Jak rozliczyć mój zakład piłki ręcznej w bet365?

K 0

karajan1

Testuję sobie (bez grania za pieniądze) typowanie spotkań w piłce ręcznej.
Kilka dni temu odbył sie mecz o Superpuchar Niemiec pomiędzy zespołami Rhein-Neckar oraz Kiel.
Postawiłem na zwycięstwo Rhein-Neckar jako bukmaechara biorąc bet365.
Typ zakładu jaki hipotetycznie postawiłem to Money Line (chyba trzydrogowy).
Po podstawowych 60 minutach meczu byl remis (28:28).
Zwyciezca został wyłoniony w rzutach karnych: wygrała w nich obstawiana przeze mnie drużyna Rhein-Neckar (wynik końcowy z uwzględnienie karnych to 32:30).

Mam wątpliwości jak rozliczyć sobie ten typ:

Czy jako przegrany - bo w regulaminowym czasie był remis?

A może jako wygrany - bo (jak wyczytałem) typ zakładu Money Line zakłada ponoć dogrywkę i karne jeśli w danym meczu koniecznie musi zostac wyłoniony jego zwycięzca.

Po co jednak bet365 dał (jesli dobrze pamiętam) ten typ zakładu (Money Line) jako trzydrogowy: jakbym postawił na remis to w tym przypadku (a po 60 minutach był własnie remis) wygrałbym taki zakład czy nie (bo przeciez był potem karne które wyłoniły zwycięzcę)?

Będę wdzięczny za Waszą pomoc w określeniu czy mój typ mogę zaznaczyc jako zwycięski czy nie?

No i prośba jeszcze o wyjaśnienie jak działa ten rodzaj zakładu Money Line w meczach o puchar piłki ręcznej na bet365.

aghara 10

aghara

jeśli postawisz na zakład trzydrogowy 1 x 2 to jasne jest że w przypadku remisu w regulaminowanym czasie gry (60 minut) to wygranym zakladem jest zaklad postawiony na remis w tym spotkaniu.