>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niewiarygodna sytuacja

husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Cześć piszę ten temat żeby was się poradzić co zrobić oraz może czy ktoś również miał taką sytuację jak ja??

A zatem do rzeczy. Wchodzę sobie na swoje konto w aplikacji STS i potem się wylogowywuje żeby zobaczyć co tam kumpel obstawił bo wchodzimy sobie tak na swoje konta od czasu do czasu.
Wchodzę, a tam mój stan konta, moje aktualne kupony, moje archiwum kuponów. Na początku myślę że to jakiś bug i się wylogowalem z Niego i wchodzę znów na swoje konto a tam jego kasa, kupony itp.
No to odczekalem dzień bo myślałem że jakoś to wszytko wróci do normy ale niestety nie. Więc zgłosiłem sprawę do nich poprzez maila bo oczywiście na pomoc on-line jest taka kolejka że trzeba czekać z 90 minut, ogólnie masakra. Ciekawe jak to się wyjaśni
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jest odpowiedź:
Szanowny Kliencie,

W tym wypadku podejrzewam, że przyczyny mogą tkwić w pamięci podręcznej przeglądarki lub w zapisanych plikach cookies. Proszę je wyczyścić i spróbować ponownie.

Ale kurde ja tak mam na apce i na kompie, kumpel też u siebie jak sprawdzał to ma zamienione
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Miałem tak samo tyle że z bukami winmasters i bodaj 10bet. Niby 2 konta, a pokazywało mi wspólnie, też kazali czyścić i pomogło, więc tu zapewne też Was połączyło.
Poza tym radzę uważać, jeśli gracie za większą kasę, bo jeszcze Was oskarżą, że z kont korzystają osoby trzecie, a to jest zapewne i u nich zabronione...
 
Do góry Bottom