>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w udawaniu gry w piłkę

G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
To są jakieś nieprawdopodobne jaja, nie mam nawet pojęcia, jak to będzie wyglądało (oby pojawiły się z tego jakieś materiały wideo w internetach), ale dzisiaj odbywa się pierwsza edycja Mistrzostw Świata w udawaniu gry w piłkę :grin: i, co najlepsze, Forbet wystawił na to kursy.

event na FB: https://www.facebook.com/events/174016023133456/

System ligowy, 10 drużyn, każdy z każdym, co razem daje 45 spotkań.

Myślę, że jakakolwiek analiza tutaj jest bezcelowa, natomiast osobiście pograłem powyżej 135,5 bramek we wszystkich spotkaniach MŚ, kurs 1,8. Moja logika tutaj jest taka, że 136 bramek na 45 spotkań to circa 3 bramki na mecz, a skoro to udawanie gry w piłkę, to nie zdziwią mnie wyniki typu 5:4, 6:5 i tym podobne, no bo w sumie czemu mieliby się ograniczać i &quot;grać&quot; underowo? ;) Stawka lekka.

Oprócz tego, za symboliczne 5 złotych, pograłem na króla, a raczej królową strzelców - Panią Sekretarz z drużyny Kartofliska, po kursie 99 - z tego względu, że to najwyższy kurs, a na takim poważnym turnieju nic nie powinno dziwić.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Nie wiem jeszcze nic, oprócz trzech rzeczy:
1. Bramki rozliczone są na czerwono
2. To jednak było normalne granie w piłkę, słowo &quot;udawanie&quot; miało na celu uwydatnić przewidywany poziom gry
3. Niemniej jednak, król strzelców po kursie 99 TRAFIONY ???? dlatego mam nadzieję, że ktoś skorzystał.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
z tego co mi wiadomo wszyscy którzy zagrali za ten bonus od kartoflisk 5 złotych zgodnie z jego przeznaczeniem, czyli na w/w zakłady mieli w ramach promocji rozliczone jako wygrane zakłady niezależnie od tego co zagrali ???? uczciwość popłaca ????
 
Do góry Bottom