>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Minimalna liczba betów a edge

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Od pewnego czasu zastanawiam się jak dokonać pewnego obliczenia. I na chwilę obecną - nie wiem. Może ktoś będzie w stanie rzucić konkretnymi liczbami, działaniami.
Załóżmy, że biorę tylko kursy 1.3. Załóżmy, że marża bukmachera wynosi 5%. Ilu betów potrzebowałbym, żeby z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że mam edge? Najlepiej procentowym. Ile maksymalnie może trwać fart skutkujący tym, że chwilowo jestem na plus zanim marża bukmachera sprawi, że zacznę schodzić w minus?
Interesują mnie konkretne obliczenia a nie szacowanie &quot;na oko&quot; lub strzelanie &quot;wydaje mi się, że...&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
O 98

ozon1

Użytkownik
W ruletce sie przyjelo ,ze niby minimum to 1000 zakladow , ale ja uwazam ,ze to i tak jest malo , poniewaz mozesz trafic na pozytywne lub negatywne odchylenie.
Jeszcze zalezy jak duzy edge jest , jak jest duzy to bedzie sie widziec juz po kilkuset betach.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Ja mogę jedynie dodać, że testując strategię bierzemy pod uwagę cały okres jaki tylko jest dostępny w formie danych i wszystkie ligi piłkarskie jakie tylko możemy obstawić. Obecnie to lekko ponad 1 mln spotkań piłkarskich. Tak... ponad 1 milion meczy ze 150 lig w ciągu 19 lat. Na podstawie takich danych można coś wyciągnąć, co i tak wcale nie musi oznaczać sukcesu ????
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Nie znajdziesz takich konkretnych obliczeń dlatego , że przy tak zwanym &quot;szczęściu początkującego&quot; możesz trafić i 100 czy 200 zakładów na plus, albo nie mając takiego farta zaliczyć kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt wtop po kolei i całe obliczenia z rachunku prawdopodobieństwa idą w łeb. Nie ma takiej informacji, że odchylenie standardowe dla takiego kursu to tyla-a-tyle.
Kurs 1,3 przy 5% marży to 73,26% prawdopodobieństwa, czyli 1,3x73,26%~95% czyli docelowo z każdej zainwestowanej 100 zostaje Ci 95.
Żeby być na plus przy kursie 1,3 musi być value (jak i w każdym innym kursie)
1,3xX%&gt;100% czyli X&gt;77,92%.
 
Do góry Bottom