>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WebMoney

ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Witam! Szukam alternatyw dla Skrilla na 1xbecie, dostrzegłem tam WebMoney, z tego co czytam jest to rosyjski portfel internetowy, na czacie napisano mi:
&quot; W tym momencie nie ma żadnych problemów z Webmoney. Problemy wyłącznie stosują się Skrill i Neteller.&quot;
Ktos z Was korzystal z tego portfela? Jakies opinie?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Przyglądałem się i sam Webmoney jest OK, choć dość złożony. Wadą jest to, że w tej chwili tylko rosyjscy bukmacherzy go akceptują. Drugą wadą jest to, że (prawdopodobnie) nie ma bezpośredniej relacji z polskim systemem bankowym i trzeba korzystać z pośredników. Nie wiem, jak z kartami debetowymi.
Wydaje mi się, że jest to system przyszlości, bo koszty niskie, a wiarygodność b. duża.
Podejrzewam, że wszystkie te Ecopayzy i inne angielskie systemy albo poblokują wpłaty i wypłaty do buków jak Skrill i Neteleer, albo jeszce podniosą i tak już wysokie opłaty. Na angoli nie ma co liczyć.
Prędzej czy później większość bukmacherów będzie akceptować Webmoney i wtedy będzie się działo!
Na razie mamy sezon ogórkowy, a ja jadę na wakację. Wrócę w sierpniu i liczę, że do tego czasu sytuacja u bukmacherów też się wyklaruje. Jesli więcej bukmacherów będzie akceptować WM to na pewno warto założyć konto. W sierpniu pomyślę.
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
WM założyłem, jedyny minus taki, że nie można przesłac im wyciągu w pdfie, tylko trzeba iść lokalnie i poprosić, ale oprócz tego to narazie jestem zadowolony. Minus faktycznie taki, że poza Rosyjskimi bukmacherami, nie widziałem nigdzie możliwości wpłaty tym systemem.
 
Do góry Bottom