>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia Północna (IFA Premiership) - 2017/2018

Status
Zamknięty.
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Linfield-C. Rangers TYP -1,5 Linfield kurs 1,56 4/10 g.16.00 2:0 WIN
PS: Ruszyła liga we Wielkiej Brytanii. Wczoraj Krzyżowcy gładko ograli na wyjeździe Ballymenę 4:1 a dziś aktualny Mistrz Linfield który w tamtym sezonie w ostatniej chwili przeskoczył prowadzący cały sezon Crusaders powinien gładko ograć Rangersów. Mecz za chwile więc analizy nie będzie, musicie mi po prostu zaufać..
Gdzieś w dublu zagrałem jeszcze Cliftonville z Ards. Kurs 1,56 a dla mnie różnica dwóch poziomów. 6:3 WIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
20:45 Ards - Linfield
20:45 C. Rangers - Ballymena
20:45 Coleraine - Cliftonville
20:45 Crusaders - Warrenpoint
20:45 Glenavon - Ballinamallard
20:45 Glentoran - Dungannon
Ards-Linfield TYP BTS kurs 1,95 3/10 g.20.45 0:2 BOX
Ards-Linfield TYP -1,5 Linfield kurs 1,50 5/10 g.20.45 0:2 WIN
PS: Na to spotkanie polecam dwa warianty do wyboru, Ja je pograłem na dwóch kuponach. W pierwszym spotkaniu Ards przegrał na wyjeździe z Cliftonville ale z relacji mojego znajomego i z tego co wyczytałem w necie zagrał mega ofensywną piłkę totalnie zapominając o obronie. Skutek był taki że obrońcy Ards w ciągu 10 minut wyciągali aż 3 razy piłkę z siatki w 1 połowie. Dzisiaj przyjeżdża do nich Mistrz i absolutny faworyt tego meczu. Ale przecież kursu 1,18 nie będę grał. Zdecydowałem się zatem w jednej opcji zagrać po fajnym kursie obie strzelą gdyż gospodarze mogą raz dobrze skontrować. Od razu zaznaczam że to bet dość ryzykowny gdyż goście mają bardzo solidną obronę. Drugi wariant to pewne zwycięstwo The The Blues minimum dwoma golami na Bangor Fuels Arena. No właśnie dziwna sprawa bo na oficjalnej stronie Ards napisane jest że mecz odbędzie się w Bangor a nie zwyczajowo w Ballyclare. Gwoli wyjaśnienia Ards jest z Newtownards ale tam nie mają..stadionu. Reasumując stawiam na 1:3, 1:4 wtedy będzie git.
Obie ekipy w bez ubytków..
Do tego typu zagrałem jeszcze:
Coleraine-Cliftonville TYP BTS g.20.45 2:0 BOX
Crusaders-Warrenpoint TYP -1,5 Crusaders g.20.45 5:0 WIN
PS: Oba mecze bez stawkowania gdyż ciężko coś na moich stronach dowiedzieć się o absencjach etc. Te dwa typy są bardziej na mego nosa podparte wieloletnim doświadczeniem wynikającej z obserwacji tej ligi, mentalności pierwszych kolejek i klas tych ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Crusaders dziś są faworytem, kursy na over to ochłapy więc poszukam niespodzianki: za monetę dam bts i 1 gospodarzy w forbecie po kursie 2,40. Dlaczego? Pierwsze kolejki zazwyczaj obfitują w niespodzianki szczególnie w ogórkowych ligach. W sobotę nie bylo sensacji więc kto wie? Krzyżowcy nie są jeszcze w pełnym składzie (podobnie jak w pierwszym meczu kolejki, gdzie stracili nawet pierwsi bramkę - ostatecznie skończyło się 4-1). U gości mimo przegranej z Glenavon 2-3 dobrze zaprezentował się Darren Murray, strzelec obu goli. Wobec tego spróbuję pójść w kierunku niespodzianki bo kurs mnie zachęcił .GL!
ft 5-0 moneta na minus, Crusaders ???? brawo! Gospodarze nie mieli żadnych problemów ze zwycięstwem. Goście bez szans...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś o 16 spotkanie Glentoran vs Carrick Rangers.
Druzyna z Belfastu w 2 pierwszych spotkaniach nieźle się zaprezentowała, skład na ten sezon na pewno został wzmocniony, atmosfera dobra, kibice dopiszą, do szczęścia brakuje 3 pkt.
Rangersi po dramatycznej i udanej walce o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej zamiast się wzmocnić to rozpoczęła się karuzela transferowa. Dla mnie są na dziś słabszym zespołem niż w poprzednim sezonie. Wnioski: do dubla po kursie 1,55 (ciągle spada) wezmę 1 gospodarzy. GL!
ps Aha, stawka mała bo to ogórkowa liga, więc bez szaleństw.
edit ft 1-1 niestety taki urok ogórkowych lig ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Coleraine vs Warrenpoint
Gospodarze do tej pory 3 spotkania i 3 zwycięstwa, wrażenie na mnie robi wygrana na wyjeździe z moimi pupilami - Crusaders. Dzisiaj Coleraine (jak dla mnie jeden z 3 czołowych zespołów w tej lidze oprócz wspomnianych Krzyżowcow i Linfield) mam nadzieję, że poradzą sobie ze słabo zazwyczaj spisującym się na wyjeździe Warrenpoint. Kursy na 1 poleciały i teraz do złapania tylko po ok. 1,55. Wobec tego pobieram po 1,65 Świętych od Psychosociala i tenże zacny dubel za monetę puszczam. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Coleraine vs Warrenpoint
Gospodarze do tej pory 3 spotkania i 3 zwycięstwa, wrażenie na mnie robi wygrana na wyjeździe z moimi pupilami - Crusaders. Dzisiaj Coleraine (jak dla mnie jeden z 3 czołowych zespołów w tej lidze oprócz wspomnianych Krzyżowcow i Linfield) mam nadzieję, że poradzą sobie ze słabo zazwyczaj spisującym się na wyjeździe Warrenpoint. Kursy na 1 poleciały i teraz do złapania tylko po ok. 1,55. Wobec tego pobieram po 1,65 Świętych od Psychosociala i tenże zacny dubel za monetę puszczam. GL!
edit Nie pałką to kijem, Irl Pn +, Pd -, summa summarum ⛔
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
20:45 Crusaders - Linfield
Pojedynek potentatów jeśli chodzi o NIFL Premiership, czy dzisiaj spełni się zasada &quot;bij mistrza&quot;? Zespoły na tym etapie wyglądają b. dobrze, podobne potencjały, czołówka tabeli i odwieczni rywale, bo to przecież derby Belfastu. Kibice podzieleni w sprawie końcowego rezultatu ???? wiadomo, każdy obstawia zwycięstwo swojego klubu, więc może zobaczymy popularny w derbach wynik? Za monetę dam remis, jako sympatyk Krzyżowców chciałbym ich zwycięstwa więc w taśmach 1x/dnb, ale łatwo nie będzie ???? I wam radzę ze stawkami nie szaleć , bo tego typu mecze rządzą się swoimi prawami. Więcej mi się nie chce pisać, o składach, o akcjach w klubie Crusaders z policją, o ekspertach i ich typach itd. itp. Tak sobie z przyzwyczajenia &quot;popisałem&quot;. GL!
edit. FT 2-1, derby dla Krzyżowców i przy okazji mistrz pobity. Moneta na remis ⛔ nie zabolała, 1x/dnb w taśmach na ✅ tak jak pisałem &quot;łatwo nie było&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Cliftonville-LinfieldTYP BTS kurs 1,55 4/10 g.16.00 3:2 WIN
PS: Bez opisu
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Crusaders-Ballinamallard TYP -1,5 Crusaders kurs 1,40 7/10 g.20.45 2:0 WIN
Crusaders-Ballinamallard TYP -2,5 Crusaders kurs 2,35 4/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: STS-owi chyba się coś pomyliło z takim kursami. Fortuna miała niedawno odpowiednio 1,25 i 1,75. Przypominam że w poniedziałek Krzyżowcy na boisku Linfield zlali ich..5:2. A Ballinamallard to w tej chwili dno i czerwona latarnia ligi.
Na wyjeździe są świetni, proszę zobaczyć ich dokonania:
13.10.17 NIFL Warrenpoint Ballinamallard 2 : 1
16.09.17 NIFL Linfield Ballinamallard 4 : 0
02.09.17 NIFL Dungannon Ballinamallard 2 : 0
25.08.17 NIFL C. Rangers Ballinamallard 2 : 0
15.08.17 NIFL Glenavon Ballinamallard 6 : 2
14.04.17 NIFL Portadown Ballinamallard 1 : 0
20.03.17 NIFL Crusaders Ballinamallard 3 : 1
10.03.17 NIFL Ards Ballinamallard 2 : 0
17.02.17 NIFL Glenavon Ballinamallard 3 : 0
Z lepszymi ekipami: Linfield 0:4, Glenavon 2:6 i 0:3. Z Krzyżowcami przegrali ostatnio 1:3.
A propos Crusaders to są wszystkie spotkania jakie znalazłem, dalej nawet nie chce mi się szukać:
20.03.17 NIFL Crusaders Ballinamallard 3 : 1
24.09.16 NIFL Crusaders Ballinamallard 5 : 1
15.08.15 NIFL Crusaders Ballinamallard 5 : 0
03.01.15 NIFL Crusaders Ballinamallard 3 : 0
16.08.14 NIFL Crusaders Ballinamallard 3 : 1
16.11.13 NIFL Crusaders Ballinamallard 2 : 1
16.04.13 NIFL Crusaders Ballinamallard 3 : 1
01.09.12 NIFL Crusaders Ballinamallard 2 : 1
Prawie zawsze handicap pokryty.
Byłem na stronie gospodarzy i trener Stephen Baxter zapowiada pewne zwycięstwo ! Podać skład ?

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Glentoran-Ballymena TYP BTS kurs 1,46 6,5/10 g.20.45 1:1 WIN
Glentoran-Ballymena TYP over 2,5 kurs 1,56 6/10 g.20.45 1:1 BOX
Dla posiadaczy minimum białego pasa w karate:
Glentoran-Ballymena TYP BTS/over 2,5 kurs 1,70 4/10 g.20.45 1:1 BOX
Dla posiadaczy czarnego pasa w karate:
Glentoran-Ballymena TYP 1 kurs 2,35 3/10 g.20.45 1:1 BOX
Glentoran-Ballymena TYP 1/BTS kurs 3,70 2/10 g.20.45 1:1 BOX
PS: Na dzień dzisiejszy mamy taką sytuację że dwa zespoły z miast Coleraine i Lurgan zdetronizowały świętą Trójcę z poprzednich lat czyli Crusaders, Linfield i Cliftonville. Abstrahując to właśnie Ballymena pozbawiła w zeszłym sezonie Krzyżowców mistrza Irl. Płn. wygrywając z nimi w przedostatniej kolejce 3:0. Czy dzisiaj uda im się pokonać Glentoran ? Ale od początku..
Glentoran Belfast to jeden z najbardziej utytułowanych klubów po Linfield. Zdobył bodajże 23 razy mistrza Irlandii Północnej. Od paru lat pałęta się w grupie mistrzowskiej (oprócz poprzedniego sezonu) ale bez sukcesów. Dzisiaj podejmuje Ballymenę która nie ma za wiele sukcesów a ich największy to dwa razy tytuł wicemistrza prowincji Wielkiej Brytanii. W tamtym sezonie goście zajęli bardzo wysokie 4 miejsce grając nawet w eliminacjach Ligi Europy z norweskim Odd. Bilans w dwumeczu 0 punktów i 0:5 w bramkach.
Na dziś tabela wygląda tak :
https://www.flashscore.pl/mecz/CpoLm3KT/#tabela;table;overall
Zespoły dzieli różnica 7 oczek. I teraz taka ciekawostka w których się lubuję, haha. Otóż Glentoran łącznie z jednym meczem pucharowym nie strzelił u siebie gola już od...4 spotkań. A w ostatnich 7 meczach strzelił tylko w jednym na wyjeździe z Jeżykami. Goście z kolei wykręcają ostatnio jakieś hokejowe wyniki:
28.10.17 NIFL Ballymena Warrenpoint 3 : 3
21.10.17 NIFL Glenavon Ballymena 4 : 0
14.10.17 NIFL Ballymena Ards 6 : 3
Do tego spójrzmy na ostatnie cztery H2H:
16.09.17 NIFL Ballymena Glentoran 1 : 3
18.03.17 NIFL Ballymena Glentoran 2 : 4
10.12.16 NIFL Glentoran Ballymena 2 : 3
24.09.16 NIFL Ballymena Glentoran 4 : 1
Prolonguję zatem że dziś zobaczymy po prostu festiwal strzelecki. Gospodarze muszą zareagować. Zaznaczam również że mi osobiście się wydaje że Glentoran dziś wygra. Ostatnio miał mocnych rywali w postaci Coleraine, Cliftonville i Crusaders. Nawet głośno nie zakwiczał w tych potyczkach wyraźnie z wszystkimi przegrywając. Natomiast już ze słabszymi ekipami sobie poradził wygrywając z Dungannon i Ards. Oba na wyjeździe. Dzisiaj jak zapowiada trener miejscowych Gary Haveron nie ma mowy o kolejnych porażkach na swoim terenie. Nie zagra zawieszony za kartki Calum Birney i kontuzjowany John McGuigan. Niestety na stronie Ballymeny nie znalazłem żadnego info o kontuzjach i absencjach ale nie wierzę że wszyscy są zdrowi. Wiem za to na pewno że do składu po urazie wrócił Jonathan McMurray, 23 letni napastnik który w tamtym sezonie w 11 meczach strzelił 13 goli.
Reasumując chyba najpewniejszy typ to BTS i over 2,5. Macie 5 typów więc do koloru do wyboru..
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Dungannon-Crusaders TYP over 2,5/2 kurs 1,80 6/10 g.20.45 0:4 WIN

PS: Jeżeli Krzyżowcy potrzymają formę z soboty to dla mnie mój bet to bank (tylko 6/10 bo to półzawodowa liga). Przypomnę że trzy dni temu ograli u siebie niewiele gorszy od Jeżyków zespół z Carrickfergus..7:1. Najważniejszą dla mnie informacją jest że goście zagrają dziś oprócz jednego zawodnika takim samym składem co z Carrick. Zagra na pewno strzelec hat-tricka skrzydłowy Gavin Whyte. Druga informacja dla was to taka że Crusaders w tym sezonie do tej pory wygrał wszystkie mecze wyjazdowe. W 6 spotkaniach zdobył 18 oczek, w bramkach 23:7.
Prawdopodobny skład:
Brian Jensen - Billy Joe Burns, Colin Coates, Howard Beverland, Rodney Brown - Gavin Whyte, Paul Heatle, Declan Caddell, Jamie Glackin, Jordan Forsythe - Jordan Owens.
Dungannon przegrał w sobotę na wyjeździe z Ballymeną. Ostatni mecz u siebie rozegrał 28 października i przegrał 0:4 z Cliftonville. Skład pozostaje bez zmian.

Coleraine-Ards TYP over 2,5 /1 kurs 1,65 4/10 g.20.45 4:1 WIN

PS: Te dwa zespoły w tym sezonie to różnica minimum dwóch klas. Gospodarze po dwóch meczach bez zwycięstwa gdzie nie zdarzyło im się to od początku sezonu a rozegrano już 15-16 kolejek muszą zareagować bo grupa pościgowa zbliża się coraz bardziej. Coleraine to oczywiście lider rozgrywek a dziś trafia mu się mierny zespół z Newtownards. Goście nie grają nawet na swoim stadionie tylko w położonym 40 km dalej mieście Ballyclare. Może dlatego w statach u siebie są najgorsi w lidze ale to tak na marginesie. Składy w obu ekipach porównywalne z poprzednich spotkań.
Powodzenia..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sorry Psychosocial, zaniedbanie Irlandii Pn. nie daje mi spokojnie spać ???? ostatnio nawet dałem suchary... ale podałem je w ... Australii. I ... zarobiłem. Tym bardziej mi wstyd ????
Dziś pobieram od Ciebie over Crusaders, a do dubla ( za garść centów ) ✅ dorzucę 1 Coleraine. No i wychodzi fajny kursik. GL!
edit Dzięki Psychosocial, całkiem nie miałem kiedy zająć się tymi spotkaniami, a tak zdążyłem chociaż od Ciebie pobrać i ????
Coleraine vs Ards FT 4 - 1
Dungannon vs Crusaders FT 0 - 4
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Witam serdecznie kolegów po fachu w tym rzadko odwiedzanym temacie ;)
Od jakiegoś czasu śledzę dość regularnie wasze przemyślenia i wskazówki co do spotkań jeśli chodzi o Irlandię oraz Australię (gdzie się lekko obraziłem na CCM za antyfutbol z Redsami w II połowie i zjazd z 1:0 do przerwy na 1:2 i zepsucie pięknego trypla z nocką ::zoltakartka: - chociaż w porównaniu z tym jak ostatnio przewidywania w tej lidze biorą w łeb to pikuś ????). Jestem ciekaw czy na dziś jakieś propozycje?
Osobiście myślę nad spotkaniem Glentoran - Ards. Wydaje mi się, że czas na przełamanie chłopaków z The Oval. Ostatnie 5 meczy u siebie to raptem... 2 punkty. Ale jak już spojrzeć z kim szło się mierzyć to mamy w tym na rozkładzie pierwszą czwórkę, która w tym sezonie narazie trzyma się mocno (może ilość porażek Linfield na tym etapie nieco zaskakuje). Bardzo dobre wyniki natomiast w delegacji i sporo punktów z resztą stawki, porażki tutaj tylko również z Coleraine oraz Linfield na początku sezonu. Czas na 3 punkty u siebie, przeciwnik na przełamanie w sam raz. Słowo absencje w tej lidze wywołują u mnie lekko szyderczy uśmiech ???? , natomiast w Ards wypada strzelec bramek w meczach z Coleraine i Krzyżowcami - Keke i prawdopodobnie środkowy obrońca Elebert, który zszedł z kontuzją w ostatnim spotkaniu. W przeciągu 11 dni to 4 mecz tej ekipy, z czego trzeci wyjazd licząc puchar i porażkę w końcówce po dogrywce z Ballymeną. Jak dla mnie Glentoran to bierze i @1,65 w Fortunie obecnie jest kuszące jeśli chodzi o zagranie jakiegoś dubla ????
Ciekawe czy Krzyżowcy stracą pierwsze wyjazdowe punkty... Czekam na opinię i pomysły na resztę spotkań ????
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Po ostatnich dwóch dobrych typach uderzam ponownie w piłkarską prowincję Wielkiej Brytanii...
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Warrenpoint-Coleraine TYP BTS/over 2,5 kurs 1,80 3/10 g.20.45 0:2 BOX
PS: Zacznijmy od tego że kurs na gości 1,38 (Fortuna) jest dla mnie nie do przyjęcia. Nie w takiej lidze (chociaż teraz przylukałem że w STS i Totolotku jest już 1,55.) Zdecydowałem się zagrać zatem w miarę rozsądny wariant z normalnym kursem.
Gospodarze to formalnie cieniasy ale w ostatnich 10 spotkaniach strzelili UWAGA 17 goli. W samym grudniu taki asom jak Linfield czy Crusaders aż 5 ! Grają dziś u siebie to czemu nie mieli by tego zrobić ponownie ? Napiszę tylko że manager klubu z południowej części Irlandii Północnej Barry Gray zapowiada dziś zwycięstwo ! Patrząc że ugrali w 20 spotkaniach 13 oczek a Coleraine 51 śmiem wątpić natomiast szanuję jego wypowiedź. Grają w pełnym składzie z najlepszym strzelcem Darrenem Murrayem.
Z Coleraine na stare śmieci przyjeżdża były gracz Warrenpoint Aaron Traynor. Mają parę absencji ale zagra najlepszy strzelec Darren McCauley i Jamie McGonigle. Gola powinni strzelić gdyż z ostatnich 7 wyjazdowych spotkań mają średnio dwa gole na mecz. Oczywiście jak nie wygrać.
Reasumując powinno wyjść BTS/2 po kursie 2,80 ale wybrałem łagodniejszą wersję..
Crusaders-Ballymena TYP 1/over 2,5 kurs 1,58 4/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Podobnie jak w pierwszym zdarzeniu grać na jedynkę po 1,25 to czyste szaleństwo. Ale tutaj znowu zauważyłem w trakcie pisania analizy tendencje wzrostową nawet na 1,40. Czemu to już chust wie bo dla mnie to śmieszne jest bo kurs powinien oscylować w granicach 1,15. Krzyżowcy to w tej chwili dla mnie najlepsza ekipa. Chyba chodzi o ostatnie dwa zwycięstwa Ballymeny bo ja naprawdę nie mogę się doszukać jakiś racjonalnych przesłanek dlaczego goście nie mieliby dzisiaj przegrać. Może dlatego też że Ballymena stawia niezły autobus w polu karnym bo świadczą o tym ostatnie wyjazdowe wyniki z lepszymi ekipami. W ogóle to wkleję wam analizę tego spotkania z klubowej strony Krzyżowców to sobie sami poczytacie o co kaman:
&quot; Crusaders v Ballymena United Preview
Friday night football kicks off Crusaders Christmas fixtures and visitors to Seaview are Ballymena United. Crusaders are in great form at present and are unbeaten in fourteen games but Ballymena United are also on a good run having only lost once in ten games. This all adds up to a great game and hopefully in front of a decent crowd.
Crusaders will be pleased with last weeks 4-3 win away to Glenavon and will be looking to keep the form going. There will be little change to the starting eleven so it means Sean O&#39;Neill will be in goals with Billy Joe Burns, Colin Coates, Howard Beverland and Mark McChrystal in front of him. Rodney Brown could be recalled if he has recovered from injury but Declan Caddell is definitely out after his wound suffered against Cliftonville opened again. Paul Heatley and Gavin Whyte will be on the wings and Stephen Baxter could choose to field the same midfield of Sean Ward, Matthew Snoddy and Jamie Glackin with the returning Jordan Forsythe from illness being named as a sub. Jordan Owens will lead the line.
Ballymena United defeated Carrick Rangers 3-1 last Saturday and David Jeffrey will certainly have his side up for this game. He will be looking to close the gap on fifth placed Linfield and cement his sides place in the top half of the Premiership table. United started the season poorly but they have got a good run together and look to be a team that need taken seriously. United will want to avenge the 4-1 defeat at The Ballymena Showgrounds early in the season and Crusaders will know they will meet a completely different mentality this time round. Caithair Friel is the main threat to Crusaders but United have scorers all over also.
So all set for this festive opener and we need you to get behind the lads. It&#39;s Kids &amp; OAP&#39;s for a quid and there is also a variety of things happening both before and at half time (times and events can be found on the website) With four games in eleven days your backing will be vital in every game. Sing loud sing proud and be the famous twelfth man starting at Seaview against Ballymena United. See you at the game. Keep The Faith..
Polecam jeszcze chociaż po bardzo małym kursie mecz w Walii:
TNS-Aberystwyth TYP 1/over 2,5 kurs 1,30 6/10 20.45 4:0 WIN
PS: W jednym zdaniu, gospodarze powinni gości zamieść pod dywan. Ostatnie mecze starego dobrego Llansanffraid:
19.12.17 PL TNS Connah&#39;s Q. 3 : 0
01.12.17 FAC TNS Penrhyncoch 6 : 0
25.11.17 PL TNS Carmarthen 5 : 2

I już zupełnie na koniec. Frajer nie jestem i oczywiście wszędzie sprawdziłem pogodę. Zarówno w Belfaście, Coleraine czy Llansanffraid-ym-Mechain bez żadnych opadów z temperaturą ok. 9-10 stopni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
16:00 Ards - Ballinamallard
16:00 C. Rangers - Glentoran
16:00 Dungannon - Glenavon
16:00 Linfield - Cliftonville
Ards-Ballinamallard TYP 1 kurs 1,90 3/10 g.16.00 2:1 WIN
PS: Widzę tu szansę dla mnie i userów pobierających ten typ. Goście pozostają bez wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie (0-0-9) a w ogóle z 13 porażkami pod rząd. Mają też najwięcej straconych i najmniej strzelonych w lidze bramek (12:52). Oczywiście zajmują ostatnie miejsce w tabeli z ugranymi 5 oczkami w 19 spotkaniach. Mają niedostępnych 3 zawodników a dzisiaj ma zadebiutować Ryan O&#39;Reilly. Ma 22 lata i będąc małolatem dzierżył opaskę kapitana juniorów Stoke.
Ards to tez żadna potęga a dodatkowo gra najgorzej u siebie w lidze ale pisałem niedawno że grają w położonym 40 kilometrów od nich Ballyclare na Dixon Park. Nie zagra dziś dwóch graczy, Keke i John Frazer ale z zawieszenia wraca John Taylor.
Reasumując dla mnie jednak gospodarze mają szansę wygrać to spotkanie gdyż Ballinamallard dostaje wielkiej niemocy grając na wyjazdach i traci mnóstwo goli. W 9 wyjazdowych porażkach stracił 27 goli, średnią straconych bramek na mecz wyciągnijcie sobie sami. Ards potrafił błysnąć miesiąc temu wygrywając na boisku rywali w Belfaście z Glentoran 2:0 czy remisując tydzień temu z Jeżykami 0:0 w Dungannon.
I na koniec najważniejsze info. W tym roku te dwa teamy grały ze sobą trzy razy i zawsze wygrywał..Ards
30.09.17 NIFL Ballinamallard Ards 0 : 2
21.04.17 NIFL Ballinamallard Ards 2 : 3
10.03.17 NIFL Ards Ballinamallard 2 : 0
Linfield-Cliftonville TYP BTS kurs 1,65 4/10 g.16.00 2:0 BOX
PS: Dwa kluby z Belfastu. Mistrz kraju Linfield z jakąś masakryczną stratą punktową do lidera Coleraine (na szczęście dla nich mają parę spotkań zaległych) i Cliftonville które od paru sezonów nie może nic ugrać. Formalnie grałbym na gospodarzy natomiast forma gości w ostatnich tygodniach jest niesamowita wygrali bowiem 7 kolejnych spotkań ligowych plus mecz pucharowy. O gola Linfield się nie obawiam więc wychodzi mi BTS. Jeżeli chodzi o absencję to w obu zespołach to są dla mnie bez znaczenia. Obaj trenerzy zapowiadają zwycięstwo a to ich ostatnie mecze:
30.09.17 NIFL Cliftonville Linfield 3 : 2
29.04.17 NIFL Cliftonville Linfield 1 : 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Coleraine-Ballymena TYP 1 kurs 1,47 5/10 g.16.00 1:1 BOX
PS: Goście pokazali ostatnio pazurki wychodząc na prowadzenie w Belfaście z Krzyżowcami. Ostatecznie przegrali 1:2. Grają również w miarę dobrze z Coleraine wyjazdy bo zawsze strzelali gola. Ale w tym sezonie miejscowi to kosmos w porównaniu z poprzednimi latami. Mało tego, Ballymena gra jednak cały czas słabo w delegacjach. Od października bilans 0-1-4. Za to Coleraine u siebie wymiata. Od początku sezonu na 10 spotkań bilans 9-1-0 24:7 mówi sam za siebie. Nie ma żadnych znacznych absencji w obu zespołach w porównaniu z poprzednia kolejką. Mecz z racji kursu raczej do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ciekawe, że Ballymena potrafi strzelać regularnie dzisiejszym gospodarzom, ostatnio postraszyli silnych przecież Crusaders. Może dobrym pomysłem byłby kierunek: gol przyjezdnych, ew. bts ? Mój pierwotny pomysł to jedynka, (tak jak u Psychosociala), a teraz myślę o wspomnianym scenariuszu. Zobaczymy. GL!
FT 1-1 coś tam się udało przewidzieć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
1 x tu sie znalazlem.Jakby zagrac Glentoran- Linfield btts.Z tego co widze gosp u siebie grali prawie msc temu i powinni pokusic sie o gola.Kurs okolo 2i do tego Coleraine-Ballymena over 2.5.W sumie ako okolo@ 3.Co Wy na to?
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
1 x tu sie znalazlem.Jakby zagrac Glentoran- Linfield btts.Z tego co widze gosp u siebie grali prawie msc temu i powinni pokusic sie o gola.Kurs okolo 2i do tego Coleraine-Ballymena over 2.5.W sumie ako okolo@ 3.Co Wy na to?
Pamiętaj że to oprócz Crusaders największa kosa w tej lidze. Uważam że Glentoran przegra ten mecz..
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom