>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2017 (Finlandia, Izrael, Rumunia, Turcja)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie jutro rozpoczyna się turniej a tu ani 1 analizy? ???? Jakieś propozycje na dzień jutrzejszy?
Zapraszam do rozmowy, analizy i wymiany zdań... ????
 
K 1,5K

karmelo5

Użytkownik
Co powiecie na typ z LVbet:
Adam Waczyński poniżej 16,5 pkt średnio na mecz w fazie grupowej
Punkty Waczyńskiego w sparingach:
Czechy: 2 oraz 4
Litwa: 4
Łotwa: 0 oraz 6
Serbia: 7
Niemcy: 18
Rosja: 13
Izrael: 12
Wlk. Brytania: 13
Jak widać Adam rozkręcał się wraz z kolejnymi sparingami, ale tylko raz przekroczył powyższą linię
Kurs jest całkiem przyjemny, ale tylko przed objęciem podatku...
1,9 x 0,88 = 1,67
Jak myślicie, warto grać?
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Prawda jest taka że dopiero warto grać po rozegraniu pierwszych meczów. Nawet jeszcze nie sprawdzałem składów. Nigdy nie gram pierwszych meczów na mistrzostwach w koszykówce bo to loteria, a paringi gówno ukazują, nawet nie napisałeś ile minut grał w tych meczach w których miał under 16.5. Poczekać i grać ostro kolejne mecze, taka moja rada Pozdrawiam
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Izrael 2.04 Unibet⛔⛔⛔
Po skretyniałym zachowaniu Galo w sparingu przeciwko Belgii pan z przerośniętym ego pozbawił swoją reprezentacje prawodopodobnie szansy na ugranie czegoś więcej niż tylko wyjście z grupy na tych mistrzostwach.Tak więc wspomniany Gallinari jest out, to samo Bargnani.Wciąż jednak włosi mają sporo talentu i świetnego coacha-legende.Znamy doskonale co Messina potrafi wykrzesać z tak utalentowanej ekipy.
Ja jednak stawiam na równie utalentowanych żydów którzy za wszelką cenę beda próbowali dobrze wejść w turniej ogrywając włochów na swojej ziemi.Już widzę tą atmosfere w hali Maccabi.W sparach lepiej wyglądał Izrael.Włosi poza wygranymi z kelnerami z ekipami lepszymi dostali oklep i to już po tej całej akcji z wyautowaniem Galo.

Niemcy(-7.5) 1.80 1xbet✅✅✅
Tutaj ide w niemców bo Ukraina ma zbyt wiele braków na tym turnieju.Są zmasakrowani kontuzjami.Dla mnie już brak Pooh Jetera to jest ogormna strata bo on dyrygował ta ekipą i to od niego wszystko szło.Nie ma Gladyra, Fesenki, Randle, Lena czy tego utalentownego młokosa Mykhailiuka.Te +10 Niemcy powinni na luzie wyklepać, chyba że przez cały mecz będą walili za trzy na marnym procencie to wtedy mogą nawet przegrać a oni potrafią to jak mało kto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Jak dla mnie Najciekawszym meczem dzisiejszego dnia będzie Litwa-Gruzja
Stawiam tu bardzo wyrównany pojedynek i kto wie możne Gruzini zaskoczą choc osobiście kibicuje Litwinom,jak dla mnie Handicap w strone Gruzji +7,5 fortuna 1.75✅

Co do meczu Polaków sadze ze ciezko bedzie im trafic wiecej niż 70pkt.gra nie sadze by toczyla sie w szybkim tempie,pierwszy mecz trzeba uważac zeby nie dac sie zaskoczyc.Jak dla mnie niestety porażka Polaków ale po mam nadzieje dobrym występie.Stawiam mniej niż 76.5 pkt fortuna 1.54⛔

Prawdziwy value dla mnie bedzie jutro w ktorym gram niestety na Rosjan(kursy juz spadaja) 2.68@ fortuna✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Słowenia -5.5
1.9
Unibet

Taki kurs to promocja, Ponitka,Waczyński czy Karnowski to za mało na obecną Słowenię. Dragic ma za sobą kapitalny sezon w NBA ze średnią na poziomie 20 punktów,tak że na rozegraniu rywale już mają mega przewagę. Wiadomo jednak dlaczego Dragic zdecydował się pomóc reprezentacji na Eurobaskecie. To przed duet Realu Madryt Randolph-Doncic który jeśli dodamy Dragicia sprawia że Slowency z miejsca stają się drużyna która będzie walczyć o medal. Nikolic z Brose, Muric i Vidmar z Banvitu,na pierwszy rzut oka Słowenia ma lepszą kadrę i jak się bliżej przyjrzeć to są jeszcze lepsi niż nam się wydaje. Doncic,18-latek a juz pierwszoplanowa postac w Realu Madryt,już dwa sezony temu zaczął zbierać doświadczenie,dlatego nikogo nie powinno dziwić że w przyszłym roku prawdopodobnie przystąpi do draftu w NBA jako niekwestionowany numer jeden.Jeszcze udało się im naturalizowac Randolpha co sprawia że nastolatek będzie miał u boku klubowego kolegę co jeszcze podbija typ na Słowencow. Sześć punktów to żadna przewaga a ja myślę że przegramy zdecydowanie wyżej ale podaje wam bezpieczną opcję. Nie mamy szans w starciu z takim rywalem
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Słowenia - Polska typ: Polska +7,5 1,65 unibet
To fakt Słowenia jest mega faworytem tego spotkania,ale ja widze szanse na sprawienie niespodzianki lub chociaż wyrównaną walke do ostatnich minut.Tak jest gwiazda NBA Dragić,mega talent Doncić czy też zapewne skaczący nam po glowach skrzydłowy Randolph,ale reszta to tylko solidny,dobry poziom bez przesady.Nie będzie tu pogromu.U nas coach Taylor już od ładnych paru lat robi dobrą robote w kadrze i z roku na rok są postępy.Już ostatni Eurobasket to potwierdził.Sparingi też na plus.Niespodziewane wygrane z Rosją czy też Niemcami.Szeroki skład z Ponitką,Waczyńskim,Slaughterem,Kuligiem czy niedocenianym Karnowskim moze być tu czarnym koniem.Praktycznie każdy może odpalić i rzucić ponad 20 punktów.Dobra atmosfera,zgrany skład od lat,wbrew pozorom mocny i szeroki skład.Na pewno powalczymy.
Izrael-Włochy typ:Izrael 1,91 unibet
Włochy osłabione brakiem Gallo zresztą nawet z nim włoski kosz mimo nazwisk ciągle bez wyników.Zresztą podobnie jak AJ Mediolan dostający oklep od każdego w Eurolidze.Sam Belinelli na Izrael grający na własnym gorącym terenie to za mało.Solidna paczka w Izraelu Casspi,Eliyahu,Howell,Dawson czy Mekel. plus własne ściany równa sie zwycięstwo.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Pierwszy dzień za nami, bardzo ciekawy dzień ????
Nasi - słabość okropna ale to było do przewidzenia.Wyraźne braki na rozegraniu, pod koszem dramat.Przemek to jest mizeria straszna, powolny, tłusty i duże problemy nawet ze złapaniem piłki.Jego akcje ze slaughterem to był cyrk.Ponitka klasa jak zawsze, reszta słabizna.Koszar w ogóle grał?...
Gruzini dla mnie planowo, kapitalny Shengelia, chłodne głowy i walczaki.Są mocni.Cały skałd praktycznie zdrowy i niech zajdą jak najdalej.
Finlandia pięknie zlała żabojadów.Francja zrobiła aż 23 straty(sic) przy 11 finów i dziwie się, że wcześniej gospodarze nie zakończyli tego meczu.Z dwójki młodzian Doncic-Markaanen ten drugi dzisiaj błysnął i poprowadził finów przy wsparciu weteranów do ważnej wygranej.Oj ciężko nam będzie...wyjść z grupy.
Mecze greków i niemców bez historii ale co do tych pierwszych utwiedziłem się w przekonaniu, że panowie nie mają jaj i głów na karku.Zakończą szybko jak przez ostatnie lata.
Izrael zagrał chyba najgorszy mecz w ostatnich latach.Nic poprostu nie chciało siąść a w dodatku mecz szybko ustawił szalejący Belinelli który trafiał bobmy z dystansu.Szkoda kibiców w hali bo ten mecz to był dramat.
Jutro chciałbym aby Łotwa ograła Serbie a Rosja zlała turasów na ich parkiecie.Te dwa mecze plus mecz rumunów grających u siebie to mecze z możliwymi niespodziankami.Osobiście próbuje rumunów po bardzo dobrym kursie bo przeciwko tak słabym czechom jak w tym roku wcale nie są bez szans.Spadnie napewno do 3-4
 
S 1

sanitari

Użytkownik
Hiszpania Czarnogóra
Czarnogóra +13.5
1.9 fortuna

Jeśli szukać underdoga w turnieju to na moje wychodzi, że właśnie Czarnogóra (może Polska też-byłoby nieźle). Potężna pierwsza piątka, ogromna siła pod obręczami, szczególnie w postaci Nikoli Vucevica, który, jeśli zagra w kadrze tak jak w klubie, będzie jedną z gwiazd Eurobasketu. Zawodnicy Realu, Valencii, Barcelony… Przy szerszej ławce byliby pewniakiem do ćwierćfinału. Oczywiście po drugiej stronie Hiszpanie, 6 graczy z NBA, bracia Gasol, bracia Hernangomez, Rubio, Arbines. Główny kandydat do mistrzostwa, zwłaszcza biorąc pod uwagę problemy kadrowe greków (brak Antka) francuzów (brak Goberta i Batuma). Jest to jednak pierwszy mecz, mamy do czynienia z europejską koszykówką, kwarty 10minutowe i moim zdaniem linia 13.5 w stronę Czarnogóry to dobra opcja przy ilości pkt kręcącej się wokół 160pkt.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Turcja - Rosja
Handicap 0:3 ( europejski)
Typ na Turcję
Kurs: 1.85
Buk: Forbet
Bardzo wysoki, w mojej opinii za wysoki kurs na gospodarzy w meczu drugiego dnia mistrzostw Europy. Stawiam zwycięstwo Turcji co najmniej czterema punktami. Turcy to jedni z czterech gospodarzy pierwszej fazy a dodatkowo gospodarz fazy decydującej. W związku z czym przygotowali na tą imprezę bardzo mocny skład z Erdenem na czele. Oczywiście brakuje w nim graczy z NBA ale jest za to bardzo wyrównany. Zawodnicy będący w kadrze są bardzo dobrze zgrani oraz ograni w mocnej rodzimej lidze oraz Europie. Pp drugiej stronie znajdą się dziś Rosjanie, którzy po kilku ładnych latach niebytu w europejskiej czołówce chcą wrócić do tego grona. Kadra Rosji gra co raz lepiej ale to nie jest jeszcze ten docelowy poziom. Ważnym czynnikiem też jest to jak Turcy grają we własnych halach a robią to bardzo dobrze. Gdy byki organizatorami MŚ zajęli drugie miejsce ulegając dopiero w finale USA. W głośnej Stambulskiej hali można się również spodziewać kilku bonusowych gwizdkow dla gospodarzy. Turcy w sparingach prezentowali się bardzo dobrze, wygrywając praktycznie wszystkie natomiast Rosjanie przegrywali chociażby z Niemcami czy też Polską.
Wynik 73:76
Typ : ⛔
Belgia - Wielka Brytania
Powyżej 142.5 pkt
Kurs: 1.55
Buk: Totolotek
W pierwszym spotkaniu drugiego dnia turnieju pomiędzy Belgią oraz Wielką Brytanią zagram na over punktowy. Po pierwsze obie drużyny prezentują bardzo atletyczny, dynamiczny sposób rozgrywania akcji. Bardzo chętnie atakują w pierwsze tempo, często szukają kontrataków, re kontr czy wszelkiego rodzaju przyspieszenia akcji. Jeśli mogą pójść na wymianę ciosów akcja za akcję to podejmą rękawice. Są to również zespoły na dorobku jeśli chodzi o europejska koszykówkę i nie szukają wielce wyrachowanej gry lecz płynności. W pierwszym spotkaniu, ważnym, gdyż zwycięzca bardzo dobrze otworzy turniej spodziewam się pełnej dynamiki gry o sporo punktów. Kurs 1.55 na linię 142.5 punka to według mnie dobry bet. W ostatnich trzech sparingach Wielka Brytania zawsze przekraczała linię natomiast Belgowie zrobili to raz na dwie próby.
Wynik 103:90
Typ: ✅
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Serbia -4.5
Kurs: 1.8
Unibet

Serbia bez Teodosicia,Bjelicy i Jokicia,szczególnie brak nowego rozgrywającego Clippersów będzie bolesny. Jovic i Micic są w obwodzie więc źle nie jest tymbardziej że i Łotwa na rozegraniu ma Strelnieksa. Tak naprawdę jedyna pozycja na której Serbia nie jest lepsza to skrzydło gdzie będzie dziś śmigał Porzingis ale Bogdanovic jako rzucający i Marjanovic pod koszem to jak dla mnie petarda. Bogdan po wręcz pro mistrzowskim sezonie w Fenerbahce gdzie wygrał Eurolige i został wybrany do pierwszej piątki turnieju oraz został MVP finałów ligi tureckiej przeniósł się do Sacramento. Jednak to było do przewidzenia skoro 25-latek błyszczał już od paru ładnych lat. Marjanovic bardzo dobry sezon w barwach Pistons,średnio dwadzieścia minut na mecz,8 punktów i 5 zbiórek średnio na mecz. Na pewno nie jest zmęczony po sezonie stąd jego chęć pomocy kadrze. Jego 222cm to przewaga pod koszem której Łotwa nie będzie w stanie zniwelować. Na skrzydłach też Bircecic 211 i Macvan 206 gdzie gdzie u rywali tylko Porzingis 221 a poza Marjanoviciem jest Stimac 210 i środkowy Realu Kuzmic 214. Łotysze tylko jeden środkowy a co do Kuzmicia to sezon w Realu też przyzwoity ze średnią na poziomie 9 punktów o ile się nie mylę. Łotysze mają jeszcze niby Bertansa z Spurs Ale jego cztery punkty na mecz to przeciętnie trochę. Jego braciszek rok w Darussaface też miał średni. Łotwa jest dobra,nie zaprzeczę, ale Porzingis plus kilku europejskich sredniakow to za mało. Gram Serbię bo pomimo mega osłabien i tak mają kozaków w składzie,Bogdan pewnie będzie na spółke z Kristapsem szalał na parkiecie,pod koszem Serbia zjada Łotyszy,rzucający też Bogdan pewnie będzie zawodnikiem meczu a na skrzydłach przewaga Lotwy ale i tak do zniwelowania. Nie bez kozery Serbowie obok Hiszpanii europejską potęgą w koszykówce. Do Boju Bogdan
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Turcja bez Dixona a to duuża strata,zdecydowanie za mało gra Mahmutoglu moim zdaniem.
Brak czasu na głebsze analizy niestety:
Polska-Islandia:
Nie wierze w nasza moc ofensywna az tak zeby trafiac ponad20pkt na kwarte,trzeba uważac grac rozwaznie bo punkty trzeba ciułac.Jak dla mnie Polska mniej niż -84,5 po kursie 1.58@ fortuna
Gruzja-Niemcy:
Gruzini owszem sa faworytem ale sadze ze bedzie to bardzo wyrownany pojedynek.Niemcy handicap +6,5 lub Niemcy powyzej +70,5pkt.oba zdarzenia po kursie 1.58 fortuna
Grecja-Francja:
Gdyby mecz byl pierwszym spotakniem stawial bym na Francuzów teraz mam duze watpliwosci.Jednak +6,5 handicap dla Greków po kursie 1,60 fortuna to i tak duzy prezent.
Rosja-Serbia:
Jesli Rosjanie powtrzymaja Bogdanovicia to sprawa wyniku jest otwarta.Tutaj dla fanu zagram remis bo kompletnie nie czuje tego meczu po kursie 17 fortuna .
Finlandia-Słowenia:
Z calym szacunkiem dla Finów ale to nie ta klasa,nie ten szyk;) Piekny prezent od buków
1,5 fortuna biore w ciemno.
Izrael-Litwa:
Litwinom zawsze kibicuje ale i tu mam pewne obawy o ich zwyciestwo.Dopoki trenerem nie bedzie Jasikevicius tak dlugo wedlug mnie ta druzyna nic nie osiagnie.Moze przesadzam ale dla mnie to Top 5 trenerów.Tak czy siak przewiduje ciekawe spotkanie z jednej jak i z drugiej strony z duza iloscia punktów.Zagram bezpiecznie-Izrael Handicap +6,5 1,84 fortuna lub Izrael powyżej +73.5pkt 1.64 fortuna
Powodzenia
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Serbia-6.5 1.98 Unibet⛔⛔⛔ ????
Tu nawet nie ma o czym gadać.Serbia głebią składu, talentem, organizacją gry bije rosjan o klase.W Rosji groźny jest tylko szwed i khvostov.Tego pierwszego zresztą Bogdan skutecznie powinien wyłaczyć a jak już szwed zniknie to będzie blowoout murowany.To co wczoraj widziałem w meczu z turcją to jest rozpacz.Przecież oni mogą się cieszyć, że tego meczu nie przejebali.Serbia +10
Finlandia+5.5 1.89 Unibet
Wielu twierdzi, że wygrana nad francją to była wielka niespodzianka.To nie była żadna niespodzianka tylko od lat budowany konsekwentnie zespół.Teraz mają w końcu okazje by coś ugrać, grają u siebie.Słowenia to dla mnie wileki znak zapytania.W meczu z polską nic absolutnie nie pokazali.Gdyby nie Dragic i te szalone idiotyczne straty polaków to mecz do końca byłby na styku i kto wie jakby się to skończyło.Finlandia ma umiejętności, własną hale i są bardzo podbudowani wygraną nad Francją.Pójdą za ciosem.1.50 czy ile tam jest jest kompletnie nieopłacalnym kursem by grać na słowenie
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
First quarter -Lotva by 3 or more. 1.83 BET365
Krotka pilka.
Lotwa rzucila sie na przeciwnika od pierwszej kwarty. Wysoka skutecznosc trojek i dobra praca na tablicach.
Serbowie byli mocno stlamszeni od poczatku. Moim zdaniem ta taktyka +Porzingis i zaskakujaco Bertansi powinni spokojnie zdemolowac Belgie, ktora pozwolila rzucic sobie az 26 pkt w pierwszej kwarcie swojego meczu z Wielka Brytania.
Brytyjczycy to zespol na dorobku i Belgia kwarte przegrala dwoma punktami, wiec co zrobia z nimi Baltowie?
Oczywiscie to typ wynikajacy z obserwacji pierwszego meczu. Chetnie przeczytam kontrargumenty. Chce to polaczyc z Serbia na podbicie.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Łotwa -6.5
1.78
Unibet

Porzingis i bracia Bertrans tutaj absolutnie wystarczą na dosyć pewne pokonanie Belgów. Oczywiście Łotysze mają też innych zawodników ale ta trójka wczoraj dała się we znaki Serbom. Nie ma co tu dużo pisać,De Zeuuuw Belgom znowu meczu nie wygra,nie ta półka. Łotwa musi ten mecz wygrać bo po dwóch porażkach postawili by się pod ścianą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michalosa 14

michalosa

Użytkownik
Rosja - Serbia typ-serbia
Kurs 1.42 bukmacher - totolotek
Typuje dziś na Serbów bo myślę że ruscy po wczorajszym meczu powinno czuć zmęczenie bo oni ten mecz powinni... Przegrać. Serbia ma głębię składu i mimo braku największych gwiazd zajdą daleko.ide za ciosem wczoraj grałem Serbów i dziś też pójdę w stronę balkanskiego basketballa.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Eurobasket
Godzina: 14:45
Spotkanie: Gruzja - Niemcy
Typ: 2
Kurs: 2,44
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W pierwszych spotkaniach Niemcy wygrały z Ukrainą 75-63, natomiast Gruzja bardzo nieoczekiwanie pokonała Litwę 79-77. Faworytem są Gruzini ale ja tutaj wypatruję niespodzianki i wygranej Niemiec. Mecz będzie z pewnością bardzo zacięty i wyrównany. W zespole Gruzji w pierwszym spotkaniu z bardzo dobrej strony pokazał się Shengelia, który miał ogromy wkład w wygraną nad Litwą. Koszykarz ten zagrał 36 minut, zdobył 29 punktów i
zaliczył 2 asysty i 2 zbiórki. Był prawdziwym liderem w tym meczu ale dziś myślę, że Niemcy uważniej go przypilnują niż Litwini i jeżeli uda się tego zawodnika przynajmniej w połowie zatrzymać to Niemcy mają szansę wygrać to spotkanie. Według mnie drugiego tak dobrego gracza w Gruzji nie ma i jeżeli on zagra poniżej tego co zaprezentował z Litwą to Niemcy to spotkanie wygrają. Według mnie nasi Zachodni sąsiedzi mają dużo bardziej wyrównany skład niż Gruzini a także ławkę nieco lepszą. Zobaczymy jak to będzie ja próbuję tutaj pograć w stronę Niemiec.
✅ 57-67
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom