Spróbuje jeszcze raz. Mam nadzieje, że tym razem uda mi się regularnie podawać typy.
Sampdoria-AS Roma
9. 1-DNB @ 2,85 x 3,5 j.
10. O 3,5 @ 2,7 x 3,5 j.
Sampdoria jak powszechnie wiadomo, u siebie jest w tym sezonie Serie A przeciwnikiem trudnym dla każdego. Bilans 8-0-1 (bramkowy 25-9, razem z Lazio najlepsza ofensywa na własnym boisku) na rozkładzie Milan, Atalanta, Fiorentina oraz JUVE ! Przed tygodniową przerwą złapali lekkiego doła, ale ostatni niedzielny mecz na Stadio Luigi Ferraris zagrali koncertowo co świadczy o tym, że kryzys raczej maja już za sobą i ich pewność siebie w dzisiejszym meczu powinna być na wysokim poziomie. W Genui zagości dziś AS Roma, która formą ostatnio nie błyszczy, od pięciu meczy bez zwycięstwa. Co prawda trzy z nich rozegrali z klasowymi zespołami ( Juve, Atalanta, Inter), ale taka seria dla takiego zespołu i jego kibiców jest nie do zaakceptowania tym bardziej, że spadli na 5 miejsce w tabeli, które to nie jest premiowane grą w Lidze Mistrzów. W meczu z Interem po objęciu prowadzenia w drugiej połowie zagrali zachowawczo, cofnęli się do obrony co zemściło się na nich utrata bramki w końcówce meczu. Zakładam, że dziś będą mocno zdeterminowani by przełamać niefortunna serie. Myślę, że wyciągną wnioski z ostatniego meczu i nie przestaną atakować nawet po objęciu prowadzenia Sampdoria w obecnej formie również nie będzie się bronić. Liczę na otwarty mecz oraz na to, że gospodarze po raz kolejny ściągną skalp z klasowego przeciwnika.