Telefon ma bardzo ładna linie i niedopasowany kawałek szkła wyglada trochę tandetnie. Ostatecznie moja kobieta zupełnie zrezygnowała z glassa na rzecz silikonowego pokrowca. Gdy tel miał trzy miesiące to pies tracił go nosem i spadł ze stolika w salonie( całe 50 cm wysokości) na panele drewniane tak niefortunnie, ze wyświetlacz szlag trafił. 350 euro w plecy za wymianę, choć zaznaczam ze moja kupiła fona jak tylko wyszedł, wiec koszta wymiany wyświetlacza w obecnej chwili są zapewne dużo niższe. Co do plusów to jak pisałem bardzo ładna linia, wodoszczelność ( choć po wymianie wyswietlacza już nie obowiązuje gwarancyjnie) naprawdę super fotki i filmiki no i szybkość, choć jak pisałem nie jestem fanem to android naprawdę niezle na tym fonie hula. Gdybym nie miał wyjścia i straciłbym mojego i7 i musiałbym kupić coś z Androidem to pewnie byłby to s7 edge także ze spokojnym sumieniem polecam iPhone ????
 
Do góry Bottom