>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności

Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN, jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj.


Tutaj należy zgłaszać prośby o edycję postów do momentu rozpoczęcia meczu. Później prośby nie będą uwzględniane. Jedynym wyjątkiem jest prośba o doklejenie linku do analizy, o ile analiza pojawiła się w odpowiednim temacie przed rozpoczęciem meczu.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Jeżeli można to chciałbym dokonać dwóch zmian w moich typach długoterminowych.
3 miejsce w turnieju: zamiast Francja, chciałbym Serbia
środkowy: zamiast Mateusz Bieniek, chciałbym Bartłomiej Lermański
Z góry dziękuję
s90/ zmieniłem Francję na Serbię. Bieniek gra więc zostawiłem.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Jeżeli będzie taka zgoda to również prosiłbym o jedną zmianę w typach długoterminowych.
Z racji kontuzji Mateusza Bieńka ( o której nie było wiadomo w czasie podania moich typów) chciałbym go zamienić na B.Lemańskiego
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Nie ma możliwości zmiany typów długoterminowych.
Pierwszy z moich błędów wynika z pomyłki. Dałem na finaliste Francja i na 3 miejsce Francja.
Druga zmiana to tak jak kolega wyżej napisał. W momencie podania typu Mateusz Bieniek był w składzie na Mistrzostwa, ale jest kontuzjowany i zastąpi go Andrzej Wrona. W takim razie również nie ma mozliwosci zmiany.
Te zmiany nie wynikają z widzi mi się.
s90/ Drużyna zmieniona, Bieniek gra.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Pierwszy z moich błędów wynika z pomyłki. Dałem na finaliste Francja i na 3 miejsce Francja.
Druga zmiana to tak jak kolega wyżej napisał. W momencie podania typu Mateusz Bieniek był w składzie na Mistrzostwa, ale jest kontuzjowany i zastąpi go Andrzej Wrona. W takim razie również nie ma mozliwosci zmiany.
Te zmiany nie wynikają z widzi mi się.
Bieniek jednak będzie grał, już tego zmieniać nie mamy potrzeby ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Poprawiłem Wam wszystko prócz Bieńka ponieważ wystąpi podczas ME.
Kolejnym razem podawajcie link do swojego posta. Będzie mi łatwiej znaleźć.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przeanalizowałem jeszcze raz regulamin i doszedłem do wniosku, że 10 analiz to zbyt dużo na tak krótki turniej. Postanowiłem ten punkt zmienić na:
29. Aby otrzymać nagrodę należy podać przynajmniej 5 analiz w dziale dotyczącym Mistrzostw Europy Siatkarzy w czasie trwania konkursu. Analizy mają być merytoryczne, oceniać będzie opiekun działu. Nie musi być koniecznie podany typ ale można też napisać przemyślenia na temat następnego meczu lub przeanalizować spotkanie które się odbyło.
Jeśli ktoś jest przeciw to niech poda argumenty. ????
Punkt w regulaminie został aktualizowany.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dla upewnienia sie, żeby nie było wpadki już na samym poczatku...
Nie można dać typu np. Polska +90,5 pkt ?
s90/ Nie można
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Można usunąc moje typy z 24 sierpnia bo zobaczyłem własnie, ze inny użytkownik dał te same... ( Dobry typer z niego ???? )

s90/ Możesz stawiać swoje propozycje i nie patrzeć na innych, bo jasne jest, że typy będą się powtarzać. Zakaz jest kopiowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 212

bulek78

Użytkownik
A ja mam tym razem pytanie - pierwszy raz biorę udział w tego rodzaju konkursach, jestem na forum nowy, więc wybaczcie:
Jak są rozliczane typy krótkoterminowe, chodzi o punktację?
s90/ Każdy typ liczony jest płaską stawką 100j. Podliczam wszystkie typy i sumuje.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f32/mistrzostwa-europy-mezczyzn-2017-polska-24-08-03-09-a-147734-5.html#post6495517
Prosze o dodanie analizy do moich propozycji na II dzień turnieju.
A także dodanie drugiego typu:
2. Czechy - Słowacja / Typ: 1 / @1.51 / Fortuna
Z góry dziękuje i przepraszam, bo pisałem z telefonu wcześniej ;)

https://forum.bukmacherskie.com/f591/2-dzien-25-08-2017-a-147941-2.html#post6495337
Tutaj oczywiście mój post, w którym proszę o edytowanie ;)
s90/ kolejny typ i analizę mogłeś dodać w kolejnym poście. Nie ma obowiązku wszystkiego podawać w jednym poście. Dodane.
 
Do góry Bottom