>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [03-05 wrzesień 2017]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Kursy Totolotek



Druga kolejka wrześniowa z pewnością uszczupli nam listę drużyn które walczą o awans na MŚ w Rosji. Także możemy poznać pierwsze reprezentacje z biletem na ten turniej.
Droga do awansu Holandii po przegranej z Francją parę dni temu mocno się utrudniła. Wygląda na to, że jedyną szansą jest baraż ale także nie wszystko zależy od Pomarańczowych. W niedziele zmierzą się z Bułgarią i to wcale nie będzie łatwa przeprawa.
W poniedziałek gra grupa E. Polacy z pewnością będą się przyglądać poczynaniom Czarnogóry i Danii, którzy zmierzą się z niewygodnymi przeciwnikami. Ciekawie też wygląda pojedynek o pierwszej miejsce w grupie Anglików ze Słowakami. Na zakończenie kolejki mecz, który wiele roztrzygnie w grupie D - Irlandia podejmie Serbię. Szlagiery także w grupie I. Cztery pierwsze drużyny grupy stoczą pojedynki między sobą
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
R 0

richter100

Użytkownik
Witam.
Co powiecie o meczu Węgry - Portugalia? Pierwszy mecz wygrany przez Portugalię 3:0. W chwili obecnej Portugalia goni pierwsze miejsce w grupie (strata 3pkt.). CR w bardzo dobrej formie, praktycznie sam wygrał mecz z wyspami owczymi (5:1 - 3 bramki i 2 asysty). Jedyne co przykuło moją uwagę to fakt, iż z Łotwą Węgrzy strzelili 3 bramki po stałych fragmentach gry, natomiast Portugalia straciła właśnie jedną również po stałym fragmencie gry i moim zdaniem jest to jeden ze słabszych punktów tego zespołu. Mimo wszystko wydaję się, iż Portugalia jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Jakie jest wasze zdanie/uwagi na temat tego meczu?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 18:00
Spotkanie Białoruś-Szwecja
Typ: 2/2
Kurs 2.55
Buk Fortuna
Analiza: Kolejna seria spotkań w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw świata , które w kolejnym roku zostaną rozegrane w Rosji, ekipa Białorusi na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Szwecji, gospodarze swoimi poprzednimi spotkaniami już zaprzepaścili szanse na awans do przyszłorocznej imprezy , Szwedzi natomiast porażką w poprzednim spotkaniu mocno skomplikowali swoją sytuację i teraz będzie musiała nie tylko sama wygrywać ,ale liczyć też na wpadkę ekipy Francji , która obecnie jest w bardzo wysokiej dyspozycji i wygrywa praktycznie każde możliwe spotkanie . Białoruś natomiast nie jest w dobrej formie i nawet na swoim stadionie nie jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem gospodarze grają po prostu słabo i nie sądzę że w tym meczu będę w stanie zagrozić ekipie przyjezdnych w jakikolwiek sposób. Oba zespoły do tej pory spotykały się ze sobą 4 razy, za każdym razem górą byli bardziej doświadczeni Szwedzi , myślę że w tym meczu będzie podobnie i goście wygraja pierwszą połowę jak i całe spotkanie, mój typ na ten mecz to wynik 0:1 po pierwszych 45 minutach oraz 1:3 po 90 minutach.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Grecja-Belgia
pierwszy mecz w Belgii niespodzianka 1-1, Belgii jedyna strata punktów w tych eliminacjach. Belgia spokojna o awans, ale ten mecz może go zapewnić, Grecja na dobrej 2 pozycji, ale tylko 2 punkty przewagi nad 3 zespołem i ten mecz potraktuje bardzo serio, zbyt serio, dlatego Belgia na luzie to wygra. 0-3
Belgia -1 (2.39 Pinnacle)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Spotkanie: Węgry - Portugalia
Typ: Ronaldo strzeli 2+ ⛔
Kurs: 2,60
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na jutro wybieram spotkanie eliminacyjne grupy B, w którym Portugalia zagra na wyjezdzie z Węgrami, dla Portugalczyków jest to bardzo ważny mecz, bo w przypadku straty punktów w tym meczu i wygranej Szwajcarów z Łotwą praktycznie stracą szansę na pierwsze miejsce i zostanie im gra w barażach. Kurs na wygraną Portugalczyków uważam, że nie jest warty gry, idę w stronę strzelców bramek, za moim typem przemawia to, że w dwóch ostatnich pojedynkach właśnie Ronaldo wpisywał się dwukrotnie na listę strzelców, mówię o szalonym meczu na ostatnim EURO, który zakończył się wynikiem 3:3 oraz pierwszym meczu kwalifikacyjnym tych drużyn wygranym 3:0 orzez Portugalię. Dodatkowym aspektem, który do mnie przemawia jest aktualne zawieszenie CR7 w LaLiga i głód piłki, poza tym Ronaldo ciągle walczy o króla strzelców z Lewym i Lukaku, Lewy wczoraj nic nie strzelił, Lukaku ma szansę coś dzisiaj strzelić w meczu z Grecją, więc jest szansa odskoczyć w klasyfikacji, a wiadomo, że dla Cristiano takie indywidualne trofea są bardzo ważne. Powodzenia.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Grecja-Belgia / Niedziela / 20:45 (Belgia 1.70 STS)
Biorę typ z pocałowaniem ręki i gram już dziś bo do jutra polecą kursy na łeb na szyje. Belgowie ścisła czołówka. W czwartek oba zespoły zagrały ostatnie mecze. Grecja kopała (bo grą bym tego nie nazwał) z Estonią, a Belgia zagrała sobie gierkę treningową z Gibraltarem. Szczerze mówiąc, że gdyby nie była to najsłabsza grupa w całych eliminacjach to Grecja nie była by jej viceliderem. Chłopcy z Grecji nie mają prawa zapunktować w tym meczu. Nie ta klasa, nie ten poziom. Brać póki kurs jest jeszcze znośny! ???? Gibraltar im strzelił bramkę to Belgowie nie wbiją trzech?
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Chorwacja - Kosowo
Czy wiadomo o której w niedzielę zostanie dokończony mecz? Jak sędzia mógł w ogóle pozwolić na rozpoczęcie meczu, wody było tyle co na narodowym z Anglią. Został mi ten mecz na kuponie na 2745 chorwacja do przerwy
h-1,5 po kursie 1.6, oraz na 2200 z handi -3,5 cały mecz. Jutro możliwe przelotne opady, ale nie znaczne, może w czasie meczu nie będzie padać, wiadomo, że taka ulewa to korzyść dla słabszej drużyny. Na kuponie do przerwy będzie kontra, natomiast co radzicie, jak będzie bez deszczu to -3,5 powinni pokryć?
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
HOLANDIA - BUŁGARIA

Amsterdam Arena ,godz:18:00
Bardzo ciekawe spotkanie w bardzo wyrównanej grupie A. Nadal trwa walka zarówno o miejsce nr 1 jak i nr 2. Mimo klęski gospodarzy w Paryżu , to właśnie dzisiejsi goście- reprezentacja Bułgarii pokonując Szwecję – stwarza szansę pomarańczowym.Spotkanie to wydaję się ostatnią okazją na zachowanie twarzy kadry Oranje jak i posady Dicka Advocata. Ironii dodaję fakt , iż to dzisiejsi goście byli górą w ostatnim meczu między tymi drużynami i nie liczyłbym tu na łatwą przeprawę i to po kursie rzędu 1.2 (sic!). Bułgaria wygrała wszystkie mecze u siebie w tej trudnej grupie , jak i przegrała dotąd wszystkie wyjazdowe.. Analizując obie drużyny ,jak i specyfikę tej grupy , stawiam na umiejętności Holendrów i ich wygraną , jednak nie tak gładką jak z Luksemburgiem , ale z twardym oporem i sytuacjami ze strony gości ,stąd....

Typ:1/obie strzelą gola 2.68 @ Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 538

kopciu

Użytkownik
Nie mówię, że ten typ na Belgów nie wejdzie ale pamiętam jak w poprzednim meczu w Belgii było 1:1. Belgowie przeważali w każdym aspekcie gry ale gola wyrównującego strzelili dopiero w 89&#39; ,a Grecy strzelili bramkę oddając ... 1 celny strzał na bramkę.
Odnośnie meczu Chorwacja-Kosowo.Na stronie uefy jest napisane :
A decision on when the game will be resumed will be taken on Sunday morning.
Czyli w krótkim czasie można się spodziewać komunikatu.
Wznowienie meczu Chorwacja-Kosowo o 14:30 od 22 minuty
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
A co powiecie na to, ze Islandia nie wygra z Ukraina. Chyba przed wczorajszym meczem Ukrainy z Turcja obie ekipy juz dopisały 3 punkty Islandii a tam niespodzianka. Warto zwrócić uwagę na ten mecz, bo kurs na gości duży.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dokładnie tak. Jednak wcale mnie to nie dziwi. Sędzią tego spotkania był Pan David Fernandez Borbalan, który na co dzień sędziuje w La Liga.

18:00 Białoruś - Szwecja 0:4
Szwecja @ 1.56
buk: bah
Analiza szybka i prosta. Białoruś to obecnie jedna z najsłabszych ekip tej grupy. Ostatni porażka z Luksemburgiem tylko to potwierdziło. Gospodarze nie mają już szans na awans i tak naprawdę grają już o przysłowiową pietruszkę. Goście po ostatniej porażce 3:2 z Bułgarią skomplikowali sobie trochę swoją sytuację w grupie i dziś potrzebują zwycięstwa bowiem po piętach depcze im ostatni rywal - Bułgaria oraz Holandia. Szwecja powinna wygrać ten mecz bezstresowo ponieważ jest zespołem o klasę lepszą i pomimo budowy nowego składu dalej jest to zespół z górnej półki. Na koniec chcę dodać, gdy spojrzymy na H2H to Szwecja w każdym spotkaniu wygrywała z Białorusią
25.03.17 WC Szwecja Białoruś 4 : 0
02.06.10 FI Białoruś Szwecja 0 : 1
20.08.97 WC Białoruś Szwecja 1 : 2
01.06.96 WC Szwecja Białoruś 5 : 1
18:00 Holandia - Bułgaria 3:1
BTS @ 1.84
buk: bah
Holendrzy nawet nie powalczyli w meczu wyjazdowym z Francją, gdzie odnieśli srogą porażkę 4:0, a wynik mógł być dużo, dużo wyższy. Holandii w odzyskaniu blasku mają pomóc Robben, Snejider czy też Van Persie. Zastanawiam się czy cała trójka pomoże holendrom czy bardziej zaszkodzi młodym chłopakom. Dobrze wiemy, że w kadrze Holandii zawsze było sporo sporów czy kłótni i to właśnie za sprawą wyżej wymienionych gwiazd. Jeśli przejdziemy do gości, to ostatnie Zwycięstwo sprawia, że Bułgaria może powalczyć o drugie miejsce, bo do Szwedów traci tylko punkt. To kluczowe spotkanie dla obu drużyn, a biorąc pod uwagę problemy defensywne Holendrów Bułgarzy powinni w nim powalczyć. Oranje jest zespołem, który jest w budowie co było widać w meczu z Francją. Wybieram na to spotkanie BTS, który wydaje się być tutaj bardzo prawdopodobny.
Dubel
20:45 Węgry - Portugalia 0:1
Portugalia @ 1.46
20:45 Grecja - Belgia 1:2
Belgia @ 1.65
AKO: 2.41
Dziś idę w stronę faworytów. Belgii tak naprawdę wystarczy remis aby zapewnić sobie awans do MŚ, lecz wątpię w to żeby grali na granicy błędu z nieobliczalną Grecją. Portugalia natomiast potrzebuje trzech punktów aby dalej dotrzymać kroku Szwajcarii, która jest na pierwszym spotkaniu. Strata punktów w tym spotkaniu spisała by Portugalią na walkę o drugie miejsce w grupie. Węgry niestety raczej już bez szans na awans czy zajęcie drugiego miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Świata, Europa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Holandia - Bułgaria
Typ: 1
Kurs: 1,31
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie wyobrażam sobie aby Holendrzy tego meczu nie wygrali i nie powalczyli o 2 miejsce w grupie. Jeżeli znowu nie zakwalifikują się na kolejną wielką imprezę, to już to będzie katastrofa holenderskiego futbolu na całego. Ja myślę, że tutaj powalczą dużo bardziej niż w meczu z Francją i pokonają Bułgarów. Nie oszukujmy się ale kadrowo Bułgarzy nie są w stanie niczym Holendrów zaskoczyć. Pewnie całą jedenastką będą bronić dostępu do własnej bramki licząc na kontry. Holendrzy powinni sunąć z kolejnymi atakami i myślę, że przedostaną się przez obronę Bułgarów i będą mieli wiele sytuacji do strzelenia gola i, że coś strzelą i zdobędą w tym spotkaniu 3 punkty. Nie szukałbym tutaj niespodzianki.
✅ 3-1
 
K 4

krisak13

Użytkownik
W piątek wszystkie mecze weszły po niższych kursach, wczoraj reprezentacje Finlandii oraz Macedonii wygrały pomimo, że nie były faworytami. Dziś jednak spodziewam się podobnego dnia jakim był piątek, większość faworytów wygra lub nawet wszyscy. Coraz bliżej decydującej fazy kwalifikacji, nikt nie chce stworzyć sobie niepotrzebnych problemów na ostaniej prostej przed Mistrzostwami Świata. Dlatego też dziś stawiam AKO: Szwecja ✅, Portugalia✅, Belgia✅ oraz Szwajcaria✅. Łączny kurs w okolicach 5.0✅✅✅✅✅. Nie tylko wymienione przeze mnie drużyną są w dobrej formie, ale również ich przeciwnicy są co by nie mówić w bardzo słabej dyspozycji. W każdych z tych meczy przewiduję spokojne zwycięstwo gości.
 
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
Dzis gram 3 mecze z ako 7.01 . Pierwszy to Lotwa - Szwajcaria . W tym meczu licze na minimum 2 bramki Szwajcarow , roznice klas miedzy reprezentacjami az widoczne choc nie zdziwi mnie jak Lotwa bedzie chciala sie przez chwile postawic na swoim terenie. Drugi mecz Wegry - Portugalia tu mam nadzieje ze glodny strzelania Ronaldo strzeli minimum 2 bramki , w Portugalii jest kim grac wiec licze na ich zwyciestwo pomimo meczu na wyjezdzie. 3 mecz to Bialorus - Szwecja. Tu nie grajaca o nic Bialorus podejmie Szwedow ktorzy powinni to spotkanie takze wygrac choc wiem ze to juz nie ta reprezentacja co kiedys grala . Skandynawowie powinni strzelic min. 2 bramki , wiem ze to wyjazd i swoimi prawami sie rzadzi i wiele meczow wyjazdowych mi nie powchodzilo.
LOTWA - SZWAJCARIA 2 , BUK FORTUNA : 1.40
WEGRY - PORTUGALIA 2 , BUK FORTUNA : 1.55
BIALORUS - SZWAJCARIA 2 , BUK FORTUNA : 1.70
Pomylilem ako w poscie mialo byc 3.68, pisze z telefonu Dietmar, jak cos prosze pozniej usunac
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Moją uwagę zwróciła linia 10,5 rożnych w meczach drużyn, które do ofensywnych nie należą i których mecze nie są rozgrywane w zbyt wysokim tempie. Mam tutaj na myśli spotkania:
Wyspy Owcze - Andora,
Estonia - Cypr.
W obu przypadkach skłaniałbym się ku underowi 10,5 rożnych po kursach odpowiednio 1,55 i 1,65 w Milenium. Myślę, że w szczególności pierwsze połowy powinny być takie na wyczekanie i drużyny te nie posiadają jakiś wybitnych skrzydłowych, którzy mogliby robić spustoszenie. Potwierdzają to statystyki w pojedynkach tych drużyn z ekipami podobnego kalibru.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Białoruś - Szwecja
Szwedzi po szczęśliwym wygranym meczu z Francją niepodziewanie ulegli Bułgarom 3-2. Bardzo dużo niewykorzystanych okazji Szwedów w tym meczu słaba gra w obronie i w konsekwencji strata 3 pktów i tym samym mając wszystko w swoich rękach stracili 1 miejsce w grupie. Białoruś to drużyna nazwijmy może troche nieelegancko dno ostatni mecz z Luksemburgiem przegrana gdzie grałem 1x po 1 połowie.Z obrazu gry wyglądało to katastrofalnie u Białorusinów nie potrafili sobie wypracować sytuacji bramkowych. Myślę że dziś, Szwedzi bez problemu poradzą sobie z Białorusią dodatkowo warto pokusić się o gola Berga gdzie będzie dziś najbardziej wysuniętym zawodnikiem i strzela niemalże każdym meczu reprezentacji.
Szwecja 1,7@✅
Berg strzeli 2,5@✅
expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
W dniu dzisiejszym wziąłem pod lupę dwa spotkania z grupy B, w której walkę o 1 miejsce toczy Szwajcaria oraz Portugalia. To, która drużyna ukończy grupę na pierwszej pozycji najpewniej rozstrzygnie bezpośredni, rewanżowy pojedynek na terenie Portugalczyków. Spojrzenie na dzisiejsze mecze tych reprezentacji mam podobne i liczę na podtrzymanie zwycięskiej serii w podobnym stylu:
1. Szwajcarzy nie strzelają tyle bramek co Portugalczycy za to są do bólu skuteczni. Liczę na powtórkę z poprzedniego starcia z Łotyszami i wygraną bez straty bramki. Jest na to duża szansa, gdyż gospodarze do tej pory w 3 meczach domowych nie zdobyli ich w ogóle, tracąc przy tym 7 (przypomnijmy, że nie zdołali tego dokonać w starciu w Wyspami Owczymi).
Łotwa - Szwajcaria
Typ: Szwajcaria wygra do zera @1.75 iForbet ✅
2. We wszystkich 6 wygranych meczach Portugalczyków było więcej niż 2,5 bramki. Stawiam na podobny scenariusz również dzisiaj. Węgrzy porażką z Andorą pozbawili się chyba jakichkolwiek złudzeń w kontekście walki o awans i myślę, że dzisiaj będzie to widoczne na boisku.

Węgry - Portugalia
Typ: Portugalia wygra i powyżej 2,5 bramki w meczu @2.10 iForbet ⛔
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Na szybkości z telefonu pomysł na mecz Grecja - Belgia , over 6,5 rożnych Belgii w Sts po kursie 1,8. Moze nie byc im łatwo w Grecji co tylko pozytywnie wpływa na typ , pozatym każdy wie ile Belgowie nabijają korków czy to u siebie czy na wyjezdzie nawet mając pożywny wynik , kto chce niech rzuci okiem w statystki. Tak w tegraficznym skrócie , zagrałem to plus win Szwajcarii i Portugalii , mam nadzieje ze siądzie ???? pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom