>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [31 sierpień-02 wrzesień 2017]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Kursy Totolotek

Do końca eliminacji pozostały cztery kolejki. Na początku września będziemy o wiele mądrzejsi. Jakiś czas temu mecz pomiędzy Francją, a Holandią zapowiadalibyśmy jako hit. Dziś Pomarańczowi nie spisują się tak dobrze jednak nadal liczą się w walce o awans. Wydaje się, że Belgia sięgnie po łatwe punkty. W piątek gra grupa naszej reprezentacji. Prócz meczu reprezentantów Polski na uwagę zasługuje pojedynek pomiędzy Kazachstanem, a Czarnogórą. Teren gospodarzy bardzo nieprzyjemny i Kazachom udało się już podczas tych eliminacji zdobywać punkty z wyżej notowanymi. Kolejnego dnia wielki hit - pojedynek Hiszpanii z Włochami. Zwycięzca tego pojedynku prawdopodobnie ominie listopadowy baraż.
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Zostawię tylko na szybkiego typ, którego linia zapewne się zmieni.
Szwajcaria - Andora / under 4.5 (1.95) ónibet
Andora to nie są już tak mocne ogóry do bicia. Oczywiście. Przegrywają ze wszystkimi, ale starają się coś tam czasem ugrać i zdarzy im się taka wygrana jak ostatnio z Węgrami. Na wyjeździe powinni ustawić autobus i nie szaleć tak jak z madziarami, bo będą czuli większy respekt. Pewnie nie uda się im zdobyć bramki, więc to daje max 4 bramki dla Szwajcarów aby typ wszedł. Szwajcarzy to bardzo minimalistyczna drużyna jeśli chodzi o bicie rekordów w strzelaniu bramek. Oni chcą po prostu wygrać, zdobyć 3 punkty, jak najmniejszym nakładem sił i zwykle tak jest jak grają z jakimiś pastuchami.
Kursy wg mnie zawyżone, bo bukmacher pomyślał tak: grają Szwajcarzy, 4 miejsce ranking FIFA, wiec dla takiej Andory strzelą co najmniej 5 bramek... A typowy Janusz taki jak ja, pomyśli po swojemu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 33

zerku

Użytkownik
Dania - Polska
Over 2.5 2.02 @bet-at-home

Widze tu spore value. Historia pokazala ze w meczach pomiędzy tymi zespolami zawsze padają bramki. Oba zespoly nastawione ofensywnie mysle ze spokojnie pokryją 3 bramki. Nie chce tu sie rozpisywac ale jezeli chodzi o gole to nieźle wygląda i do tego kurs wart ryzyka.

Drugie spotkanie to

Hiszpania - Włochy

Gram tutaj na dwojeczke po pieknym kursie 4.65 na @bet-at-home. Kurs wg mnie zawyżony i nieadekwatny do spotkania. Szanse oceniam 50/50 i gram tu Wlochy po wysokim kursie.

Zakładam że over w meczu Polski bedzie pokryty dlatego drugi meczyk biore o takim kursie za tą samą stawke.
Pozdrawiam i życze powodzenia.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Grecja - Estonia Estonia nie strzeli 1,57
Malta - Anglia Malta nie strzeli 1,4
San Marino - Irlandia SM nie strzeli 1,29
Portugalia - Wyspy Owcze WP nie strzeli 1,22
Szwajcaria - Andora Andora nie strzeli 1,20
Belgia - Gibraltar Gib nie strzeli 1,15
@4,19 Totolotek (z podatkiem)⛔

Bardzo fajne kursy jak na ziemniaka. W necie nie pójdzie tak łatwo ułożyć takiego kursu.
W Uni takie ako wychodzi @3,19
U ruskiego @3,41
Analiza? Nie wiem czy potrzebna.
Wszyscy grają z totalnymi outsiderami, by nie powiedzieć wprost amatorami. O ile taki Luksemburg czy to seniorzy czy młodzieżowa u21 czy nawet rodzime kluby w Lidze Europy robi spore postępy tak te wymienione wyżej stoją w jednym miejscu. Nie widać postępów.
W pierwszych spotkaniach tylko Szwajcaria straciła, ale oni akurat na wyjazdach lubią z takimi tracić. U siebie już nie robią takich jaj. To będą mecze na ponad 70% posiadania.
O najwyższy kurs czyli Grecję się nie boje. Swoje lata wstydu już mają za sobą, teraz jest walka na równi z Belgą o pierwsze miejsce. Defensywa to mieszanka Serie A - Karnezis, Manolas, Torisidis i Bundesligi - Sokratis, Papadopuols. Z dziadkami z Estonii nie powinni stracić, w Tallinie było 2-0 tutaj rewanż w Grecji i koncentracja na 101% bo to są niby najłatwiejsze mecze w grupie, ale w zasadzie najważniejsze bo nie wolno stracić punktów jeśli chcą jeszcze postraszyć Belgię i co najważniejsze utrzymać 2 miejsce przed Bośnią.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Bułgaria - Szwecja
Bułgaria strzeli gola 1.60 STS
Mecz w którym gospodarze nie stoją na straconej pozycji i mogą pokusić się nawet o wygraną. Skoro udało się zrobić to z Holandią to czemu nie ze Szwecją która prezentuje zbliżony poziom do Oranje.
Bułgarzy powinni tym meczu zaatakować i coś strzelić gdyż wygrana daje im realne szanse walki o czołową dwójkę. Szwedzi na wyjeździe zazwyczaj męczą bułę i jak już wygrywają to minimalnie
Cypr - BiH
BiH wygra 1.50 STS
Nie widzę tu innej opcji niż wygrana gości. Na boisku różnica klas. Bośniacy muszą to wygrać gdyż walczą z Grekami o drugie miejsce.
Gram to w Ako 2,40
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Francja-Holandia 1 1.5 Forbet
Francja walczy ze Szwecją o pierwsze miejsce w grupie. Wygranan w tym spotkaniu praktycznie zapewnia im 1 lub 2 miejsce na koniec. Holendrzy nie sa ta drużyna co przed laty i chyba prędko nie wrócą do tego.
Hiszpanią -Włochy x2 1.85 Forbet
Coś czuję tutaj remis lub wygrana Wlochow jakoś Hiszpanie mnie nie zachwycają od jakiegoś czasu a Włosi po takim kursie to żal nie zagrac.
Do tego Portugalia lub Belgia na ominięcie podatku i łączny kurs jest 2.80
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Luksemburg – Białoruś
7 kolejka grupy A eliminacji. Ostatnia drużyna zagra z drużyną o lokatę wyżej. Pierwszy mecz w Białorusi to wynik 1:1 i 9 żółtych kartek. Białorusini na wyjazdach grają równie nerwowo. Luksemburg może tu się pokusić o niespodziankę przy dobrym dniu. Spodziewam się walki i wielu niesportowych zagrań. Sędziuje Clayton Pisani z Malty, który nie jest w swym fachu jakimś dominatorem jeśli chodzi o kartki, często sędziuje drużyny młodzieżowe jednakże w mojej opinii 4 kartki powinien spokojnie pokazać.
Ze swojej strony polecam: over 3,5 kartki @ 1,80 Milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Brazylia - Ekwador
Handicap rzutów rożnych -2.5 Brazylia - @1,55 ✅
Finlandia - Islandia
Podwójna szansa X/2 - @1,20
San Marino - Irlandia Północna
Powyżej 2.5 gola - @1,40
Grecja - Estonia
Grecja - @1,40⛔
AKO: @3.64⛔

Ode mnie leci taka tasiemka.
Brazylijczycy grają ładny, ofensywny futbol. Ekwador jeśli marzy o zdobyciu chociaż jednego punktu, nie może pozwolić sobie na otwartą grę. Co za tym idzie, gospodarze powinni atakować, prowadzić grę. Widzę tutaj przewagę w rożnych.
Islandia to nie są leszcze, Stefan. Chcą utrzymać się na drugim miejscu przed Turcją i Ukrainą. Finowie zdobyli w sześciu meczach elegancki jeden punkcik. Nie sądzę, że goście przegrają ten mecz.
Irlandia Płn. to ekipa, która w swej grupie zajmuje drugie miejsce. Potrzebne im są wygrane oraz bramki. Jak je bić to z kim jak nie z ogórami z San Marino?
Grecy są drużyną silniejszą aniżeli miało to miejsce przed kilkoma laty. Nie pozwolą sobie wyrwać awansu na Mundial. Mecz u siebie z Estonią? Czyste zwycięstwo to pewniak wg mnie. A niech Was...
Jeszcze dodaję taki typ:
Węgry - Portugalia
BTS - @1,85 (1xbet)
Pamiętacie 3:3 na Euro &#39;16? Niedzielni gospodarze wbili wtedy przyszłym mistrzom Europy aż 3 bramki. To było rok temu. Co mamy teraz? Portugalczyków, którzy dostali bramkę od Wysp Owczych. Siły ofensywnej dowodzonej przez Ronaldo nie neguje chyba nikt ale przyznać trzeba, że ich defensywa do ścisłego światowego topu nie należy. Upatruję w tym meczu kilku bramek. Myślę, że Węgrów stać na minimum jednokrotne ukłucie Portugalczyków.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Francja - Holandia win Francja @ 1.55
Na dzisiaj można spróbować pograć Francję. Z takim polotem jaki mają w ofensywie i co najważniejsze są bardziej zgrani IMHO od Holenderów + własny obiekt. To trzy punkty powinni zainkasować gospodarze. Holandia owszem to jest marka, ale już tylko Marka. W żadnym wypadku to nie jest ta sama drużyna co kilka lat temu. Owszem mają pokolenie całkiem dobrych grajków, lecz to za mało jak na Francję. Również Oranje są pod presją, bowiem wcześniejsze wyniki w żadnym wypadku nie były dobre. Mój typ 2-1
Luxembourg - Belarus
Luxembourg lub reis @ 2.39 / fortuna
Luxembourg + 1.5 @ 1.40 / totolotek
Owszem większość tutaj pewnie pójdzie w stronę gości. Zgadza się są oni faworytami, ale po takim kursie bym na pewno ich nie tykał. Lepiej chyba przejść obok tego meczu. Luksemburg u siebie jakoś złych wyników do końca nie notował. Przegrane po 1-3 z Francja i Holandią to nie jest tak tragicznie + 0-1 z Szwecją. Buałoruś na wyjeździe w dodatku nie potrafi strzelić gola. Można więc tutaj zaryzykować
Zbytnio nie mam czasu, ale można jeszcze pograć
Grecja win + under 2.5
Grecja - Estotnia under 2.5 @ 1.56 / fortuna
Grecja - Estotnia BTS - NIE @ 1.38 / Fortuna
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Popieram typ apropo spotkania Grecji z Estonią. Zapowiada się ogórkowy nudny mecz pokroju Łęcznej z Podbeskidziem. Obie drużyny mocno underowe. Dziwi mnie bardzo duży wzrost kursu na czysty WIN Grecji, ale nie wydaje mi się żeby odpuścili walkę o drugie miejsce w grupie. Pobieram kursy z fortuny na zwycięstwo Greków oraz under bramkowy
Grecja &amp; Under 2.5 - 2.53
Grecja &amp; Under 3.5 - 1.74
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Hiszpania - Włochy
Gram tutaj na dwojeczke po pieknym kursie 4.65 na @bet-at-home. Kurs wg mnie zawyżony i nieadekwatny do spotkania. Szanse oceniam 50/50
50/50?
Chyba żartujesz sobie. Włosi są słabsi w każdej formacji. Defensywa pokazała się choćby w meczu z Realem, czyli nie istniała. II linia nie ma nawet co pisać. W napaści Włosi nie mają jakiego killera, choć i Hiszpanie też bez specjalnego potencjału, czego dowodem powołanie D. Villi. Do tego dochodzi atut własnego boiska. Szanse 65/35 tu widzę. La Furia Roja wygra pewnie
 
hifon 23

hifon

Użytkownik
Bułgaria - Szwecja Typ: Obie drużyny strzelą 2,05
Bułgarzy u siebie skutecznie do przodu, 4 mecze u siebie i wszystko na plus. Wiadomo, nie mieli jakiś wymagających przeciwników, lecz kibice i własne podwórko wzmacniało morale i zapał do gry. Nie sądzę, że pokonają dziś Szwedów, ale ukłuć i strzelić bramkę? dlaczego nie.
Szwedzi zajmują pierwszą pozycję w tabeli, ostatnio pokonali francuzów u siebie i widać, że strzelanie bramek czy to na wyjeździe czy u siebie nie sprawia im problemu!Dlatego uważam, że btts po kursie 2,05 to dobry typ, tym bardziej, że kurs spada
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Portugalia – Wyspy Owcze
Ronaldo przynajmniej dwa gole @ 1.88 ✅
Powyżej 4.5 gola w meczu @ 1.98 ✅
Buk: unibet
Mistrzowie Europy nadal zajmują w grupie drugie miejsce z trzema punktami straty do Szwajcarów, z którymi przegrali pierwszy mecz. W tym spotkaniu spodziewam się wysokiego wyniku bowiem gole potem mogą mieć tutaj znaczenie w końcowym rozliczeniu. Gospodarze do samego końca będą się bić o pierwsze miejsce w grupie, lecz w ostatniej kolejce będą musieli pokonać Szwajcarię przynajmniej 2:0. Na dzień dzisiejszy ich bilans bramkowy wynosi 22:3 i zapewne dziś będą chcieli go poprawić, a mecz z Wyspami Owczymi jest świetną do tego okazją.
Wybieram również bramki Ronaldo. Portugalczyk w spotkaniach Realu Madryt musi pauzować pięć spotkań za odepchnięcie sędziego w spotkaniu o mecz Superpuchar Hiszpanii. Dziś zapewne zobaczymy go od pierwszych minut, gdyż musi wpaść w rytm meczowy. Cristino zapewne będzie zdeterminowany i po raz kolejny będzie chciał pokazać światu, że jest najlepszy. Rywal nie jest zbytnio wymagającym dlatego strzelenie dwóch goli przez Ronaldo to powinno być minimum w jego wykonaniu. Na koniec chcę dodać, że Portugalczyk ma tyle samo trafień co Lewandowski (obaj po 11 goli), dziś jest bardzo dobra okazja aby uciec Polakowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Witam wszystkich,
Na nadchodzące dni wpadły mi w oko dwa typy, jeśli chodzi o eliminacje europejskie. Pierwszy z nich to Czarnogóra powyżej 1,5 gola w meczu z Kazachstanem.Gości uważam za ekipę o wiele lepszą od gospodarzy. W pierwszym meczu wygrali z nimi aż 5:0. Kazachstan na 6 meczy w grupie aż 5 razy stracił co najmniej 2 gole, jestem przekonany, że tym razem też tak się stanie. Co prawda klubowa piłka w Kazachstanie zaczyna się rozwijać, czego przykładem były ostatnie poczynania Astany, jednakże nie ma to na razie wpływu na grę reprezentacji- gdyż większość składu złożona jest z obcokrajowców( w pierwszym składzie z Celticem zagrało zaledwie 2 Kazachów). Czarnogóra myśląc o awansie musi tu walczyć o 3 pkt, dlatego kurs 1,80 na przynajmniej 2 gole gości, jest dla mnie atrakcyjny...
Kazachstan-Czarnogóra
Typ: Czarnogóra powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Forbet

Drugim typem jest Izrael powyżej 1,5 gola w meczu z Macedonią. Tutaj typ troszkę bardziej na przeczucie, ponieważ martwić może ostatni mecz Izraela z Albanią 0:3( w kategorii ciekawostki: 2 gole w tym meczu wbił Sadiku - niedawny nabytek Legii Warszawa) jednakże Izrael miał więcej sytuacji i wynik może być trochę mylący. Mimo to byłem zdziwiony takim rezultatem, bo pamiętam jak w poprzednich latach Izrael potrafił ograć u siebie, naszpikowaną gwiazdami Bośnię 3:0 czy też zremisować z Portugalią 3:3. Dlatego sądzę,że powtórzy się scenariusz z Skopje, gdzie Izrael wygrał 2:1 i po raz kolejny strzelą Macedończykom co najmniej 2 gole, tym bardziej,że Izrael lepiej gra na własnym stadionie, a Macedończycy na wyjeździe są drużyną o wiele gorszą (spotkania z Liechesteinem nie biorę pod uwagę )..
Izrael-Macedonia
Typ: Izrael powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,85
Bukmacher: Forbet
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Kurs na rzuty rożne powyżej 12.5 w meczu Francja - Holandia to chyba jakiś żart? Chociażby w ostatnim ich meczu było 14. Jest to już taka faza że obie ekipy musza punktować i grać ofensywnie. Dla mnie kurs zdecydowanie przesadzony i pobieram oczywiście bez szaleńst ze stawką. Dla porównania na forbecie kurs 3.75 na to samo zdarzenie.
Rzuty rożne Over 12.5 @ 5.66 sts
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje MŚ,
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Rumunia-Armenia
Typ: over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 7 seria spotkań eliminacji do piłkarskich mistrzostw świata , które zostaną rozegrane w Rosji w przyszłym roku, Rumunia podejmowała będzie na własnym stadionie drużynę Armenii, gospodarze jak i goście w tym momencie mają po zaledwie 6 punktów na swoim koncie, dla obu zespołów jest to spotkanie ostatniej szansy o być albo nie być w mistrzostwach bowiem remis nie daje tutaj nic żadnej z ekip, co prawda oba zespoły szanse mają bardzo niewielkie , ale wszystko zależy od innych spotkań w tej grupie, Rumunia w pierwszym spotkaniu wyjazdowym do Armenii po prostu przejechała się po ekipie gospodarzy wygrywając aż 0:5 nie na swoim terenie, w tym meczu na pewno gospodarze również są faworytem , mimo tego że gospodarze rewelacyjnie rozpoczęli te eliminację to później nie wygrali już ani jednego spotkania zanotowali tylko 3 podziały punktów i 2 porażki, tutaj gospodarze po prostu muszą wygrać, a goście potrafią punktować tylko na własnym stadionie więc w tym meczu gościom o punkty będzie niezwykle cięzko. Moim zdaniem gospodarze pomimo tego że ostatnio atmosfera w kadrze nie jest najlepsza są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, tym bardziej iż Rumunia na własnym terenie w 3 spotkaniach zanotowała remis oraz 2 porażki, myślę że w tym meczu gospodarze wygrają, mój typ to wynik 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Portugalia - Wyspy Owcze
31.08 20:45
Typ: powyżej 30 pkt za kartki (10 pkt - żółta, 25 pkt - czerwona) ⛔
Kurs: 1,85
Expekt
Wydaje mi się, że dobry typ do zagrania. Wiadomo, Portugalia wygra ten mecz bez dwóch zdań i powinna to zrobić wysoko to skąd te kartki. Ano jak spojrzymy na statystyki to pomimo, że Portugalia u siebie wygrywa bez problemu to kartki się trafiają. I tak:
Portugalia - Andora 6-0 / 1-4 żk / 0-2 czk
Portugalia - Łotwa 4-1 / 1-5 żk
Portugalia - Węgry 3-0 / 0-3 żk
W pierwszym meczy pomiędzy tymi drużynami Portugalczycy wygrali na wyjeździe 6-0 i zobaczyli w tym meczu 2 żółte kartoniki.
Co do gości to na razie w delegacji ich statystyki wyglądają następująco:
z Andorą 3 żk
ze Szwajcarią 3 żk
z Łotwą 1 żk
Uważam, że dzisiaj jest to dobry typ do zagrania. Zapewne zobaczymy sporo fauli popełnianych przez gości i niejedną kartkę przy okazji powinni zobaczyć. Portugalczycy jak widać pomimo wysokich wygranych tą jedną kartkę też oglądają. Przy 3 żółtych kartkach mamy zwrot stawki więc kurs jak dla mnie jak najbardziej do gry.
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Zostawię tylko na szybkiego typ, którego linia zapewne się zmieni.
Szwajcaria - Andora / under 4.5 (1.95) ónibet ✅ ✅ (3-0)
Andora to (...)
Norwegia - Azerbejdżan (+1 asian) 2 (w przypadku wygranej norwegów jedną bramką - zwrot) (1.88) ⛔ karny z dupaka...
Dzisiaj obstawię tak, gdyż nie mam w głowie aspektów sportowych przemawiających za Norwegami w kontekście co do Azerbejdżanu. Fakt, że reprezentacje to nie to samo co klubowa piłka, ale waleczni Azerowie pewnie nie cofną się do defensywy i śmiem twierdzić, że posiadanie piłki w tym meczu będzie pewnie równe. Dla mnie reprezentacja Norwegii może grała dobrze, ale jak grał Ole Gunar Solskijaer (czyli z 15 lat temu). Teraz nie patrzę, przez ten pryzmat, bo to bez sensu. Jeżeli ma być jakiś kursowy dog dzisiaj (a będzie), to najbardziej pasuje mi tutaj. Nie chcę wymyślać na siłę underów Anglii, czy tam niespodzianek na Litwie... omijam inne spotkania, bo tutaj zwyczajnie Remis czy wygrana Azerów nie będzie dla mnie W OGÓLE żadnym zaskoczeniem.
Kazachstan - Czarnogóra over 1.5 (1.30) ✅
Zwykle w meczach Kazachstanu taki over wchodzi. W meczu z Rumunią było 0-0, ale to dla tego, że kazachowie ustawili autobus. W meczu z Czarnogórą powinni się otworzyć, spróbować coś powalczyć. Ostatnie miejsce, nie ma na nic szans... stawianie autobusu byłoby głupotą, bo taki remis nic im nie daje, nawet morale drużyny nie naładuje. Bardziej widzę scenariusz luźnego grania, tak jak wtedy z Polską, bez stresu. Czarnogóra musi - i o to najbardziej się obawiam. Patrzę tylko na statystyki, że przeważnie coś tam im się udaje strzelić. Może być jakiś bramkowy remis. Czemu nie?
Zagram w ako - (2.44) ónibet ⛔
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dziwie się że jeszcze nikt nie wspomniał o tych meczach, mianowicie o Słowacji i Walli. Słowacja jak i Walia mają o co walczyć, ci drudzy są w trudniejszej sytuacji i jak nie wygrają swojego meczu to się obudzą z ręką w nocniku. Po 4 remisach pora na zwycięstwo, jest jeszcze teoretyczna szansa na dogonienie Irlandii. Bale zdrowy powinien pomóc drużynie. Grają poza tym u siebie dobry występ na Euro 2016 powinien pomoć druzynie, na razie w kwal do World Cup 2018 w Rosji idzie jak po grudzie ale to bardzo ważny macz, Walijczycy mają w kadrze kilku ciekawych graczy grających na co dzień w premier league, Austria mnie nie przekonuje, Alaba, Arnautowić mogą ciągnąć tą grę, ale na ostatniej wielkiej imprezie nie zagrali zbyt rewelacyjnie, w tych kwalach tez spisuja się nienajlepiej, Walijczycy u siebie powinni to wziąć, a kurs na ich zwycięstwo zacny:
Walia - Austria
Typ: Zwycięstwo Walii ✅✅✅
Kurs: 2.21
Fortuna
wynik: 1-0 ????

Słowacy są w zdecydowanie lepszej sytuacji, ale mają trudnego przeciwnika który depcze im po piętach, Słowenia ma tylko punkt straty, do nich a więc mecz z gatunku o wszystko, i na tym meczu powinni się skupić nasi południowi sąsiedzi, gdyż następny mecz jeszcze trudniejszy wyjazd do Anglii, gdzie o punkty będzie zdecydowanie trudniej. Według mnie Słowacja to lepsza ekipa od Słowenii, mają w kadrze takich graczy jak Hamsik , Skriniar, Skrtel, czy Mak, dobra passa 4 zwycięstwa z rzędu w eliminacjach, pierwszy mecz ze Slowenią przegrany, teraz czas na rewanż, u siebie powinni to zrobić, a kurs warty gry.
Słowacja - Słowenia
Typ: Zwycięstwo Słowacji ✅✅✅
Kurs: 2.00
Fortuna

wynik: 1-0 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom