>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra na polskiej stronie za granicą

M 26

mkr93

Użytkownik
Cześć wszystkim,

Chciałem zapytać czy granie na przykład na polskim Unibecie (mając zweryfikowane konto na polskie dane), przebywając za granicą jest również nielegalne z punktu widzenia ustawy hazardowej?

Co więcej, grając na nielegalnych stronach i używając do wypłat powiedzmy Entropaya lub karty ecopayz, korzystacie dodatkowo z jakiś VPNów żeby maskować ruch w sieci czy jest to jednak o wiele za dużo i nie ma sie czym przejmować?

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Cześć wszystkim,
Chciałem zapytać czy granie na przykład na polskim Unibecie (mając zweryfikowane konto na polskie dane), przebywając za granicą jest również nielegalne z punktu widzenia ustawy hazardowej?
Co więcej, grając na nielegalnych stronach i używając do wypłat powiedzmy Entropaya lub karty ecopayz, korzystacie dodatkowo z jakiś VPNów żeby maskować ruch w sieci czy jest to jednak o wiele za dużo i nie ma sie czym przejmować?
Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi
Co do VPN to mogę Ci polecić CyberGhost&#39;a ???? A z pytaniami dotyczącymi prawa lepiej udać się do prawnika.
Ale na chłopski rozum, to ta ustawa obowiązuje tylko na terenie RP. Bedąc w USA np. musimy przestrzegać ich lokalnego prawa.
 
S 0

sisko

Użytkownik
Witam, na tydzień jadę do Egiptu i chciałem się dowiedzieć czy jak zagram na Betclic ze zmienionym VPN to przy wygranej mogą być problemy z wypłatami? Wiem że np. W tototolotku takiego problemu nie było ale nie wiem jak Betclic do tego podchodzi. 
 
Do góry Bottom