>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League Two 2017/18

Status
Zamknięty.
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik

Już w sobotę 5 sierpnia będziemy mogli obejrzeć pierwsze mecze na czwartym poziomie rozgrywek w Anglii. Ten sezon League Two zapowiada się niezwykle ciekawie, a dzięki usłudze iFollow, dostępnej na oficjalnych stronach większości klubów EFL, kibice w Polsce będą mogli oglądać mecze swoich ulubionych drużyn angielskich na żywo w jakości HD.
Czy Newport County uda się kolejne &quot;The Great Escape&quot;? Jak poradzą sobie drużyny beniaminków, Lincoln City i Forest Green Rovers? Czy odbudowywany przez Dave&#39;a Flitcrofta Swindon Town powróci do League One? Czy Mansfield, Luton i Coventry potwierdzą rolę faworytów w jakiej stawiają ich bukmacherzy? Na te wszystkie pytanie poznamy odpowiedź w nadchodzącym sezonie League Two.
Ponieważ mam zamiar z uwagą śledzić rozgrywki League Two w nadchodzącym sezonie (i oczywiście od czasu do czasu spróbować ograć buków), pozwoliłem sobie na założenie tego wątku. Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców i typerów do dyskusji i dzielenia się swoimi opiniami, typami i analizami. ????
Kursy wystawione przez bukmacherów forBet na pierwszą kolejkę przedstawiają się następująco:
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Ja tam 2-3 pierwsze kolejki poobserwuje bez grania (chyba ze za drobne). A pozniej ogien, wole grac nizsze ligi zdecydowanie. A kto wg Ciebie faworytem do podium?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja tam 2-3 pierwsze kolejki poobserwuje bez grania (chyba ze za drobne). A pozniej ogien, wole grac nizsze ligi zdecydowanie. A kto wg Ciebie faworytem do podium?
Dobra taktyka, lecz w pierwszych kolejkach możemy złapać kilka perełek. Jestem ciekaw jak zagra Forest po awansie czy podołają wyzwaniu League Two. Lincoln także będzie jedną wielką zagadką pod uwagę biorę w pierwszej kolejce grze przeciwko beniaminka. Bardzo ciekawie wygląda Coventry w pierwszej kolejce wysoki kurs czekam na ich końcowe ruchy transferowe i można ich zaryzykować
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
A kto wg Ciebie faworytem do podium?
Hm... ciężko powiedzieć. Na pewno Coventry i Luton, ale warto też obserwować Swindon; Notts County wygląda bardzo przyzwoicie. Będzie ciekawie.
Jestem ciekaw jak zagra Forest po awansie czy podołają wyzwaniu League Two.
Myślę, że dadzą radę--tym bardziej, że o sprawy finansowe raczej nie muszą się martwić.
A propos FGR, nie wiem czy zwróciliście uwagę, że hrabstwo Gloucestershire w końcu będzie miało swoje derby: Cheltenham - Forest GR. Złośliwi już mówią o &quot;El Glosico&quot; ????
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dobra, miałem wyczekać do końca, ale myślę że typy na pierwszą kolejkę mogę podać już teraz. Co by się nie działo, to te trzy &quot;jedyneczki&quot; myślę, że powinny spokojnie siąść.
Gram taki trebel (kursy z forBET):
-------------------------------------------
Coventry City - Notts County 1 @2.1
Luton Town - Yeovil Town 1 @1.65
Stevenage - Newport County 1 @ 1.9
-------------------------------------------
Kurs całkowity 6.58 (na forBET bez podatku), ze stawką ostrożnie (wiadomo, pierwsza kolejka).
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Coventry to według mnie na dzień dzisiejszy silniejsza ekipa od Notts; uważani są za jednego z trzech (obok Luton i Mansfield) faworytów do wygrania League Two. Kibice na Ricoh Arena spodziewają się, że ich drużyna wygra ligę z dużą przewagą nad resztą stawki (i nie zdziwiłbym się gdyby tak się stało). Na pewno w pierwszym meczu u siebie rzucą przeciw Notts wszystko co mają najlepszego, tym bardziej że jak już wspominałem będą chcieli pokazać, że są &quot;too big for this league&quot;.
No, ale wiadomo - pierwsze kolejki mają to do siebie, że lubią przynosić niespodzianki. Oby tym razem tak nie było, bo już pograłem ten mecz. ;)
 
L 14

lawrence80

Użytkownik
Jak widzisz taki kupon?
1.Forest Green Rovers - FC Barnet
TYP: Forest Green Rovers
2.00

2.FC Crewe Alexandra - Mansfield Town
TYP: Mansfield Town
2.20
współczynnik:
0.94
Kurs całkowity:
4.400
Stawka:50 zł

Możliwa wygrana:
206.80 zł
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Mansfield powinno dać radę; FGR mi trochę śmierdzi remisem i generalnie najpierw bym ich trochę poobserwował jak będą sobie radzić jako beniaminek w FL.
Grubiej bym tego nie grał, ale za taką stawkę można się pobawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 0

lagnar33

Użytkownik
Bardzo miło, że wróciłeś i nie tylko dlatego, że masz wiedzę na temat piłki z wysp....urzekło mnie to w jaki sposób opisywałeś swoje typy....jeśli nadal taka ochota Cię najdzie z przyjemnością poczytam...lubię ludzi z wyobraźnią i kulturą.
Pozdrawiam
 
L 14

lawrence80

Użytkownik
Witam
Za chwilę godzina &quot;0&quot; , pytanko grasz tylko te mecze co podałeś wyżej czy jakieś jeszcze kupony z tej ligi?
Pozdro
 
P 0

pawel33w

Użytkownik
Witam Guy Crouchback
Jak byś miał jeszcze jakieś typy meczy to bardzo chętnie bym skorzystał, nie musi być tylko ta liga. Oczywiście jak będziesz miał ochotę podać.
Pozdrawiam
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dzięki za miłe słowa, koledzy. Na pewno w trakcie sezonu nie będę się ograniczał tylko do League Two jeżeli chodzi o typy. Coś tam oprócz tego trebelka jeszcze pograłem, ale pierwsze kolejki wolę dokładnie poobserwować zanim zacznę grać trochę ryzykowniej. Pozdrawiam, życzę powodzenia w grze i zapraszam do czytania moich wypocin ;)
 
K 3

kaskader365

Użytkownik
Witam Torq. Fajnie że dzielisz się swoją wiedzą. Chętnie z Tobą pogram. Dziś puściłem Twoje maxi zmieniłem tylko jeden mecz Everton na Monaco ale tylko ze względu na to że Everton gra za tydzień
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
No to Panowie lecimy z tematem i oczywiście powodzenia. Dzięki torq za krótka analizę i wytypowanie 3 perełek oby przyniosły $$$$.
 
norab 0

norab

Użytkownik
Witam i pozdrawiam serdecznie Wszystkich typersów - życzę samych trafionych pukoników.
Fajnie że Torq dzieli się swoją ogromną wiedzą z innymi użytkownikami - dla mnie to oki gość z wysoką kulturą osobistą i zasadami.
Przy okazji jeśli można - prośba do Torqa.
Mam dwa zdarzenia dzisiaj do zamknięcia kuponu.
Sheff.Utd. - Brentford - zakład 0,5 bramki w 1 HT
Wolverh. - Middlesbr. - zakład BTS
Wiem że nie Jesteś wróżką ale bardzo cenie Twoją wiedzę i doświadczenie - proszę o sugestie jakie widzisz szanse na te dwa zdarzenia.Dziękuje.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Sheff.Utd. - Brentford - zakład 0,5 bramki w 1 HT
Wolverh. - Middlesbr. - zakład BTS
Pierwszy zakład--ciężko powiedzieć, a BTS myślę, że jak najbardziej nadaje się do gry.
Jedna prośba, Panowie--tak jak pisał Doberman: pytania o typy wysyłamy przez PW, żeby nie robić za dużego zamieszania w wątku.
Pozdrawiam i powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom