>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Austria 2017/18

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zapraszam do dyskusji, oraz analizy meczów wszystkich lig austriackich w sezonie 17/18.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kursy zapożyczone z Forbet
Przed nami pierwsza kolejka w Austriackiej Bundeslidze, którą możemy oglądać na stacji SportKlub. Czy w tym sezonie znów zespół Salzburga zdominuje rozgrywki :?:, W zeszłym sezonie nie miał sobie równych zdobywając w 36 spotkaniach 86 punktów. W pierwszej kolejce wybiorą się do Wolfsberger gdzie o punkty nie jest łatwo.
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wolfsberger - Salzburg
Przed nami pierwsze spotkanie Austriackiej Bundesligi, o 18:30 swoje pierwsze spotkanie rozegra zespół koncernu Red Bulla, Salzburg wybierze się na ciężki teren do Wolfsbergera. Co prawda w poprzednim sezonie ograli rywala dwukrotnie jednak sporo zespołów straciło punkty Lavanttal Arena między innymi Rapid, Austria czy Sturm. Zespół Salzburga mogliśmy już widzieć podczas eliminacji do ligi mistrzów gdzie musieli zmierzy się z Hiberniansem w dwumeczu wygrali 6:0, rozegrali także spotkanie pucharu Austrii wygrywając 7:0 z Deutschlandsbergiem. Salzburg postawił na ławce trenerskiej na swojego człowieka ze szkółki Marco Rose przejął pierwszy zespół i otrzyma szansę prowadzić go w najbliższej rundzie. W drużynie jest sporo talentów i jedno jest pewne, Rose będzie dawał im szansę bo rozumie się z młodymi graczami jak mało kto. Salzburg zagra dzisiaj prawdopodobnie bez Tetteha, Lainera i Atangii. Gospodarze tego spotkania Wolfsberger w spotkaniu pucharowym wygrał 2:1 z Amatorskim Manssdorf który objął nawet prowadzenie, czytając amatorską relację z tego spotkania można odnieść wrażenie że zespoły grały jak równy z równym. Dziś więc podopiecznych Heimo Pfeifenbergera czeka ciężkie zadanie.
Zwycięstwo Salzburg @@ 1,55 forbet ✅
Over 2,5 gola @@ 1,75 Forbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kursy zapożyczone z Forbet.
Zapraszam do podawania swoich propozycji :!:.
Salzburg podejmie w piątek na własnym terenie LASK który zwyciężył w pierwszej kolejce 3:0 z Admira, ogromną sensacją zakończyło się również spotkanie Altach z Austria Wiedeń która przegrała w identycznym stosunku bramkowym. Jakie sensację czekają nas w tej kolejce :?:​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Liga Regionalna (Zachód)
Godzina: 19:00
Spotkanie: SV Seekirchen - SC Schwaz
Typ: 2
Kurs: 2,11
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Typ piłkarski z jednej z niższych lig w Austri. Jest to spotkanie 2 kolejki i w swoim pierwszym meczu zespół Schwaz przegrał pechowo u siebie z drugą drużyną Wacker Innsbruck 0-1. Stroną dominującą w tamtym spotkaniu był Schwaz, jednak zabrakło szczęścia pod bramką rywala a na domiar złego stracili gola i ostatecznie przegrali mecz. Seekirchen z kolei przegrał w pierwszej kolejce na wyjeździe z USK Anif 1-5. Dla mnie w tym spotkaniu goście są bardzo mocnym faworytem i po takim kursie gorąco polecam ten typ. SC Schwaz przed sezonem dokonało wielu wzmocnień i na papierze ta drużyna wygląda na zespół, który powalczy o awans szczebel wyżej. Wprawdzie w pierwszej kolejce zaliczyli wpadkę ale nowi zawodnicy muszą się jeszcze ze sobą zgrać w meczach o punkty. W tamtym spotkaniu dominowali zdecydowanie tylko właśnie jeszcze trochę zabrakło zgrania w końcowej fazie akcji. Dziś już powinno być lepiej i goście są zdecydowanie mocniejszym kadrowo zespołem od swego rywala. Seekirchen zaraz na starcie sezonu ma duże problemy kadrowe. Wielu piłkarzy na to spotkanie jest niedostępnych i nie widzę tutaj żadnych szans dla gospodarzy. Nie będę wypisywał, którzy piłkarze w tym meczu nie zagrają, bo i tak nikomu to nic nie powie ;) ale proszę mi wierzyć, że wielu graczy z podstawy dzisiaj nie zagra. Goście powinni sobie tutaj poradzić bez większych problemów.
⛔ 2-2
 
kezmanovic 5

kezmanovic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Austria Erste Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Neustadt vs. Wattens
Typ: Neustadt i obie drużyny nie strzelą
Kurs: 3.85
Bukmacher: forBet
Analiza:
7 kolejka austriackiej Erste Ligi, więc co nieco o formie obu zespołów możemy powiedzieć. Kurs na gospodarzy wzrósł, jednak nie wiem czemu. Absencji nie ma żadnych, a o przyczynach pozasportowych nic nie można znaleźć. Może to prezent? Rozumiem, że goście lubią sprawić niespodziankę, ale to Neustadt jest faworytem do awansu, ale i tego meczu. Po ostatniej wtopie na wyjeździe ( remis z Kapfenberg), nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów u siebie. WSG w ostatnich trzech meczach pozostaje bez punktu, a w ostatnim meczu na wyjeździe dali się ograć ostatniemu FAC 1:0. Neustadt w 7 kolejkach straciło 2 bramki ( w jednym meczu na wyjeździe z silniejszym Lustenau) przy 12 strzelonych. H2H zbyt dużo nam nie mówi, wiadomo jak to na zapleczu najlepszej klasy rozgrywkowej są częste rotacje w składzie, między poszczególnymi sezonami. Na 2 mecze u siebie z WSG, Neustadt dwa zwyciężyło_Ostatni w kwietniu 2:0. Goście do tej pory zdobyli 6 bramek z czego 3 jako gospodarz w meczu właśnie z Kapfenberg.


Powodzenia :wink:
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria - Regionalliga West
Godz: 18:30
Spotkanie: Hohenems - FC Kufstein
Typ: Hohenems
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Austrii na trzeci szczebel rozgrywkowy a mianowicie Regionalliga West.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Herrenriedstadion zmierzą się ze sobą miejscowe VfB Hohenems a gościem będzie zespół Fußballclub Kufstein.
Hohenems w tym sezonie w 12 rozegranych meczach zdobył 18 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast FC Kufstein zgromadził 16 oczek w swoich 12 spotkaniach i plasują się na 7 pozycji w Regionalliga West.
Gospodarze na swoim terenie 3 zwycięstwa, remis oraz przegrana z bilansem bramkowym 8-4 zaś goście w delegacjach 3 wygrane, remis oraz 2 porażki i bilans bramek 12-7.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy na swoim Herrenriedstadion na którym w tym sezonie grają dobrze, będą bardzo zmotywowani aby pokonać gości z którymi im ostatnio u siebie nie szło najlepiej a goście wcale nie są tak mocni na wyjazdach i tracą dużo bramek do tego gospodarze na pewno będą chcieli ich w końcu u siebie ograć i mają ku temu idealną okazję i moim zdaniem ją wykorzystają w 100%.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria - Bundesliga
Godz: 18:30
Spotkanie: Wolfsberger AC - SV Mattersburg
Typ: Wolfsberger AC
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Austrii gdzie odbędzie się 11 kolejka tamtejszej Bundesligi.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Lavanttal-Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Wolfsberger Athletik Club a w gości przyjedzie drużyna Sportverein Mattersburg.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyli 11 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na przedostatnim 9 miejscu w tabeli Bundesligi w Austrii zdobywając 6 oczek w swoich 10 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Wolfsberger AC w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa, remis oraz przegrana z bilansem bramkowym 5-3 natomiast SV Mattersburg na wyjazdach 3 remisy oraz porażka i bilans bramek 4-5.
Moim typem na to spotkanie w którym spotkają się zespoły które będą walczyć w tym sezonie ligowym w dolnych rejonach Bundesligi w Austrii myślę że gospodarze powinni sobie poradzić na swoim terenie gdyż grają tam dobrze przegrywając tylko z Salzburgiem do tej pory i zdobywając u siebie praktycznie wszystkie punkty w tym sezonie a goście na wyjazdach grają słabo większość swoich spotkań w tym sezonie zremisowali ale moim zdaniem to przegrają gdyż nie idzie im w meczach na Lavanttal-Arena do tego Wolfsberger Athletik Club u siebie bardzo dobrze dysponowane w tym sezonie ligowym.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Ried - Hartberg 1 @ 1.60 fortuna⛔
Zal nie skorzystać , liderujący gospodarze Erste Liga spotykaja sie z piata druzyną , która jest lekko w dołku i pomimmo ostatniego zwyciestwa nad przedostatnim Linzem tego faktu nie zmienia .
Ried jest mocny i u siebie i z forma na ostatnie mecze tez jest na plus nie to co goście którzy dostali zadyszki
i nie potrafią dorównac zespołom z sasiednich miejsc w tabeli no i ta porazka z ostania Fac Wien wszystko wyjaśnia .
Wg. mnie jeden z dobrych typow na dzien dzisiejszy .
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria - Regionalliga Centre
Godz: 19:00
Spotkanie: USV Allerheiligen - Union Vöcklamarkt
Typ: USV Allerheiligen
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na trzeci szczebel rozgrywek w Austrii a mianowicie na 18 serię gier Regionalliga Centre.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Sportplatz USV zmierzą się ze sobą miejscowe Union Sportverein Allerheiligen bei Wildon a w gości pojawi się zespół Union Volksbank Vöcklamarkt.
USV Allerheiligen w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobyli 25 punktów co daje obecnie 7 miejsc e tabeli ligowej zaś Union Vöcklamarkt plasuje się na 9 pozycji w tabeli Regionalliga Centre zdobywając 23 oczka w swoich 17 rozegranych spotkaniach.
Gospodarze w tym sezonie na swoim terenie 4 zwycięstwa, remis oraz 3 przegrane i bilans bramek 19-10 natomiast goście na wyjazdach 3 wygrane, 3 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 12-9.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio wygrali na swoim terenie 2 spotkania strzelając 10 goli i nie tracąc żadnej owszem goście to trochę wyższa półka niż tamci rywale no ale strzelać też trzeba umieć a goście na wyjazdach nawet nawet ale moim zdaniem na terenie USV Allerheiligen jednak poniosą porażkę i wrócą do siebie beż żadnych ligowych oczek.
✅ 5:0
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Austria Wiedeń-Sturm Graz 2
2,2 Fortuna⛔⛔

Spotkanie najbardziej utytułowanej ekipy w Austrii z sensacyjnym liderem, a więc ekipą Sturmu. 24-krotni mistrzowie kraju od kilku sezonów w niczym nie przypominają ekipy, która w sezonie 12/13 wywalczyła ostatni czempionat. Starsi kibice pamiętają zapewne również mecz dzisiejszych gospodarzy z Naszym Lechem Poznań w Pucharze UEFA, kiedy to po golu w 120 minucie dogrywki Rafała Murawskiego, zdołaliśmy awansować do kolejnej rundy rozgrywek. W dzisiejszym spotkaniu to jednak goście są zdecydowanym faworytem. Nie ukrywam że kibicuję tej ekipie w rozgrywkach Tipico Bundesligi, gdyż mam nadzieję że komuś uda się wreszcie przerwać mistrzowską passę hegemonów z Salzburga. Franz-Horr-Stadion z pewnością nie nazwiemy twierdzą nie do zdobycia, gdyż piłkarzom z Wiednia udało się uzyskać na własnym obiekcie zaledwie 11 z 27 możliwych punktów. Ostania porażka graczy z Grazu miała miejsce 19 listopada w meczu ze wspomnianym wcześniej Salzburgiem. Dzisiejszego popołudnia liczę na skromne zwycięstwo podopiecznych Franco Fody. Mam nadzieję że wykorzystają w tym sezonie swoje przysłowiowe &quot;pięć minut&quot; i uda im się zdobyć czwarte mistrzostwo w klubowej historii.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Austria W vs Sturm G ????
Ze swojej strony dodam popierając kierunek kolegi, że po wczorajszej wpadce Salzburga pojawiła się szansa na spokojne liderowanie w tabeli. Warunek? Wygrana z Austrią Wiedeń, która w tym sezonie mocno zawodzi, chociaż wpływ na to mają osłabienia kadrowe jakie trapią ten zespół od początku sezonu. Ja pobrałem już opcje w kuponach typu: dnb/2. Odrobinę boję się remisu, bo taki rezultat na wyjeździe Sturm jeszcze nie zaliczył. Druga sprawa to waga tego spotkania. Dzisiejszy mecz należy do kategorii klasyków w tej lidze. Oby to było fajne widowisko, bo na wczorajsze męki Salzburga nie można było spokojnie &quot;patrzeć&quot;. No i osobiście będę kibicował gościom. Kursy można łapać w okolicy 2,0. Operatora sami sobie wybierzcie kochani czytelnicy ???? GL!
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Austria W vs Sturm G ????
Ze swojej strony dodam popierając kierunek kolegi, że po wczorajszej wpadce Salzburga pojawiła się szansa na spokojne liderowanie w tabeli. Warunek? Wygrana z Austrią Wiedeń, która w tym sezonie mocno zawodzi, chociaż wpływ na to mają osłabienia kadrowe jakie trapią ten zespół od początku sezonu. Ja pobrałem już opcje w kuponach typu: dnb/2. Odrobinę boję się remisu, bo taki rezultat na wyjeździe Sturm jeszcze nie zaliczył. Druga sprawa to waga tego spotkania. Dzisiejszy mecz należy do kategorii klasyków w tej lidze. Oby to było fajne widowisko, bo na wczorajsze męki Salzburga nie można było spokojnie &quot;patrzeć&quot;. No i osobiście będę kibicował gościom. Kursy można łapać w okolicy 2,0. Operatora sami sobie wybierzcie kochani czytelnicy ???? GL!
Ładnie Nas Sturmik załatwił ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No jak już to bałem się x, a tu po samobóju 1-0. Jakby się zmówili z RB wczoraj ????
Ja nie mam pytań po tym materiale, a Wy ? ????

 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
No jak już to bałem się x, a tu po samobóju 1-0. Jakby się zmówili z RB wczoraj ????
Ja nie mam pytań po tym materiale, a Wy ? ????
Oglądałem cały mecz od dechy do dechy. Po pierwsze strasznie dziwna praca sędziów. Podczas meczu można było dojść do wniosków, kto tam ma grube miliony i kto rozdaje karty w tej lidze. Po drugie mecz z druzyną z stolicy. W okolicach 30 min. Feisenbichler wyprostowaną nogą atakuje kolano gracza Grazu, który nawet kilka minut po zejściu nie potrafi dojść do siebie. Jak się okazało sędzia nie wyciąga nawet żółtej kartki, gdzie tam czerwona z miejsca się należała. Kilkakrotnie podnoszony spalony, gdzie powtórki pokazywały co innego, nie wspominając już o dwóch rękach w polu karnym graczy z Wiednia. No ok, jedna byłaby naciągana, ale ta druga sytuacja, gdzie zawodnik 30 cm od tułowia odbija piłkę ręką jak w siatkówce to ewidentny karny. Co do samego meczu, to w pierwszej połowie lepsze sytuacje mieli zawodnicy Sturmu, gdyby nie ta przypadkowa bramka to zupełnie inaczej by się to potoczyło i daję głowę, że to goście by zwyciężyli. Jeżeli ktoś będzie miał okazję, niech zobaczy sobie ten faul Feisenbichlera.
Dla zainteresowanych, od razu druga sytuacja w tym skrócie.
https://www.laola1.tv/en-de/video/2017-12-17-fk-austria-wien-sk-puntigamer-sturm-graz-hl-len
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
RB Salzburg - St. Polten
St. Polten nie strzeli @1.63✅✅
Uni

Takie dwa typy znalazłem na dzisiejsze spotkanie pomiędzy RB Salzburg a St Polten. Polten to najsłabsza drużyna w lidze. Jedna wygrana, cztery remisy i 17 porażek. Stosunek bramek: 14:50. Okropne liczby. Dziś przyjdzie się zmierzyć z liderem, z drużyną która tylko raz doznała porażki w obecnym sezonie. Zespół wyróżnia się dużą ilością zdobytych bramek, i najlepszą defensywą w lidze.
Faworyt jest jeden - RB. W Salzburgu zabraknie ich podstawowego pomocnik - Berisha, który zmaga się z kontuzją.
RB gra o 3 punkty, ponieważ drugi Graz traci do nich 4 punkty, gdy RB dziś wygra, to przewaga wzrośnie do 7.
Nie widzę sposobu, aby St. mogło dziś zagrozić gospodarzom.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Admira-Lask Linz sobota 16.00
1X 1.97 1xBet
Czwarta w tabeli Admira podejmuje piaty Linz.Gospodarze w ub.roku przegrali 3z4 meczy z Linzem i pewnie dlatego bukmacherzy gosci uwazaja za faworyta.Jednak statystyki przemawiaja za postawieniem na gospodarzy.
⛔0-1
 
Do góry Bottom