>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Debile liczą na zarobek z zakładów w sieci

G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Uwaga
Ich Domena powstała 10 lutego 2017 roku, logo jest z 8 kwietnia, stopka wskazuje na 2017 rok. Historia typów jest od 09.2016 bez żadnego monitoringu, a takich mądrych zgrywaja...
To już wyżej cenie Typer Expert z Youtube, jest się przynajmniej z czego pośmiać
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
o ja jebe ale kretyn, przecież widać że ten imbecyl który opowiada te głupoty na tym filmiku, o jakiś oszołom oderwany od rzeczywistości, on o bukmacherce nie ma zielonego pojęcia, widać że to jakiś weekendowy sezonowiec , sponsor buków.

Chyba że to ten cały patryk, robi sobie sam reklamę, więc albo jest idiotą albo to ten cały patryk.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Jak tu oceniać czyjąś wiedzę jak podstawy ich działalności to ściema. Strona www jak i profil na Facebook to fake
Później ta reklama jednego kolesia przez drugiego na Youtube to same bzdury wygadywane
Koleś chyba sobie wymyślił osobę trzecią i swoje bzdury wytłumaczy tym że on tylko reklamuje, tyle że on udaje osobę kompetentną, a ten gimbaz z nagrania nie wie nawet co to jest gra w zakładach sportowych, ba inwestycje sportowe.
Jednak to że reklamuje oszustwo to już nie ma prostuje czy nie wyjaśni, a na nagraniach mówi że to śledzi i reczy za to.
Na co on liczy, to ja nie wiem...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
zresztą kto to reklamuje, ilu ten gośc ma subskrypcji ? śmieszna ilość ( nikt tego i tak nie śledzi) nic nie znaczący leszcz, nikt kto by miał jakąś większą liczbę subskrybentów nie robił by z siebie idioty reklamując tę żenadę tak jak ten pajac, na dobra sprawę no name, więc nie ma o czym mówić, szybciej to zniknie niż powstało, desperat który chce 5zł zarobić, szkoda strzępić ryja.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
nie da się edytować dlatego post pod postem: ktoś kto ma trochę rozumu w głowie jak prześledzi jego typy z archiwum( które i tak na 101% są sfałszowane, przecież żaden niezależny serwis tego nie monitoruje) może stwierdzić że na tych rynkach bardzo mało prawdopodobne jest żeby zarabiać.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Teraz to ja już nie wiem o co chodzi, koleś myśli że jak powie coś o grupach składkowych normalnych typerow to uwiarygodnić tym sposobem fake pod nazwą patryktipster pl To ma myć jakiś chwyt psychologiczny na najgłupszych internautów w Polsce ? Jeszcze dzieciaka posadził obok siebie, a komentarzy u niego nie da się pisać, co za człowiek....

 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Zaintrygował mnie ten temat i wolałem sam to sprawdzić. Nie wiem jak to ocenić po tym co tutaj widzę. Ma ktoś własne spojrzenie?

 
T 0

tratatata

Użytkownik
Witajcie. Pisze aby ostrzec wszystkich przed naciągaczem oszustem który uważa się za super eksperta dotyczącego bukmacherki. Jego kanał to Typer Ekspert. Nie dajcie się naciągnąć. Typy nie wchodza a do tego burak jaki mało
 
Do góry Bottom