>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derby County - Preston NE
Typ: Preston North End FC
Kurs: 3.95
Bukmacher: forBet

Analiza:

Piłka angielska w pierwszych dwóch kolejkach okazała się dosyć trudna do typowania; na każdym poziomie mieliśmy sporo niespodzianek, a nawet wyników bardzo zaskakujących (wystarczy wspomnieć porażkę Chelsea na własnym stadionie z Burnley, czy zwycięstwo Yeovil nad Accrington Stanley). W trzeciej kolejce postanowiłem więc poszukać meczu, z typem jak zwykle na &quot;czystą dwójkę&quot;, ale z lepszym kursem, gdzie faworyzowani gospodarze niekoniecznie muszą odnieść zwycięstwo. Wydaje mi się, że takim spotkaniem może być mój kolejny Typ Dnia.

Trochę nietypowo, zacznijmy od drużyny gości: Lilly Whites bardzo dobrze rozpoczęli sezon, odnosząc w meczu pierwszej kolejki zwycięstwo 1:0 nad Sheffield Wednesday, zwycięstwo pewniejsze niż wskazywałby na to końcowy wynik, momentami kompletnie dominując na boisku (doskonale wyglądali zwłaszcza pod względem przygotowania fizycznego, mówiąc kolokwialnie &quot;zabiegali&quot; swoich przeciwników). Świetne spotkanie rozegrał 23-letni, pozyskany z Cork City, irlandzki napastnik Sean Maguire, który co prawda nie zdobył bramki, ale tak konsekwentnie i uporczywie (a momentami wręcz widowiskowo) nękał obronę &quot;Sów&quot;, że zebrał entuzjastyczne recenzje od dziennikarzy sportowych, a nawet został wybrany do 11-ki kolejki przez redaktorów &quot;League Paper&quot; (zresztą, Maguire dobrze wyglądał już w sparingach przed sezonem - pamiętamy jego bramkę przeciwko Burnley, gdzie przebiegł niemal pół boiska, ograł trzech obrońców i pewnie pokonał bramkarza strzałem po ziemi). Polecam obserwować uważnie tego zawodnika, bo może się okazać jedną z gwiazd w tym sezonie Championship (tutaj nie możemy zamieszczać linków, ale zainteresowanych odsyłam do serwisu YouTube - nagrania: &quot;Sean Maguire, Debut Goal, Preston North End V Burnley FC&quot;, &quot;Sean Maguire, Genius, Goals and assists&quot; i inne). Młody Irlandczyk w samą porę odszedł z Cork City i wydaje się, że trafił do optymalnego zespołu jeżeli chodzi o możliwość dalszego rozwoju piłkarskiego. Jeżeli chodzi o młodych, utalentowanych zawodników ofensywnych Preston NE, to warto obserwować również jak będą radzić sobie znani z występów w angielskich reprezentacjach młodzieżowych: Josh Harrop--zmagający się z kontuzjami w zeszłym sezonie w Manchester United, który na pożegnanie z Czerwonymi Diabłami zdobył dla nich bramkę w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu, pokonując bramkarza Crystal Palace; Callum Robinson, którego trener Alex Neil obdarza wielkim zaufaniem, pomimo młodego wieku podstawowy zawodnik Preston, najwyżej wyceniany na rynku transferowy ofensywny zawodnik swojej drużyny, oraz 19-letni, wpożyczony z Arsenalu, snajper Stephy Mavididi. Wydaje się, że pomimo niewielkiej liczby zdobywanych jak na razie bramek, ofensywa Preston wygląda bardzo przyzwoicie, a jeżeli wszystko odpali tak jak powinno to obrońcy Championship będą mieli sporo problemów grając przeciwko napastnikom Lilly Whites. Nie gorzej od swoich kolegów z ofensywy prezentują się obrońcy, w dwóch meczach ligowych defensywa Preston North End nie dopuściła do straty bramki. Szczególnie zadowoleni mogą być ze swojej postawy w niezwykle trudnym wyjazdowym meczu przeciwko Leeds United, w którym pomimo gry przez ponad pół godziny w osłabieniu nie dali sobie strzelić gola i wywieźli z Elland Road bardzo cenny punkt. W międzyczasie podopieczni Neil&#39;a zanotowali wpadkę w meczu pucharowym, ulegając 2:3 zespołowi z League Two, Accrington Stanley, ale umówmy się - mecze pucharowe rządzą się własnymi prawami. Tyle o gościach, a jeżeli chodzi o gospodarzy to...

... niewiele powodów do zadowolenia dają swoim kibicom na początku sezonu zawodnicy Derby County. Po pierwszym meczu, w którym po bezbarwnym widowisku zremisowali na wyjeździe z Sunderlandem 1:1, The Rams byli faworytami spotkania z Wolverhampton Wanderers. Jednak nadzieje kibiców na stadionie Pride Park rozwiali, jeszcze przed przerwą Barry Douglas, a w drugiej części meczu Ivan Cavaleiro, zdobywając bramki, które dały &quot;Wilkom&quot; pewne zwycięstwo 2:0. Wiem, że to dopiero początek sezonu i jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, żeby mówić o rozczarowaniach, ale na pewno postawa Derby należy do jednej z wielu niespodzianek in minus jeżeli chodzi o zmagania na drugoligowych angielskich boiskach.

Pamiętając, że typ jest dosyć ryzykowny, a w Anglii cały czas trwa &quot;czar pierwszych kolejek&quot;, pamiętajmy o graniu za rozsądne stawki.

Jak dla mnie, czysta dwójka. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Middlesbrough - Burton 2:0 ✅
Middlesbrough 1,45 Forbet

Nie sądzę abyśmy byli świadkami jakiejś sensacji w tym spotkaniu. Zespół gości zaczął sezon od dwóch porażek. Dodatkowo bilans bramkowy 1:5 sprawił że póki co są na ostatnim miejscu. W poprzednim sezonie zawodnikom Burton udało się uniknąć spadku. Czy w tym sezonie również tak będzie? Zobaczymy.
Gospodarze, spadkowicz z PL, jak na razie z jednym meczem wygranym i jednym przegranym. Nie będę się zbytnio rozpisywał ponieważ nie widzę tu żadnych niespodzianek.
Millwall - Ipswich 3:4 ✅
Ipswich Town strzeli - Tak 1,50 Forbet


Szalony mecz ;] Dwie bramki Waghorna i jedna Garnera. Zwycięskiego gola w 88 minucie zdobył Spence.

Myślałem długo nad tym spotkaniem i doszedłem do wniosku że granie 1x2 nie ma sensu. Beniaminek zaczął sezon od remisu i porażki. Goście wygrali co prawda dwa swoje spotkania jednak czy dziś również uda im się wywieźć 3pkt? Mam przeczucie że może być ciężko, chociaż kurs kusi ;]. Ostatecznie zdecydowałem się zagrać na gola dla gości.
Warto wspomnieć o dwóch transferach które już się zwracają. Mowa tu o Joe Garnerze i Martynie Waghornie. Oboje zostali pozyskani z Glasgow Rangers. Jak do tej pory w dwóch meczach strzelili po jednej bramce, w sumie na wagę 6pkt. Być może dziś któryś z nich dopisze bramkę lub dwie do swojego konta.
Hull - Wolves 2-3 ✅
BTS 1,80 Forbet

Chyba najciekawszy pojedynek tej kolejki. Tygrysy Kamila Grosickiego podejmą zespół Wilków. Jak na razie goście są nie pokonani i mają na swoim koncie 3 strzelone bramki i żadnej straconej. Gospodarze mają jeden remis i jedno zwycięstwo. Bilans bramkowy 5:2.
Jeden z ciekawszych transferów Hull to z pewnością pozyskanie Fraizera Campbella z Crystal Palace. Zawodnik ten miał już swój debiut w poprzednim spotkaniu. Jak na razie jest jeszcze bez gola jednak dziś nadarza się świetna okazja aby ten stan rzeczy zmienić.
Osobiście trzymam kciuki za Hull. Powodzenia ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Millwall - Ipswich 02 1.77 ✅

Nie wydaje mi się, by gospodarze byli aż takim faworytem, jak wskazują na to kursy. Skąd takie przekonanie? Otóż przejrzałem sobie statystyki poprzednich meczy, gdzie (prócz pucharów) obie ekipy grały z drużynami o podobnym potencjale.
Nottingham - Millwall 1:0 7/2 - 19/6
Millwall - Stevenage 2:0 9/6 - 8/4
Millwall - Bolton 1:1 10/8 - 5/2

Ipswich - Birmingham 1:0 7/2 - 11/3
Luton - Ipswich 0:2 12/4 - 10/5
Barnsley - Ipswich 1:2 17/10 - 6/2

Millwall stwarza sobie dużo okazji, lecz marnie ze skutecznością. Przeciwnikowi zaś jak widać wystarczą góra dwa celne strzały, by zdobyć bramkę. Jak widać Ipswich dokładnie odwrotnie, jest taką drużyną, z którymi do tej pory Millwall sobie nie radził.
Może dziś będzie podobnie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 247

corner91

Użytkownik
SHEFFIELD WEDNESDAY FC VS. SUNDERLAND
Typ: Sunderland
Ako: 3.55
Buk: Fortuna
Stawka: 4/10
Hohoho Święta za cztery miesiące a tu taki prezent od bukmacherów ????
Sunderland to ekipa, która bić się będzie do samego końca o awans do Premierlig natomiast Sheffield to taki ligowy średniak i jak tu być normalnym i pisać wiersze ?? ????
Stawiam tutaj zdecydowanie na ekipę Sunderlandu, która ma korzystny bilans z tą ekipą chociaż nie powinienem się tym kierować. Moja głowa idzie za tym w jakim kierunku obie ekipy w tym sezonie zmierzają i jakie odnoszą wyniki a tutaj gołym okiem widać iż to ekipa z Sunderlandu powinna być faworyzowana a nie jak to szacują buki na gospodarzy ????
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Sheffield Wednesday - Sunderland 1-1 ✅
Sunderland strzeli - Tak 1,45 Forbet

&quot;...Do ekipy Sunderlandu dołączył natomiast Irlandczyk Aiden McGeady. Zdobywca 8 bramek i 9 asyst dla Preston North End oraz Lewis Grabban wypożyczony z Bournemouth który zdobył już swojego pierwszego gola w starciu z Derby w poprzedniej kolejce.&quot;
Tak pisałem o transferach w poprzedniej kolejce gdzie Czarne Koty mierzyły się z Kanarkami. Spotkanie wygrane 1-3. Dwie bramki Grabbana i jedna McGeady. Wspominałem również że Sunderland nie dokonał żadnych większych transferów jednak jak na razie te dwa nazwiska to strzał w dziesiątkę. Co do strzałów, w poprzednim spotkaniu zawodnicy Simona Graysona oddali tak owych 5 z czego aż 3 zamienili na bramki. W pierwszej kolejce na 4 strzały 1 bramka. Zmierzam do tego że piłkarze Kotów potrafią wykorzystywać stwarzane sytuacje. Wystarczą 3,4 a przynajmniej jedna zostanie zamieniona na gola. Mam nadzieję że ten stan rzeczy się nie zmieni.
Sheffield Wednesday w poprzednim sezonie zajęło 4 miejsce i zabrakło odrobiny szczęścia abyśmy dziś oglądali ich w Premier League. Przegrali 13 spotkań z czego u siebie tylko 6. Kurs na gości kusi jednak z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie. Jeśli goście wywiozą z Hillsborough Stadium 3pkt jak dla mnie będzie to niespodzianka.
Tak czy siak widzę tu gola dla Sunderlandu.
Norwich - QPR 2-0 ⛔ szkoda
QPR strzeli -Tak 1,40

Drużyna Pawła Wszołka zmierzy się dziś na wyjeździe z ekipą Kanarków.
Dla gości poprzedni sezon nie należał do udanych. Dopiero osiemnaste miejsce i 2pkt przewagi nad strefą spadkową. Mamy jednak nowy sezon i skupiamy się na nim. Jak na razie start całkiem niezły. 1 remis oraz jedno zwycięstwo w odróżnieniu od drużyny Kanarków która ma jeden remis i jedną porażkę. Ciężki mecz dla obu zespołów. Norwich wystąpi dziś w roli faworyta do zwycięstwa ale o to moim zdaniem wcale nie będzie tak łatwo.
Na koniec tak for fun postanowiłem zagrać

QPR DNB 3,10 + Sunderland DNB 2,40 ⛔

Fajne kursy, myślę że warto spróbować ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adrian88 38

adrian88

Użytkownik
Czy jak tutaj coś napiszę to również będzie post zaliczany do 5postow które muszę osiągnąć by móc pisać w innych tematach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom