>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Niemiec - sezon 2017/18

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

kursy od: bah
Panowie dzisiaj pierwsze spotkania Pucharu Niemiec. Myślę, że jest parę spotkań którym się warto przyjrzeć. Zapraszam do podawania typów!
 
K 4

krisak13

Użytkownik
Zastanawiam się nad zagraniem tripla Hannover + Union Berlin + Sandhausen o łącznym kursie 4,16 w 4bet. Na tym etapie rozgrywek decyduje jeden mecz, w wszystkich trzech parach faworyt występuję co najmniej dwie ligi wyżej. Zarówno Union jak i Sandhausen są już w rytmie meczowym(mają za sobą dwa mecze w 2 bundeslidze), Hannover swój pierwszy mecz o punkty zagra dopiero w przyszły weekend, aczkolwiek jestem przekonany, że wygrana dziś nie sprawi im większego problemu. Swoje typy gównie opieram na różnicy lig i założeniu, że faworyci podejdą do tych meczy skoncentrowani. Moim zdaniem kursy warte gry. Jakie są wasze opinie?
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Topowe ekipy lubią w starciu ze słabiakami tuż przed startem właściwego sezonu wysoko wygrać co pokazały dziś BVB, Lipsk czy Bayern. Jutro Schalke zagra wyjazd z ekipą BFC Dynamo (Regionalliga Nordost). Myślę, że warto spróbować over 3.5 gola + wygrana gości -&gt; @2.00⛔ (forBET). Tak jak napisałem, wysoka wygrana potrafi podnieść morale a przed startem Bundesligi jest to dość przydatny aspekt. Dodam, że Dynamo nie jest potęga na własnym stadionie (28 punktów w 17 meczach w ub. sezonie).
Wyszli zbyt mocnymi rezerwami i dopiero wprowadzając w drugiej połowie lepszych zawodników przycisnęli rywali i w końcówce wbili im dwie bramki.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Zastanawiałem się nad Herthą, ale ich dyspozycja na wyjazdach jest mocno wątpliwa, niby grają na 3.ligowca ale coś czuje że wcale tak łatwo nie będzie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, DFB Pokal
Godzina: 18:30
Spotkanie: SC Paderborn 07 - FC St. Pauli
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie w 1/32 pucharu Niemiec. Dla mnie tutaj zdecydowanym faworytem jest zespół gości. Paderborn gra w 3 lidze i dobrze wystartował w nowym sezonie. Po 4 kolejkach zespół ma na koncie 3 zwycięstwa i 1 remis. Goście tego spotkania z kolei też dobrze wystartowali tylko, że szczebel wyżej w ligowych rozgrywkach w 2 Bundeslidze. Zespół ten ma koncie zwycięstwo i remis. Kadrowo jednak to drużyna z Hamburga jest dla mnie zespołem mocniejszym i trochę mnie zdziwił tak wysoki kurs. Bardziej tutaj się spodziewałem kursów na wygraną gości w granicach 1.80 - 1.90 a tu proszę ponad 2 ???? Zespół FC St. Pauli zatrzymał swoich kluczowych graczy z tamtego sezonu, do tego do zespołu dołączyli napastnicy Allagui, który występował w Herthcie, Sahin, ściągnięty z tureckiego zespołu Basaksehir i obrońca Schoppenhauer występujący w Wurzburg Kickers. U gospodarzy z kolei większe zmiany kadrowe w zespole przed sezonem. Paderborn w ostatnich latach ma dużo więcej powodów do zmartwień niż radości, bo zespół w ciągu 3 lat zaliczył 2 spadki. Najpierw spadł z Bundesligi a następnie w kolejnym sezonie spadł z 2 Bundesligi. W kolejnym sezonie zespół znów na koniec znalazł się w strefie spadkowej i powinien opuścić szeregi 3 ligi ale ze względu na to, że TSV 1860 Monachium nie uzyskał licencji na grę w 3 lidze, to Paderborn ostatecznie w niej zagrał. Coś nie tak jest w Paderbornie, że zespół z sezonu na sezon dołuje w kolejnych ligach. Wprawdzie teraz wystartowali bardzo dobrze zdobywając w 4 kolejkach 10 punktów ale w tym pucharowym starciu poziom trudności rośnie zdecydowanie bardziej. FC St. Pauli ma bardzo ciekawy i mocny skład i myślę, że sobie poradzi w tym wyjazdowym spotkaniu.
⛔ 2-1
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
W środę Lipsk gra u siebie z Bayernem w Pucharze, a drugi ich bezpośredni mecz odbędzie się... już w sobotę w Monachium w ramach Bundesligi. Jak zapatrujecie się na te spotkania? Często w takich przypadkach drużyna, która wygrywa pierwszy mecz, nie wygrywa drugiego. Myślę, że chociaż jedna wpadka Bayernu jest tutaj bardzo możliwa i nie wiem czy nie większe prawdopodobieństwo takiego scenariusza istnieje w jutrzejszym pucharowym meczu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, DFB Pokal
Godzina: 18:30
Spotkanie: VfL Osnabruck - FC Nurnberg
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie w 1/16 pucharu Niemiec. Spotyka się tutaj zespół z odpowiednika 3 ligi z drużyną z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej. Ja w tym meczu próbuję pograć w stroną gości, bo zespół z Norymbergi wygląda wreszcie tak jak powinien. W rozgrywkach ligowych zespół gra dobrze, zajmuje 3 pozycję w tabeli i w tym sezonie z pewnością powalczy o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Kadrowo goście z pewnością są zespołem lepszym od swego rywala. Osnabruck rozpoczął sezon fatalnie i po 13 kolejkach z 10 punktami zamyka tabelę trzeciej ligi. Zespół gospodarzy jest w słabiutkiej formie i od 6 meczy nie wygrał spotkania. Owszem zmagania ligowe to jedno a pucharowe to całkiem inna sprawa ale oba zespoły są w całkowicie odmiennej formie i myślę, że w tym momencie dla gospodarzy priorytetem jest liga aby odbić się od dna i próbować opuścić ostatnie miejsce w tabeli a później strefę spadkową. Osnabruck za 3 dni czeka mecz ligowy u siebie ze Zwickau i myślę, że to ligowe spotkanie jest dla nich ważniejsze. Nurnberg w lidze zagra dzień później a więc myślę, że ten mecz potraktują poważnie i będą chcieli awansować dalej. Gospodarze oprócz tego, że są bez formy to dzisiaj zagrają bez kilku swoich ważnych graczy.
Absencje w Osnabruck:
obrońcy Appiah (13 występów w tym sezonie), Engel (5 występów w tym sezonie) i Dercho (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Bickel i Schulz (obaj po 2 występy w tym sezonie) i napastnik Savran (11 wystepów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
Absencje w Nurnberg:
obrońcy Margreitter (6 występów w tym sezonie) i Lippert (bez występu w tym sezonie), pomocnik Kerk (3 występy w tym sezonie) i napastnik Zrelak (2 występy w tym sezonie)
Na papierze zespół z Norymbergi jest dużo mocniejszy i musi to tylko potwierdzić na boisku. Ja myślę, że gospodarze znajdują się w takim dołku, że nie będzie problemu z wyeliminowaniem tej drużyny.
✅ 2-3
 
S 277

stepinski

Użytkownik
W środę Lipsk gra u siebie z Bayernem w Pucharze, a drugi ich bezpośredni mecz odbędzie się... już w sobotę w Monachium w ramach Bundesligi. Jak zapatrujecie się na te spotkania? Często w takich przypadkach drużyna, która wygrywa pierwszy mecz, nie wygrywa drugiego. Myślę, że chociaż jedna wpadka Bayernu jest tutaj bardzo możliwa i nie wiem czy nie większe prawdopodobieństwo takiego scenariusza istnieje w jutrzejszym pucharowym meczu.
Coś w tej zasadzie jest. Pytanie tylko co ważniejsze jest dla Bayernu? Moim zdaniem puchar Niemiec. Rozgrywki te u naszych zachodnich sąsiadów są bardzo szanowane i bawarczycy na pewno podejdą do nich na 100%. Punkty w Bundeslidze można nawet odrobić w dalszej częsci sezonu, a odpadnięcia z pucharu już nie
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o underku 2.5/3.5 w tym spotkaniu. Obie drużyny grały ze soba dwa razy i wyniki były overove w szczególności drugi mecz(tam Bayern mial juz tytul) ale teraz to jest jeden mecz i myślę że priorytetem będzie nie stracenia bramki. Bayern trzy ostatnie spotkania na zero z tylu Lipsk overy wysokie tylko ze Stutgartem under.
Kursy u2.5 2.55 u3.5 1.65 forbet
Jak wyglądają składy na to spotkanie??
Napewno brak Muller będzie miał wpływ na grę widać że po zmianie trenera gra i jego gra wygląda dobrze i dużo daje drużynie no i Lewandowski już 2 spotkania posuchy strzeleckiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Patrząc z perspektywy Bayernu (czyt. faworyta rozgrywek) Lipsk to jedna z dwóch/trzech ekip, które realnie mogą im zagrozić w DFB-Pokal. Lipsk natomiast, jeżeli wyeliminuje zespół z Monachium, to przed sobą nie będzie miał już nikogo kogo nie byłby w stanie ograć. Przypomnijmy, że Puchar wiedzie do gry w Europie w przyszłym sezonie, więc jest o co grać. Myślę, że motywacja Lipska w tym momencie leży w tymże Pucharze i dlatego proponuję: 1x - 2.02 - Fortuna.
✅
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Prócz typu w stronę West Hamu dzisiaj polecam skierowanie swych złotówek w strone Berlina ????
Herta w mojej opinii bierze dzisiaj ten mecz i awans. Obie drużyny, i Herta i Kolonia nie są w takiej formie jak w poprzednim sezonie. Gospodarze w bundeslidze 11 pozycja, Kolonia ostatnia z dwoma oczkami. Myślę, że Kolonia pojedzie tam zagrać 90 minut i wrócic do domu, gdyż znacznie ważniejsza jest dla nich aktualnie liga. Poza tym mają jeszcze LE, w której w sumie nic nie ugrają już raczej, ale za remis czy wygraną zawsze jakieś pieniązki mogą tam przytulić. Krajowy puchar mimo iż, ma swoją marke w Niemczech to myśle, że zostanie potraktowany w tym sezonie łągodnie.
Herta u siebie dobre wyniki. Bilans w lidze 3-1-1 w tym remis z Bayernem czy wygrana z Leverkusen robi wrażenie. Ostatnio porażka z Shalke 0:2. Myśle, że dzisiaj wygrywają i awans dalej.
Herta @1.86
Podwójna szansa @1.57
Herta awans @1.4
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: BaH
Zanim odpoczniemy od Bundesligi przed nami jeszcze spotkania w Pucharze Niemiec. Jak widzimy na załączonym obrazku najciekawiej zapowiada się starcie Bayernu z Borussią Dortmund oraz Borussii Monchengladbach z Bayerem. Przez te dwa dni na pewno emocji nie zabraknie.
Zapraszam do dyskusji.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Bayern - Dortmund
Dziś wieczorem w Niemieckim pucharze zmierzą się najbardziej utytułowane zespoły ostatnich lat. Bayern zdecydowanie najczęściej odnosił zwycięstwo w tych rozgrywkach bo aż 18 razy i z pewnością chcieli by po raz kolejny je wygrać. Od momentu przejęcia klubu przez Juppa Heynckesa Bayern przegrał tylko jedno spotkanie ale nie grają już tak widowiskowo i nie odnoszą zdecydowanych i wysokich zwycięstw, ostatnio nawet wymęczone jednobramkowe wygrane. Według mnie Lewy ma absolutną racje twierdząc że jeśli klub chce zdobywać najważniejsze w Europie trofea musi dokonywać wielkich transferów bo zespół zaczyna się po prostu starzeć. Borussia natomiast od dwóch spotkań ma nowego trenera, jest to były szkoleniowiec FC Koln. Dortmund również zmienił styl gry, już nie atakują na hura jak to czynili za Bosza i grają dużo bardziej rozważnie. Ostatnie dwa spotkania to zwycięstwa nad Mainz dwoma bramkami oraz Hoffenheim jedną bramką. W ostatnich potyczkach tych drużyn padało sporo bramek ale tym razem według mnie będzie inaczej. Historia bezpośrednich spotkań wskazuje na to że są one bardzo zacięte i z reguły nie pada w nich za wiele bramek, jedynie w 2017r gdzie obie ekipy mierzyły się 4 krotnie padało sporo goli. Kursy na bramki bardzo kuszą a moim zdaniem ciężko wytypować tu zwycięzcę i dlatego idę w stronę ich ilości.
ilość bramek -2.5 ##### 2.81 &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;fortuna &gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; ⛔
ilość bramek -3.5 ##### 1.74 &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;fortuna &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;✅ 2:1
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Już można przyznać w tym momencie,że Bayern prawdopodobnie zdobędzie Puchar,niby jeszcze kilka spotkań to po pokonaniu 2 silnych drużyn,a mianowicie nawiązuje tu do wygranej z RB Lipsk i Borussią Dortmund,wątpliwe,aby ktoś postawił się niemieckiej potędze ???? .Bayern wygra ligę i puchar to moje prognozy,mam nadzieję,że powalczą w LM i zdobędą potrójną koronę ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna

Po ligowych zmaganiach po raz kolejny zawitamy do Pucharu Niemiec. Bayern raczej nie powinien mieć problemów z pokonaniem Paderborn. Ciekawie zapowiada się walka w pozostałych trzech spotkaniach. Kursy na zwycięstwo na prawdę fajne. Macie swoje propozycje?. Jak tak, to zapraszam do dyskusji.​
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dziś według większości portali Robert wybiega w podstawowej &quot;11&quot;. Na pewno jest głodny gry, bo ostatnio był oszczędzany (tylko 37 minut z Mainz). Mecz pucharowy to będzie dla niego dobre przetarcie przed zbliżającą się wielkimi krokami Ligą Mistrzów i starciem z tureckim Besiktasem. Dlaczego zakład, że strzeli bramkę głową? Bo widzę value w kursie 3.3. Dla porównania na gola mamy 1.25, a na przynajmniej dwa 2.4. Jestem przekonany, że jeśli Lewandowski strzeli minimum 2 gole (to któryś będzie zdobyty głową).Robert w ten sposób zdobywa wiele bramek (niestety nie dogrzebałem się do statystyk).

Typ: R. Lewandowski strzeli bramkę głową
Kurs: 3,3
Bukmacher
: forbet
Widzę również value w zakładach o których wspomniałem wyżej
R. Lewandowski strzeli przynajmniej 2 gole (2.4 w forbet, gdzie w sts mamy na to 1.9)
R. Lewandowski strzeli przynajmniej 3 gole (5.8 w forbet, gdzie w sts mamy na to 4.0)
Meczyk do obejrzenia na TVP Sport. Z fartem!
 
G 42

gks711

Użytkownik
Schalke - Wolfsburg

Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, DFB Pokal
Godzina: 20:45
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: forBET​
Warto wziąć dzisiejsze spotkanie w pucharze Niemiec pod lupę. Obecnie Schalke jest na piątym miejscu, a Wolfsburg na 13 miejscu w Bundeslidze. Schalke w ostatnim meczu przegrało z walczącą o utrzymanie Bremą, a Wolfsburg po dobrym meczu zremisował ze Stuttgartem. Według mnie dzisiejsze spotkanie zostanie odpuszczone przez Schalke z powodu meczu w lidze z Bayernem za 3 dni w którym mogą się pokusić o punkty ponieważ Bayern z taką przewagą nad resztą może eksperymentować ze składem. Pomiędzy 2, a 6 drużyną jest różnica tylko 2 punktów. Dla Schalke walka o awans do fazy grupowej w CL powinien być priorytetem ponieważ tylko to im zostało, a mecze pucharowe były by tylko przeszkodą na drodze do celu.
W forBET nie ma dzisiaj podatku 12%.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom