>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliteserien - Sierpień i wrzesień 2017

Status
Zamknięty.
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Ode mnie dziś Tripel - iforbet
Masarna-Dackarna
Prz.Pawlicki-F.Lindgren 2 1,9⛔
Vetlanda-Rospigarna
J.Doyle -ponizej 12,5 1,62✅
Smedarna-lejonen
Zagar-P.Pawlicki 2 1,7 zwrot
AKO-5,23
W pierwsze parze myślę że fredka minimum start lub dwa więcej .Przemek słabiutki w gorzowie wczoraj i upadek w aveście sprzed 2 tyg będzie miał jeszcze w głowie .
J Doyl powinien odpocząć od żużla parę dni i trochę podleczyć stopę .Nie wierzę w jego super występ.
Piter zapewne start więcej dziś i układ biegów dobry więc te kilkanaście punktów przywiezie .Powinien być najelpiej punktującym zawodnikiem zawodów.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ode mnie dziś Tripel - iforbet
Masarna-Dackarna
Prz.Pawlicki-F.Lindgren 2 1,9
Vetlanda-Rospigarna
J.Doyle -ponizej 12,5 1,62
Smedarna-lejonen
Zagar-P.Pawlicki 2 1,7
AKO-5,23
W pierwsze parze myślę że fredka minimum start lub dwa więcej .Przemek słabiutki w gorzowie wczoraj i upadek w aveście sprzed 2 tyg będzie miał jeszcze w głowie .
J Doyl powinien odpocząć od żużla parę dni i trochę podleczyć stopę .Nie wierzę w jego super występ.
Piter zapewne start więcej dziś i układ biegów dobry więc te kilkanaście punktów przywiezie .Powinien być najelpiej punktującym zawodnikiem zawodów.
Pierwsz typ się zgodzę.. Doyle jak dla mnie niewiadoma.. ja to omijam a ostani zagrałbym na odwrót i na mateja.. Piotr nie ma stabilizacji formy raz moze pojechac zajebiscie zeby zaraz nagle same 0 lub 1.. a Matej wyglada ostatnio dobrze i czuje ze lepszy bedzie
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Indianerna-Piraterna
Iversen -Najlepiej punktujący w meczu 3,7 iforbet⛔
Kto jak nie PUK ma być w meczu o utrzymanie najlpiej punktujący ????
Przecież to on zachwycał w poprzednim sezonie piękną jazdą i mijankami właśnie na jego byłym torze w kumli .W dodatku ustawiony pod nr 2 gdzie będzie trochę łatwiej
Kurs valeu dla mnie więc pobieram
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Zwracam uwage na KOSMICZNE roznice w progach punktowych na dzisiejsze mecze, i tak iforbet proponuje nam Zmarzlik 12,5 a totolotek 9,5 podobna akcja na kazdym niemal zdarzeniu ????
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dziś w każdym meczu jest z/z ( tajski,pawlicki p.,zagar,miedziak )
Więc w tych drużynach nawet po 7 startów możliwe !!!
iforbet liczy wszystkie starty ,totolotek 4 (musi 4 razy wystartowac żeby zakład był ważny) ,fortuna 4 starty,sts 4 starty ,milenium 4 starty

Granie ligi szwedzkiej tam gdzie liczą się max 4 starty trochę mija się z celem .Loteria jak w totolotku ????
Rzadko można coś sensownego wyłapać
 
kiszki 132

kiszki

Użytkownik
Na początek dla kolegów wyżej..różnica spowodowana jest, jak kolega galgan zauważył, ilością branych startów pod uwagę. Nie wiem jak liczy totolotek ale inne naziemne typu fortuna czy sts liczą tylko 4 pierwsze starty. Biorąc pod uwagę linię na Bartka w Totolotku czyli 9,5 śmiem twierdzić, ze biorą 4 starty.
Teraz do typu:
Mecz: Vetlanda(-10.5) - Masarna
Typ: 1
Kurs: 1.95 Fortuna
Wynik: 54-36 ✅

Edit: do trzech razy sztuka jak to mówią ????
Skusiłem się na mecz lidera (Vetlanda) z wiceliderem (Masarna Avesta) szwedzkiej Elitserien. W pierwszym meczu padł wynik 49:41 dla dziesiejszych gości.Głównym czynnikiem grania przeze mnie tego typu jest absencja w drużynie gości ich lidera Tai&#39;a Woffinden&#39;a. Mam podejrzenia, że Fortuna o tym jeszcze nie wie bo Woffinden wisi w zdobyczach punktowych. Pewnie będzie za niego zastępstwo zawodnika ale czterech zastępujących go kolegów nie będzie w stanie moim zdaniem zrobić tylu punktów co zrobiłyby Brytyjczyk. Woffinden ma najwyższą średnią biegopunktową w drużynie, a na wyjazadach najwyższą w całej lidzie (2,4pkt/bieg). Reszta zawodników nie dobija do dwóch punktów na mecz co świadczy o tym jak ważny jest to zawodnik.
Po drugiej stronie mamy lidera Elitserien, który ma 3 punkty przewagi na dziesiejszym rywalem. Liderem gospodarzy będzie pewnie znajdujący się w znakomitej formie Bartosz Zmarzlik wspomagany Jarkiem Hampelem i Martinem Vaculikiem powinni sobie poradzić z osłabioną druzyną gości. Jarek wczoraj strasznie cieniował w Gdańsku podczas IMME ale myślę, że był to wypadek przy pracy i dziś pokaże formę z wcześniejszej fazy sezonu. Szymon Woźniak czyli jakby nie patrzeć indywidualny mistrz Poski z tego roku też potrafi wyrywać u siebie biegi więc jest warością dodaną.
Na koniec przedstawię tegoroczne wyniki drużyny Vetlandy z tego sezonu na własnym torze (od pierwszej kolejki):
Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 52 : 38
Elit Vetlanda - Piraterna Motala 51 : 39
Elit Vetlanda - Dackarna Malilla 53 : 37
Elit Vetlanda - Smederna Eskilstuna 53 : 37
Elit Vetlanda - Lejonen Gislaved 59 : 31
Elit Vetlanda - Rospiggarna Hallstavik 61 : 28
Jak widać najmniesza wygrana to 12 punktów i mam nadzieję, że osłabioną drużynę wicelidera też pokonają co najmniej 12 pkt.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
zmarzlik 9,5 ov 1.65✅
emil sajfutdinow ov 8.5 1,65g✅
totolotek

Elit walczy o fotel lidera zespolu Bartek lider zespolu nieschodzacy ponizej pewnego poziomu jedzie pod nr 5 z rezerwowymi, rywale w przeroznej formie moim zdaniem bet do pokrycia ????
Emil z nowymi silnikami w dobrej formie pod 1 co prawda z pkejem w parze ale mysle ze pokaze moc ????
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
witam panowie jakies spostrzeznia typy bo ja wchodze w lejon gisvaled +20 i keneth bjerre ponizej 8.5 ???? ? a wy
Masarna u siebie piekielnie mocna i dzis dobry skład. Z drugiej strony Cholder który w tym sezonie jezdzi piach, himeryczny Andersen i Piotrek Pawlicki z kontuzją. Jego słabszy dzień i Masarna może zakrecić się koło +30 nawet. Nieruszałbym tego nawet małą stawką.
Co do Bierre to w pierwszych trzech biegach z urzędu ma 6 pkt. Ostatni z Hampelem Zmarzlikiem i Milikiem, to pewnie 1 albo 0. Jeżeli to zakład na pierwsze 4 starty to można pograć.
Edit : Milik Z/Z wiec dodatkowy bieg dla Bierre. Lepiej nie ruszać. W wyniku jego braku Z/Z wynika bardzo kiepsko więc biorę 1.7 w sts na Vetlande z pocałowaniem ręki.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam
Indianerna Kumla -Elit Vetlanda 49-41
Wie ktoś może dlaczego Protasiewicz nie jechał z/z ??? ( 3,3,1,3,3 )
z góry dzięki za pomoc
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Vetlanda -Rospigarna
J.Doyle - najlepiej punktujący w meczu 3,35 forbet
Witam
Dziś rewanżowe spotkanie o wejście do finału .Widzę spore value w tym kursie .Jason dziś prawdopodobnie może się pojawić 6 razy na torze .Jest w dobrej formie .Tor będzie bardzo przyczepny co mu bardzo pasuje ????
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Vetlanda - Rospiggarna(+14,5) 2 @1.75 i czysty win Rospiggarny 7,75 iforbet
Vetlanda od kilku dni walczy z deszczem i od rana trwają prace na torze gdzie dosypano mnóstwo nowej nawierzchni. To w mojej ocenie mocno zaskoczy gospodarzy i z dosyć twardego toru zrobi się kopa po jaja a takie warunki kilku zawodnikom Hallstavik pasuje za czele z Doylem i Jonssonem. Fricke i Thorssel w Anglii też jadą na takiej nawierzchni. Do tego bardzo solidny rezerwowy Porsing. Moim zdaniem bedą mieli problem w szczególności Hampel gdzie jego wyniki ostatnie w szwecji są marniutkie. Woźniak też i dowołany na ten mecz Zengota. Widze tutaj szanse dla mistrzów Szwecji.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Doyle myślami w Sztokholmie. 4 punkty w 6 startach - dno. W tym taśma i dwa razy przekroczony czas przed startem. Wiem, że dwumecz przegrany praktycznie już przed rozpoczęciem tego meczu, ale coś takiego odwalać to takiemu zawodnikowi nie wypada.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
info: Vaculik dziś nie pojedzie w finale. Zastępstwo jeszcze nie znane. Być może Zengota jeśli zdąży z polski albo jakiś random ze Szwecji.
Smederna 1.75 STS
w forbecie już spadło do 1.50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom