>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

IV Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
4liga kuj-pom
Sparta Brodnica-Legia Chełmża 1 2,2 sts 0-1 Mieli 4 sety a na koniec dostali bramke zal...
Tzw mecz przyjazdni na trybunach , ale na boisku juz bedzie wg mnie inaczej. Sparta dokonala ciekawych transferow przed sezonem i nie powinna byc chlopcem do bicia w tym sezonie .Juz w tamtej rundzie pokazali ze cos tam potrafią. W sparingach tez bylo w miare obiecujaco gdzie ostatni mecz zremisowali z Gks Wikielec (1-1 ,3liga).Druzyna z Chełmży praktycznie nie zmieniony sklad z tamtego sezonu i powinni powalczyc o podobne miejsce w tabeli co rok temu . Mysle ze warto zagrac po takim kursie na druzyne z Brodnicy !
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
4 liga wlkp południe
Września @ 1.75 e-toto
2:0 ✅
Peffka na dziś, po przyjemnym kursie. Września fajne wyniki z 3 ligowcami, wzmocnienia z czołowych zespołów 4 ligi, czy też 3 ligi. Chcą włączyć się o walkę o awans. Grają z Rawią, która się niesamowicie osłabiła, odeszli zawodnicy, którzy prowadzili grę. Do tego zamiast poszukać zawodników ogranych, to wzmocnili się zawodnikami z.. A-klasy, czy też ogonów okręgówki. Kabaret ogólnie w Rawii, a pieniadzę są jedne z większych na tym poziomie. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 110

radek9513

Użytkownik
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec typ 1 @1.65 STS 3:0
W meczu 1 kolejki Rzemiosło podejmuje spadkowicza z III Ligi. W drużynie z Nowotańca sporo między sezonami się działo. Były słuchy już nawet przed sezonem że klub nie wystartuje w żadnych rozgrywkach ale jednak udało się przystąpić do IV Ligi. Udało się ale odeszło większość podstawowych zawodników w tym bardzo utalentowany bramkarz Krawczyk, na ich miejsce sprowadzili jakichś zawodników z A klasy bądź ogonów okręgówki, jeżeli się utrzymają to będzie sensacja. Jeżeli chodzi o Rzemieślnik to grają oni już chyba 15 lub 16 sezon w tej lidze, w tamtym sezonie naprawde bardzo dobrze grali tylko pod koniec przystopowali. Moim zdaniem Rzemieślnik wygra to spotkanie maksymalnie 2:0.
Cosmos podobno poziom A klasy wczoraj, będą drużyną do bicia jak słyszałem, podobnie Wisłok Strzyżów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Chemik Bydgoszcz - Mogilno 1 1,75 fortuna 12:00 3-1
Kolejny ,,pewniaczek&#39;&#39; z cyklu nizszych lig ,tak samo jak z 3 ligii wydaje sie Polonia Sroda... . Chemik personalnie bije wszystkich w tej lidze i nie sadze zeby nie zajął 1 miejsca na koniec sezonu. W pierwszym meczu juz troche postrzelali , Mogilno tez w miare dobra ekipa ,ale to nie to samo . Wchodze w ten mecz bo powinni spokojnie gospodarze wygrac.
Chełmno-Brodnica x2 1,81 2 3,48 12:00 1-1
Kolejny mecz ktory gram , kurs wg mojej oceny przesadzony a ekipa z Brodnicy na papierze wyglada lepiej... Mimo porazki w pierwszym meczu po bledzie bramka dzis powinni zainkasowac jakies punkty ! .Przyszlo kilku doswiadczonych graczy ktorzy zrobią swoje w tym meczu. Sparcie zawsze dobrze sie gralo w Chełmie gdzie w tamtym sezonie wygrali 4-0 . Dzis raczej tyle nie strzelą ale mogą pokusic sie o mała niespodzianke bo kurs przesadzony!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 110

radek9513

Użytkownik
Cosmos Nowotaniec - KS Wiązownica typ 2 @2.3 etoto @1.5 sts 1:3
Mocna kadrowo Wiązownica podejmuje zbieraninę z Nowotańca. Jak pisałem wcześniej, Cosmos opuściło wielu znaczących zawodników, doszli zawodnicy z A klasy i ogonów okręgówki, z dobrych zawodników został tylko Laskowski. Natomiast do Wiązownicy przyszli Dziedzic z Wisłoka Wiśniowa, Świst z Resovii, Halejcio z Sokoła Sieniawa oraz Michalik z Resovii CLJ. No i zostali zawodnicy stanowiący o sile zespołu. Czuję wysokie zwycięstwo Wiązownicy.
Nie wiem skąd taki kurs ale to promocja jak dla mnie.
Kto pograł ten jest zadowolony, jak mówiłem, Cosmos jest do spadku.
 
T 10

tswks

Użytkownik
Wiślanka Grabie-Iskra Klecza 1
kurs 1.5 STS

Mecz 4 ligi małopolskiej grupa zachodnia. Typ bardziej przeciwko drużynie gości, aczkolwiek gospodarze w poprzednim sezonie pokazali się z całkiem dobrej strony i byli jedną z czołowych drużyn 4 ligi.
Już argumentuję dlaczego taki typ, w Iskrze po poprzednim sezonie nastąpiła wielka rewolucja kadrowa, był nawet pomysł by wycofać zespół z rozgrywek i nie startować do sezonu 17/18. Odeszła najważniejsza postać czyli sponsor i trener w jednym Filip Niewidok, który zakotwiczył w pobliskiej Kalwarii Zebrzydowskiej przy okazji zabierając tam czterech czołowych zawodników, do tego sporo piłkarzy na myśl o tym że mogą zostać bez klubu wybrało okoliczne zespoły z niższych lig i w zespole z poprzedniego sezonu zostało dwóch zawodników. Wprawdzie udało się wystartować, zrobić zaciąg z rozwiązanego zespołu z 5 ligi Cedronu Brody, ska przyszło kilku piłkarzy i trener, ale nie oszukujmy się zanim to zatrybi i ci piłkarze przyzwyczaja się do stylu 4 ligi to trochę potrwa. Zresztą sama wypowiedź prezesa Iskry który mówił że ten sezon spisują na straty i liczą się ze spadkiem do okręgówki mówi wiele.
O gospodarzach niestety nie posiadam aż takich informacji, ale w poprzednim sezonie miałem okazję widzieć ich parę spotkań i stylowo grali bardzo pięknie, do tego wyniki również były zadowalające.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
IV liga Wlkp gr.południowa godz.16:00
Victoria Września - Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1 (wynik 4:1) ????
kurs 1.7 eFortuna
Victoria Września to jeden z faworytów do wygrania tej grupy IV ligi. Zespół ten w pierwszych dwóch spotkaniach zanotował zwycięstwo u siebie 2-0 z Rawią Rawicz i remis 1:1 na wyjeździe z zawsze mocną Obrą Kościan. Ugranie punktu na boisku w Kościanie to naprawdę dobry wynik.
Natomiast Biały Orzeł rozegrał na razie tylko jeden mecz w pierwszej kolejce. Także w Kościanie, gdzie przegrał 0:1. W składzie tego zespołu znajduje się wielu graczy związanych w przeszłości z trzecioligowym Jarotą Jarocin. Są to m.in. Igor Skowron, Krzysztof Czabański, czy Marek Wiła. Mimo tego Orzeł mając w poprzednim sezonie nieco mocniejszą kadrę niż teraz był w stanie zająć tylko miejsce w środku tabeli, podczas gdy Victoria z podobną kadrą jak teraz biła sie o czołowe miejsca. Myślę, że w tej kampanii będzie podobnie.
Jak wspomniałem kadra na ten sezon Białego Orła jest nieco słabsza. Z zespołem pożegnało się trzech graczy. Dwóch z nich to bardzo ważne elementy zespołu. Doświadczony pomocnik Krzysztof Matuszak gra teraz w 3 lidze w Jarocie. Inny pomocnik Dawid Guźniczak (6 bramek w poprzednim sezonie) odszedł do ligowego rywala LKS-u Gołuchów. No i pomocnik/napastnik Wojciech Kamiński (3 gole) zakotwiczył w A klasie. W ich miejsce klub nie pozyskał aż tylu dobrych zawodników. Warto wspomnieć tu jedynie o Adrianie Derwichu z Wisły Borek Wlkp., który w poprzednim sezonie leszczyńskiej okręgówki zdobył 14 bramek.
I mimo, że w defensywie Białego Orła są ludzie z doświadczeniem trzecioligowym to myślę, że silna kadra Victorii Września zapewni jej zwycięstwo. Pomimo, że z drużyny gospodarzy do III ligi odszedł napastnik Dawid Przybyszewski (13 bramek) to klub pozyskał z Obry Kościan równie dobrego napastnika Piotra Sarbinowskiego. Pojawił się także inny atakujący Jacek Kopaniarz, który kilka sezonów temu w barwach Sokoła Kleczew czy GKS-u Dopiewo potrafił zdobywać w 3 lidze po 10,11 bramkę w sezonie, a w IV lidze nawet 19.
Mecz może być momentami zacięty ale myślę, że koniec końców to gospodarze będą się cieszyć z trzech oczek.
Warto jeszcze podać bilans spotkań z XXI wieku rozgrywanych we Wrześni między tymi zespołami. Wynosi on 8-2-3 na korzyść Victorii. Jeszcze dodam, że gospodarze w poprzednim sezonie nie przegrali żadnego meczu na swoim stadionie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 110

radek9513

Użytkownik
Brak kursu na to spotkanie ale i tak wtopa ehh chyba Sokół powalczy o utrzymanie w tym sezonie...

Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Nisko typ 2 2:0

Głogovia zaczęła ligę katastrofalnie, najpierw piątka od beniaminka z Sanoka, potem we wtorek Pisarowce poprawiły szóstką. W tym momencie jest to zespół do spadku, widziałem na skrócie z Sanoka że grali jakby od niechcenia, słabo i bardzo chaotycznie. Tamten sezon jako tako poszedł jednak ten czuję że będzie typowym sezonem drużyny z IV Ligi. Pierwszy sezon po awansie bo mało kto wie jak grasz ale w drugim rozczytali cię i już taki mocny nie jesteś. Co do Sokoła, przyszło kilku juniorów ale trzon został ten sam. Mimo że Sokół przegrał 2:0 z wyżej notowanym Piastem to tu nie powinien mieć większych problemów z Głogovią.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
3 kolejka 4 ligii kuj-pom -----&gt; Sts
Wisła Nowe-Chemik Bydgoszcz 2 1,42 3/10 1-5 izzi bet
Nie widzi mi sie inny rezultat jak wygrana gości. W poprzednim meczu Chemik wygral 3-1 choc pół spotkania grał w 10-sciu, a jeszzcze w ostatniej akcji strzelili gola ktory upieczetowal ich zwyciestwo. Wisła jak narazie przegrala juz u siebie jedno spotkanie z Kujawianką gdzie sromotnie uległa 4-0 u siebie . Kujawianka to obok Chemika jeden z mocniejszych zespołow w tej lidze. Chemik powinien spokojnie strzelic 2-3 bramki w tym meczu i wygrac te spotkanie.
Start Warlubie-Kujawianka x2 1 ,49 3/10 2 2,73 1,5/10 0-1 Lewandowski strzelił ????
W ostatnim spotkaniu Start wygral az 5-2 w Jabłonowie z Naprzodem ,ale druzyna miejscowa ledwo co zdolala skleic sklad na nadchodzacy sezon. Start to nie jest slaba ekipa maja kilku doswidaczonych graczy w skladzie , ale z Kujawianka beda mieli bardzo ciezko. Gracze z Izbicy maja w skladzie bardzo bramkostrzelnego Lewandowskiego ktory powinien jakas bramke kulnąć przyjezdnym . Licze na Kujawianke bo jesli chca jakims cudem byc blizko Chemika w tym sezonie , to spotkanie powinni minimalnie wygrac. Kurs wg moje oceny przesadzony!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Kolejna kolejka 4 ligi kuj-pom
Chemik Bydgoszcz-Polonia Bydgoszcz 1 1,7 2,5/10 sts 4-1
Kolejna kolejka 4 ligi kujawsko-pomorskiej . W tym pojedynku dojdzie do meczu derbowego. Tak jak juz pisalem wczesniej Chemik to jeden z glownych kandydatow do wejscia do 3 ligi. Polonia ma w skladzie kilku solidnych grajkow , ale to dzis bedzie za malo na Chemik ... . Licze na zwyciestwo gospodarzy czyli Chemika , moze nie bedzie to tym razem tak okazale zwyciestwo jak w poprzednich kolejkach ale powinni spokojnie zainkasowac 3 punkty. Kurs grubo przesadzony bo ja tu bym dal gora 1,4 .
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dubel:
Legia Chełmża⛔+ Lech Rypin✅ IV Liga Kuj - Pom
Kurs: 2.17 iForBet
Kursy wystawione prawidłowo. Gram na faworytów, którzy nie osłabili się przed nadchodzącym sezonem. Wisła Nowe przemeblowany skład, a z kolei z Orląt odszedł najlepszy grajek do Unii Solec Kujawski, która awansowała w zeszłym sezonie do III ligi.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
3 liga dzis ciezkie spotkanie , wiec wybralem 4-tą tam ciekawa oferta i kursy warte ryzyka
Lider Włocławek-Lech Rypin 2 3/10 2,89 Sts

Do Włoclawka przyjezdza druzyna Lech Rypin ktora prezentuje sie w miare dobrze dobrze w tych rozgrykach ,wygrali 3 mecze u siebie i przegrali tylko 1-0 z Startem Warlubie . Lider to przede wszystkim mlodzi gracze , ale maja w skladzie tez 2-3 doswiadczonych graczy . Lech wg mojej oceny przewyzsza zespoł gospodarzy prawie pod kazdym aspektem maja w skladzie wiecej doswiadczonych graczy i pewnie bedą mierzyli w gorną czesc tabeli co nie mozna powiedziec o gospodarzach.Licze na 1-2 bramkowe zwyciestwo gosci , powinni ten mecz wygrac.
Pogoń Mogilno-Sparta Brodnica 2 3,13 sts 1/10

Tu tez stawiam na gosci ktorzy , nie zaczeli dobrze sezonu ale z meczu na mecz powinno byc lepiej . Maja w skladzie kilku graczy kupionych z Startu Warlubie m.in bramkostrzelnego Reise czy Koczura badz Simsona . Pogoń nie jest zlą ekipą ale Sparcie zawsze sie dobrze gralo w Mogilnie , licze dzis na pierwsze 3 punkty na wyjezdzie !! Nie bedzie to latwy mecz , ale moga pokusic sie o mała niespodzianke.!
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska: IV liga małopolska zachód
Godzina: 17:00
Spotkanie: Orzeł Ryczow - Beskid Andrychow
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna

Stawka: 8.5/10

Mam troche czasu wiec postanowiłem podzielić sie swoim typem z innymi użytkownikami. Na wstępie trzeba zaznaczyć, ze cieżko sformułować merytoryczną, a jednocześnie ciekawą analizę do typu ktory opera sie jedynie na potencjale zespołow. Dodatkowo moja propozycja - delikatnie mówiąc - nie jest wzięta z ligi medialnej. Każdy jednak wie, ze im mniej znana liga tym większa szansa na błędy bukmachera w szacowaniu szans poszczególnych zespołow czy zawodnikow. Dzis Pod lupę weźmy spotkanie z czwartej ligi małopolski zachodniej. Orzeł Ryczow - beniaminek rozgrywek podejmie u siebie Beskid. Na wstępie trzeba powiedziec, ze goście to juz nie jest ta sama drużyna która w poprzednim sezonie była niewygodnym rywalem dla każdego przeciwnika. Roszady na pewno wyszły na minus, o czym świadczą wyniki. Prawdziwej weryfikacji jeszcze nie przeszli - porażka z bardzo przeciętnym Pcimiem, solidnymi Grabiami, remis z przeciętnymi zeby nie powiedziec słabymi Wegrzcami oraz wygrana z pewniakiem do spadku - Sosnowianka. Wyniki delikatnie mówiąc przeciętne. Przejdźmy do drużyny, która debiutuje na tym poziomie rozgrywkowym - Ryczow kojarzy mi sie ze świetnym zapleczem finansowym, a zawodnicy z trzecioligowa przeszłością tylko to potwierdzają. Ligę okręgowa wygrali w cuglach. Na start czwartej ligi przyszło im sie mierzyć z mocnym Górnikiem oraz kandydatem do awansu - Dalinem. Tak wiec 0 punktów po dwóch meczach nikogo nie mógł dziwić. W trzeciej kolejce pewna wygrana z Sosnowianka oraz remis na wyjezdzie z bardzo solidną krakowską Clepardia. Wystawiając kurs na podstawie tabeli - współczynnik nie moze dziwić. Mając jednak rozeznanie w kadrach obu zespołow, typuje dzis zwycięstwo gospodarzy.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
3 liga dzis ciezkie spotkanie , wiec wybralem 4-tą tam ciekawa oferta i kursy warte ryzyka
Lider Włocławek-Lech Rypin 2 3/10 2,89 Sts 2-3 izzi

Do Włoclawka przyjezdza druzyna Lech Rypin ktora prezentuje sie w miare dobrze dobrze w tych rozgrykach ,wygrali 3 mecze u siebie i przegrali tylko 1-0 z Startem Warlubie . Lider to przede wszystkim mlodzi gracze , ale maja w skladzie tez 2-3 doswiadczonych graczy . Lech wg mojej oceny przewyzsza zespoł gospodarzy prawie pod kazdym aspektem maja w skladzie wiecej doswiadczonych graczy i pewnie bedą mierzyli w gorną czesc tabeli co nie mozna powiedziec o gospodarzach.Licze na 1-2 bramkowe zwyciestwo gosci , powinni ten mecz wygrac.
Pogoń Mogilno-Sparta Brodnica 2 3,13 sts 1/10 bez ambicjii i honoru

Tu tez stawiam na gosci ktorzy , nie zaczeli dobrze sezonu ale z meczu na mecz powinno byc lepiej . Maja w skladzie kilku graczy kupionych z Startu Warlubie m.in bramkostrzelnego Reise czy Koczura badz Simsona . Pogoń nie jest zlą ekipą ale Sparcie zawsze sie dobrze gralo w Mogilnie , licze dzis na pierwsze 3 punkty na wyjezdzie !! Nie bedzie to latwy mecz , ale moga pokusic sie o mała niespodzianke.!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson11 862

robson11

Użytkownik
IV liga dolnośląska (wschód)
Nysa Kłodzko - Piast Żerniki 2 @5.69 ✅✅✅ lub bezpieczniej z X2 @2.35 ✅✅✅@etoto.pl, WYNIK: 1:2. ????

Obie drużyny to beniaminki. Nysa w poprzednich latach co zagościła w czwartej lidze to zawsze spadała. Dwa sezony temu czy tam trzy podzielili Dolny Śląsk na wschód i zachód przez co poziom lig jest niższy.
Sytuacja w tabeli i wyniki:
Nysa osiem punktów, Piast cztery. Nysa na własnym boisku wygrała 4:0 w lokalnych derbach z osłabioną Unią Bardo i zremisowała dwa razy 3:3 z beniaminkiem z Trzebnicy i Sokołem Wielka Lipa. Z Lipą punkt uratował im bramkarz, który wszedł w pole karne w końcówce meczu i strzelił na remis. W ostatniej kolejce Nysa wygrała szczęśliwie 3:2 z Sokołem Marcinkowice - bramkarz obronił karnego przy stanie 3:2 w ostatnim kwadransie. Jedyna porażka kłodzczan to 1:5 w Ząbkowicach Śląskich z Orłem, gdzie Nysa przez pierwsze 45. minut nie istniała.
Piast zaczął od pechowej porażki 0:1 po samobóju w doliczonym czasie gry z brazylijską Bielawianką, później zremisował z trzecim w ubiegłym sezonie MKP Wołów, wygrał z solidną w ubiegłym roku Pogonią Oleśnica 1:0 i doznał dwóch minimalnych porażek z kandydatami do awansu - Górnikiem Wałbrzych 3:4 i Foto Higieną Gać 0:1. Górnik to spadkowicz z 3 ligi, Foto-Higiena mistrz ubiegłego sezonu, która nie wywalczyła awansu do 3 ligi po przegranym barażu z rezerwami Zagłębia Lubin.
Co zwraca uwagę to fakt, że Nysa bardzo dużo strzela i traci (14:13), Piast mało strzela, ale i stosunkowo mało traci (6:8). Liderem strzelców Nysy z czterema golami jest 19-letni Dereń, wzmocnienie z...okolicznej Łomnicy, która gra w A-klasie i co roku zajmuje miejsca w dole tabeli.
Kadra:
W Kłodzku nikt znany. Drużyna bardzo młoda, zbudowana w dużej mierze z wychowanków, którzy parę lat temu powyjeżdżali i wracają. W składzie mają paru grajków co liznęli trochę ogonów w trzeciej lidze i pograli w Centralnej Lidze Juniora (Śląsk Wrocław i FC Academy), ale byli na tyle słabi, że wrócili do rodzinnej miejscowości.
W Żernikach jest doświadczony ofensywny Tomasz Kosztowniak, jest lider obrony Adam Samiec no i są gracze, którzy trochę pograli w podwrocławskich klubach od 3 ligi do okręgówki.
Kursy:
Nysa jako faworyt? Okej, w tabeli jest wyżej, zanotowała lepszy początek, ma atut własnego boiska. No, ale bez przesady, żeby w spotkaniu beniaminków była aż taka różnica w kursach. 1.4 na kłodzczan, którzy przy odrobinie pecha zamiast 8 punktów mogli mieć 4-5 i kurs w granicach 5.50 na zespół, który przy większym szczęściu z Bielawą i Wałbrzychem mógł zanotować remisy i mieć co najmniej dwa punkty więcej. Poza tym to dopiero szósta kolejka, więc wg mnie value na gości duże. Ja próbuję, nawet z podatkiem grając za 20 zł do wygrania stówka.
Po takim kursie jak najbardziej warte spróbowania. Kurs już leci w dół, rano było 5.80, jutro pewnie spadnie do poziomu ~4-4.50.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Rawia @ 1.80 4 wlkp południe

Wiem, że Rawia to już jest przeciętny zespół, ale wzmocniła się Egipcjaninem z 3 ligi ze Żmigrodu, do tego wygrali ostatnio u siebie z liderem Polonią Leszno. Racot to od dawna zespół z okręgówki, jeszcze jako tako u siebie łapali punkty, ale w tym sezonie to dostają lejty nawet u siebie. Jak dla mnie Rawia dziś pewnie wygra, pewniaczek. Postawiłem stawkę x2 jaką zawsze daje na 4 ligę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
IV liga slaska
Sparta Lubliniec - Slask Swietochlowice @ 2,93 fortuna
wynik: 1-6 ????

Sparta w ostatnim spotkaniu u siebie dosc szczesliwie wygrala z Warta Zawiercie, poniewaz to goscie mieli zdecydowanie wiecej z gry. Trzeba tez nadmienic, ze 3 zwyciestwa u siebie odniosla grajac mecze na sztucznej murawie, natomiast dzisiaj jest w Lublincu otwarcie wyremontowanego stadionu i spotkanie odbedzie sie na naturalnej murawie. A wiadomo jak duzym handicapem jest gra u siebie na sztucznej. Tutaj juz tego handicapu nie bedzie. Dodatkowo z powodu kontuzji na pewno nie zagra dwoch czolowych zawodnikow Sparty. Srodkowy obronca i napastnik, ktory w ostatnim spotkaniu byl najlepszy na boisku i wykreowal kilka sytuacji, strzelajac dodatkowo bramke. Mysle, ze beniaminek dzisiaj bedzie mial ciezko zeby zgarnac punkty a kurs na zespol gosci jest naprawde zachecajacy.
Wybaczcie za forme tego postu ale musze korzystac z telefonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Nie wiedziałem, gdzie to wrzucić, więc daję tutaj. Z ciekawą ofertą wyszedł dziś Forbet, który wystawił ćwierćfinałowe pojedynki Pucharu Polski na szczeblu radomskim. Spróbujemy to wykorzystać. Kilka luźnych sugestii z mojej strony.
Legion II Głowaczów - Centrum Radom ZWROT - PRZEŁOŻONY
typ: Legion II Głowaczów
kurs: 3.76
Spore value na 1. Rezerwy Legionu... to zaplecze pierwszego zespołu grającego na co dzień w Campeon.pl lidze okręgowej, czyli w tej samej klasie rozgrywkowej co Centrum. Obecnie obydwie drużyny obok siebie w tabeli (Centrum 12., Legion 14.). Gospodarze skorzystają ze wzmocnień z 1 drużyny (Marcel Czubaj, Damian Lisewski, Tomasz Banach, bramkarz Paweł Krynicki, Bartłomiej Mikocki). Tak też czynili w poprzednich rundach, kiedy to eliminowali kolejno Zamłynie Radom (9. miejsce w okręgówce, wygrana 4-3) i LKS Potworów (lider klasy A, wygrana 3-0). Mecz będzie rozgrywany na bocznym &quot;klepisku&quot; stadionu w Głowaczowie, co również daje spory handicap drużynie gospodarzy. Podejrzewam, że kurs na Legion szybko będzie pikował w dół.
Iłżanka Kazanów - LKS Promna ZWROT - PRZEŁOŻONY
typ
: x2
kurs: 1.60
7. zespół okręgówki kontra ostatni zespół 4 ligi. Promna wydaje mi się już pogodzona ze spadkiem z ligi (w tym roku jest reorganizacja rozgrywek czwartej ligi na Mazowszu, utrzymanie gwarantuje zajęcie miejsc 1-6). W klubie nieciekawa atmosfera (zaległości w wypłatach). Jednak dostałem informację, że Puchar Polski traktują w tym momencie priorytetowo. Za zwycięstwo w rozgrywkach na szczeblu radomskim zwycięzca otrzyma 8.000 zł, przegrany 3.000 zł. Zatem od pewnej nagrody finansowej dzielą gości zaledwie 2 kroki. We wcześniejszej fazie wyeliminowali pewnie 3. zespół &quot;okręgówki&quot; - Orzeł Wierzbica (wygrana na wyjeździe 4-1) oraz Orzeł Gielniów. Ostatnio byli bliscy pierwszych punktów w 4 lidze. Długo prowadzili, bo aż do 77 min z Drogowcem Jedlińsk 1-0, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywala 1-2. Promna w swoich szeregach posiada kilku zawodników z ciekawym CV: m.in. Białorusin Aleksiej Dubina (niegdyś Żalgiris Wilno czy Radomiak), Maciej Lesisz (kiedyś II liga w barwach ŁKS Łomża i Radomiaka), bramkarz Michał Domański (ostatnio niższa liga niemiecka) czy Damian Stencelewicz. Szkoda, że nie dali awansów.

Pilica Białobrzegi - Oskar Przysucha 1-1 ✅ AWANS OSKARA W KARNYCH
typ
: x2
kurs: 1.84
Zespół, który od kilku lat odpuszcza rozgrywki pucharowe, kontra ubiegłoroczny zwycięzca PP na szczeblu radomskim. Pilica na przestrzeni trzech ostatnich sezonów ZAWSZE odpadała na pierwszym etapie rozgrywek pucharowych (kolejno Sadownik Błędów 0-2, Broń Radom po karnych, Polonia Warszawa 1-4). W tym momencie jest to lider 4 ligi, który ma aspiracje walki o awans. W Pucharze szansę dostają zawodnicy grający mniej. Dodatkowo z powodu kontuzji wypada Adrian Karasek. Oskar niby też z pewnymi brakami na ten mecz: Bartosiak i Zagórski (kartki), Czarnota (kontuzja). Wraca jednak skrzydłowy Luciano Matsoso. Bardzo dobry grajek sprowadzony przed sezonem z RPA. Wkrótce powinno się nim zainteresować kilka klubów z wyższych klas rozgrywkowych. Co warte uwagi, Oskar jest niepokonany na wyjeździe od 1 października 2016 (blisko 20 spotkań z rzędu!). W ubiegłym sezonie Oskar zremisował w Białobrzegach 1-1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom