>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. Ligi Mistrzów III runda Legia Warszawa - Astana (02.08.2017 -16:00) REWANŻ

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


El. Ligi Mistrzów III runda Legia Warszawa - Astana





Kursy od: bah

Pierwsze spotkanie zgodnie z naszymi przewidywaniami zakończył się wygraną klubu Astany 3:1. Legie czeka nie lada wyzwanie bowiem żeby awansować muszą strzelić minimum dwie bramki nie tracąc przy tym żadnej. Czy Wojskowi są w stanie to zrobić?.

Zapraszam do dyskusji i pierwszych analiz.

 
kamasutra10 569,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, LM - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia - Astana
Typ: BTTS / Over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: : iforBet
Analiza :

Po wyniku z pierwszego spotkania typ zdaje się być jak najbardziej zasadny. Zgodnie z tym co przewidywałem tydzień temu Legia nie sprostała rywalowi i przegrała mecz. Z przebiegu spotkania gospodarze byli lepsi i zasłużyli na wygraną, aczkolwiek sposób w jaki Legioniści stracili 3- cią bramkę w doliczonym czasie gry woła o pomstę do nieba , może też mieć kolosalne znaczenie w kontekście awansu.
Zawsze twierdziłem że w pucharach wyjazdowa przegrana jedną bramką przy równoczesnym zdobyciu choćby jednego gola to bardzo dobry wynik. Wówczas minimalna wygrana 1:0 w domu daje prolongatę. Niestety Legia nie zachowała tego warunku i czeka ją bardzo ciężka batalia o awans. Wymagane 2:0 w domu może być o tyle ciężkie , że rywal dysponuje naprawdę dosyć mocną siłą rażenia w postaci Kabanangi wspieranego przez Twumasi. Rosły reprezentant DR Kongo siał nie mały popłoch przed bramką Malarza , a łatwość uwalniania się z pod opieki obrońców na prawdę imponowała. Widać z resztą że cała ekipa Astany jest dobrze poukładana i każdy wie za co odpowiada na boisku. Przewidywana gra z kontry może mocno przypasować wyżej wymienionej dwójce i być zabójcza. Kazachowie bardzo poważnie podchodzą do tego pojedynku świadomi dużej szansy , o czym świadczy fakt przełożenia ligowego spotkania.
Legia nadal ze swoimi problemami , bez Jodłowca i Radovica , w ostatniej ligowej kolejce męczarnie z beniaminkiem z Nowego Sącza mimo iż przez 70 min. stołeczni grali z przewagą jednego zawodnika . Dopiero gol na 2:0 w 94 min. meczu rozstrzygnął w pełni losy rywalizacji. Nie mając nic do stracenia Legia musi zaatakować od pierwszych minut , dlatego jestem niemal pewien że mecz nie skończy się na jednej czy dwóch bramkach , a goście poszukają szansy na gola po jakiejś kontrze którą wykorzystają.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Czy w przypadku odpadnięcia, Legia będzie jeszcze kontynuowała jeszcze grę w Lidze Europy? Czy to byłby koniec Europejskich Pucharów na ten sezon?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy w przypadku odpadnięcia, Legia będzie jeszcze kontynuowała jeszcze grę w Lidze Europy? Czy to byłby koniec Europejskich Pucharów na ten sezon?
Będzie grała w play-off&#39;ach Ligi Europy, a awansując z Astaną zapewniają sobie grę w fazie grupowej - albo LM albo LE ????
 
eco 388

eco

Użytkownik
Legia bez formy, za długo goniła w ostatnich tygodniach poprzedniego sezonu. Obrona straszna. Ofensywa z Sandencją wyglądała tragicznie przez większość czasu, ale gdy wszedł Tchibo Moulin zaczęło to wyglądać sensowniej. Mimo wszystko nie skupiałbym się na meczu z Sandencją, myślę że Legia trzyma rezerwy dobrej gry na rewanż z Astaną.
Kluczem jest ta sztuczna/naturalna murawa. Jak ktoś gra całe życie na orliku to nie będzie grał dobrze na trawie i odwrotnie. Ja np byłem dobry w gierkach na wuefach na sali i na betonie, a beznadziejny na trawie (generalnie na trawie źle się gra w cokolwiek, człowiek jest bez energii : ) ). Barcelona z Messim i Neymarem przegrałaby na hali z drużyną Barcelony od futsalu i odwrotnie. Astana zaczęła dobrze pierwszy mecz i jakoś to się dalej potoczyło. W Warszawie Legia wejdzie w mecz zupełnie inaczej.
legia pierwszy gol i over 2,5
 
C 247

corner91

Użytkownik
Hej ja przypomnę tylko mecz z Fińskim Mariehamn gdzie Legia pokazała iż jest klasową drużyną i wygrała na swoim terenie aż 5:0. Nie wydaje mi się aby Astana była jakaś mega dobra za jaką ją uważacie co prawda pierwszy mecz Legionistom nie wyszedł i głupio stracli bramkę w końcówce jednak uważam iż Legia ma potenciał aby ogrywać takie drużyny jak Astana w dość sporym handicapem na swoim stadionie przed swoimi kibicami stąd też mój typ na awans Legii gdzie kursy już lecą w dół.
Bet: Legia Awans
Ako: 3.00
Buk: Iforbet
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Legia-Astana
over 5,5 rożnych Legii 1.60 sts ✅

Nie jestem przekonany czy Legia odrobi straty w tym meczu, zrobią jednak wszystko by to uczynić więc liczę że będą trzymać inicjatywę a ich ataki bokami będą przynosić stałe fragmenty.
Legia musi podjąć ryzyko i atakować od pierwszej minuty, 2-0 jest to minimalny wynik jaki premiuje Legię, w przypadku utraty gola 3-1 daje dogrywkę, każdy kolejny gol zdobyty przez Astanę zmusza Legionistów do wygranej aż 3 golami.Astana jest ekipą która w gościach nie jest tak dobra jak u siebie i w tym widzę światełko do osiągnięcia celu przez Legionistów, tak czy inaczej będą musieli się sporo napocić tak więc uważam że linie cornerów powinni pokryć.W Kazachstanie Legia nabiła 6 rożnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
guernica 584

guernica

Użytkownik
Hej ja przypomnę tylko mecz z Fińskim Mariehamn gdzie Legia pokazała iż jest klasową drużyną i wygrała na swoim terenie aż 5:0. Nie wydaje mi się aby Astana była jakaś mega dobra za jaką ją uważacie co prawda pierwszy mecz Legionistom nie wyszedł i głupio stracli bramkę w końcówce jednak uważam iż Legia ma potenciał aby ogrywać takie drużyny jak Astana w dość sporym handicapem na swoim stadionie przed swoimi kibicami stąd też mój typ na awans Legii gdzie kursy już lecą w dół.
Bet: Legia Awans
Ako: 3.00
Buk: Iforbet
Co za bzdety. Po pierwsze to nawet nie znasz wyniku meczu z Finami.
Po drugie, ci Finowie prezentowali poziom orlika i dostawaliby oklep od połowy drużyn z polskiej 1 ligi. Pisząc, że Legia w meczu z nimi pokazała, że jest klasową drużyną tylko się ośmieszasz. Jaką jest klasową drużyną to pokazała w pierwszym meczu i co tydzień pokazuje w ekstraklapie. Awans Legii należałoby rozpatrywać w kategoriach cudu.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Legia przegra, bo po prostu nie ma kim strzelać. Nie ważne gdzie i na jakiej trawie. Ważna jest tylko kasa z transferów dla właścicieli klubu.
 
art2010 0

art2010

Użytkownik
sprawa jest prosta. Rok temu z amatorami z irlandii jakos im sie udało, chociaz wiadomo jak wyglądała gra. W sumie dzisiaj mamy podobną sytuacje. Wojskowi bez formy a rywal o dwie klasy lepszy niz rok temu i to 3 rundzie el. a nie w play-off&#39;ach. Moim skromnym zdaniem los im zabierze dzisiaj to co im podarował dokladnie rok temu. tyle z mojej strony.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Gdyby nie głupio stracona bramka w samej końcówce to wynik przywieziony z Kazachstanu uznany byłby za dobrą sytuację wyjściową przed rewanżem. Niestety tą bramkę stracili i awans mocno się oddalił. Nie zmienia to jednak faktu że Legia na własnym stadionie powinna sobie poradzić z Astaną.
Mam nadzieję że Magiera skończy z próbowaniem Szymańskiego czy słabego (w tym momencie sezonu) Pasquato lub Guilherme. Wydaje mi się, że optymalnym na tą chwilę zestawem byłby Nagy, Hamalainen, Kucharczyk oraz Sadiku. Jeśli udałoby się szybko strzelić bramkę to i awans nie będzie już taki nierealny. Ten układ w ofensywie daje nadzieję na nieco ruchu i jakieś piłki do Sadiku.
Problemem jest gra w defensywie - Jędrzejczyk jest pod formą właściwie od powrotu do Warszawy, Hlousek i Pazdan też ostatnio obniżyli loty. Właściwie z bloku defensywnego formę z poprzedniego sezonu trzyma Malarz (no i Jędrzejczyk :p ).
Astana u siebie i na wyjeździe to dwie różne drużyny - widać to wyraźnie porównując wyniki w poprzednim czy wcześniejszych sezonach. Choćby występ w fazie grupowej LE 16/17 - u siebie 1-2-0, na wyjeździe 0-0-3. Gdy występowali w Lidze Mistrzów to porównanie wyników wypada równie słabo.
Poza tym Kazachów zadowoli teoretycznie nawet nieznaczna porażka, więc pewnie będą się bronić i szukać okazji do zdobycia bramki z kontry.
Awansu nie zagram, bo może się to skończyć nawet dogrywką czy karnymi, ale wygrana Legii wydaje się być dobrym typem, spróbuję też Legię -1.
Legia @1,80 Totolotek
Legia -1 (azjan) @2,20 LV Bet
Wynik: 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Zgadzam sie w 100 % z mikael_14 mecz w Warszawie bedzie zupelnie inny i tak jak napisales Astana u siebie a na wyjezdzie to dwie inne ekipy... . Szczerze mam nadzieje ze inaczej dzis bedzie wygladal blok defensywny i moze Hlousek usiadzie na lawce .... obrona to najwieksza bolaczką Legii , ale jesli poprawią ten aspekt gry to moga spokojnie ogarnac ten mecz . W ofensywie widze to lepiej licze przede wszystkim na Sadiku choc nie wiem czy on wyjdzie w pierwszym skladzie ale powinien. Gracz wg mnie nietuzinkowy , waleczny nie boi sie strzelac z kazdej pozycji , dodatkowo Kucharczyk ktory jest w formie i duzo osob w Legii tez liczy na niego !. Wg mnie awans jest do osiagniecia ale trzeba uwaznie zagrac w obronie!
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Legia przegra, bo po prostu nie ma kim strzelać
Legia przegrała, bo z taką &quot;obroną&quot; to nie ma czego szukać na turniejach orlików. Pazadan jeszcze jako tako, ale reszta. Dwóch czernoskórych graczy Astany robiło co chciało. Czytaj przyjęcie piłeczki na klatę, obrót i wyjście sam na sam z Malarzem. Dobrze dla Legii, że nie potrafili tego wykończyć. Astana na bank dziś coś strzeli, bo przy takiej obronie sztuką by było nic nie umieścić w sieci bardzo przeciętnego golkipera. Dla mnie awans Kazachów bankowy i to biorę grubo.
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Legia przegrała, bo z taką &quot;obroną&quot; to nie ma czego szukać na turniejach orlików. Pazadan jeszcze jako tako, ale reszta. Dwóch czernoskórych graczy Astany robiło co chciało. Czytaj przyjęcie piłeczki na klatę, obrót i wyjście sam na sam z Malarzem. Dobrze dla Legii, że nie potrafili tego wykończyć. Astana na bank dziś coś strzeli, bo przy takiej obronie sztuką by było nic nie umieścić w sieci bardzo przeciętnego golkipera. Dla mnie awans Kazachów bankowy i to biorę grubo.
Tzn pewnie wyjdzie w praniu ze nie strzeli ???? Pokaz nam ten kupon grubo pograny ,bo pewnie tylko za zapałki ???? )Śmiać mi sie chce jak ludzie z innego miasta co sa za Amicą czy Lechią wypisują takie rzeczy. To jest tylko sport ,a Astana to nie jest jakas rewelacja , to ze wygrywają prawie ze wszystkimi u siebie nie znaczy ze bramkę nawet strzela przy Łazienkowskiej . Jak dla mnie denna wypowiedz i obym sie nie mylił bo kibicuje wszystkim drużynom Polskim w pucharach!
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Rosenborg - Celtic
Szkockie zespoly jak coś grają to raczej robią to u siebie. Jeżeli nie wygrywają u siebie to raczej w dwumeczu ich szanse spadają. Ja osobiście wietrzyłbym tu małą niespodziankę. Bardziej utytulowaną ekipą bez wątpienia jest Celtic ale...nie mam najlepszego zdania o lidze szkockiej, ktora moim zdaniem jest coraz słabsza rok za rokiem. Przedmówca wspomniał że mecz jest 50 na 50. Ja rozumuję podbnie. Jak 50 na 50 to trzeba wziąśc większy kurs...
Rosenborg kurs 3,20 STS
wynik 0:1 Ft

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jedyne co mi się podobało we wczorajszym meczu to kapitalna oprawa (może ten przekaz dotrze do niektórych tępych łbów choćby w kalifatach europejskich i otworzy oczy przynajmniej co niektórym nieukom w kwestii PW44) i świetna postawa kibiców. Niestety obraz i poziom gry nie wart zapamiętania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom