>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1xbet największy SCAM

H 10

hor

Użytkownik
Witam,

Miałem nie pisać na ten temat liczyłem, że wszystko się wyjaśni lecz jak widać nie. Zacznę od początku, konto na 1xbet założyłem jakieś 7 miesięcy temu. Będę pisał same szczegóły aby nie owijać w bawełne. Przez pierwsze trzy miesiące wypłacałem od 15 do 20 tysięcy miesięcznie i wszystko odbywało sie bez problemu. Wypłaty zlecałem na skrill w kwotach od 2 do 7 tysięcy. Czas oczekiwania zawsze wynosił około ~~15 minut więc naprawdę nic więcej chcieć nie można było do czasu aż (ważniejsze rzeczy wypiszę w punktach):

-Pewnego dnia przeszedłem weryfikację konta (rzecz jasna wypłata nie mogła zostać wypłacona, a ja musiałem czekać na ich weryfikację) - musiałem wysłać dowód osobisty, dobrze zgadzało się potem musiałem wysłać dowód osobisty z twarzą, również wysłałem, potem prawojazdy, a na końcu dowód z twarzą oraz z ich korespondecją. Cała weryfikacja zajęła im około 7 dni

Po tym wszystkim wszystko ucichło grałem dalej, na skrillu z obrotów wskoczył mi aż Skrill VIP SILVER (na bronzie byłem całe życie bo obrócic 6000 euro w kwartale to nie problem) Silver Skrill to wypłaty z bankomatów dziennie po 5000 więc mi to było na rękę.

-Około tydzień temu wypłaciłem ~~35 tyś złotych i na buku został 10,000. Zagrałem ugrałem na spokojnie 28,500 zł. Gdy tu nagle informacja &quot;Twoja wypłata nie może zostać zrealizowana&quot; Jakieś 40 minut później moje konto zostało zablokowane. Od niedzieli dostałem informację, że musze napisać wniosek o odblokowanie na ich stronie (taki tez napisałem i otrzymałem informację ze 72h) oczywiscie czekałem, powód blokady nie został mi podany. W środę otrzymałem informacje rzecz jasna równo po 72h, ze wniosek został przyjety do rozpatrzenia i czas oczekiwania na rozpatrzenie 72h. W piątek równiez odpisali równo po 72h żebym uzupełnił kolejne dane czyli: Miejsce pracy, jaki sport lubię grać najbardziej, jakie mam hobby (za przeproszeniem co ich to do chuja obchodzi) i rzecz jasna znów muszę czekać 72h. Co najlepsze w internecie jest pełno że to bukmacher SCAM.



Kto chce o nich poczytać wystarczy wpisać 1xbet scam bo ja linków dawać nie mogę ale identyczne historie jak moje ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
To tyś od początku nie wiedział że to ruski bukmacher? i nigdy nie wiadomo co takiemu odwali. 1xbet jest dobry do zabawy ale na mniejsze kwoty a nie o takich jak piszesz. Kolejna sprawa to trzeba było sobie przed sprawdzić jaką mają opinie i jaką mają licencje.
edit@
A tak na marginesie to coś bredzisz, bo u nich nie da się grać tak długo obracając takimi kwotami. Bo ja już kombinowałem na różne sposoby i znajomi też. Pewno chodzi o dużo mniejsze sumy bo inaczej limit już dawno by został nałożony, no ale nie wnikam.
 
H 10

hor

Użytkownik
Będę mieć 10 postów to wyśle wypłaty od nich. Więc nie mów, że pieprzę głupoty. Jak mi bez problemowo wypłacali dotychczas czemu miałem nie grac?
 
R 125

roger12

Użytkownik
Będę mieć 10 postów to wyśle wypłaty od nich. Więc nie mów, że pieprzę głupoty. Jak mi bez problemowo wypłacali dotychczas czemu miałem nie grac?
ok, nie chcę żadnych skanów jeśli mówisz jak jest to albo, masz farta że ci wcześniej nie zlimitowali konta albo liczyli że szybko popłyniesz.Oni mają słabiutką notę nie bez powodu weryfikacje konta mają fatalną. A i tak podejrzewam że, w niedługim okresie zwiną się z rynku. Bo jak myślicie po co tworzą masę klonów które są na obecnym rynku.
 
H 10

hor

Użytkownik
ok, nie chcę żadnych skanów jeśli mówisz jak jest to albo, masz farta że ci wcześniej nie zlimitowali konta albo liczyli że szybko popłyniesz.Oni mają słabiutką notę nie bez powodu weryfikacje konta mają fatalną. A i tak podejrzewam że, w niedługim okresie zwiną się z rynku. Bo jak myślicie po co tworzą masę klonów które są na obecnym rynku.
Teraz pytanie odzyskam chociaż depozyt? ~~10,000? Czy już mogę zapomnieć o całości. Nie rozumiem jednego. Czemu mając tyle ludzi, rozwijają stronę starają się o support w każdym języku, a robia takie machlojki.
PS. mają przecież nawet 5000 punktów naziemnych.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Teraz pytanie odzyskam chociaż depozyt? ~~10,000? Czy już mogę zapomnieć o całości. Nie rozumiem jednego. Czemu mając tyle ludzi, rozwijają stronę starają się o support w każdym języku, a robia takie machlojki.
Bo ktoś miał kapitał na to wszystko. Nie twierdzę, że będzie tak jak pisałem wcześniej że się zawiną ale patrząc na działania jakie robią to nie wierze by sie utrzymali. Zresztą tak jak pisałem to bukmacher Ruski i nie ma się co dziwić że tak jest nie inaczej.
odp. na 1 pytanie to raczej nikt ci nie odpowie. Choć magluj ich o całość a na końcu ewentualnie o sam depozyt.
 
H 10

hor

Użytkownik
Bo ktoś miał kapitał na to wszystko. Nie twierdzę, że będzie tak jak pisałem wcześniej że się zawiną ale patrząc na działania jakie robią to nie wierze by sie utrzymali. Zresztą tak jak pisałem to bukmacher Ruski i nie ma się co dziwić że tak jest nie inaczej.

odp. na 1 pytanie to raczej nikt ci nie odpowie. Choć magluj ich o całość a na końcu ewentualnie o sam depozyt.
5000 punktów i sama ich polityka wypłat w 15 minut mnie przekonała. Niestety się przejechałem powiem tak, magluje magluje ale słysze jedno - musisz czekać na rozpatrzenie i to w języku angielskim ani słowa innego nie napiszą tylko w kółko to samo. Co najlepsze zadają pytania jakie moje hobby, czy jaki mój ulubiony sport i na to mają na sprawdzenie tego 72h. To jest najgorsze, że zadają pytania aby zagrać na czas, ale idealnie im się to udaje już od niedzieli ????
 
R 0

rafiooza

Użytkownik
Jeśli uda Ci się wypłacić to jesteś szczęściarz. Po 1 weryfikacji trzeba uciekać stamtąd i wypłacać w partiach, a nie tak na grubo.
Teraz będziesz miał taką weryfikację, że ręce opadają. Liczą, że odpuścisz sobie ich. Będziesz musiał wysłać list do Rosji (tak, to nie żart). Potem najzwyczajniej Ci zablokują konto bez jakiejkolwiek szansy odblokowania. SCAM, SCAM, jeszcze raz SCAM!
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Ja też z nimi nie mam problemu ale nie robię takich wypłat jak autor , że ponad 10k :p Ode mnie na razie nawet nie chcieli na razie żadnych dokumentów do weryfikacji. Jak ktoś nie operuję kwotami powyżej 10k to myślę, że nie będą kombinować jak go wyeliminować ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dyskredytacja (młodzież odwołuję do słownika) konkurencji na rynku to również forma walki z &quot;nielegalnymi&quot; firmami.

Kto tak robi i po co? ;)

Mała dygresja:

Władny III Rzeszy też rozpoczął grę na kilku frontach...

Podsumujmy:
- lobbowanie ustawy
- wszelkiej maści trolling
- oczernianie innych podmiotów
- opóźnienia (pewnie też na życzenie) we wnioskach o uzyskanie licencji dla innych firm
 
H 10

hor

Użytkownik
Autorze tematu sam jesteś SCAM!

Jest to obecnie jeden z najlepszych bukmacherów.
Szkoda, że na każdym ale to każdym forum zagranicznym czy też Polskim ma ocenę negatywną. Gdzie nie czytam ocenę ma na jedną gwiazdkę i wszędzie piszą o tym jako SCAM. Więc co tu dużo mówić. Pozdrawiam.
 
H 10

hor

Użytkownik
Jeśli uda Ci się wypłacić to jesteś szczęściarz. Po 1 weryfikacji trzeba uciekać stamtąd i wypłacać w partiach, a nie tak na grubo.

Teraz będziesz miał taką weryfikację, że ręce opadają. Liczą, że odpuścisz sobie ich. Będziesz musiał wysłać list do Rosji (tak, to nie żart). Potem najzwyczajniej Ci zablokują konto bez jakiejkolwiek szansy odblokowania. SCAM, SCAM, jeszcze raz SCAM!
Z tym listem to słyszałem, już chociaż depozyt chce odzyskać 10,000 i niech blokują w dupie mam tą resztę co wygrałem.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Szkoda, że na każdym ale to każdym forum zagranicznym czy też Polskim ma ocenę negatywną. Gdzie nie czytam ocenę ma na jedną gwiazdkę i wszędzie piszą o tym jako SCAM. Więc co tu dużo mówić. Pozdrawiam.
Pokaż mi buka co nie ma negatywnych opinii. Każdy buk ma jakieś machlojki ja z nim problemu nie mam na razie i daj Boże aby tak dalej było. Moim zdaniem na obecnym rynku to najlepszy bukmacher, w którym można korzystać ze skrilla.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Nie od dziś wiadomo, że xbet ma ranking D-. Zresztą nie wierze, że operowałeś takimi sumami, tam się na takie kwoty nie da. To buk na zakłady na 5$ dolarów, nie na tysiące złotych.
Druga sprawa, żeby cokolwiek tam obstawić trzeba mieć sokoli wzrok i anielską cierpliwość, bo interfejs jest tak zbudowany, abyś postawćł po drodze coś innego niż faktycznie nas interesuje.

skany i zrzuty to możesz sobie w sadzić, wiesz gdzie. Wystarczy wtyczka do przeglądarki i można dowolnie edytować zawartość strony.
 
B 4

btts-team

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale trzeba być debilem żeby trzymać taką kasę u buka co ma ocenę D- w skali A do F gdzie A to buk najlepszy i wypłacalny.
 
Do góry Bottom