>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betgun zarekwirował duże pieniądze

bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Dzień dobry,

Sprawa jest prosta. Wraz z kilkoma znajomymi posiadaliśmy u tego bukmachera - łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Bukmacher z początkiem lipca poinformował, że kończy działalność pod koniec miesiąca oraz ogłosił, że gracze powinni zlecać wypłaty.

Podkreślę, nie były to żadne multikonta oraz próby wyłudzenia bonusów. Zwykłe konta u bukmachera, który często &quot;usypiał&quot; z kursami dzięki czemu raz na jakiś czas graliśmy tam na mecze reprezentacji Polski i podobne wydarzenia.

Dwóch moich znajomych zalogowało się przez wbudowany VPN Opery. Betgun w odpowiedzi uciął ich wypłaty. Z około 5000 oraz 2500 wypłacił 500 oraz 370zł. Argumentował to multikontami, a kwoty zostały obcięte akurat do takich wartości, bo w regulaminie zapisane jest że w takich przypadkach wypłacona zostanie jedynie kwota depozytu. Tak było w pierwszym przypadku, a w drugim ta kwota pomniejszona została o pozostałe koszty.

Ja nadal nie zleciłem wypłaty, bo nie pamiętam odpowiedzi na pytanie bezpieczeństwa (pamiętam i mam je jawnie w ustawieniach widoczne, ale nie działa). Betgun nie odpisuje na maile oraz nie ma z tym bukmacherem kontaktu.

Napisałem do sbr, ale czekam na odpowiedź.

Czy ktoś spotkał się z podobną zagrywką ze strony bukmachera?
Czy mogę coś jeszcze zrobić?
 
A 63

awax

Użytkownik
nic nie zrobisz, a już na pewno teraz kiedy zwijają żagle i wiszą im wszystkie sbr-y i inne rankingi
dawno temu okradli mnie na over 7 tys zł i nic nie dało rady zrobić
 
Do góry Bottom