>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
R 110

radek9513

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 110

radek9513

Użytkownik
W III Lidze zamiast KS Chwaszczyno zagra jednak KP Starogard Gdański. Oba kluby dokonają fuzji i będą występować pod szyldem KP Starogard. Niezłe jaja ale rozwiązanie chyba legalne (fuzja może zostać dokonana tylko dla drużyn które chyba należą do jednego okręgu piłkarskiego). Podobnie postąpiła swego czasu Limanovia z Kolejarzem Stróże. Co o tym myślicie?
http://www.sportnakaszubach.pl/pilka-nozna/fuzja-kp-starogard-gdanski-i-ks-chwaszczyno-ksch-staje-sie-historia-co-dalej-z-pilka-nozna-w-chwaszczynie-id2367.html
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Victoria Sulejówek - Widzew Łódź 2 1,52 iforbet zagrali jak w ostatnim sezonie zero pomyslu na gre , 2-1 w palke od beniaminka , zal pseudo grajkow z Łodzi
Pierwszy typ oczywiscie na zespół Widzewa w ostatnim sparingu przed ligą gracze z Łodzi zremisowali z Elaną 2-2 gdzie prowadzili juz 2-0 . Kadra Widzewa jest na tyle mocna ze juz od poczatku powinni zjadac rywali na sniadanie , a tacy gracze jak Daniel Mąka , Aleksander Kwiek czy bramkostrzelny Miller powinni poprowadzic Widzew do zwyciestwa i powoli pnąc sie do góry po 2 lige .
Gks Wikielec-Drweca Nowe Miasto 1 2,8--- 1x 1,54 iforb 1-2 śmiech na sali mecz , gospodarze pierwsza połowa przeważają wygrywają 1-0 I bramka do szatni na 1-1 , druga połowa mecz dno ....
Beniaminek z Wikielca wystartuje w pierwszym spotkaniu z Drwęcą Nowe Miasto ktora nie dostala licencji na gre w drugiej lidze.Za duzo nie wiem na temat Drwecy , bo nie widze nigdzie o ich sparingach ,ale doszly mnie sluchy ze nie ciekawe sie tam dzieje .... Odeszlo kilkunastu waznych zawodnikow, a takze trener Sławomir Majak i dyrektor sportowy w Nowym Miescie Grzegorz Bała . Widac ze w tym sezonie bedzie to wg mojej oceny ekipa broniaca sie przez spadkiem jak sie nic nie zmieni. Gracze z Wikielca mają mlody , obiecujacy sklad w ktorym doswiadczony Remigiusz Sobociński powinien pomoc. Dodatkowo przyszli : Arkadiusz Koprucki (Huragan Morąg), Kacper Zakrzewski (Jagiellonia II Białystok), Cezary Nowiński (Sokół Ostróda), Daniel Chiliński (Huragan Morąg), Piotr Wypniewski (Motor Lubawa), Piotr Sikora (Sokół Ostróda), Adrian Zasuwa (Motor Lubawa), Kamil Smyt (Sokół Ostróda). Licze ze beniaminek zainkasuje swoje pierwsze 3 punkty w lidze
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Typy ode mnie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa typ X2 1.46 3:2
Rezerwy Legii naprawdę solidnie się wzmocniły, jest kilku dobrych zawodników którzy mogą w III Lidze naprawdę namieszać. Jeżeli jeszcze dojdą zawodnicy z pierwszego zespołu to mogą zagrozić każdemu. Na początek Legia II dostaje jednego z pretendentów do awansu, rywal trudny, ma dobrych zawodników i myślę że mogą im się naprawdę postawić, ale takie mecze musi Legia II wygrywać bo Widzew od początku będzie cisnąć i zbierać punkty. Nie bez powodu ponadto ściągnięto doświadczonych zawodników żeby teraz gdy Legia ma puchary i zawodników z jedynki praktycznie nie ma żeby samymi juniorami grali.
Polonia Warszawa - Huragan Morąg 1 1.45 1:2
W odbudowie Poloni coś poszło nie tak i nowy sezon zaczynają w III Lidze, choć do końca liczyli na utrzymanie w wyniku problemów licencyjnych klubów bądź problemów klubów. W Ostródzie drużyna była w fazie budowy, jednak myślę że cel na ten sezon to powalczenie o awans bądź zakręcenie się gdzieś wysoko. Huragan nie jest aż takim wymagającym przeciwnikiem, klub powalczy o utrzymanie zapewne i z takimi rywalami Polonia musi wygrywać. Czuję skromne 1:0 lub 2:0.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warta Sieradz 1 1.50 1:1
Beniaminek gra z rewelacją Pucharu Polski, Świt naprawdę fajnie się prezentował w meczach pucharowych i w przyszłym tygodniu grają z Łęczną, teraz grają z mistrzem IV Ligi Łódzkiej. W gościach najbardziej znanym zawodnikiem jest Maciej Mielcarz z przeszłością w Widzewie. Goście ostatnio przegrali 1:5 z Sandecją i z pewnością będą chcieli się pokazać. Mimo wszystko Świt jest lepszy, ma młodych i bardzo ambitnych zawodników i oni obok meczu na 100% nie przejdą. To jest inauguracja i warto dobrze pokazać się przed publicznością.
Falubaz Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice 2 1.50 1:0
Gospodarze borykają się z poważnymi problemami finansowymi, była opcja żeby się wycofać i zagrać od okręgówki. Na wzmocnienia jakieś głośnie nie ma co liczyć. Goście natomiast widać że są poukładaną ekipą i do ostatniej kolejki walczyli o awans do II Ligi i w tym sezonie będą jednym z faworytów do wygrania ligi. Ruch jest zdecydowanym faworytem wg mnie, mogą myśleć tylko o grze.
Kurs na Tur Bielsk ciekawy, ale dla mnie no bet, mogą się nieźle spiąć i zagrać ambitnie, czuje remis. Widzew myślę spokojnie ogarnie.
Ale bieda, faworyci dali dupy totalnie...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ciekawa informacja jest na https://www.facebook.com/3-Liga-Polska-869343623101860/ odnośnie meczu Falubaz Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice .Trener gospodarzy w prost mówi że w tym sezonie mają najmłodszy skład średnia 21 lat i maksymalnie liczy na 1 pkt w tym meczu. Ruch walczył do końca poprzedniego sezonu o awans .
Falubaz Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice 2 kurs 1,50
Było duże prawdopodobieństwo, że Falubaz nie wystartuje w 3 lidze, ale ostatecznie się zgłosili. Spadek prawie pewny. Coś jak Olimpia Kowary rok temu.
 
A 6

amstrad

Użytkownik
Było duże prawdopodobieństwo, że Falubaz nie wystartuje w 3 lidze, ale ostatecznie się zgłosili. Spadek prawie pewny. Coś jak Olimpia Kowary rok temu.
Na początku sezonu miała nie wystąpić do 3 Ligi Kotwica ,Karpaty , Stilon ,Falubaz a Chwaszczyno i Polonia Bytom wycofały się
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała (gr.3)
over 2,5 @1,7 ✅ 1:2
forbet
Dobra moim zdaniem propozycja do jakiegoś dubla. Polonia to beniaminek, który dwa ostanie sezony (nie licząc tego ostatniego gdzie wywalczyli sobie promocje) kończył na drugim miejscu przegrywając zawsze awans w sposób sugerujący,że niekoniecznie interesuje ich III liga ( oczywiście odczucie subiektywne ; ) ). Prawda jest taka, że Polonia to biedny klubik który będzie walczył o utrzymanie. Stal to drużyna ograna w III lidze plasująca się co sezon w połowie tabeli. Przeskok z IV do III ligi można porównać do przeskoku z II do I (kto śledzi naszą I ligę wie o czym mówię). Rożnicę klas między ekipami jak dla mnie widać gołym okiem i w kadrze trenerskiej i w składach i &quot; polityce transferowej&quot; i w zarządzaniu klubem. Jakby nie było w Głubczycach będzie święto lasu i Polonia będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony a Stal wykorzysta przede wszystkim swoje ogranie i doświadczenie. Stąd liczę na otwarte spotkanie i bramki z jednej i drugiej strony.

Z ciekawostek jeszcze, na koniec: Stal objął Nocoń, który do końca zeszłego sezonu walczył z Ruchem o awans do II ligi.
A do Poloni jako wielkie wzmocnienie (????) trafił Jacek Broniewicz - który lata świetności ma już za sobą.
 
S 0

sebautd

Użytkownik
Na Ruch Zdzieszowice kurs 1,90 w Totolotku. W STS był 1,85 już 1,80 pewnie zleci dużo. 1 kolejka a już duże różnice w kursach u buków ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom