>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka Eredivisie / 3 kolejka Jupiler League [11.08.-13.08.17]

Status
Zamknięty.
M 27

milt

Użytkownik
Dopiero środa a Anderlecht z Charleroi gra w niedzielę, ale kilka zdań warto już napisać. W pierwszej i drugiej kolejce były typy w dziale na Anderlecht pomimo kiepskich kursów. Buki znowu mocno ich faworyzują, a grają naprawdę średnio. Na początek mecz z Antwerpią i bezbramkowy remis. Przegrać nie mogli bo przeciwnicy nie grali dosłownie nic w ofensywie, nastawili się na defensywę i liczyli tylko na remis. Co nie może w ogóle dziwić, a Anderlecht nieskuteczny oddali 13 strzałów mieli okazje z rzutów rożnych, wolnych i nic z tego nie wyszło.
W poprzedniej kolejce znowu przeciętny mecz z bardzo przeciętnie grającym Oostende i wymęczone zwycięstwo 1:0. Oostende atakowało z kontry i kilka razy napastnicy uciekli obrońcom Anderlechtu. Widać że ich defensorzy nie są w jakiejś bardzo dobrej formie i potrafią się pogubić. W formie też na pewno nie jest Teodorczyk zmieniony zresztą na początku drugiej połowy. W oknie transferowym odszedł Tielemans i wygląda to tak że drugiego strzelca poprzedniego sezonu już nie ma w klubie, a najlepszy jest obecnie bez formy.
Dlatego uważam że nie warto grać na Anderlecht w spotkaniu z Charleroi, znowu mogą zgubić punkty. Drużyna Charleroi nieobliczalna wygrali dwa spotkania choć w obydwu oddali mniej strzałów od przeciwników.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Holandia, Eredivise
Godzinna: 18:30
Spotkanie: PSV-Alkmaar
Typ: 1/1
Kurs: 2.04
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pierwsza kolejka Holenderskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa PSV Eindhoven na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Alkmaaru. Gospodarze na pewno będę chcieli zwyciężyć w tym spotkaniu , bowiem muszą jak najszybciej zapomnieć o odpadnięciu z Ligi Europejskiej i o dwóch porażkach z zespołem Chorwackiego Osijeku. Teraz zaczynają zmagania ligowe i są w starciu z zespołem Alkmaaru zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, do porażki w lidze europy z zespołem Osijeku zanotowali 11 kolejnych wygranych na własnym stadionie , były to zazwyczaj wygrane bardzo okazałe, w którym gospodarze zdobywali powyżej 2.5 goli w spotkaniu. Goście natomiast ligowe zmagania zakończyli na 6 pozycji , wyjazdy szły im nawet nieźle,ale zazwyczaj z zespołami niżej notowanymi od siebie . Ogólnie z zespołem gospodarzy Alkmaar ma bardzo niekorzystny bilans, nie potrafi tutaj chociażby zremisować od 2009 roku, od tego czasu zanotował aż 8 kolejnych porażek do tego cały ich bilans wyjazdów do Eindhoven wygląda tak że na 21 spotkań PSV zanotowało 15 zwycięstw , 4 podziały punktów oraz zaledwie 2 porażki. W tym spotkaniu stawiam na pewną wygraną zespołu gospodarzy , którzy powinni spokojnie sobie poradzić, mój typ to 3:1 po 90 minutach spotkania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom