>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Puchar Polski - 1/16 - 9.08.2017r.

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
1. Sokół Ostróda - ROW 1964 Rybnik / Górnik Zabrze
2. Miedź Legnica - Warta Sieradz / Sandecja Nowy Sącz
3. GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice
4. Siarka Tarnobrzeg - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5. Wisła Puławy - Legia Warszawa
6. Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna
7. Pogoń Szczecin - Lech Poznań
8. Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk
9. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
10. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
11. Stal Mielec - Piast Gliwice
12. Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
13. GKS Tychy - Cracovia
14. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
15. Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
16. Wisła Kraków - Wisła Płock
Pary 1/16 PP.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Patrząc na drabinkę jedno jest pewne. z pozycji 1-8 może być ciekawy półfinalista.
Lech, Lechia i Legia w jednej ćwiartce, to też ciekawa opcja.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W ostatniej ćwiartce też ciekawie, na 8 drużyn 6 z Ekstraklasy + solidny 1 ligowiec jakim jest Sosnowiec, tylko Tychy trochę odstają od reszty.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
No nie wiem czy Tychy odstają. W tym okienku zrobili kilka ciekawych transferów i nie zdziwię się jak skończą ligę w top6.
Ja osobiście spróbuję chyba zagrać w stronę uderdogów, a dokładniej na Stal Mielec, Tychy właśnie i Zagłębie Sosnowiec. Jestem pewien, że napsują sporo krwi swoim teoretycznie mocniejszym rywalom ????
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
No nie wiem czy Tychy odstają. W tym okienku zrobili kilka ciekawych transferów i nie zdziwię się jak skończą ligę w top6.
miałem na myśli zeszły sezon, gdy walczyli o utrzymanie w 1 lidze, nowy sezon to oczywiście czysta karta dla wszystkich, więc może być tak jak mówisz.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Arka Gdynia vs Śląsk Wrocław
Arka @ 2.50
unibet


Na chwilę obecną Śląsk ma 13 graczy do gry, do tego 2 bramkarzy.

Wrąbel - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Augusto - Srnic, Chrapek - Kosecki, Madej, Mak - Robak

Rezerwa -&gt; Piech, 4 młodych i Słowik.
Prawdopodobnie kontuzja Picha i Cotry nie tak groźne, ale nie wiem czy zdążą na PP.

Arka mimo ciężkiego terminarzu, wygra to charakterem, pogrubieni zawodnicy w składzie Śląska w mojej opinii bardzo pod formą, słabo to wygląda. Odbija się na jakości gry wąska kadra.
 
kwwwk 14

kwwwk

Użytkownik
Siarka Tarnobrzeg- Termalica Bruk Bet/2/ [1,75]⛔
Wisła Puławy- Legia Warszawa /2/ [1,40]✅
Wisła Kraków- Wisła Płock /1/ [1,85]✅
Sokół Ostróda- Górnik Zabrze/2/ [1,40] ✅

AKO: 6,35
Starcie 2ligowca z zespołem z ekstraklasy. Siarka po przejściu kolejno Podhala Nowy Targ i GKSu Katowice czeka najtrudniejsza przeszkoda w tegorocznej kampanii PP. Gospodarze spotkania ostatnio zaszli tak daleko w sezonie 13/14, kiedy to ulegli Lechii Gdańsk 0:2. Termalica jako klub ekstraklasy dopiero przystępuje do udziału w rywalizacji o PP. Goście powinni wygrać to spotkanie, mimo niezadowalających wyników w ekstraklasie. Różnica klas obu zespołów jest zbyt duża, a kilkutysięczny stadion kibiców w Tarnobrzegu także nie będzie zbyt dużym atutem dla gospodarzy.
----------
Dwa mecze i dwie porażki na starcie drugiej ligi, nie wspominając o klasie rywala i tego jak podchodzi do pucharu powodują, że zwyciężcą tego meczu może być tylko Legia.
----------
Powtórka meczu z piątku kiedy to Wisła z Krakowa pokonała Wisłę z Płocka 0:1 golem w samej końcówce. Teraz role się odwracają bo to Biała Gwiazda będzie gospodarzem. Piątkowy mecz nie zachwycił, mała liczba okazji po obu stronach i dopiero emocjonująca końcówka kiedy to Piątkowski sam na sam z bramkarzem strzela nad poprzeczką a w odpowiedzi Carlos Lopez ustala wynik spotkania. Krakowianie jako wtorkowy gospodarz meczu są faworytem tego meczu i powinni wygrać spotkanie.
----------
I na koniec spotkanie trzecioligowca z fenomenalnym beniaminkiem ekstraklasy, który jest obecnie w top4 tabeli. Sokół Ostróda w tej edycji pucharu odprawił kolejno Polonię Warszawę 2:0 oraz Stal Stalową Wolę po dogrywce 1:1(2:1).Różnica klas obu zespołów jest kolosalna i na tym etapie gospodarze powinni zakończyć rozgrywki w których i tak już zaszli bardzo daleko.
 
K 4

krisak13

Użytkownik
Siarka Tarnobrzeg- Termalica Bruk Bet/2/ [1,75]
Wisła Puławy- Legia Warszawa /2/ [1,40]
Wisła Kraków- Wisła Płock /1/ [1,85]
Sokół Ostróda- Górnik Zabrze/2/ [1,40]

AKO: 6,35

Starcie 2ligowca z zespołem z ekstraklasy. Siarka po przejściu kolejno Podhala Nowy Targ i GKSu Katowice czeka najtrudniejsza przeszkoda w tegorocznej kampanii PP. Gospodarze spotkania ostatnio zaszli tak daleko w sezonie 13/14, kiedy to ulegli Lechii Gdańsk 0:2. Termalica jako klub ekstraklasy dopiero przystępuje do udziału w rywalizacji o PP. Goście powinni wygrać to spotkanie, mimo niezadowalających wyników w ekstraklasie. Różnica klas obu zespołów jest zbyt duża, a kilkutysięczny stadion kibiców w Tarnobrzegu także nie będzie zbyt dużym atutem dla gospodarzy.
----------
Dwa mecze i dwie porażki na starcie drugiej ligi, nie wspominając o klasie rywala i tego jak podchodzi do pucharu powodują, że zwyciężcą tego meczu może być tylko Legia.
----------
Powtórka meczu z piątku kiedy to Wisła z Krakowa pokonała Wisłę z Płocka 0:1 golem w samej końcówce. Teraz role się odwracają bo to Biała Gwiazda będzie gospodarzem. Piątkowy mecz nie zachwycił, mała liczba okazji po obu stronach i dopiero emocjonująca końcówka kiedy to Piątkowski sam na sam z bramkarzem strzela nad poprzeczką a w odpowiedzi Carlos Lopez ustala wynik spotkania. Krakowianie jako wtorkowy gospodarz meczu są faworytem tego meczu i powinni wygrać spotkanie.
----------
I na koniec spotkanie trzecioligowca z fenomenalnym beniaminkiem ekstraklasy, który jest obecnie w top4 tabeli. Sokół Ostróda w tej edycji pucharu odprawił kolejno Polonię Warszawę 2:0 oraz Stal Stalową Wolę po dogrywce 1:1(2:1).Różnica klas obu zespołów jest kolosalna i na tym etapie gospodarze powinni zakończyć rozgrywki w których i tak już zaszli bardzo daleko.
Sam podobnie myślę, zamiast Wisła Kraków- Wisła Płock mam zamiar dać Lechie. W każdej z tych par widoczna różnica poziomów, nawet drugi garnitur tych ekstraklasowych zespołów jest w stanie wygrać bez większych problemów. Z drugiej jednak strony te typy są niezwykle &quot;Januszowe&quot;, któryś z nich po prostu musi nie wejść by zatopić większość taśm. Dlatego ostatecznie pewnie zagram to w dublach.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Sam podobnie myślę, zamiast Wisła Kraków- Wisła Płock mam zamiar dać Lechie. W każdej z tych par widoczna różnica poziomów, nawet drugi garnitur tych ekstraklasowych zespołów jest w stanie wygrać bez większych problemów. Z drugiej jednak strony te typy są niezwykle &quot;Januszowe&quot;, któryś z nich po prostu musi nie wejść by zatopić większość taśm. Dlatego ostatecznie pewnie zagram to w dublach.
Nie ruszaj Lechii.
Oni mają od kilku lat jakieś chore podejście do Pucharu Polski.
Limanovia, Puszcza, Stal Stalowa Wola to ich lista osiągnięć z kim odpadali.
Bytovia po wygraniu barażu z Radomiakiem widać, że złapała taki luz w graniu. Teraz na starcie dwie wygrane i dobre rozpoczęcie sezonu. W Byotowie bo będzie święto przy takim rywalu, gdzie w dodatku sporo ludzi kibicuje Lechii.
Sama Lechia to jest straszny beton w tym sezonie. Wczorajszy mecz i generalnie sam początek sezonu pokazują im miejsce w hierarchii. TOP3 raczej nie możliwe do powtórzenia. Na pewno też spory problem to brak Wolskiego i Krasicia, w dodatku kontuzja Haraslina zdecydowanie najśniejszego punktu końcówki tamtego sezonu i teraz początku to spory ból głowy. Ludzie się śmieją, że to szczęście w nieszczęściu bo przynajmniej nikt go teraz nie wykupi do końca września.
Po takich kursach granie na Lechię jest pozbawione sensu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Co myślicie o takim AKO na tą fazę pucharu Polski?
1.Siarka Tarnobrzeg - Termalica Bruk Bet Nieciecza // Termalica wygra ⛔

No tutaj tak jak już kolega wyżej wspomniał różnica dwóch klas. Tym bardziej, że Termalica zaczęła już coś grać w lidze pokonując Legię Warszawa. Jedynym aspektem przemawiającym za Siarką jest to, że grają u siebie, ale myślę że to za mało.
2.Wisła Puławy - Legia Warszawa // Legia wygra ✅
Tutaj też już zostało dużo wspomniane. Spotkanie bardzo słabo radzącego sobie drugoligowca z drużyną z lotto ekstraklasy i uczestnikiem poprzedniej fazy grupowej do ligi mistrzów. Chyba innego wyjścia być nie może.
3.Wisła Kraków - Wisła Płock // Wisła Kraków wygra ✅
Jak już zostało napisane całkiem niedawno mogliśmy widzieć to spotkanie, jednak teraz następuje zmiana gospodarza spotkania. Tym bardziej Wisła Kraków powinna sobie poradzić, jednak jest to już bardziej wyrównane spotkanie i niespodzianka jest możliwa. Liczę jednak na wygraną Wisły Kraków.
4.Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz // Sandecja awansuje ✅
Tutaj raczej w pierwszym meczu, gdzie gospodarzem jest Miedź Legnica wynik jest ciężki do przewidzenia, dlatego też stawiam tutaj na ogólny awans Sandecji. Jakby nie patrzeć w tym momencie różnica jednej klasy. Sandecja mocno wzmocniona i zdecydowanie poprawiona defensywa. W ogólnym rozrachunku jak dla mnie Sandecja win.
5.Sokół Ostróda - Górnik Zabrze // Górnik wygra ✅
Słabo sobie radzący trzecioligowiec z petardą z lotto ekstraklasy - i wszystko jasne. Czysty win Górnika.
6.Pogoń Szczecin - Lech Poznań // Lech awansuje
Tutaj również bardziej wyrównane spotkanie, dlatego też nie stawiam na wynik podczas 90 minut. Pogoń bardzo słabo radzi sobie obecnie w lidze, a Lech wiadomo (pewnie znowu dojdzie do finału i kolejny raz przegra) ???? Dlatego też stawiam na awans Lecha.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik

4.Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz // Sandecja awansuje
Tutaj raczej w pierwszym meczu, gdzie gospodarzem jest Miedź Legnica wynik jest ciężki do przewidzenia, dlatego też stawiam tutaj na ogólny awans Sandecji. Jakby nie patrzeć w tym momencie różnica jednej klasy. Sandecja mocno wzmocniona i zdecydowanie poprawiona defensywa. W ogólnym rozrachunku jak dla mnie Sandecja win.
Kolego to jest tylko jeden mecz!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 110

radek9513

Użytkownik
Uważałbym na Legię, teraz ich gra najlepiej nie wygląda, ale Wisła także spektakularnie jakoś nie gra. Siarka może zaskoczyć, bardziej szedłbym w awans niż wygraną Niecieczy.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Na pierwszy a nawet i drugi rzut oka, poniższe mecze wydają się ciekawe do typowania:
Świt Nowy Dwór vs Podbeskidzie B-B
GKS Tychy vs Cracovia
Drutex-Bytovia vs Lechia Gdańsk
Siarka Tarnobrzeg vs Termalica

W każdym z powyższych po głowie chodzą mi zwycięstwa gospodarzy - underdogów.
Świt w poprzedniej rundzie ograł Odrę Opole 5:0 u siebie. Tę Odrę, która wjechała z buta w I ligę. Podbeskidzie z kolei ledwo ledwo ograli Radomiaka.
Drutex ostatnio idzie jak burza podczas gdy Lechia jakby nie patrzeć- zawodzi. Własna publika może im pomóc i myślę, że są w stanie ograć gości. Przypomnę, że w ub. edycji odpadli dopiero z Arką (bilans bramek: 2-2) - triumfatorem.
Cracovia jeszcze nie została ułożona przez Probierza. Tyszanie grają przyjemny futbol i wydaje mi się, że na własnych śmieciach są w stanie ograć silniejszego teoretycznie rywala.
Termalica wygrała z Legią, ale nie oszukujmy się - ich teren jest trudnym dla wielu rywali więc myślę, że popadanie w hurraoptymizm może zgubić. Puchary są bardzo specyficznymi rozgrywkami w każdym kraju i awans ich rywali, którzy zagrają przed własną publiką, jest wielce prawdopodobny. Dodajmy do tego fakt, że bilety są podobno wyprzedane więc stadion będzie za swoimi.
Awans:
Świt Nowy Dwór - @2.30⛔
GKS Tychy
- @2.25 ⛔
Drutex-Bytovia
- @2.38 ✅
Siarka Tarnobrzeg
- @2.70⛔ (Śpiączka bijący hat-tricka w dogrywce... no tego nie grali)
Buk: forBET
Ajjj, gdyby tylko Tyszanie umieli bić karne, to byłbym na delikatnym plusie ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wisła Kraków awans 1,52 Marathonbet ✅ 2-1
Podobnie jak poprzednicy kierowałbym się w stronę piłkarzy z Krakowa. Gra u siebie dodaje im walorów i raczej nie spodziewałbym się takich męczarni jak w weekend. Trener gospodarzy zaznaczył, że zależy mu na wygranej małym nakładem sił by w weekend być gotowym na derby. Nie oznacza to odpuszczania a raczej sądzę, że możemy się spodziewać naporu na bramkę Płocczan już od pierwszej minuty by ustawić sobie spotkanie. Kiko Ramírez co prawda dał sygnał, że mogą pojawić się zmiany w wyjściowym składzie mimo to nie obawiałbym się o awans piłkarzy z grodu Kraka. Piłkarze z Płocka na tą chwilę nie mają zbyt wiele do pokazania. Mecze wyjazdowe raczej przegrywają skupiając się na obronie niż ataku. Stadionu przy Reymonta wręcz nienawidzą, bo ostatnia wygrana przydarzyła im się w 2003 roku właśnie w I meczu finałowym PP. Rewanż jednak nie pozostawił wątpliwości kto rządził w kraju w tamtym czasie (0-3 dla Krakowa).
Siarka lub remis 1,86 forbet ✅, poniżej 2.5 gola 1,90 Marathonbet ✅ 1-1
Jeśli chodzi o ten mecz to na forum huraoptymizm na Termalice. Ciekawe czy wiecie coś więcej o Siarce niż to, że grają w II lidze.
O piłkarzach z Tarnobrzega pisałem co nieco przed meczem ligowym z Radomiakiem &gt;&gt;&gt;KLIK&lt;&lt;&lt;. Wspominałem tam o mocnej obronie i po obejrzeniu meczu na necie mogę potwierdzić to co pisałem. Wynik w ostatniej kolejce może temu przeczyć ale pierwszy gol dla Radomiaka padł po kontrze. Później czerwona kartka dla gospodarzy i mecz się posypał przez błędy. Choć grali o jednego mniej nadal stwarzali sobie sytuacje zagrażające rywalowi. We wtorek spodziewam się znów mocnej, zwartej obrony i Termalice nie powinno być tak prosto.
Sądzę, że piłkarze z Ekstraklasy nadal żyją zwycięstwem nad Legią. Ale czy taki wynik to mega niespodzianka? Legii zawsze się tam ciężko grało, teraz też nie błyszczą formą więc gospodarz świetnie wykorzystał okazje. To spotkanie kosztowało wiele sił piłkarzy z Niecieczy. Jeśli przyjrzymy się wszystkim meczom ligowym to od razu stwierdzimy, że goście raczej nie grzeszą skutecznością na początku sezonu.Też wynik z ostatniej kolejki jest pierwszym znaczącym. W poprzednich meczach tylko wyszarpany punkt w ostatniej minucie w meczu z Lubinem.
Ja spodziewam się wyrównanego spotkania z małą ilością goli. Po cichu liczę, że to Siarka zagra w kolejnej fazie. Piłkarze z Tarnobrzega już przed weekendem mocno nastawiali się na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Świt Nowy Dwór +0,5 @ 1,85 Dafabet ⛔
Świt rewelacja PP, wyeliminowali Odre Opole i Olimpie Grudziądz. Podbeskidzie słabiutki start w lidze,ostatnio porażka u siebie z Bytovią 2:0 tracąc obie bramki w drugiej połowie,gdzie całą połowę grali w przewadze jednego zawodnika.W poprzedniej rundzie po karnych przeszli Radomiaka.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Legia -1,5 2,2@ ✅
1 połowa: Legia -1,5 4,35@ ✅
LVBET
Mecz z kategorii- nie róbmy jaj. Legia przyjeżdża do Puław aby nie tylko awansować do kolejnej rundy, ale też odbudować się trochę psychicznie. Magiera, nie ma co ukrywać, już lekko zesrany. Umówmy sie, Legia gra fatalnie. Wstyd na to patrzeć. Ale cóż zrobić mleko się rozlało LM nie będzie. Trzeba się skupić na ograniu Sheriffa i lidze, bo punkty uciekają a podziału nie ma. Jakikolwiek inny wynik niż wygrana pewna Legii dziś to będzie kompromitacja i początek końca Magiery. Grają z zespołem z 3 poziomu rozgrywkowego, który przewalił dwa pierwsze mecze bez strzelonego gola i jest na ostatnim miejscu w tabeli. Nastroje w Puławach są złe, sądząc po komentarzach na klubowym forum, gra w tych dwóch meczach ponoć żenująca. Legia wprawdzie dziś bez Pazdana, Kacpra i Hlouska, w bramce Cierzniak. Ale umówmy się nawet jak z przodu zagra ten Chuckwu a z boku Broź to może nawet lepiej bo będzie się chciał pokazać i będą biegać, więc jakikolwiek Legia skład wystawi to i tak jestem spokojny o zaangażowanie. Ja tu widzę wysoki ewyjście (L) od samego początku zdominowanie rywala i szybkie bramki, żeby uniknąć nerwówki i plątania nóg. Szybkie 2-0 do przerwy, w drugiej jeszcze 1-2 gole i z podniesioną głową w piątek u siebie z Piastem. Kursy super. Dla mnie mocny bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom