>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Czechy 2017/18

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zapraszam do dyskusji, oraz analizy meczów wszystkich lig czeskich w sezonie 17/18.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Slavia Praga - Teplice X2 @3 uni
Teplice DNB @6.40 uni
BTS@ 2.30 uni

Myślę , że bardzo przesadzone kursy na gości. Teplice to bardzo nieobliczalna drużyna i byli w zeszłym sezonie w czołówce ligi za czołowymi zespołami z Pragi, Viktorią i Mladą Bolesław. W meczach ze Slavią niejednokrotnie sprawiali problemy. Mistrz Czech zainwestował spore pieniądze z myślą o awansie do LM, bo jeśli tego nie będzie, to kilku kluczowych zawodników z wielką gażą mogą nieco sparaliżować budżet klubu. Wynik w meczu z BATE nie był rewelacyjny 1-0 po rzucie karnym. Dlatego sądzę, że dzisiaj zapewne podejdą do spotkania luźniej, bo za kilka dni mają mecz wysokiej rangi. Kursy w tym przypadku mocno przesadzone.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Plzen - Dukla Praga
Dzisiaj czeka nas pierwsze spotkanie ligowe rozegra Plzen, zapewne wszyscy widzieli już ławkę rezerwowych zespołu z Pilzna w kształcie puszki z piwem. Obiecane wysokie premier za dobry sezon jednak aby je otrzymać trzeba robić odpowiednie wyniki. Rozpoczęli od remisu 2:2 w Rumunii ze Steua. Dwukrotnie obejmowali prowadzenie najpierw po bramce Krmencika a potem Kopica. W poprzednim sezonie obie drużyny dwukrotnie się ze sobą zmierzyły. Oba spotkania wygrało Pilzno. Dukla to typowy zespół środka pola, ich cel jest zawsze jasny środek tabeli bezpieczne utrzymanie. Pilzno ma jasny cel wygrać ligę w zeszłym sezonie się nie udało o 2pkt wyprzedziła ich Slavia jak będzie w tym sezonie ?.
Over 2,5 gola @@ 1,80 Forbet ✅ ✅
Pilzno wygra @@ 1,50 Forbet ✅ ✅
 
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna - Czechy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mlada Boleslaw-Sparta Praga
Typ:2 drużyna ilosc bramek +3
Kurs:5.8
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Jak dla mnie kurs bardzo zachecajacy,moze zbyt ryzykowny ale kto nie ryzykuje...
Poprzedni sezon dla Sparty byl fatalny 10pkt roznicy miedzy 2 a 3 pozycja to wstyd dla takiego klubu.
Poczynili bardzo ciekawe transfery jak dla mnie Ben Haim czy Marc Janko to gracze bardzo solidnego formatu.Ok ostatnio ostatnio wyniki slabe w pucharach z Belgradem czy w lidze z Bohemiansem,ale druzyna jest w przebudowie,bardzo duzo kontuzji,wiec gracze musze sie powoli ograc.
Jak dla mnie siła Sparty w ofensywie jest najmocniejsza w lidze:Lafata,Haim,Janko,Julius,Kadlec czy Roscicky to gracze ktorzy sa w stanie wpakowac bramki w kazdej ilosci.Pytanie tylko czy trener Wloski Stramaccioni nie jest zbyt przereklamowany bo zbyt dlugo jak widac zajmuje mu dopasowanie kolektywu w zespole.Ja jednak jestem optymista i mysle ze w tym meczu z takim rywalem trzeba wkoncu isc na calosci i poszalec ofensywnie.
Co do Mlady jesli jakis zespol traci po 2 gole z takimi zespolami jak Sigma Ołomuniec czy w pucharach z Skenderbeu to ile moze stracic ze Sparta?
Jak dla mnie 2 bramki dla Sparty to minimum,ktory po aktualnym kursie 2.44 tez jest bardzo apetyczny.Osobiscie za niewielka stawke postawie 4bramki dla Sparty po magicznym kursie 18.5.Czasami warto zaryzykowac.
Powodzenia
5 sytuacji 100% dla Sparty i tylko 1-0,wielka szkoda⛔
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Cześć, mam pytanie co do Pucharu.
Jest tu ktoś kto śledzi/obstawia te rozrywki?
Chodzi mi o dzisiejsze mecze pucharowe, zwłaszcza Sigmy i Bohemians. Warto na podbicie AKO?
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Varnsdorf- Vitkovice 1 1.66 fortuna

Mecz dwóch czerwonych latarnii w 2. licze czeskiej. Stawiam na przełamanie gospodarzy, którzy nie wygrali od 6. spotkań. Lepszej okazji mogą nie mieć, jeśli chcą się odbić od dna. Drużyna z Ostravy w poprzednim sezonie w rundzie jesiennej nie istniała na wyjazdach. Ten sezon na wyjazdach rozpoczeli z Viktorią Zizkov od porażki 5-0, a następnie przegrali z Pardubicami 0-1, grając prawie całą drugą połowę 11 na 10.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Usatysfakcjonowany – na razie przynajmniej częściowo – może się czuć ten, kto ogarnął Sigmę Ołomuniec w meczu ze Slavią po kursie 4,05 albo 1,90 na 1X. Tak było w Fortunie jeszcze dwa dni temu, ale kursy poleciały już na łeb na szyję. Ja ogarnąłem, ale nie postawiłem. Czyli de facto nie ogarnąłem. Teraz z naziemnych Fortuna nadal ma najwyższy kurs, ale to już nie jest promocja z pewnością (zaledwie 3,60), więc nie wiem, czy polecać. Mimo wszystko, tj. mimo że kurs mniej atrakcyjny, nadal wiele rzeczy przemawia za Sigmą. Mecz u siebie (polecam sprawdzić, jak drużyna z Ołomuńca radzi sobie u siebie w meczach o punkty), dobra forma, wysokie miejsce w lidze, raczej za wcześnie jeszcze, żeby spuchła, no i na dokładkę robiące dobre wrażenie h2h ze Slavią, która na wyjazdach nie do końca przekonuje. Są jeszcze Teplice w meczu ze Zlinem, ale to spotkanie wyjazdowe. Dobra forma gości, no i Zlin ma spotkanie w LE.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kursy zapożyczone z Forbet
Po sześciu kolejkach na prowadzeniu mamy zespół z Pilzna który zdobył komplet punktów za ich plecami ulokował się zespół Slavii Praga który w tej kolejce zmierzy się w derbach ze Sparta kto okaże się lepszy ?
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zilina - Slavia Praga
Będąca w niezłej formie Slavia Praga uda się dzisiaj do Ziliny. Obecnie podopieczni Jaroslava Šilhavý lokują się na drugiej pozycji z 15pkt na koncie tracą 6pkt do prowadzącego Pilzna. Slavia w ostatnim czasie prezentuje się wyśmienicie wygrali w Lidze Europy spotkanie z Maccabi, odnieśli prestiżowe zwycięstwo w derbach Pragi ze Sparta. W pucharze odnieśli zwycięstwo 5:1 z Trincem. Dzisiaj w spotkaniu zabraknie Dannyego, Svento i Mesanovica. Gospodarze zagrają bez Janicka który jest ostoją defensywy jego brak będzie zapewne odczuwalny dla podopiecznych Panika. Którzy obecnie okupują dziewiątą lokatę z 9pkt. Jak dotąd zespoły zmierzył się ze sobą 25 krotnie, z czego Slavia wygrała 19 razy, 4 razy padł remis i dwa zwycięstwa Ziliny. Dzisiaj za faworyta uchodzą goście.
Zwycięstwo Slavia @@ 2,05 Forbet
Mlada - Pilzno 2 @@ 2,50 Forbet
 
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
Witam Graczy na jutro biorę mecz Teplice - Slovan Liberec z typem na Liberec X2.
liberec 2 ostatnie spotkania zremisował w tym 1 w regulaminowym czasie z Hodoninem, 3 wygrał na wyjeździe i 1 przegrał z Plzen, Teplice znów 2 wygrane, 2 przegrane w tym ostatnia ze Sparta Praha , 2 remisy, Bilans miedzy druzynami wychodzi w strone Teplic jednak ja skłaniam sie ku grze w kierunku Slovana, Obecnie drużyna zajmuje 3 miejsce w tabeli, nie gra żadnych dodatkowych meczów w Pucharach europejskich, Teplice sa na 10 miejscu. Slovan ma kim strzelać : Graiciar Martin 2 bramki, Coufal Vladimir i Potocny Roman po 1 bramce strzelonej. Liczę dziś na remis albo wygraną Slovana pomimo wyjazdu i ciężkiego terenu jakim jest stadion Teplic.
Mój typ Slovan Liberec X2
bukmacher : Fortuna
ako 1.94
Powodzenia
 
maer 210,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy - First League
Godz: 17:00
Spotkanie: FC Baník Ostrava - FC Fastav Zlín
Typ: FC Baník Ostrava⛔
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 9 serię gier w czeskim odpowiedniku polskiej ekstraklasy.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Městský stadion zmierzą się ze sobą miejscowy Football Club Baník Ostrava a w gości przyjedzie drużyna Football Club Fastav Zlín.
FC Baník Ostrava w tym sezonie ligowym w swoich 8 spotkaniach zdobył 6 punktów co daje obecnie przedostatnie 15 miejsce w tabeli czeskiej First League natomiast goście zajmują lokatę 9 zdobywając 10 oczek w swoich 8 rozegranych meczach w tym sezonie ligowym.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 3 mecze i 3 remisy i bilans bramek 5-5 natomiast goście na wyjazdach 4 spotkania i 4 i ich bilans bramkowy w delegacjach 1-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy na swoim terenie i do tego na pewno będą na to spotkanie zmotywowani bo potrzebują ligowych oczek a goście w delegacjach graja bardzo słabo i przegrali wszystkie mecze do tej pory na wyjazdach co na pewno będą chcieli wykorzystać zawodnicy FC Baník Ostrava i zdobyć komplet 3 oczek na swoim Městský stadion.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Pilzno – Opawa 4:1
BTS w obu połowach ⛔
Kurs: 10,5 (Fortuna)

Moją uwagę zwrócił dzisiaj mecz pucharowy (3 runda) w Czechach między liderami I i II ligi: Pilznem i Opawą. To nie będzie wyrafinowana analiza. Obie drużyny spisują się dobrze, grają ofensywny futbol, ze średnią powyżej dwóch bramek na mecz. Wicemistrzowie Czech tracą wprawdzie mało bramek, ale to mecz pucharowy, z drużyną, z którą rok temu stoczyli widowiskowy i przegrany pojedynek. W ostatnim spotkaniu między nimi ten typ by wszedł (Opawa wygrała 4:2, we wcześniejszym meczu zresztą też, ale to już zamierzchłe czasy, 2010 rok). Ktoś powie, że to może oznaczać, że teraz przyszedł czas na spokojniejsze spotkanie, ale ja patrzę na to inaczej. Czuję w kościach, że „seria” dzisiaj nie zostanie jeszcze przełamana. Przesłanki oczywiście mogą się wydawać nieprzekonujące, ale do takiego kursu, za mniejsze pieniądze, powinny wystarczyć. Można spróbować.
Opawa w zeszłym sezonie doszła do finału.
Edycja: niewiele zabrakło, jednej bramki Opawy w pierwszej połowie. Kupa okazji po jednej i drugiej stronie. Jak ktoś pograł na live na drugą połowę, to raczej odrobił albo wygrał ????
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Jihlava - Brno 0-2
over 2.5 @ 2.10 unibet⛔
Dwie druzyny okupujące miejsca tuz nad strafa spadkową czeskiej 1 ligi .
Gospodarze u siebie 5/7 w pokrytych overach natomiast goście równiez inkasuja ten sam przedział czyli 5/7.
Kurs wysoki zapewne z tego wzgledu ze Brno cieniuje i nie trafia ostatnio bramek , ale komu ma strzelać jak nie równie słabej druzynie gospodarzy .
Typ bardzo prawdopodobny , a kurs niezły warte gry !
 
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
Slavia Praga U21 - Przybram U21
Analiza szybka, bo mecz za niedługo. Liga bardzo &quot;overowa&quot; a pojedynki bezpośrednich spotkań pokazuję, iż lubią strzelac bramki gdy grają razem:
04.09.17 YL Przybram U21 Slavia Praga U21 2 : 1
26.02.17 YL Slavia Praga U21 Przybram U21 4 : 1
22.08.16 YL Przybram U21 Slavia Praga U21 1 : 4
25.04.16 YL Przybram U21 Slavia Praga U21 4 : 1
19.10.15 YL Slavia Praga U21 Przybram U21 6 : 2
27.04.15 YL Przybram U21 Slavia Praga U21 5 : 1

Ostatnie mecze Slavi Praga u siebie również obfitują w bramki:
06.11.17 YL Slavia Praga U21 Liberec U21 4 : 2
30.10.17 YL Slavia Praga U21 Mlada Boleslav U21 2 : 1
16.10.17 YL Slavia Praga U21 Bohemians 1905 U21 0 : 2
25.09.17 YL Slavia Praga U21 Teplice U21 1 : 4
11.09.17 YL Slavia Praga U21 Hradec Kralove U21 2 : 2
28.08.17 YL Slavia Praga U21 Pilzno U21 3 : 1
07.08.17 YL Slavia Praga U21 Jablonec U21 4 : 1

Podobnie ostatnie mecze Przybramu na wyjeździe:
06.11.17 YL Jablonec U21 Przybram U21 1 : 4
22.10.17 YL Bohemians 1905 U21 Przybram U21 0 : 5
01.10.17 YL Dukla Praga U21 Przybram U21 2 : 4
18.09.17 YL Liberec U21 Przybram U21 4 : 1
12.09.17 YL Pilzno U21 Przybram U21 4 : 4
28.08.17 YL Mlada Boleslav U21 Przybram U21 3 : 0
14.08.17 YL Ceske Budejovice U21 Przybram U21 7 : 0
Stąd mój typ: over 3.5 w meczu, kurs: 1,75 (buk:forbet) ✅✅✅
Aktualizacja: usunięto z oferty forbet. po innych bukach kurs w granicach 1,50
Powodzenia !
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Frydek-Mistek vs Prostejov
Gospodarz wygra
@1.50✅
Pisałem dziś do LVBet na czacie czy uruchomią rynki na to meczycho... no i się udało. Liczyłem na 1/+2.5 ale zwykłym winem gospodarzy nie pogardzę. Jest to typ oparty tylko i wyłącznie na poniższej statystyce i łopatologicznemu rozumowaniu. Otóż, oby dwie ekipy grały z drużyną Popradu. Prostejov dostał na własnym stadionie od nich baty 0:5 natomiast Frydek-Mistek ograł ich na wyjeździe 3:0. Skoro tak, to wydawać się mogłoby, że różnica między jutrzejszymi gospodarzami a przyjezdnymi jest kolosalna... prawda?
 
odzinson 91

odzinson

Użytkownik
Czechy - 1. Liga, kolejka 20
Dukla - Jhlava
Jhlava win 3.30 ✅
obie strzelą 1.80 ✅

Jihlava w rundę wiosenną weszła z przytupem trzy mecz i 9 punktów zdobytych, te punkty pozwoliły im opuścić strefę spadkową, do swojego dzisiejszego rywala tracą tylko jeden punkt, Dukla w 3 ostatnich meczach zdobyła tylko punkt, w tym meczu można spróbować pójść w stronę gości kurs 3.30 ale i obie strzelą po 1.80 też wygląda na dobrą lokatę bo Dukle stać by strzelić gola zwłaszcza na swoim stadionie.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Czechy - 1. Liga, kolejka 20
Dukla - Jhlava
Jihlava w rundę wiosenną weszła z przytupem trzy mecz i 9 punktów zdobytych, te punkty pozwoliły im opuścić strefę spadkową, do swojego dzisiejszego rywala tracą tylko jeden punkt, Dukla w 3 ostatnich meczach zdobyła tylko punkt, w tym meczu można spróbować pójść w stronę gości kurs 3.30 ale i obie strzelą po 1.80 też wygląda na dobrą lokatę bo Dukle stać by strzelić gola zwłaszcza na swoim stadionie.
Też mnir ten mecz zaciekawił z racji tego że ograli lidera i wice lidera. Ja spróbowałem za drobne dnb 2
 
quatro777 22

quatro777

Użytkownik
Tak na szybko skrobnę coś bo mecz się za chwilę zaczyna, ale może ktoś chociaż live podłapie, Jablonec dziś gra z Ostravą, Jablonec całkiem solidna drużyna ostatnio w wysokiej formie gra z czerwoną latarnią ligi, bez żadnych większych osłabień czy rotacji w składzie. Ostatnie 3 mecze Jablonca wygrane w tym 4:0 na wyjeździe ze Zlinem. Ostrava natomiast jak mówiłem - totalny outsider w Czechach polecam
Jablonec @1,85 Fortuna ✅✅????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy, 1. Liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Slovan Liberec - Zbrojovka Brno
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela

Slovan Liberec walczy o europejskie puchary, natomiast Brno o pozostanie w lidze. Gospodarze u siebie mają na koncie 6 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażkę, natomiast Zbrojovka na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 1 remisu i 8 porażek. Zespół gości kompletnie sobie nie radzi na wyjazdach i pod tym względem ma najmniej strzelonych goli w całej lidze, bo tylko 5 w 10 meczach. Myślę, że tutaj obędzie się bez niespodzianki i wygra faworyzowany Liberec.
Absencje w Libercu:
obrońca Hybs (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnik Pilar (bez występu w tym sezonie) i napastnik Graiciar (11 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Karafiata (16 występów wt ym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Brno:
obrońcy Gomes (6 występów w tym sezonie) i Sural (4 występy w tym sezonie)
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom