>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 25.08.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 25. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Winston-Salem
Godzina: 1:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Roberto Bautista-Agut - Taylor Fritz
Typ: Fritz
Kurs: @3.27
Bukmacher: BaH
Analiza:
Siema. Świetnie zapowiada się ten mecz. Fritz mimo faktu, że ma dopiero 19 lat jest to kompletny zawodnik na nawierzchni twardej, starczyło obejrzeć pojedynek z Sandgrenem czy Sugitą. Posiada mocniejszy serwis od jutrzejszego rywala, a i w wymianach nie widzę tu wyraźnego faworyta. Od razu przypomina mi się spotkanie Hiszpana z Donaldsonem, poważnie Amerykanin zagrał jak ostatnie drewno, a zdołał wygrać 2-0. Ta cała regularność Bautisty mnie nie przekonuje, na pewno nie na hardzie na trawie dał trochę zarobić, ale dziś nie widzę tutaj wyraźnego faworyta. Oglądałem Fritza nieraz, na pewno jest to przyszłość amerykańskich kortów twardych, według mnie zastąpi on karykaturę tenisa Isnera. Niedługo US OPEN, ale spokojnie nikt tu nie odpuści, czysto sportowo to mamy tutaj przewagę Doga w serwisie, czyli czymś co jest kluczowe w zdobywaniu punktów na tej nawierzchni. W wymianach lekka przewaga Hiszpana, tylko ze względu na doświadczenie, zobaczcie niektóre spotkania młodego amerykańca, jest to zazwyczaj świetne widowisko na wysokim poziomie. Moim zdaniem gra na Hiszpana nawet po kursie @1.50, bo zapewne do tylu wzrośnie kurs mija się z celem, bo jedyna wyraźna przewaga to ranking.
Powodzenia!
⛔100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Wisła Płock
Typ: obie drużyny strz. gola / tak
Kurs: 1,67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzień dobry, kto z piszących tutaj pamięta jeszcze te piękne czasy, kiedy Górnicy z Zabrza grali w finalach europejskich pucharów? Kto pamięta grę Panów Włodka Lubańskiego czy Huberta Kostki. Miło, że ta oldskulowa drużyna znowu gra w najlepszej z lig i do tego gra nieźle. Na rozpoczęcie kolejki mecz z Wisłą Płock. Górnik ostatnio remisowo i tylko dlatego nie obstawiam ich zwycięstwa mimo, że upatruję właśnie w nich faworyta w tym spotkaniu. Górnicy mają najwięcej strzelonych bramek w lidze w związku z czym u siebie raczej trafią / Igor Angulo /. Wisła z Płocka ostatnio przegrała z Legią i chyba będzie chciała się &quot;odkuć&quot;. Mam wrażenie, że też strzelą chociaż jedną bramkę. W sześciu meczach strzelili tylko trzy gole, czas to poprawić.
Grajmy i wygrywajmy, pozdrawiam.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – New Haven, WTA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Radwańska A. - Peng S.
Typ: Peng wygra
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ja jak zwykle (choć nie zawsze z powodzeniem) gram przeciwko Agnieszce. Polka w pierwszym meczu tego turnieju wygrała z Bouchard, ale to akurat przewidziałem. Po prostu forma jaką Agnieszka w tej chwili posiada (a jest lepiej niż wiosną), wystarczała na Kanadyjkę. Jednak ciężko było patrzeć, jak bardzo Agnieszka się męczy (szczególnie w 2 secie), nie umiejąc wykorzystać błędów Bouchard. Zresztą uważam, że poziom tego spotkania był porażająco… niski.
Chinka, obecnie 23 w rankingu WTA, jest zawodniczką ofensywną, u której ciężko znaleźć jakieś słabe strony. Z Agnieszką (10) wygrała dwa ostatnie mecze (nie licząc walkowera Radwańskiej) bez straty seta (14.03.2017 Indian Wells, 14.10.2017 Tianjin). Według mnie teraz będzie podobnie i Aga nie sprosta Chince. Powodzonka!
⛔100
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Górnik Zabrze-Wisłą Płock
Typ:
Górnik
Kurs:
2.2
Bukmacher: forBET
Analiza:
Witam. Po kilku dniach przerwy powracam do typowania i biorę się za mecz w Zabrzu pomiędzy Górnikiem a Wisłą z Płocka. Faworyt jak dla mnie to zabrzanie i myślę,że zagrają po raz pierwszy w tym sezonie na zero z tyłu. Górnik to najefektowniej grająca drużyna w lidze i po dwóch remisach pora na ich zwycięstwo. W poprzedniej kolejce bardzo pechowo zremisowali z Cracovią po dwóch karnych podyktowanych w końcówce meczu przez pana sraczkowskiego z warszawy. Dziś pora na zwycięstwo i są na to duże szanse. Wisła Płock to przeciętna drużyna która niczym mnie nie przekonuje. W ostatniej kolejce przegrała u siebie z Legią,która mocno oszczędzała się na mecz pucharowy a mimo to zdołała wygrać,choć płocczanie w końcówce powinni dostać rzut karny no ale w tej lidze nie dyktuje się jedenastek przeciwko piłkarzom ze stolicy niestety. Zabrzanie podrażnieni i niesieni dopingiem kilkunastu tysięcy ludzi wygrają!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Saint Etienne
Typ: Nie padnie bramka 1-15 minuta
Kurs: 1.66

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Już jutro czeka nas kolejny show na Parc des Princes. PSG zagra z St. Etienne. Bukmacherzy nie dają żadnych szans gościom, mimo że Zieloni w tym sezonie wygrali wszystkie 3 mecze i nie stracili nawet gola, stawiani są na równi z byle jakim Kopciuszkiem. Pytanie czy może być inaczej ? Skoro naszpikowany gwiazdami przeciwnik ma zamiar potraktować zmagania ligowe jako formalność, a Neymar i spółka mają zamiar zrobić mecz do jednej bramki ? Cóż wygrana Paryżan wydaję się pewna, jednak opcję z różnymi handicapami wydają się chybionym pomysłem zważywszy na kursy (ok. 1.2 na 0:1 i 1.6 na 0:2). Zwróciłem uwagę na pewien ciekawy kurs - brak goli do 15 minuty. Do tej pory na bramki Paryżan w tym sezonie musieliśmy czekać przynajmniej do 30 minuty, a na ich kumulację do drugiej połowy. Wydaję mi się że w miarę dobry zespół za jaki chce uchodzić Saint Etienne, będzie w stanie przetrzymać ataki PSG przynajmniej na początku meczu. Mój typ: Brak gola do 15 minuty. Kurs jest atrakcyjny także polecam.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina:ATP - SINGIEL: US Open (USA) - Kwalifikacje, twarda - Półfina
Godzina: 00:55
Spotkanie: Ilkel C.-Mmoh M.
Typ: 1
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz za parę chwil analiza krótka. Dla mnie pojedynek wcale nie musi być tak jednostronny jak to sugerują bukmacherzy. Mmoh to zwykły przebijaka żaden wielki zawodnik. Na pewno jest lepszy, ale sądzę, że Turek na pewno może powalczyć. Bo również potrafi grać. Faworyzowanie tak Amerykanina mija się z celem. To zwykły przebijaka. Niestety mecz za chwilę nie mogę więcej pisać. Sądzę, że warto delikatnie Turka. Powodzenia !
⛔100
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – New Haven, WTA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Radwańska A. - Peng S.
Typ: total numbers of tiebreack over 0,5
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
analiza:Mówię od razu że ostatnimi czasy nie śledze tenisa z braku czasu ale ten mecz mimo późnej pory obejrzę.
Iska świeżo po miesiącu miodowym powinna być wypoczęta , wymasowana;-) i dobrze przygotowana kondycyjnie-)
Peng ostatnimi czasy znowu w formie , wyglada na to że uporała się z problemami zdrowotnymi i znowu jest groźna.
W ststystyce H2H 4:4 na hardzie 7 meczów i 4:3 na korzyść Chinki.Do tego jeden mecz na trawie wygrany 2:1 przez Agnieszkę na Wimbledonie 2009 i tam panie zagrały dwa Tiebreacki w drugim i trzecim secie.Ale był to jedyny mecz w H2h w którym padały Tiebreacki.Dużo wyników 7:5 .
Trzy ostatie mecze między tymi paniami 2 setowe dlatego ja się dzisiaj spodziewam 3-ech setów.
Za drobne pogram też Tiebreacka w pierwszym secie.
⛔100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja Fortuna Ligue
Godzina: 18.30
Spotkanie: Żilina - Trnava
Typ: 2 drużyna zdobędzie bramek +1.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na początek uwaga do wszystkich. Kopiujcie swoje analizy. Taką fajna napisałem i przez przypadek wszystko mi się usunęło ehh , trzeba pisać od nowa
Wczorajszy typ bramka martimo na granicy błędu ,ale.na szczęście wbili przed 72 więc typ na + ;-)
Co do meczu
Żilina mistrz Słowacji , początek sezonu straszny tylko 1 wygrana ,4 przegrane , obrona dziurawa (młodzi obrońcy 19-23 lata chyba jeszcze nie są zgrani ze sobą) 11 straconych goli tyle samo strzelonych. Czy to koniec Żyliny ? El ligi mistrzów również zaprzepaszczone. Kibice start tego sezonu będą pamiętać latami.
Z kolei Trnava zaczęła dobrze 1 przegrana ,aż 4 wygrane pokonała ruzembork 2-0 , trencin 2-1. Strzelają mocnym rywala gole. Grają fajna ofensywna piłkę. Mogą się liczyć w tym sezonie i wkoncu zająć miejsce 1-4 które da im upragnione puchary. Choć wiadomo do tego jeszcze daleka droga.
Jutro mecz ,może zakaonczyc się różnie, ale liczę na to ,że młoda obrona żyliny znowu popełni kilka błędów i grający dobrze w tym sezonie pilkarze Trnavy to wykorzystają i strzela przynajmniej 2 gole.
Typ z tym kursem jak najbardziej do gry
Polecam.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Niemcy-Włochy
Typ: Wygrana Niemców
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Według mnie Value Dnia.
Po pierwsze-Włochy nie są już tą potęgą co kilka/kilkanaście lat temu. Słabe mecze przeplatają dobrymi,co roku zapowiadane są wielkie zmiany,wielkie powroty,wielkie sukcesy-ale ni jak mają się one do lat świetności Włoch. Młodzieży również nie mają ( radze zerknąć na młodzieżowe Mistrzostwa ).
Po drugie-w meczu po stronie włoskiej zabraknie Juantoreny oraz Zaytseva-czyli czołowych przyjmujących oraz przyjmującego/atakującego kadry. Według mnie będą to kluczowe osłabienia,które kadre Włoch mogą pozbawić medalu.
Po trzecie-według mnie Niemcy są czarnym koniem turnieju. Zaraz za takimi ekipami jak Francja i Serbia,których nikt raczej tutaj nie zdetronizuje.
Mamy w kadrze kapitalny powrót-Grozer-jeden z lepszych atakujących powraca do kadry. Świetny rozgrywający-Kampa oraz tacy zawodnicy jak Kaliberda i Fromm gwarantują ogromny spokój. Kadra Niemiec jest tutaj na prawdę silna.
Po czwarte-H2H-na ostatnie 5 spotkan miedzy tymi ekipami,wszystkie wygrali właśnie Niemcy.
Moja stawka: 5/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Mecze,na które warto również zwrócić uwage to spotkanie Oriente Petrolero-The Strongest TYP: The Strongest KURS: 3.00 ( Piłka Nożna ) oraz mecz koszykówki: Tajlandia Kobiety-Indonesia Kobiety TYP: Indonesia KURS: 2.60 ( Spada ).
Oczywiście-poza konkursem.
Wszystkim Wam życzę Wysokich wygranych i Powodzenia ???? ( Róbcie wyniki i dbajcie o zdrowie-pieniadz jest wazny,ale nic nie znaczy bez zdrowia :p )
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga.
Godzina: 20:15.
Spotkanie: Real Sociedad - Villareal.
Typ:Zwycięstwo gospodarzy.
Kurs: 2.15.
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Już dziś rozpoczyna się 2 kolejka zmagań na ligowych boiskach w Hiszpanii. Ciekawym spotkaniem, które warto pograć, jest moim zdaniem pojedynek Realu Sociedad z Villarealem.
Miałem przyjemność obejrzeć oba te mecze i muszę przyznać, że obie ekipy nie zaprezentowały się ze zbyt dobrej strony. Gra podopiecznych Eusebio Sacristan&#39;a podobała mi się jednak bardziej. Nie ma wielkich roszad w zespole La Real od poprzedniego sezonu (oprócz utraty Carlosa Veli, który był bardzo mocnym ogniwem teamu, jednak już od dłuższego czasu zmagał się z kontuzjami i jego przydatność dla drużyny spadła) i ekipa nadal tworzy zgrany i solidny kolektyw, który będzie moim zdaniem walczył o top7 LaLiga, czyli o to, o co walczy w każdej kampanii. W pierwszym spotkaniu Biało-Niebiescy mierzyli się z Celtą Vigo na Balaidos i zwyciężyli. Jest to dobra informacja przed jutrzejszym spotkaniem, gdyż komplet punktów zdobyty na tak trudnym terenie z pewnością podniósł morale szatni RSSS i jest bardzo cenną zdobyczą. Inną rzeczą jest to, w jaki sposób Celta straciła gola zdobytego przez Mikela Oyarzabal&#39;a - był to kuriozalny błąd golkipera Vigo.
Erreala należy pochwalić jednak za to, że potrafili podnieść się z kolan i pomimo dwóch straconych bramek osiągnąć korzystny rezultat - świadczy to o waleczności i mentalności tego zespołu, która moim zdaniem zawsze jest na świetnym poziomie. Bardzo szanuję piłkarzy z Kraju Basków właśnie za charakternosć i przywiązanie do barw. Wychowankowie z Baskonii niejednokrotnie brak umiejętności nadrabiają ambicją i zaangażowaniem, co przekłada się często na wynik i czyni drużyny z tego regionu wyjątkowymi w dzisiejszych czasach.
Teraz czas na krótki opis spotkania Żółtej Łodzi Podwodnej, która udała się na teren beniaminka LaLiga - Levante. Ciężko coś napisać o tym spotkaniu, gdyż było ono bardzo nudne i 90 minut, które spędziłem na jego oglądaniu bardzo mnie znużyło. Mogę jednak napisać, że na pochwałę zasługuje beniaminek, który grał bardzo twardo i pokazał się z dobrej strony, dominując w tej konfrontacji. Tejże walki i kolorytu w grze zabrakło w zespole prowadzonym przez Frana Escribę. GraczeEl submarino amarillo nie mieli żadnego pomysłu na rozmontowanie dobrej defensywy gospodarzy, ponadto nikt nie podejmował ryzyka, czyli próby dryblingu 1 na 1 czy przebojowej akcji. Byłem rozczarowany postawą Villarealu, bo na papierze zespół wydawał się być całkiem mocny, co nie przełożyło się jednak na boiskowe zmagania. To właśnie Żaby stworzyły sobie więcej sytuacji i miały więcej z gry, a zawodnicy Villarealu biernie przyglądali się boiskowym sytuacjom niedowierzając w to, co się dzieje. Na Estadio Ciudad de Valencia mogliśmy zobaczyć bezbronny Villareal, co bardzo mnie zdziwiło, szczególnie, że zawsze była to świetna drużyna o inklinacjach ofensywnych.
Przed jutrzejszym spotkaniem jestem skłonny bardziej zaryzykować zwycięstwa gospodarzy, aniżeli gości. Co więcej - jeśli drużyny zaprezentują podobny poziom jaki prezentowały w pierwszej kolejce - jestem pewny, że zwycięży zespół z Kraju Basków. Dodatkowym handicapem dla Realu Sociedad będzie to, że mecz rozgrywany jest na Estadio Anoeta, gdzie zawodnicy zawsze mogą liczyć na wsparcie publiczności.
Moje wątpliwości wynikają jednak z tego, że Villareal posiada mocną drużynę, która prędzej czy później odpali. Moim zdaniem nie nastąpi to jednak tak wcześnie i Żółci poczekają na komplet punktów do następnej kolejki.
Powodzenia!
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Estonia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tulevik vs Parnu JK Vaprus
Typ: Tulevik wygra pierwszą połowę
Kurs: 1.97
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy dwiema druzynami , ktore są na samym dole tabeli estonskiej ekstraklasy.
Parnu to zespol z nagorsza defensywą- stracili juz w tym sezonie 107 bramek.Czesto przydarzaja im sie porazki 6-8 bramkami , ale przewaznie z druzynami z czolowki jak Levadia , Infonet czy Flora.
Tulevik rowniez nie zachwyca . Zdarzaja im sie takze wysokie porazki.
W ostatniej kolejce przegrali na wyjezdzie z Tammeka 1-2. Wlasnie ten mecz pokazal , ze Tulevik stac na dobra gre i wygranie tego meczu czy 1 polowy z Parnu. Tulevik wcale nie odstawal od druzyny gospodarzy. Zaczal ambitnie , przewazal , gral szybko . Po stracie bramki w pierwszej polowie nie poddali sie i okolo 45 minutu wyrownali.Chociaz Tammeka wyszla na tamten mecz bardzo ofensywnie 4-2-4 , zdolala tylko strzelic w 1 polowie Tulevikowi jedna bramkę, a w calym meczu dwie.
Tulevik to druzyna , ktora jak sie zmobilizuje potrafi stawic czola Florze czy Levadii . W poprzednim meczu byli bardzo blisko wywaleczenia punktu. Dzis u siebie od poczatku powinna narzucic swoij styl gry , strzelic bramke w 1 polowie i ją wygrac . Powodzenia!
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: G.A.Eagles - Nijmegen
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Dzien dobry. Krotko i na temat.
Zaplecze holenderskiej ekstraklasy i mecz 2 spadkowiczow z zeszlego sezonu.
Po zaledwie 1 kolejce ciezko cos powiedziec, ale w tym wypadku widac wyraznie ze to Nijmegen bedzie chcialo jak najszybciej powrocic do najwyzszej ligi rozgrywkowej.
Go Ahead nie wygralo od 10 spotkan, 8 porazek i 2 remisy nie wroza nic dobrego. Najpierw slabe sparingi a w pierwszej kolejce porazka na wyjezdzie ze srednim Maastricht 3:4. Nijmegen po przegranym barazu z Breda juz wyglada duzo lepiej. W pierwszym meczu pewna wygrana 3:1 z Almere City. W porownaniu do zeszlego sezonu brak wiekszych zmian w skladach obu druzyn. W Eredivisie goscie rowniez spisywali sie znacznie lepiej od gospodarzy.
Nie liczylbym dzisiaj na przelamanie orlow. Jak bedzie, zobaczymy.
Pozdrawiam
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Górnik Z : Wisła Płock
Typ : Górnik Z strzeli over 2.5 gola
Kurs : 5.10
Bukmacher : Unibet
Tak jak kolega wyżej ja również liczę że zwycięsko z tego pojedynku powinni wyjść piłkarze z Zabrza , jak wiemy po ostatnim meczu Górnika z Cracovią kiedy to Zabrzanie mieli już praktycznie zwycięstwo w kieszeni bo do 85 min gry prowadzili 3:1 to jednak tak się nie stało i ostatecznie Cracovia doprowadziła do remisu ale to nie pierwszy taki mecz kiedy Górnik prowadził i nie dowiózł wyniku do końca , wcześniej z Jagą w Białymstoku w 56 min wyszedł na prowadzenie ale po dwóch karnych ( znowu ) Jaga ostatecznie wygrywa 2:1 , w dzisiejszym meczu myślę że piłkarska złość po ostatnim meczu z Cracovią i na dodatek jak wiemy obaj trenerzy zostali usunięci z ławki rezerwowych i ukarani przez komisję , Brosz jeden mecz na trybunach natomiast Kasprzyk dwa mecze stąd sumując to wszystko liczę że Górnik wyleje tą złość dziś na Wiśle a że już nie raz piłkarze strzelali rywalom w tym sezonie po 3 bramki ( Cracovia 3:3 , Wisła K 3:2 i Legii 3:1 ) myślę że są w stanie dziś także przynajmniej 3 razy umieścić piłkę w bramce rywala no i na pewno dopomoże im publiczność , z tego co wiem to na stadionie ma być dziś przeszło 15 tyś kibiców , tak więc bez trenerów ale z 15 tysięczną publiką powinni dać radę !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Saint Etienne
Typ:
under 3,5
Kurs:
2,23
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Liczę tutaj na bicie głową w mur. Po ostatnim ligowym meczu PSG z Toulouse (6:2), liczę na to, że PSG rozważniej zagra w obronie nie narażając się zbyt mocno na kontry co wiąże się z utratą bramek. Jak słusznie zauważył kolega wyżej – Saint Etienne jest stawiane w roli „ogórków”, mimo że wygrali 3 ligowe spotkania i nie stracili ani jednej bramki. Defensywa w tym zespole działa póki co dobrze.
To jasne, że PSG będzie zespołem dominującym i najprawdopodobniej zgarną tutaj 3 punkty. Myślę, że Saint Etienne będzie bardzo trudno o zdobycie gola, a jednocześnie liczę, że zagrają tak skoncentrowani w defensywie jak ostatnio i nie stracą tutaj aż 4 bramek.
Taki kurs na under jest dosyć dobry. Nie jest to łatwy typ ale można spróbować.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna-Dania-superliga
Godzina : 20:15
Spotkanie : Silkeborg vs Hobro
Typ : obie druzyny strzela bramki
Kurs : 1,7
Bukmacher : totolotek
Analiza :
spotkanie 7 kolejki dunskiej superligi pomiedzy Silkeborg a Habro.Gospodarz spotkania z 7 punktami zajmuje 9 pozycje ( 2-1-3 bramki 8:8 ).Silkeborg to druzyna o srednim potencjale w ataku jak i obronie.Swoje spotkania u siebie w tym sezonie rozstrzygnela na swoja korzysc wygrywajac 2:1 z Aarhus i 4:1 z Helsingor.Z druzyna gosci spotykali sie 9 razy 4 razy wygrali dzisiejsi gospodarze 3 razy goscie i 2 razy padl remis.Ostatnie spotkanie ligowe zakonczylo sie remisem 2:2 ( 05.04.2015 r ).Natomiast druzyna gosci Hobro w tabeli zajmuje 3 pozycje z 11 punktami ( 3-2-1 bramki 8:4 ).Na wyjazdach Hobro nie wygralo w tym sezonie meczu ( 0-2-1 bramki 1:3 ).
Ostatni mecz wyjazdowy remis 1:1 z Aalborg.Dlatego tez postanowilem w tym meczu postawic na typ ze obie druzyny strzela bramki
pozd.i powodzenia
⛔100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Dynamo Mińsk - Podolsk
Typ:
over 4.5
Kurs:
1.69
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Obie drużyny nie imponują ani defensywnie, ani też bramkarsko.W ogóle obie mi się nie podobają. Niemniej nie muszą bowiem hokej na niskim poziomie to bramki, szczególnie, że oba teamy grają ofensywny hokej.Kurs na co najmniej 5 goli to 1.69... Hmmm... Sporo...Albo to jakaś podejrzana sprawa, albo, ktoś się pomylił, i to grubo... Właśnie dla tego wolę zagrać te 4.5 i trafić niż zagrać 5.5 za bardzo wysoki kurs i się machnąć o jedną, głupią bramkę...Ostatni mecz skończył się 3:3, po dogrywce 4:3... Data: 30.11.2016 i mamy wynik... 9:6, cóż tu napisać, więcej na 5 ostatnich spotkań w czterech był over 4.5... Taki też jest mój typ, tak też uważam, że będzie dziś... ETC. GOOD LUCK!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Niemcy-Włochy
Typ: Niemcy +6,5pkt
Kurs: 2,17
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Moim zdaniem szanse w meczu z Włochami są 50%-50%. Zespół Gianiego ostatnio nie błyszczał, delikatnie mówiąc. Przegrany turniej kwalifikacyjny do MŚ 2018, przegrana w półfinale III dywizji LŚ, słabe wyniki w meczach towarzyskich!!! ALE...........właśnie, wszystko to zmieniło się w ostatnim czasie za sprawą powrotu Grozera. Gianiemu udało się przekonać Georga żeby jednak wrócił do reprezentacji i pomógł jej w tym turnieju. Wynik przyszedł momentalnie, w ostatnim sparingu przed ME Niemcy wygrali z Belgami 3:1, a Grozer zdobył 30pkt. Z tymi samymi Belgami miesiąc wcześniej dostali sromotne baty do 16,16,17, więc chyba nie trzeba wyjaśniać jak ważną postacią jest Georg w tym zespole. Niemcom w Polsce gra się bardzo dobrze, o czym świadczy brąz z MŚ 2014. Wielu zawodników z tej reprezentacji gra, lub grało w Pluslidze, więc czują się u nas jak w domu. Może powtórzy się scenariusz z 2014 roku i zagramy ponownie z Niemcami w półfinale?
Włosi natomiast, którzy są stawiani w roli zdecydowanego faworyta, nie mają zbyt dobrych wspomnień z ostatnich mistrzostw świata. Przepadli u nas z kretesem i myślę, że również na tym turnieju nie odegrają zbyt znaczącej roli. Co mnie ku temu skłania, przede wszystkim brak Juantoreny i Zajcewa którzy w ostatnich latach byli zdecydowanymi liderami swojej reprezentacji. Jeden zrobił sobie roczną przerwę od reprezentacji, drugi natomiast szarpie się z własną federacją o &quot;słynne buty&quot; i przez to nie wystąpi na naszych parkietach. Bez nich ta reprezentacja mnie zupełnie nie przekonuje. Prawie w identycznym składzie grali w LŚ gdzie zajęli ostatnie miejsce, więc o czymś to świadczy. Pewnie wyjdą z grupy, ale już w pierwszym meczu będą mieli, wg mnie, niełatwe zadanie i mogą jemu nie sprostać!!!
Osobiście zagram wszystko w stronę Niemców, łącznie z ich wygraną.
✅117
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - U19
Godzina: 10:00
Spotkanie: Tunezja - Polska
Typ: Win Tunezja
Kurs: 4,45
Bukmacher: Forbet
Witam,
Po pierwsze to brawo Legiunia!!! He, pajace, wstyd na całą europe.
Wracajac do typu, króciutko bo za 30 min początek.
Co tu duzo mówić,gra o miejsca 17-20 nie jest niczym atrakcyjnym dla Polaków, turniej sie juz dla nich skonczyl a swiadczy o tym dosadnie wczorajszy mecz z Chile, niespodziewana porazka w pierwszym secie, powrot w drugim i na luzie 25-13.....iii co? I mlodzi chyba wczesniej poszli na przedmeczowe piwo (Polska - Serbia). Chile wygrywa 3:1 po kursie 8,75 mniej więcej.
Majac na uwadze wczorajszy blamaz, pozniej do 22 z pewnoscia ogladanie meczu seniorow, mysle ze dzis wyjda na parkiet dla formalnosci, moze jutro dla honoru ograja Meksykanow, zeby nie bylo.
Typ ryzykowny, ale patrzac na wszystkie okoliczności, warto podjąć ryzyko.
POWODZENIA ????
⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Górnik Zabrze-Wisła Płock
Typ:
Górnik handicap (-1,5
)
Kurs: 4,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Górnik na własnym stadionie podejmuje Wisłę Płock. meczach gości pada niewiele bramek, w 6 meczach zaledwie 8. Z kolei Górnik to zupełnie inna bajka, stosunek bramek 12-10, co świadczy o otwartości spotkań. Mecz w Zabrzu przed własną publicznością, więc Górnicy będą grali swoje i to oni podporządkują sobie Wisłę, a nie odwrotnie. Górnik gra u siebie rewelacyjnie, wygrana 3:1 z Legią, 3:2 z Wisłą Kraków i remis 1:1 z Arką. Płock na wyjeździe też dobrze, ale remis z Arką 1:1 po słabym meczu i minimalna wygrana z Sandecją nie przekonują. Górnik pod wodzą Brosza gra bardzo dobrze i zdecydowanie celują w pierwszą ósemkę. Górnicy jak do tej pory przegrali tylko raz ale w tym meczu stracili 2 graczy za kartki. Po trzech remisach z rzędu czas na wygraną. Stawiam dziś na wygraną gospodarzy minimum 2 bramkami, mimo iż Wisła przegrała w takim stosunku tylko raz, ze słabą na początku sezonu Lechią.
✅354
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom