>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 8.08.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 8. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA, Toronto
Godzina: 17:00 (zapewne ulegnie zmianie)
Spotkanie: Radwańska - Vandeweghe
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W związku z niezbyt okazałą oferta, z ciężkim sercem zdecydowałem się na ten mecz. Radwańska, świeżo upieczona mężatka powraca na kort po miesięcznej przerwie, czyli od czasu odpadnięcia z Wimbledonu. Ten rok (o czym wspominałem już we wcześniejszych postach) jest zupełnie nie udany dla Agnieszki. Właściwie to tylko właśnie Wimbledon może uznać sportowo za w miarę jako taki, ponieważ dotarła tam do 1/8 finału łatwo w końcu przegrywając ze Swietłaną Kuzniecową. Ta nie co lepsza gra w Londynie nie świadczy o jakimś odrodzeniu, tylko o tym, że trawa jest ulubioną nawierzchnią Agnieszki. Inne turnieje tegoroczne Radwańska musi uznać za kiepskie w jej wykonaniu. Wygrywała tylko z naprawdę słabymi tenisistkami, z pozostałymi (nawet średniakami plasującymi się w połowie setki rankingu WTA, np. Riske, Makarowa czy Cornet) niestety przegrywała. Słaba forma związana jest prawdopodobnie z różnymi kłopotami zdrowotnymi, które nie pozwalają Agnieszce, aby przygotowania i treningi szły we właściwy sposób. Myślę, że nie nadszedł jeszcze czas na odbudowanie się (ślub i wesele na pewno w tym nie pomogło) i z 20-tą w rankingu Coco Vandeweghe ulegnie prawdopodobnie w dwóch setach. Osobiście uważam, że Agnieszka przede wszystkim powinna odbudować swoją formę i psychikę startując w turniejach nieco gorzej obstawionych. Ewentualne wygrane na pewno wpłynęłyby pozytywnie na Polkę, tyle że ja nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ;).
Dla porządku dodam jeszcze, że obie tenisistki spotkały się ze sobą 5-cio krotnie i tylko raz, ale za to ostatnio i na trawie, 15.06.2016 roku w Birmingham wygrała Amerykanka. Powodzenia!
⛔ 100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Toronto
godz 16:00
Agnieszka Radwańska - Coco Vandeweghe
Typ: Agnieszka Radwańska dw. 2-0 w setach
Kurs: 3.65
Unibet
Analiza:
Spotkanie odbędzie się w dniu jutrzejszym. W tym typie chodzi głównie o jeden aspekt tj głowę Coco Vandeweghe. Ona grała wczoraj finał w Stanford, gdzie uległa Madison Keys 0:2 (6:7 4:6) przy okazji mega kompromitując się na korcie. Przegrala jedynie przez własne błędy i chwilowy brak dopływu krwi do głowy. Uważałem że finał zagra porządnie, a odpal nastąpi w starciu z Radwańską. Teraz pytanie czy dobrze dla tego typu była jej zła gra w tym finale z wczoraj. Zdecydowanie tak! Vandeweghe jest bardzo sfrustrowana i zmęczona grą. Ona bez względu na to czy gra duży turniej, bądź mały jak miała przegrać to zazwyczaj przegrywala. Duża ranga aktualnego turnieju w Toronto napewno nie zadziała na nią jak przynęta. Spodziewam się obojętnej gry i piłek granych na wiwat, a nie dużej mobilizacji u Amerykanki. Pamiętam wiele spotkań w jej wykonaniu zwłaszcza na tego typu turniejach jak ten, że była zainteresowana jedynie porażką, a nie grą o zwycięstwo. Ostatni mecz zagrany w ten sposób i który oglądałem to porażka 4:6 4:6 na kursie @ 1.40 z Alison Riske w Dubaju. Dawno ta Pani nie zrobiła takiego odpału, a okazja teraz do tego jest wyśmienita. Jeżeli się nie uda w tym spotkaniu, to w kolejnych będę polował na Coco, dlatego narazie zachowawczo stawka 5j, a nie 10j. Teraz kilka zdań o Polce. Iska kompletne załamanie formy i nieco ponad 2 tygodnie temu miała ślub w Krakowie. Ona ma szansę jeszcze cos zagrać w tym sezonie, bo zawsze ten okres był dla niej najlepszy oraz październikowe turnieje w Azji (Pekin, Tokyo itp). Iska może dostać wygraną na tacy, jak i wygrać w czysto sportowej rywalizacji. Ona na hardzie z tymi większymi i mocniejszym rywalkami zawsze radziła sobie wyśmienicie, ponieważ tu może grać siłą rywalki, przez co jej braki są mnie widoczne i gra się jej o wiele swobodniej. Jej piłki, czy serwis są dużo szybsze na tych turniejach. Dziś trzymanie piłki w korcie, regularność, skróty, niesamowita obrona i minięcia to jest to czym Agnieszka może rozbić Coco. W tam tym roku to wszystko funkcjonowało, aż do przegranej z Konjuh na US Open (standardowo Agnieszka zawiodła w Nowym Yorku, jak we wcześniejszych latach z Lucic, Peng itp). Warto także pamiętać co grała nasza reprezentantka później w Azji i w kończącym sezon turnieju mistrzyń. Ja wierzę w tym spotkaniu, że Radwańska zagra jedno z lepszych spotkań w ostatnim czasie, a Coco będzie miała dość Radwańskiej i gry w tenisa bo aktualnie to ona zapewne jest obrażona na cały swiat (często tak ma Agnieszka). Iska w tym momencie z taką rywalka bez problemu może dyktować warunki gry, a niedawny ślub może dodać jej wiele pozytywnej energii i dużej chęci do gry w tenisa.
✅265
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Superpuchar Europy
Godz: 20:45
Spotkanie: Real-Manchester United
Typ: Wygra puchar: United
Kurs: 2.67
Buk: 1xbet
United w końcu wkracza na dobre tory. Mourinho oswoił się już z włodarzami klubu, atmosferą, zwyczajami... No i poszło mu całkiem nieźle w debiutującym sezonie. Zdobył kilka trofeów, ale co najważniejsze- wywalczył bezpośredni awans do LM deklasując taktycznie (bo mecz był słaby do oglądania) Ajax i pewnie wygrywając. Finały to jest jego żywioł.Można go nie lubić, ale gościu zna się na rzeczy. W swojej karierze przegrał tylko dwa finały, a miał ich aż 12. Co więcej, nigdy nie zdarzyło mu się przegrać w regulaminowym czasie. Te 2 przegrywał po dogrywkach, jeszcze dawno, dawno temu. Trzeba mu oddać, że łeb do narzucania i później realizowania taktyki to on ma. A tak właśnie z Realem muszą zagrać.W preseason&#39;ie zremisowali 1:1, gdzie w najmocniejszym zestawieniu Real przez 45 minut nie oddał żadnego strzału. To tylko świadczy o tym, że spokojnie ich stać na wygraną w tym meczu. Absencje niewielkie po obu stronach. W United może razić wykluczenie Bailly&#39;ego, natomiast w Realu być może nie zagra Bale, który nabawił się urazu. Wykluczony przez UEFA&#39;e jest także Jones. Także obrona może być nieco eksperymentalna z Blindem/Rojo na środku.
⛔ 100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP, Singiel, Montreal
Godzinna: 2:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Vasek Pospisil - Peter Polansky
Typ: Peter Polansky
Kurs: @2.69
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Siema. Jest tak. Prawdopodobnie dzisiaj w nocy będziemy świadkami pojedynku dwóch średniaków, którego faworytem według bukmacherów jest Vasek i ja się z tym do końca nie zgadzam. Moim zdaniem jedynym atutem przemawiającym za Vaskiem jest po prostu wzrost (11 cm różnicy), co na szybkich nawierzchniach daje sporą przewagę, jednak jest jedno &quot;ale&quot;. Polansky jest w niesamowitym gazie, przez niecały miesiąc rozegrał 17 (!) spotkań na nawierzchni twardej oraz otarł się aż o 3 finały, niestety wszystkie przegrał :grin: . Na pewno czuję kort, świadczyć o tym może wygrana z 25 letnim Uchiyamą (pewnie wielu nie wie kto to jest, ale jak na poziom tego turnieju to na pewno był to jeden z faworytów) oraz dwa pojedynki z młodym, tylko 18 letnim Denisem Shapovalov&#39;em, który bez dwóch zdań jest obecnie najlepszym juniorem grającym na nawierzchniach szybkich na świecie (obecnie to już go chyba każdy zna :grin: ). Niestety nie mam czasu na dłuższą analizę, ale po krótce:
Peter na pewno jest bardziej rozegrany, niż jego rywal, który rozegrał dopiero 3 spotkania (męczarnia ze słabym Fratangelo, oczywiście z Isnerem w Atlancie nie miał zbytnio szans i oddanie meczu Laaksonen&#39;owi). Dla mnie to jest on po prostu bez formy, wiele będzie zależało od dyspozycji dnia, ale ja tu dostrzegam czyste Value, z którego chętnie skorzystam.
Powodzenia! ;)
✅ 169
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Superpuchar Europy
Godz: 20:45
Spotkanie: Real-Manchester United
Typ: Wygra puchar: Real -1
Kurs: 3.45
Buk: Fortuna
Analiza:
Kursy mimo wszystko wyrównane jak na spotkanie triumfatora ligi mistrzów, mistrza Hiszpanii i zdobywcy ligi eurpy oraz 6 miejsca w lidze angielskiej. Fakt Murinho zrobił ogromny postęp porównując początek ostatniego sezonu a koniec a Real zapewne nie jest w tak wybornej formie jak w meczu z Juventusem do tego odeszło paru graczy, ale właśnie wyżej w analizie wspominano że Mou to spec od finałow i taktycznie niszczy, ale chyba drużyna grająca najlepiej taktycznie w całej europie w ostatnim sezonie był Juventus a Real w finale się po nim przejechał. Uważam więc że MU nie jest jeszcze w stanie sprzeciwstawić się sile rażenia Realu i sądzę że w tej chwili mimo że przez ostatnie lata tak nie uważałem to Real ma drużynę a nie tylko zlepek gwiazd do czego teraz można porównać MU.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Wisła Puławy - Legia Warszawa
Typ: spotkanie/ilość bramek 2/+1.5 / wygra Legia i strzeli + 1,5 gola /
Kurs: 1,58
Bukmacher: Fortuna
Witam. Pasjonującego serialu p.t &quot;Przygody Legii&quot; ciąg dalszy. Trzeci mecz w ciągu siedmiu dni klubu ze stolicy może być obciążeniem zwłaszcza psychicznym ale nie może się skończyć porażką. To mógłby być początek końca np.dla trenera Jacka Magiery. Analiza papierowa jest oczywista, Legia jest lepsza i musi wygrać. Wisła Puławy nie wygrała żadnego z ostatnich dziesięciu meczy nie licząć wygranej na karne w PP z Siedlcami. Legia dawno nie była w takich opałach jak teraz i dlatego ten mecz będzie ciekawy. Wygra lepszy... czyli Legia. Pozdrawiam wszystkich wizjonerów.
✅ 58
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Superpuchar Europy
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Manchester United
Typ: over 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.395
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ciężki ten mecz do rozgryzienia w kontekście zwycięzcy, czy bramek ale opcja na rzuty rożne mi wpadła w oko i coś w ten temat zainwestujemy. Spotykają się dwie świetne marki Real Madryt ma ten skład jak zwykle znakomity Manu zdecydowanie wzmocnione w tym sezonie w każdej formacji będzie się liczyło zresztą jak wszystkie ekipy Mourinho w drugim sezonie. Rogi z kilku powodów tutaj widzę, zacznijmy od tego że moim zdaniem będzie ciasno w środku pola będą fragmenty w których nie ukrywajmy Mourinho będzie mocno bronił a wtedy jestem przekonany że będziemy oglądać strzały z daleka, zresztą dużo czasu dziś Real poświęcał na uderzenie z poza pola karnego a jak wiadomo to zawsze jakaś obcierka może być no i w bramce De Gea to nie jest człowiek który wypluwa piłkę przed siebie przy niesamowitych strzałach tylko potrafi to parować do boku. Real też mnóstwo pcha się bocznym sektorami a w tych sektorach walka to zawsze zwiększa szanse na jakiegoś roga. W kadrze na mecz jest Ronaldo który dużo strzela, zresztą Casemiro, Kroos też lubią to robić dodatkowo doskonale wiemy że w finałach stałe fragmenty gry to świetna broń ekipy Zidane i będą tego szukać. Troszeczkę statystyk też mogę podać w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów w fazie pucharowej Real z Napoli oraz Juve w finale nie przekroczyli w sumie 11 rogów w pozostałych robili to regularnie z sporym zapasem dodatkowo. Co do Manu to tutaj też zdecydowanie spodziewać się sporo strzałów Pogba to gość który czasami aż za często uderza te piłki. Zagrają z kontry, będą oskrzydlać te akcje a Real jeszcze w najwyżej formie w defensywie nie jest i ratuje się czasami ofiarnym interwencjami. Manchester w fazie pucharowej też miał dobre średnie rogów a nie mierzył się zdecydowanie z tak mocnym rywalem w ofensywie. Fakt ze to finał też zawsze pomaga w takich typach bo przy prowadzeniu jednej z ekip druga w końcówce ciśnie strzelając z każdej pozycji, czy cały czas wrzucają piłkę w pole karne a wiadomo że takie skupienie graczy i zamieszanie zawsze daje stałe fragmenty gry. W tym meczu towarzyskim rozegranym w USA zrobili 9 rogów ale było zdecydowanie luźnie w defensywach obu ekip. W ostatnich trzech latach w finale Superpucharu gdzie mieliśmy przedstawiciela Hiszpańskiej piłki średnia powyżej 12 rzutów rożnych.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Puchar Polski
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Ruch Chorzów – Chrobry Głogów
Typ:
awans – Chrobry Głogów
Kurs:
1.89
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Powtórka z ligi. 4.08 miało miejsce takie samo spotkanie. W Chorzowie, Chrobry pokonał na wyjeździe Ruch 0-1. Skoro potrafili dokonać tego w lidze to z pewnością mogą zrobić to samo w pucharze, wliczając w to ewentualną dogrywkę czy karne – to chyba mój najmocniejszy argument.
Dodatkowo Ruch jest absolutnie bez formy. W 2 ligowych spotkaniach nie zdobyli nawet oczka, ba, nawet jednej bramki. Klub w lidze otrzymał też minusowe punkty za kłopoty finansowe – coś ewidentnie się sypie i działa nie tak jak ma.
Myślę, że Chrobry zrobi wszystko by wykorzystać okazję i postara się powtórzyć rezultat sprzed kilku dni.
Kurs do zagrania dobry, gradobicia bramek raczej nie będzie, być może wszystko wyjaśni się dopiero po dodatkowych minutach. Pożyjemy, zobaczymy, a póki co,
Powodzenia i pozdrawiam ;)
✅ 89
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - tenis , Toronto
Godzina: 2:30
Spotkanie: Safarova - Abanda
Typ: Abanda wygra
Kurs: 3,35
Bukmacher: Unibet
Tym razem uderzam bardziej w niespodziankę. Myślę , że Kanadyjka ma duże szanse na wygranie tego meczu. Widziałem jej mecz z Ostapenko na Wimbledonie na trawię i muszę przyznać , że mimo młodego wieku to bardzo ułożona tenisistka i myślę , że z czasem będzie coraz lepsza. Tutaj na własnym terenie przed własną publicznością będzie miała dodatkową motywację. Nie sugerowałbym się tutaj jej ostatnim meczem chociaż i tak w spotkaniu z Georges pokazała się z dobrej strony. Co do Safarovej to myślę , że podobnie jak sezon temu ten okres gry na turniejach na twardej nawierzchni niestety ale nie przyniesie uczucia zwycięstwa. Rok temu w okresie od lipca do końca roku na 11 spotkań na twardej nawierzchni wygrała zaledwie 3 razy... Myślę , że jej organizm po prostu nie potrafi się dostosować również i w tym roku. Kursik bardzo kuszący. Wchodzi to propsujcie pls ! Powodzenia !
⛔ 100
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Montreal
Godzina 0.30 wczesniej była 23.30
spotkanie Isner-Del Potro
Typ: ilość Tiebreacków w meczu poniżej 0.5
kurs 3,85
unibet
Analiza: Typ na oko samobójczy ale kurs mnie skusił.
John ostatnio w formie , nawet pokonał 2:0 Mullera bez Tiabreacków.
Ale dzisiaj na pewno tak łatwo nie będzie.W ich ostatnich 3 pojedynkach padał Tiebreack.Mają w H2H 2 mecze z dwoma Tiebreackami i 3 mecze bez Tiebreka!
Wynik H2H 5:2 dla Argrntyńczyka a John jeszcze nie wygrał z Juanem nigdy 2:0.
No a Del Po ostatnio przegrał 2:0 na Wimbledonie z Gulbisem a 3 dni temu z Nishicorim tez 2:0 choć pod koniec drugiego seta wrócił do meczu to ostatni set przegrał 5:7.
Trochę szkoda że spotkali się już w pierwszej rundzie turnieju.
Obcja że Del Po się dzisaj obudzi też możliwa bo John ostatnio wygrał Atlantę.
Kończe bo za chwilę zaczynają:)
✅ 285
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Boreham Wood - Dagenham &amp; Red.
Typ: Dagenham and Redbridge FC
Kurs: 2.56
Bukmacher : eFortuna
Analiza:
Dagenham and Redbridge... Dagenham-and-f*cking-Redbridge...
Ech...
...pamiętam ten dzień tak jakby to było wczoraj. Byłem młody, głupi i tak naprawdę dopiero uczyłem się angielskiej piłki.
No więc siedzę na tym cholernym stadionie w zimny październikowy wieczór, w cienkiej bluzie, bo oczywiście jak wychodziłem z domu było dosyć ciepło jak na tę porę roku (angielskiej pogody też się dopiero uczyłem). Nie dość, że jest zimno i pada deszcz, to jeszcze piździ jak w kieleckim na dworcu, a ja odmrażam sobie tyłek siedząc na meczu 17-ej kolejki sezonu 2006/07 Conference--Dagenham and Red.-Kidderminster; w kieszeni mam ostatnie jedenaście funtów, bilet na mecz i kupon od Ladbrokes na 4500 funtów, który zamykał właśnie ten mecz. Pewniak. Cholera, pewniak. Dag.&amp;Red wygrało w tamtym sezonie Conference--szli jak burza, u siebie wygrywali prawie wszystko, a Kidderminster to była typowa drużyna środka tabeli, nie grali nic ciekawego. Kurs na gospodarzy 1,5. Pewniak. No więc siedzę i patrzę jak gospodarze przegrywają z Harriers 1:3 i zamieniają mój kupon na 4.5k w wątpliwej jakości papier toaletowy. Każdy z nas chyba miał chyba kiedyś taki kupon i taki mecz.
Życie.
No nic, niepotrzebnie zanudzam Was traumatycznymi przeżyciami ze swojej przeszłości. Obiecałem sobie, że jak już przejdę na emeryturę, to usiądę i napiszę książkę o moim życiu z bukmacherką. Trochę komedia, trochę horror--może ktoś przeczyta, może ktoś się uśmiechnie, może ktoś się czegoś nauczy.
Dobra, dosyć wspomnień. Miała być analiza. Będzie analiza.
Gospodarze dzisiejszego spotkania przed sezonem stracili dwóch kluczowych zawodników: Kenny Davis odszedł do Sutton United, a najlepszy strzelec drużyny (11 bramek), środkowy napastnik Morgan Ferrier, wzmocnił drużynę dzisiejszych gości Dagenham &amp; Red. Co prawda Boreham udało się zatrzymać w drużynie Angelo Balantę i pozyskać Deana Wellsa ze Stevenage oraz ulubieńca kibiców Woking Keirana Murtagha, jednak utrata wychowanka Arsenalu, Ferriera, może się okazać bardzo bolesna dla gospodarzy. Czy uda im się zająć lepsze miejsce niż w poprzednim sezonie (11.)? Czas pokaże, jednak mecz pierwszej kolejki, zremisowany 2:2 z beniaminkiem, Fylde, nie daje jakichś specjalnych podstaw do optymizmu (jedynym plusem tego meczu dla Boreham była postawa obrońcy Kane&#39;a Smith&#39;a, który został wybrany do jedenastki kolejki NL).
Goście, Dagenham and Redbridge FC, awansowali w zeszłym sezonie do fazy play-off rozgrywek, gdzie niestety, w półfinale, musieli uznać wyższość Forest Green Rovers (beniaminka League Two w tym sezonie). O tym, że w klubie bardzo poważnie myśli się o awansie świadczy fakt przekonania wspomnianego wyżej Morgana Ferriera do odrzucenia ofert z klubów FL i wzmocnienia ofensywy &quot;The Daggers&quot;; wspólnie z Oliverem Hawkinsem powinni stworzyć duet napastników, który będzie postrachem bramkarzy National League. Pamiętajmy też, że w odwodzie pozostaje, pozyskany z Braintree, Michael Cheek, który w zeszłym sezonie, w słabej drużynie &quot;The Iron&quot; (która jak pamiętamy spadła do NL South) potrafił zdobyć 19 bramek (!). Siła uderzeniowa zaiste imponująca. Pierwszy mecz &quot;The Daggers&quot; wygrali w sposób o wiele bardziej przekonujący niż wskazywałby na to wynik 2:1, prowadząc przez większą część meczu, dokładnie od 21. minuty, 2:0 (jedną z bramek zdobył wspomniany Cheek) i kontrolując przebieg spotkania, a bramkę stracili w dosyć przypadkowy sposób na cztery minuty przed końcem meczu. Myślę, patrząc obiektywnie i bez niepotrzebnego wracania do przeszłości, że Dag&amp;Red mają bardzo dużą szansę na awans do League Two, czego im oczywiście życzę, bo urazów długo nie chowam.
Jak zwykle przypominam, że jest początek sezonu, więc zachowujemy rozsądek jeżeli chodzi o stawkę.
Jak dla mnie, czysta dwójka. Powodzenia.
✅ 156
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna - Superpuchar
Godzina. 20:45
Spotkanie. Real Madryt - Man. United
Typ. gol w obu połowach / TAK
Kurs. 1.63
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Na dzisiejszy wieczór jedynym ciekawym (moim zdaniem)
zdarzeniem do obejrzenia w tv, będzie właśnie spotkanie pomiędzy triumfatorem Ligi Mistrzów, hiszpańskim Realem Madryt a ekipą która zdobyła tytuł w finale Ligi Europy, Manchesterem United. Zapewne oprócz pojedynku samych zawodników będziemy dziś mogli zobaczyć starcie dwóch znakomitych osobowości a mam na myśli tutaj obu trenerów. Po jednej stronie świeżak, który świetnie zaczął swą przygodę z &quot;Królewskimi&quot; zdobywając z nią 10 tytuł LM niejaki Zinedine Zidane, a na ławce &quot;Czerwonych Diabłow&quot; postać niezwykle kontrowersyjna aczkolwiek mocno utytułowana a także doświadczona w zdobywaniu trofeów,Jose Mourinho. Koledzy już wyżej wspominali o drobnych absencjach w obu zespołach lecz ja mam nadzieje że nie odbije się to znacznie na jakości gry ze strony piłkarzy. Jedni jak i drudzy zapewne chcieliby na początek nowego sezonu zdobyć takie trofeum, pomimo iż jest ono zapewne mniej prestiżowe niż to dzięki którym znaleźli się w samym tym finale.
Uważam iż jeśli portugalski trener nie zabije tej rywalizacji taktyką gry na zero z tyłu United, to możemy być wieczorem świadkami kilku ładnych bramek, które mam nadzieję padną w obu odsłonach.
Wydaję mi się iż mniej doświadczeni napastnicy zespołu United tacy jak Rashford czy Martial, będą chcieli się zaprezentować nieco lepiej niż &quot;starzy wyjadacze&quot; z Madrytu jak Ronaldo i Benzyna co może tylko dodać temu widowisku...
&quot; jeśli moja analiza pomogła Ci pomnożyć drobne - kliknij dzięki &quot;
✅ 63
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barrow – Halifax
Typ: BTS
Kurs: 1.67
Bukmacher: LVBet
Analiza:
W typach dnia 3/6 - słabo czas poprawić skuteczność. Idziemy do ligi narodowej i wybieramy spotkanie między Barrow - a Halifax. Halifax po pierwszej kolejce bez gola a Barrow też nie za bardzo (ostatnio 1-2). Na trzy ich ostatnie mecze 2 zakończyły się BTS więc dzisiaj również liczę na kilka bramek. Przede wszystkim na Halifax, który musi podźwignąć się z dna tabeli i ruszyć do góry. O gola dla gospodarzy jestenm spokojny.
⛔ 100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Portoroz (Słowenia), twarda - 1/16
Godzina: 13:00
Spotkanie: Olivetti A.-Granollers-Pujol G.
Typ:2
Kurs: 1.94
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś moim zdaniem znalazłem bardzo fajny typ na kortach twardych w Słowenii. Stawiam na Hiszpana Granollersa. Już piszę co przemawia za tym typem. Otóż: bardzo dobry występ w Segovii skłania mnie do grania na Gerarda. Pokonał tam Vanniego, Chiudinelliego czy Lokoliego. Niezłych zawodników jak na challengery. Bilans na hardzie w tym roku 3/1. Jego rywal to Albano Olivetti. Francuz grający siermiężnie. Serwis i bieg do siatki. Przeszedł kwalifikacje do tego turnieju, ale Zelenay potrafił mu ugrać seta zawodnik co na hardzie w całej swojej karierze ma bilans 11/11. Pląta się on po turniejach ITF i tam mu się udało wygrać 2 takie turnieje. Ale patrząc z kim on przegrywa w tym sezonie oraz patrząc na to, że jest to zawodnik polegający wyłącznie na swoim serwisie to nie mu wróżę mu zwycięstwa w tym meczu. Ale zobaczymy. Może zrobi dwa tb. Ja w to jednak nie wierze. Hard to nie hala. Dla mnie mocnym faworytem jest Granollers. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
G 26

gambler1

Użytkownik
Witam!
Moje debiut na forum...wiec nie zjedzcie mnie juz na poczatku na sniadanie...
ale do konkretow:
Dyscyplina: WTA - tenis , Toronto
Godzina: 2:30
Spotkanie: Dodin - Barty
Typ: Dodin wygra
Kurs: 2,65
Bukmacher:Fortuna
Ciekawa opcja pojawiła się w tenisie w Toronto, szczerze powiem ze w Waszyngtonie stawiałem przeciw Francuzce i nie wyszedlem na tym najlepiej. Dlatego obejrzalem jej następny mecz i bylem pod wrazeniem: mloda(20 lat), wysoka tenisistka z bardzo dobrym forehandem, az mi szczeka opadla ze jej wczesniej nie sprawdzilem, tylko stawialem po statach. Ale czlowiek madrzeje po czasie (oby nie za dlugim), w kazdym razie po tym co zobaczylem w relacji, jest dobrze a bedzie na pewno lepiej...moze w przyszlym roku Top 20 albo i Top 10. Barty - hmmm, srednia polka tenisa kobiecego, nic nadzwyczajnego, przeszla tu kwalifikacje ale przeciwniczki byly takie jakie byly....Teraz nadchodzi wschodzaca gwiazdka z Francji i buki wystawiaja kurs 1.4 na Australijke...WTF?!?! Po co, dlaczego?Bo Dodin zmeczona dojsciem do polfinalu w Waszyngtonie??Albo moze bo Barty przeszła kwalifikacje? Nie kumam tego w ogole, ale to tylko z korzyscia dla grajacych. Jak ktos nie chce ryzykowac meczu to polecam tez handi setowe +1.5 na moja faworytke z kursem 1.66 w Fortunie...Powodzenia!
Ahoj!
0 zwrot
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Lekkoatletyka, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:35
Spotkanie: Lisek - Wojciechowski
Typ: Lisek
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj kolejna szansa medalowa dla Polski na Mistrzostwach Świata w Londynie. Konkurs skoku o tyczce i dwóch naszych zawodników - Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski. Zapowiada się bardzo ciekawy konkurs i liczę tutaj na medal jednego z naszych tyczkarzy. Ja obstawiam że większe szanse na medal ma Piotrek Lisek i że przeskoczy swojego kolegę z reprezentacji. Dwa dni temu odbyły się kwalifikacje do dzisiejszego konkursu i zdecydowanie lepiej wypadł Lisek. Próby na 5,30, 5,45, 5,60, 5,70 - wszystko za pierwszym razem bez większych problemów. Wojciechowski 5,45 za pierwszym razem oraz 5,60 i 5,70 w trzeciej próbie. Po skoku na 5,70 eksplozja radości jakby igrzyska wygrał, na moje oko na dzień dzisiejszy to jest jego max, gdzieś ta forma się ulotniła z poprzedniej części sezonu gdzie skakał 5,85 i 5,93. W niedawnych Mistrzostwach Polski już było widać kryzys, męczył się i przegrał z Liskiem o 15 cm, który skakał nie na swoich tyczkach. Widać że u Liska forma przyszła teraz i jest bardzo mocny. Dzisiaj ma swoje tyczki ( dzięki stępiński za info) więc liczę tutaj na medal. Poza tym nawet przy takich samych skokach może zdecydować ilość strąceń i tu również przewaga po stronie Liska.
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017
Godzina: 22 :50 CET
Spotkanie: 400m mężczyzn - finał
Typ: Isaac Makwala In Top 3 - No
Kurs: 2,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Makwala z van Niekerkiem mieli walczyć o dublet 200m+400m i od wczoraj już wiadomo, że w tym wyścigu został już tylko reprezentant RPA. Wczoraj niespodziewanie Makwala nie wystartował w eliminacjach 200m, a van Niekerk z uśmiechem na ustach awansował do półfinału. Niektórzy myśleli, że to wycofanie podyktowane było zachowaniem pełni sił na dzisiejszy finał 400m. Ale potem pojawiło się info, że Botswańczyk wycofał się z powodu zatrucia pokarmowego. Podobno zresztą podobnym objawom uległo więcej atletów z związanych z danym hotelem. Z tekstu wynika, że nawet sam start Makwali w dzisiejszym finale ma być dopiero potwierdzony. Jeśli wystąpi to z oczywistych względów nie będzie w pełni sił, nie tylko by walczyć o złoto z van Niekerkiem, ale nawet medal może być poza zasięgiem. W półfinałach błysnął Gardiner bijąc rekord Bahamów (43.89), jest Jamajczyk Allen który zrobił życiówkę (44.19), jest też Amerykanin Kerley, który do finału wszedł cichaczem, ale w tym roku biegał już bardzo szybko (43.70) i może być groźny. Jest w końcu też rodak Makwali - Thebe, ale on też może być ofiarą tego zatrucia, bo przecież mieszkają w tym samym hotelu. Biorąc pod uwagę że są tylko dwa miejsca na podium (Van Niekerka trzeba wyłączyć), to może zabraknąć jego dla nie do końca dysponowanego Botswańczyka. Przecież nawet w normalnych warunkach nie miałby gwarantowanego medalu, a tym bardziej teraz jeśli pojawiło się tyle wątpliwości.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU LEKKOATLETYKA
0 zwrot
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Superpuchar Europy
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Real Madryt-Manchester United
Typ:
Real Madryt
Kurs:
2,1
Bukmacher:
Fortuna
Witam. Co tutaj dużo pisać.. Stadion w Skopje, Superpuchar Europy.. Real Madryt idzie w tym sezonie po 6 tytułów i już dzisiaj o 20:45 jest szansa aby zgarnąć jeden z nich. Real w tym sezonie będzie machiną.. Po raz pierwszy od bardzo dawna Królewscy mają nie tylko zlepek wybitnych indywidualności ale mają PRAWDZIWĄ DRUŻYNĘ. Dodatkowy fakt jaki przemawia za Realem to to, że w kadrze znalazł się Ronaldo, który będzie chciał przede wszystkim uciszyć hejterów, którzy oskarżali go o niepłacenie podatków oraz pokazać się kibicom swojego byłego klubu - ManUtd. Oczywiście nie przekreślam Anglików w tym spotkaniu, ponieważ także mają fajny zespoł, aczkolwiek Real w tym sezonie chce wygrać wszystko i jutro Perez i kibice nie chcą widzieć niczego innego jak tylko wzniesiony ku górze przez Sergio Ramosa Superpuchar Europy.
Powodzenia!
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Puchar Ligi
Godzina: 18:30
Spotkanie: Stade Lavallois - FC Lorient
Typ: 2
Kurs: 2,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy w pucharze ligi francuskiej. Spotykają się tutaj ze sobą dwaj spadkowicze. Laval spadł w tamtym sezonie z Ligue 2 i teraz występuje w National (3 liga), natomiast Lorient spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej do Ligue 2. Na początku sezonu gospodarze tego meczu wygrali swoje pierwsze spotkanie w lidze na wyjeździe z Concarneau 1-0, jednak okupili to pewnymi kontuzjami ale o absencjach na to spotkanie za chwilę. Lorient z kolei to jeden z faworytów do awansu w Ligue 2 ale póki co w dwóch pierwszych kolejkach rozczarowali. Najpierw u siebie tylko zremisowali z beniaminkiem Quevilly Rouen 1-1, a następnie na wyjeździe z GFC Ajaccio też zremisowali tym razem 0-0. Do dzisiejszego spotkania goście podchodzą bardzo poważnie, bo na ten mecz są powołani wszyscy najważniejsi dostępni gracze i kadrowo na to spotkanie Lorient wydaje mi się być zespołem dużo mocniejszym niż ich rywal. Mimo atutu własnego boiska myślę, że gospodarze będą mieli sporo problemów w tym spotkaniu i ostatecznie je przegrają. Ja tutaj idę w stronę zwycięstwa gości, bo ich kadra będzie bardzo zbliżona do składu z dwóch pierwszych kolejek w meczach ligowych. O powołanych graczach na to spotkanie w ekipie Lorient możecie przeczytać na ich oficjalnej stronie do której podaję link:
https://fclweb.fr/laval-fcl-groupe-lorientais/
Zespół gospodarzy z kolei ma trochę problemów kadrowych przed tym meczem i z tego względu w tym spotkaniu swoją szansę dostanie kilku młodzieżowców o czym możecie przeczytać pod poniższym linkiem:
https://www.francebleu.fr/infos/societe/le-stade-lavallois-version-marie-louise-face-lorient-1502121283
Absencje w Laval:
obrońcy Dembele (grał w podstawowym składzie w tej 1 kolejce, w tamtym sezonie grał w angielskim zespole Barnet gdzie rozegrał 23 spotkania i strzelił 3 gole), Perrot (grał w podstawowym składzie w tej 1 kolejce, podstawowy zawodnik również w tamtym sezonie), Dabo (grał w podstawowym składzie w tej 1 kolejce, ściągnięty przed sezonem z Epinal gdzie rozegrał 29 spotkań w tamtym sezonie), Appindangoye (podstawowy obrońca Laval w tamtym sezonie) i Ba (w tamtym sezonie zawodnik Amiens, z którego był wypożyczony do Quevilly Rouen, gdzie rozegrał 28 spotkań przyczyniając się do awansu tego zespołu do Ligue 2) i napastnik Ebuya
W Lorient jedyną wartą odnotowania absencją jest nieobecność pomocnika
Marveaux, który zagrał w podstawowym składzie w pierwszej kolejce w meczu ligowym z Quevilly Rouen. Reszta podstawowej jedenastki powołana na to spotkanie i goście według mnie dysponują na ten mecz dużo mocniejszym zespołem niż ich rywal. W Laval jak widać nie zagra wielu podstawowych i ważnych graczy z bloku defensywnego, na spotkanie powołani młodzieżowcy i liczę dziś na sporo błędów w ekipie gospodarzy i myślę, że goście wygrają to spotkanie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom