>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 4.09.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 4. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
bettinggod 22

bettinggod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czarnogóra - Rumunia
Typ: 1
Kurs: 2.68
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie Czarnogóry ze słabą Rumunią. Dla mnie faworyt jest jeden i jest to oczywiście dużo lepiej grająca ekipa z Czarnogóry. W poprzedniej kolejce pokazali swoją siłę na ciężkim terenie w Kazachstanie, a gospodarze męczyli się z Armenią strzelając gola dopiero w doliczonym czasie gry. Sytuacja w grupie nadal otwarta dla Czarnogóry, a Rumunia już powoli może się pożegnać z Mistrzostwami. Dziwi mnie taki kurs, według mnie powinien bardziej oscylować w granicach 2 albo i nawet mniej, zdecydowanie jest warty zagrania.
✅168
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MS
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Kazachstan
Typ: 2 druzyna 1 bramka minuta 1-72
Kurs: 2.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie wierzę ,że w te kilka dni po dotkliwej porażce z Dania ,nasza drużyna pozbiera się w obronie i zagra lepiej. Nawet jak Pazdan ,Jędrzejczyk, Mączyński nie zagra bo nie mają formy to Ci co mają ich zastąpić wcale nie są lepsi ,sam Glik nic nie poradzi ,smutne ale prawdziwe. Wygrać powinniśmy ,ale gola napewno stracimy. Pamietaci co było w Kazachstanie ,dobra gra prowadzenie 2-0 ,a w drugiej połowie blamaż i remis ????
W grupie dalej prowadzimy ,ale 3 pkt to już nie taka duża przewaga , nasi najgroźniejsi rywale grają razem w tej kolejce i najlepeij dla nas było by żeby padł tam remis.
Kazachstan ostatnio przegrał u siebie z Czarnogórą ,wprawdzie nie strzelił żadnej bramki ,ale grając przeciwko Polsce i słabej dyspozycji naszych obrońców powinni strzelic choć jedną bramkę. Kurs zachęcający
Polecam.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Anglia-Słowacja
Typ: 1/1
Kurs 2.01
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie na szczycie w tej grupie eliminacyjnej, ekipa Anglii podejmowała będzie na własnym stadionie drużynę Słowacji. Gospodarze naturalnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów , grają u siebie i w tym momencie mają 2 punkty przewagi nad zespołem Słowacji na 3 kolejki przed końcem , gospodarze w przypadku wygranej mogą mocno przybliżyć się do awansu na mistrzostwa , maja wszystko w swoich rękach . Słowacja jest zespołem niewygodnym ,ale wiadomo że na wyjazdach gra gorzej niż u siebie w domu, do tego gdy przypomnę sobie pierwsze spotkanie pomiędzy tymi dwiema ekipami to Anglia była tam zespołem o kilka klas lepszym i stworzyła sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych , co prawda była tam czerwona dla gospodarzy,ale Słowacja nie grała po prostu nic. Anglicy mają swoje problemy, na przykład w poprzednim spotkaniu z Maltą nie byli w stanie ani razu pokonać bramkarza gospodarzy i ta gra za bardzo im się nie kleiła, nie stwarzali sobie nawet zbyt wielu okazji pod bramką słabiutkiej Malty, jednak w drugiej połowie zagrali znacznie lepiej, Słowacja natomiast wygrała na swoim boisku ze Słowenią i była tam zespołem lepszym szczególnie w pierwszej połowie meczu, myślę że w tym spotkaniu gospodarze spokojnie powinni sobie poradzić z zespołem Słowacji, stawiam na wynik 1:0 do przeryw oraz 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - ME
Godzina: 13:15
Spotkanie: Łotwa - Wielka Brytania
Typ: Łotwa -20.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Trochę skaczę po dyscyplinach... Dziś EuroBasket i zakład z handicapem, bo to, że Łotysze są dużo lepsi od Angoli, to chyba nikt nie ma wątpliwości. Zespoły na turnieju rozegrały po 2 mecze; Łotwa przegrała z Serbią 82:92 i wygrała z Belgią aż (!) 92:64, natomiast Brytyjczycy przegrali z Belgią (!) 90:103 i z Turcją 70:84. Chciałbym zwrócić uwagę na Belgię z którą to obie drużyny zagrały; Łotwa wygrała z Belgami 28 punktami, z kolei Belgowie zwyciężyli właśnie Wielką Brytanię 13 punktami. Czyli 28pkt +1 3pkt = 41pkt i tyloma właśnie punktami teoretycznie powinni wygrać Łotysze ;) No ale nie przesadzajmy. Myślę, że akurat handicap 20-sto punktowy powinien wejść, czego sobie i Wam życzę. Ostatni mecz rozegrany 6 lat temu pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną Łotyszy 23-ma punktami, a zatem podobnie jak ja prognozuję. Powodzenia!
⛔100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MS
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Kazachstan
Typ: spotkanie / obie drużyny strzelą gola 1/tak

Kurs: 2,82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Bolesną prawdą jest, iż Polacy pokazali w meczu z Duńczykami, że coś nie gra. Czy jest to dłuższy kryzys i koniec marzeń o awansie na Mistrzostwa do Rosji? Kazachstan jest doskonałym papierkiem lakmusowym aby wykazać, że z tej bolesnej lekcji wyciągnął właściwe wnioski nasz selekcjoner i odpowiednio zestawi drużynę. Tu nie ma miejsca na potknięcie, trzeba zagrać na sto procent i strzelić cały worek goli. Kazachstan jest ostatni w naszej grupie i w siedmiu meczach strzelił tylko cztery bramki. Jestem peiwen zwycięstwa naszych orłów ale obrona nieco dziurawa plus spora presja i nerwowa atmosfera może spowodować, że coś wpadnie do naszej siatki. Grajmy i wygrywajmy. Pozdrawiam.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mistrzostwa swiata kwalafikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie:
czarnogora-rumunia
Typ: czarnogora-zaklad bez remisu
Kurs: 1.88
Bukmacher:
unibet
Analiza:
pare dni temu typowalem rumunie z armenia i bylem blisko trafienia bo obstawilem armenie do remisu.zabraklo bardzo malo bo bramka padla w doliczonym czasie gry,armenia grala prawie cala polowe w dziesiatke.rumunia przez cale eleminacje gra slabo i nic nie wskazuje na to zeby z dnia na dzien poprawila styl gry.czarnogorcy podniesli sie z kolan,dwa ostatnie mecze pewnie wygrali-u siebie z armenia4-1 i w kazachstanie 3-0.ten drugi mecz ogladalem i czarnogorcy zagrali dojrzala pilke,wypunktowali kazachow stalymi fragmentami gry.nalezy wziasc tez pod uwage ze mecz odbedzie sie w podgoricy-dzieki kibicom jest to ciezki teren dla najlepszych druzyn.gdy wygraja z rumunia beda ciagle w grze o awans do mistrzostw swiata.czarnogora wygra ale gdy bedzie remis nic nie tracimy-typ pewny do zagrania.zycze trafnych typow-pozdrawiam
Powtórzony typ
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Rosji 2018
Godzina. 20:45
Spotkanie. Czarnogóra - Rumunia
Typ. gospodarze strzelą w obu połowach
Kurs. 4.70
Bukmacher. Unibet
Analiza.

Na jutro w naszej grupie E zaplanowano mecz, pomiędzy Czarnogorą która u siebie na stadionie podejmować będzie Rumunię. Gospodarze cały czas liczą się w walce o awans, obecnie są na 2 miejscu z 13pkt podobnie jak Duńczycy, tyle że z lepszym bilansem bramkowym. Zakładając iż jutro faworyci z tej grupy pokonają swoich rywali, tzn. Polacy wygrają z Kazachami, Duńczycy ograją Armenię a Czarnogórcy zwycięża z Rumunami, to zrobi się nam mega-ciekawie.
Czarnogóra w swoich ostatnich pięciu meczach grała dosyć otwarty futbol strzelając sporo bramek. (patrz Jovetic).
W każdym z tych pięciu spotkań over 2.5 został pokryty i liczę iż jutro trafią do bramki przeciwnika minimum dwukrotnie zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie tego meczu. Zapewne zawodnicy zdają sobie świetnie sprawę z sytuacji jaka jest obecnie w tabeli oraz z faktu że jutro po prostu muszą wygrać. W ostatnich dwóch spotkaniach które mają do rozegrania będzie im niezwykle ciężko, bo grają u siebie z Danią, po czym za trzy dni wyjazd do nas na narodowy i czuję że 08.10 rozstrzygnie się kto awansuje z tej grupy. Wierzę w to że piłkarze z Bałkanów są jutro w stanie rozbić swoich rywali na tym trudnym terenie jakim jest stadion w Podgoricy, tym samym zachowując realne szanse na awans.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci pomnożyć drobne - kliknij dzięki, to mnie motywuje &quot;
⛔100
 
T 14

triatlonic

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis US OPEN
Godzina: 3:00
Spotkanie: S.Querrey - M.Zverev
Typ: 2
Kurs: 2.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nie rozumiem czemu faworyzowany jest Sam.Fakt ze wygral turniej Los Cabos ale nikt z czolowki tam nie gral. Do tej pory mial samych ogorkowych do ogrania a nawet stracil seta z Radu z Moldawii ???? . Zverev pokonal Isnera ktory mial tu dojsc do polfinal w 3 setach. Stawiam na Zvevereva. Dla odwaznych hand Zverev(-1,5seta) 2 po kursie 3.8 pozdrawiam
⛔100
 
bfred 294,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Norrby - Varbergs
Typ: BTS
Kurs: 1.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza: I znowu próbujemy z BTS. Obydwie drużyny sporo strzelają i tracą. Varbergs od 2 meczy bez gola Norrby od jednego.W trzech ostatnich meczach bezpośrednich bez BTS! Norrby traci obok Syrianskiej najwiecej goli w lidze bo aż 44! Liczę że w tym spotkaniu na pewno dadzą sobie strzelić jedną bramkę i z kolei przełamią passę trzech kolejnych bezpośrednich meczy bez gola strzelonego Varbergs.Mecz ten to również walka o utrzymanie się nad strefą spadkową i liczę tutaj na otwarty mecz i kilka bramek.
✅50
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA US OPEN
Godzina: 01:00
Spotkanie: Kvitova - Muguruza
Typ: Kvitova wygra mecz
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ogladalem wszystkie mecze Petry i Garbine w tym turnieju i moim zdaniem Czeszka bierze ten mecz. Kvitova gra genialny tenis - widac, ze na hardzie czuje sie mocna, nie przegrala tutaj jeszcze ani jednego seta, ba tylko raz oddala swoje podanie. Gra bardzo silny tenis i jeśli tylko nie bedzie popelniac duzo nie wymuszonych powinna zameldować sie w 1/4. Fakt faktem, ze po drugiej stronie bedzie Muguruza, ktora tez czuje sie tutaj swietnie, ale dla mnie ten mecz to 50/50 i jesli Czeszka zagra tak odwaznie i skutecznie jak w poprzednich meczach powinna odprawić Hiszpanke.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
rafkes 3

rafkes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MS
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia Północna - Czechy
Typ: 1DNB
Kurs: 1,81
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem. Dzisiaj na tapetę wziąłem mecz Irlandii Północnej z Czechami. Irlandia Płn. uważam jest faworytem tego spotkania, grają o 2 miejsce w grupie, Czesi tracą do nich 7 pkt co już myślę jest nie do odrobienia. Chciałbym podkreślić że Irlandia Północna w tych eliminacjach straciła tylko 2 gole, Czesi stracili do tej pory 7 bramek. Kursy przez bukmacherów są wyrównane. Nie wiem dlaczego powiem szczerze. Atut własnego boiska również poprowadzi gospodarzy do zwycięstwa. U siebie Irlandia Północna nie przegrała żadnego meczu to też warto odnotować. Wiadomo, że dobra passa kiedyś się kończy ale sądzę jeszcze nie w tym przypadku. W Czechach między tymi zespołami padł bezbramkowy remis. Jak będzie tym razem ? Przekonamy się jutro o 20:45.
Polecam, zapraszam.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
-strzala- 87

-strzala-

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MS
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Kazachstan
Typ: 2
Kurs: 20.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam! Pewnie wielu z was byc moze bedzie zszokowanych tym bardzo odwaznym typem, lecz ja upatruje tu calkiem realne szanse na dobry rezultat. Do rzeczy: doskonale wiecie jak wygladal mecz piatkowy z Danią i raczej nie bede wam go przypominal, bo nie ma do czego. ZERO gry, pomyslu co najwazniejsze strzalow, kompletnie nie wiedzieli co chca grac z Dania, poprostu przyjechali tu dostac lanie i zapewnic latwe 3 PKT dunczykom i skomplikowac sobie sytuacje w grupie, bo teraz wystarczy tylko jedna porazka i mozemy dac sie zepchnac na drugie miejsce. Obrona wygladala fatalnie z przodu tez nic. Ciezko bedzie sie Polakom podniesc po tak dotkliwej porazce, lecz nie ukrywajmy Kazachstan to nie Dania i nie gra u siebie także bukmacherzy widza tylko jednego faworyta i jestem nim oczywiscie Polska, (5 druzyna w rankingu FIFA, patrz na to z przymruzeniem oka) lider grupy, ktory ma na swoim koncie uzbieranych 16 PKT w tabeli co daje 1 miejsce w grupie oraz przewage trzech punktow nad druga Czarnogora, lecz jutro moim zdaniem czeka ich OGROMNA przeszkoda mianowicie Kazachstan, ktory potrafi grac z Polską co udowodnili w Astanie remisujac z Nami 2-2 po znakomitej drugiej polowie Kazachow. Mysle, ze jutro polscy pilkarze nie dadza rady Kazachom, ktorzy beda chcieli sie dobrze pokazac przed polskimi kibicami, a charakteru i woli walki na pewno im nie zabraknie, oczywiscie bedzie caly stadion. Licze tu na WIELKA niespodzianke jesli chodzi o kurs, bo gra naprawde wyglada slabo , pilkarze sa totalnie bez formy (Pazdan, Maczynski, Jedrzejczyk i wielu innych) Polskich zawodnikow, czeka jutro ogromnie wazny egzamin, ktory moim zdaniem obleja i poleje sie niesamowita fala krytyki co przelozy sie na atmosfere w zespole. Powodzenia!!!.
⛔100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Spotkanie: Polska - Kazachstan
Typ: Kazachstan powyżej 2,5 rzutów roznych
Kurs: 2,38
Godz: 20:45
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Witam serdecznie !
Przed nami kolejny jeden z decydujących meczów w ,,Polskiej&quot; grupie E
W tym meczu Polska może w dużym kroku przyblizyć sie do Mundialu 2018 w Rosji !
Poska w grupie E do tej pory zagrała 7 meczy wygrywając 5 remisujac 1 ( z Kazachstanem) oraz przegrywajac 1 mecz (ostatni 4-0 z Danią )!
Kazachstan tak jak Polacy orzegrali 7 spotkań nie wygrywajac żadnego spotkania , remisujac 2 razy i aż 5-krotnie przegrywajac.
Nasi najbliżsi rywale grupowi to w tej chwili najsłabszy zespół w naszje grupie E.
Dziś stawiam na over rzutów rożnych drużyny z Kazachstanu, linia jaką daje nam bukmacher jest zachecajaca a z takim kursem wręcz grzech jej nie zagrać!
By typ został rozliczony na plus Kazachstan musi zdobyć min 3 rożne , biorąc pod uwage , że scenariusz tego spotkania musi być tylko jeden czyli atak od 1 minuty Polskiej drużyny .
Daje to kazachstanowi duże pole do popisu w kontratakach których będzie na pewno kilka co da okazje do zdobycia kilku rzutów rożnych!
Kazachstan w swoich dotychczasowych meczach RR zdobywali odpowiednio:
-Z Czarnogórą (D) - 9 RR
-Z Danią (D) - 3 RR ( Poł meczy drużyna Kazachstanu rozegrała w osłabieniu przez czerwoną kartkę !)
-Z Armenią (W) - 3 RR
-Z Danią (W) - 0 RR
-Z Rumunią (D) - 3 RR
-Z Czarnogórą (W) - 1 RR
-Z Polską (D) - 3 RR
Na 7 meczów Kazachowie pokryli 5 razy tą linię i mam nadzieje ze tak będzie rownież w Poniedziałek na stadionie Narodowym o 20:45!
POWODZENIA !
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA US OPEN
Godzina: 01:00
Spotkanie: Kvitova - Muguruza
Typ: ilość setów over 2,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolega wyżej zdecydował się na typowanie w tym meczu Petry Kvitovej i w tym kursie około 3 jest Value.Ja jednak zdecyduję się w tym meczu obstawiać że padną sety po obu stronach siatki.
H2H 2:1 dla Czeszki i w tych meczach dwa razy grsły 3 sety i raz 2.
Garbine co by nie mówić jest w życiowej formie , gra fantastycznie ostatnio zatrzymała ją tylko Madison Keys i Svitonina.
Petra ostatnio mocno pod formą ale są pewne zalązki powrotu do optymalnej formy.Ogladałem ostatnimi czasy Petrę w meczu z Zhang i nie wyglądało to jakoś bardzo źle , zwłaszcza pod wzgledęm kondycyjnym i motorycznym a także strategicznym , Petra grała z pomysłem gorzej było z wykonaniem.
Mocno zawodził CELOWNIK pod względem celownika była to KVITOWA bez piątego biegu.
W meczach z Garcią i Cornet wygladało to już nieco lepiej ten celownik mocno się poprawił.
Choć ten piąty bieg nie wskakiwał w 100% za każdym razem.Petra wygrała 2 ostatnie mecze z Muguruzą
i wtedy miała ją rozpracowaną przez Davida Kotyzę który jest na turnieju US open wraz z Karoliną Pliskovą.Napewno coś jeszcze Kvitovej podpowie.
Jeśli Petra odpali ????i to jest kluczowe pytanie!!!!!jest w stanie pokonać Muguruzę ale czy 2:0???
wątpię.Czy Mugiruza możę pokonać Petrę 2:0 ????na pewno może ale łatwo na pewno nie będzie???
Ja liczę że te wątpliwości się tutaj zbalansują i że obie panie zdobędą w tym meczu seta.
Jeszcze taka mała ciekawostka obie panie od pięciu meczy grają tylko dwó-setówki .
Tylko że Garbinie wygrała wszystkie 5 meczów bez straty seta a bilans Petry 3:2 ale ona na pewno w fazie wznoszącej.
Gram trzy sety i to wydaje się rozsądny bet po całkiem spoko ursie 2,5
a wynik: ???chyba z lekkim wskazaniem jednak na Hiszpankę 2:1.
No zobaczymy.O ile któraś się nie posypie powinien być dobry mecz.Mam nadzieję że nie gorszy niż wczorajszy IŚKI z COCO.

⛔100
 
xmk772 0

xmk772

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Kazachstan
Typ: Lewandowski R strzeli 2+
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie! To mój pierwszy Typ tutaj stąd przepraszam za ewentualne błędy.
Na dzisiaj wybrałem spotkanie Polska - Kazachstan. Wszyscy wiedzą co zdarzyło się ostatnio w Kopenhadze. Mecz ze słabiutkim Kazachstanem jest idealną okazją do zatarcia słabego wyniku i jeszcze gorszej gry. Polska nadal jest faworytem grupy, a co za tym idzie faworytem do wygrania jutrzejszego meczu. Uważam, że Polscy piłkarze zrobią wszystko, aby zrehabilitować się za piątkowy mecz, stąd mój typ. Polska siądzie na na przeciwnika od pierwszej minuty, pierwsza bramka jest kwestią max. 15 minut. A kto ma je strzelać jeśli nie Robert Lewandowski, który jest filarem tej reprezentacji i który będzie gonił w klasyfikacji strzeleckiej Cristiano Ronaldo. Kazachstan na Stadionie Narodowym jest idealnym przeciwnikiem, aby zbliżyć się do Ronaldo. Na tą chwilę Robert traci 3 gole. Uważam, że po jutrzejszym meczu będzie tracił maksymalnie 1 bramkę. Dla odważniejszych typ z 3 bramkami Lewandowskiego kurs 5,00.
Powodzenia!
⛔100
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - WNBA
Godzina: 00:00 (możliwe opóźnienie)

Spotkanie: Chicago Sky K - Seattle Storm K
Typ: Seattle Storm K
Kurs: 1,92
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Na wstępie bardzo żałuję, że Niemcy nie wygrali ME w siatkę grali naprawdę super i gdyby nie pogubienie w 5 secie przy 5-2 oj mogło być pięknie bo zwycięstwo należało im się również grali fenomenalnie ale niestety wracając do kolejnego typu...
wybrałem WNBA kobiet i bardzo interesujące spotkanie gdzie widoczne jest również value.
Na szybko bo mecz tuż tuż ostatni mecz między tymi zespołami i totalna klapa gospodyń Chicago Sky K 66-103 Seattle Storm K 21.08.2017. Chicago Sky gra słabo przegrywa wysoko swoje mecze natomiast ekipa Chicago Sky gra regularnie ostatnie spotkania przegrywała nieznacznie.
Typ jak najbardziej wart uwagi i go zagram, również dobry jest tutaj handi widząc ostatni mecz między tymi zespołami.
Powodzenia
Moje motto: Teraz to nie sport tylko czysty biznes.

✅92
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Eurobasket
Godzina: 13:15
Spotkanie: Łotwa-Wielka Brytania
Typ: Powyżej 168.5 Punktów
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jestem na 95% pewien ze kursy pójdą w dół a linia do 13.00 wywinduję w górę. Startowa linia 159.5 Punktów jest bardzo niska. Nawet na naszym forbecie kurs na ową linie ( 167.5 ) bardzo dobry,bo 2.55.
Zaznaczam,że dostałem niższą linie do gry-161.5 z kursem 2.00,jednak ja lubie sobie podwyższyć ????
Nie ważne czy spotkanie będzie podkręcane,czy też nie. Przejdę szybciutko do aspektów sportowych,bo to chyba jest również bardzo ważne ????
Aspekt nr 1. - Wielka Brytania to drużyna bez ŻADNEJ obrony. Nie ma mowy u nich o defensywie. Nie wiem czy postawienie 5 wysokich kijów nie było by lepsze w obronie od zawodników z wysp.
Jest to drużyna ultra ofensywna,grająca tylko do przodu. Co więcej,grająca bardzo szybko do przodu. Oczywiście w starciu z Turkami nie mieli żadnych szans,ale rzucić 70 punktów drużynie ULTRA DEFENSYWNEJ? No według mnie niezly wynik.. Sądze,że tutaj rzucą co najmniej 10 więcej.
Aspekt nr 2.- Łotwa-drużyna podobnie jak Wielka Brytania-Ultra Ofensywna. Tu się liczą punkty,punkty i jeszcze raz punkty. Nie wierzę,aby na jutrzejszy dzień zmenili swoją taktykę. Nie przeciwko Wielkiej Brytanii. Tym bardziej,że dysponują zawodnikami świetnej klasy w ofensywie. Jeśli na dystansie cos odbije się przy rzucie od tablicy czy obręczy zaraz wlatuje Porzignis na kosz. Podobnie podczas akcji-pod koszem będzie nie do zatrzymania. Na dystansie Łotysze również są niebezpieczni,a przy bardzo chaotycznych w obronie Brytyjczykach będą mogli sobie postrzelać-mam nadzieję,że te strzały im będą siedzieć ????
Nie sposób nie wspomnieć iż Łotysze mają problemy w defensywie,gdzie Serbia która nie jest w najmocniejszym składzie rzuciła im bodajże 85-90 punktów ( piszę z pamięci,za ewentualny błąd przepraszam ). Uważam,że gracze z Wysp są w stanie przy swoim stylu gry zakręcić się przy 70-80 oczkach. Łotysze mogą spokojnie złamać barierę 100 Punktów-pod warunkiem,że zagrają na chociaż 70%.
Podsumowując,uważam,że będzie to mecz typowy ,,Run and Gun&#39;&#39;.
Na niższą linie ( wyjściową ) przyjmuję stawkę 9/10. Na tą 6/10.
Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputkę&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +212
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: US Open ATP
Godzina: 18:30
Spotkanie: Goffin D. - Rublev A.
Typ:
Goffin -1.5 seta
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po wczorajszym szybkim, łatwym i przyjemnym typie na Carreno, idziemy za ciosem i stawiamy na łatwe zwycięstwo rozstawionego z 9 Belga. Goffin mimo że turnieju nie zaczął porywająco tracąc seta z dziadkiem Benneteau z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Lepszy mecz z groźnym Pellą i dobry set z Monfilsem sprawiają że jestem w stanie uwierzyć że doszedł już do optymalnej dyspozycji. Rublev kolejny młody gniewny bez kompleksów, gra dobry turniej, świetny mecz z Dimitrovem, ale myślę że to obecnie jego szczyt i w meczu z Davidem, graczem z ścisłej czołówki będzie musiał uznać jego wyższość. Dostanie kubeł zimnej wody tak jak wczoraj Shapovalov. Wierzę gorąco w ten typ i również polecam.
Powodzenia
⛔100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna kwalifikacje mś
Godzina: 20;45
Spotkanie:
Irlandia PŁN-Czechy
Typ:
1
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bardzo dziwny jest taki wysoki kurs na drużynę Irlandii, która zajmuje 2 miejsce w swojej grupie ustępując tylko i wyłącznie ekipie z Niemiec. W sumie Czesi mają już tylko matematyczne szanse na wyjścię z grupy gdyż mają aż 7 pkt straty do Irlandii właśnie, a pozostały już tylko 3 mecze. Poza tym Irlandia bardzo dobrze sobie radzi na swoim terenie co potwierdziła dotychczasowymi 3 wygranymi. W ogóle w przeciągu ostatnich 2 lat jako gospodarze przegrali tylko i wyłącznie 2 mecze co tym bardziej kusi aby skusić się na zagranie Irlandczyków po takim ładnym kursie.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom