>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Słowenia 2017/18

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zapraszam do dyskusji, oraz analizy meczów wszystkich lig słoweńskich w sezonie 17/18.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowenia, Prva Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rudar Velenje - Ankaran Hrvatini
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Druga kolejka w piłkarskiej najwyższej klasie rozgrywkowej w Słoweni. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest dla mnie zespół gospodarzy. Rudar Velenje w swoim pierwszym meczu wygrał u siebie z NK Domzale 2-1, natomiast Ankaran Hrvatini zremisował u siebie z NK Triglav 0-0. Goście to beniaminek w tegorocznych rozgrywkach, który w tamtym sezonie zajął 3 miejsce na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej i nieoczekiwanie awansował szczebel wyżej. Zespół ten czeka trudny sezon o utrzymanie, bo kadrowo drużyna ta według mnie odstaje w tej lidze dość zdecydowanie. Gospodarze są z pewnością dużo mocniejszym kadrowo zespołem i myślę, że u siebie pokonają tego rywala. Wprawdzie Rudar Velenje w tamtym sezonie nic wielkiego nie grał i na koniec rozgrywek uplasował się na 7 miejscu ale w przerwie dokonał kilku wzmocnień i uważam, że w tym sezonie jest mocniejszym zespołem. Z tym rywalem na swoim boisku gospodarze powinni wygrać. W pierwszym meczu Rudar pokonał bardzo solidne Domzale mając lekką inicjatywę po swojej stronie więc tym bardziej powinien poradzić sobie dzisiaj. Ankaran w pierwszej kolejce zdobył punkt ale nic specjalnego ten zespół nie pokazał. Tutaj w wyjazdowym spotkaniu będzie im dużo trudniej o jakąś zdobycz punktową i ja stawiam tutaj na gospodarzy.
✅ 3-1
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
ND Gorica - Aluminij Kidricevo
1X2
ND Gorica
1.75
Bwin
✅✅

Godzina spotkania: 18:00

Czas żeby gospodarze zdobyli pierwszy komplet punktów w nowym sezonie. Jak na drużynę, która zajęła w poprzednim sezonie 2. miejsce i odpadła w drugiej rundzie el. LE, to początek mają fatalny (3 porażki i 1 remis). Dziś świetna okazja. Przeciwnik nie ma czym straszyć. W poprzednim sezonie przedostatnie miejsca i celem na sezon jest utrzymanie się w lidze.
Bezpośrednie pojedynki są na korzyść Goricy, którzy byli tylko dwa razy gorsi od swoich dzisiejszych rywali.
Wyczytałem, że gospodarze do dzisiejszego spotkania przystępują bez poważniejszych absencji, natomiast goście zagrają bez dwóch kluczowych zawodników.

Proponuję, że gospodarze strzelą powyżej 1,5 bramki po [email protected]⛔⛔
W bezpośrednich pojedynkach nie stanowiło dla nich to dużego problemu. Muszą zacząć w końcu wygrywać, a przeciwnik jest dziś znakomity, żeby zdobyć pierwszy komplet punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 498

addam44

Użytkownik
Krsko-Domzale sobota 17.00
1X 2.86 1xBet
Domzale 3a pozycja 13-4-5 i 43pkt
Krsko 7a pozycja 6-5-10 i 23pkt.Liga liczy tylko 10 zespolow.Na oko przepasc miedzy druzynami.Ale sa powody by po kursie 2.86 postawic na 1X.
Krsko konczylo jesien w kiepskiej formie -tylko 1 pkt w szeciu ostatnich jesiennych meczach.Ale na wiosne przegralo mecz na wyjezdzie,zremisowalo u siebie i sensacyjnie pokonalo na wyjezdzie drugi w tabeli Maribor.Kurs na Krsko byl wtedy....15-19 w zaleznosci od buka.
Dodatkowo od 2016r ekipy te graly z soba 10 razy i Krsko potrafilo 2 mecze wygrac i 3 zremisowac.A zawsze bylo dogiem -czasem wiekszym niz dzis.
⛔1-2
 
Do góry Bottom