>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchary Holandia/Belgia oraz niższe ligi 2017/2018

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
W tym temacie zachęcam do dyskusji, oraz podawania swoich typów na niższe ligi holenderskiej i belgijskiej, oraz pucharów krajowych na sezon 17/18.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Nijmegen - Eindhoven over 2.5 @ 1,44 / fortuna
Gospodarze na pewno faworytami, ale wolę iść tutaj w stronę bramek, które według mnie są praktycznie pewne w tym pojedynku. Początek sezonu w wykonaniu tych ekip overowy i pewnie tak samo będzie w piątkowym pojedynku. Gospodarze rozbili Almere 3-1 i zremisowali z Eagles 1-1. Przejezdni dwa remisy 2-2 z Telstar i 1-1 Emmen. To już pokazuje, że bramki potrafią strzelać jedni i drudzy, ale już w obronie to wygląda przeciętnie. W gospodarzy z dobrej strony radzą sobie Larsson + Danjuma. Można też wspomnieć o Brakenie + Steegersie, którzy mieli udział przy bramkach. W składzie goście jak narazie brylują Kabangu + Horsten. Pewnie ta dwójka dwa się we znaki gospodarzom.
Sittard - Almere over 2.5 @ 1.45 / forbet
Podobna sytuacja co w poprzednim meczu. Bramek w żadnym wypadku tutaj nie powinno brakować. Gospodarze jak narazie pewna wygrana z Dordrechtem 5-2 i lanie od rezerw Ajaxu 4-2. WIęc jak widać forma chyba nie do końca dobra. Alemre jeszcze bez wygranej w pierwszej kolejce dostali lanie od NEC 3-1 prze tygodniem zremisowali z Den Bosch. Jedna jak narazie to gospodarze lepiej się prezentuje przede wszystkim w ofensywie. Gdzie Semedo + Stokkers powinni coś ukuć. Mają już po dwa trafienia. Dobrze w drugiej lini radzi sobie Vitjler - dwie asysty. H2H również overowe. Więc można być pewnym również bramek i w tym meczu.

Do tego ewentualnie można jeszcze spróbówać pograć:
Jong PSV - Jong Ajax over 2.5 @ 1.50 / forbet
Helmond Sport lub remis - Go Ahead Eagles @ 1.50 / fortuna
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, KNVB Beker
Godzina: 17:00
Spotkanie: VV Capelle - Roda Kerkrade
Typ: 1
Kurs: 20,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1/32 w pucharze Holandi. Zdecydowanym faworytem jest tutaj Roda i zespół ten powinien bez większych problemów awansować dalej ale ja tutaj widzę cień szansy na niespodziankę i próbuję tego wariata. Roda gra w najwyższej klasie rozgrywkowej, natomiast Capelle gra w odpowiedniku 4 ligi. Próbuję tutaj pograć na gospodarzy, bo Roda fatalnie wystartowała w rozgrywkach ligowych i po 5 kolejkach zajmuje w Eredivisie ostatnie miejsce przegrywając wszystkie spotkania. Zespół musi się wziąć w garść, bo początek mają bardzo trudny i myślę, że w tym momencie rozgrywki pucharowe schodzą na dalszy plan a w klubie myślą głównie o tym aby w Eredivisie wreszcie się przełamać. Liczę, że z takim przeciwnikiem trener gości da odopocząć dziś swoim podstawowym graczom a da pograć więcej zmiennikom i tym, którzy nie łapią się do meczowej kadry lekceważąc poniekąd swego rywala. Wiadomo, nawet w mocno rezerwowym składzie Roda powinna sobie tutaj poradzić ale z powodu tak fatalnego początku ja próbuję pograć na dużo niżej notowany zespół. Dla gospodarzy zagrać z zespołem z najwyższej klasy rozgrywkowej to z pewnością wielkie święto i mimo, że każdy ich spisuje na straty, to ja próbuję niespodzianki, bo piłka nożna jest nieobliczalna a druga sprawa jak wspomniałem, goście tego meczu mogą swego rywala zlekceważyć. Oczywiście Roda jest pod każdym względem zespołem mocniejszym i tylko i wyłącznie można tutaj się pokusić na Capellę za jakieś drobniaki dla zabawy ;) Ja liczę bardzo po cichu na niespodziankę o którą będzie z pewnością trudno ale nie takie niespodzianki widział sport ;) Zobaczymy co z tego będzie. Roda zagra napewno bez obrońcy Kuma (3 występy w tym sezonie) i pomocnika Gnjaticia (4 występy w tym sezonie) a wątpliwy jest występ pomocnika Ndenge (5 występów w tym sezonie).
⛔ 0-5
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, KNVB Beker
Godzina: 19:45
Spotkanie: Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie w 1/16 pucharu Holandi. Spotykają się tutaj zespoły, które na codzień występują na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. W Eerste Divisie wyżej w tabeli jest Fortuna, która zajmuje 3 miejsce, natomiast ich dzisiejszy rywal jest 9. W tym spotkaniu jednak idę w stronę gości z jednego głównego powodu a mianowicie Fortuna Sittard gra w piątek mecz ligowy z De Graafschap i to na tym meczu głównie się skupiają. Jak wiadomo odpowiednik 2 ligi w Holandi ma zagmatwane reguły i tam każdy zwycięzca okresu gra później w fazie playoff o awans do Eredivisie. Fortuna właśnie wygrywając piątkowy mecz z De Graafschap zapewniłaby sobie końcowe zwycięstwo w tym okresie i ewentualną późniejsza walkę o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. To na tym piątkowym meczu im bardziej zależy i dzisiaj zespół gospodarzy zagra z tego względu w rezerwowym składzie aby ci najlepsi byli wypoczęci i gotowi na piątkowa potyczkę. W zasadzie to tyle, swój typ opieram tylko i wyłącznie na tej informacji. Go Ahead Eagles może do tego meczu podejść w swoim najmocniejszym zestawieniu i z rezerwowym składem gospodarzy są dla mnie faworytami. Więcej o tej sytuacji pod poniższym linkiem:
https://www.limburger.nl/cnt/dmf20171023_00049398/fortuna-gaat-vol-voor-periodetitel-reserves-aan-de-bak-in-bekerduel)
⛔ 3-0
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w bramki w meczu De Dijk (3 liga) kontra Ajax Amsterdam. Patrząc na historię występów obu drużyn w Pucharze. De Dijk jak trafiało na kogoś z Eredivisie to nie było co zbierać 2016 r Vitesse 2-7 , 2014 Fortuna Sittard 4-7. Kolejna rzecz to De Dijk 11 miejsce u siebie w lidze i muszą, bo bliżej im do miejsc spadkowych niż miejsc w górnej części tabeli. Kolejny argument to kadra Ajaxu :Andre Onana,Kostas Lamprou,Matthijs de Ligt,Max Wöber,Daley Sinkgraven,Nick Viergever,Luis Orejuela,Deyovaisio Zeefuik,Donny van de Beek,Hakim Ziyech,Carel Eiting,Lasse Schöne,Frenkie de Jong,Siem de Jong,David Neres,Klaas Jan Huntelaar,Vaclav Cerny,Mateo Cassierra,Kasper Dolberg,Justin Kluivert,Dennis Johnsen.
Trener dał odpocząć Younesowi i Veltmanowi.
Młodość plus rutyna bardzo fajnie Ajax wygląda w tym sezonie co potwierdza mecz w ostatni weekend z Feyenoordem.
Typy na mecz:
Over 4,5 1,85✅
Handicap Ajax (-2,5) 1,55 ✅; (-3,5) 2,15⛔

STS
 
hafago 0

hafago

Użytkownik
2. Holenderska
Volendam - Jong PSV
Typ: 2
Kurs: 3:45
Godz: 20:00
Młody zespół PSV nie zdobył punktów w trzech poprzednich meczach. Tym razem gra na wyjeździe z ostatnią drużyną w lidze, co może sprawić, iż seria drużyny z Eindhoven zostanie przełamana właśnie dziś. Warto dodać, że zespół FC Volendam w 11 meczach jeszcze nie wygrał, notując tylko cztery remisy.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
SV Zulte Waregem - Club Brugge
Typ: Brugge
Kurs: 1,66
fortuna
Dzisiaj wpadł mi w oko mecz Pucharu Belgii miedzy Waregem a Brugge. Zdecydowanym faworytem bukmacherów i moim jest w tym spotkaniu drużyna gości. Zajmuja oni obecnie pozycje lidera w belgijskiej 1.Klasa. Ich dorobek punktowy to 40 i mają sześć oczek przewagi nad drugim Chareroi po 16 kolejkach. W tym sezonie przegrali ledwie dwa spotkania ligowe z Genk oraz Mouscron. Jak więc widać w tym sezonie chcą zdetronizować Anderlecht i idzie i bardzo dobrze. Ich dzisiejszy rywal w lidze zajmuje dziesiate miejsce z dorobkiem 19 oczek. Ostatnie ich cztery spotkania to same porażki, trzy w lidze (Oestende 2-4, Genk 0-1, Waregem 2-3) jedna w Lidze Europejskiej z Nicea 0-1. W poprzedniej rundzie Pucharu ledwo przeszli trzecioligowy RFC Liege. Najlepszymi strzelcami Brugge w tym sezonie są Brazylijczyk Wasley oraz 20-letni Nigeryjczyk Emmannuel Dennis, obydwaj maja po pięć trafień. Identycznie jest w ekipie gospodarzy tu też dwaj gracze maja po pięć trafień: Peter Olayinka z Nigerii oraz Belg Aaron Leya. Moim zdaniem inny wynik niż zwycięstwo gości będzie niespodzianką.
 
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
AJAX-FEYENOORD
typ: powyżej 4,5 kartki
kurs 1,80 etoto
Liga holenderska wraca po przerwie zimowej i na dzień dobry najważniejszy mecz w Holadnii. jak zawsze powinno być gorąco w tym meczu także kartek nie powinno zabraknąć
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong AZ - Jong PSV
Typ: Powyżej 3 bramki
Kurs: 1.73
Bukmacher: SBOBET
Analiza:

Obie drużyny z potencjałem ofensywnym, w szczególności PSV, w składzie którego wystąpią dziś zawodnicy z pierwszego zespołu, czyli Lammers, Gakpo, Malen, Rosario, Obispo, Rigo i Lundqist.
Obie drużyny są w dobrej formie.
Mecz rozgrywany będzie na szybkiej nawierzchni.
Dwa zespoły rezerw naprzeciw sobie, więc spodziewam się otwartego spotkania.
Obie drużyny mają średnią 3,4 goli na mecz, także również sprzyja to propozycji.
Ponadto na ławce trenerskiej dojdzie do pojedynku ojca z synem, ponieważ Denis Haar trenuje PSV a jego ojciec Martin trenuje AZ.
Podsumowując spodziewam się otwartego spotkania i liczę na minimum trzy bramki.
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Finał pucharu Holandii AZ- Feyenord A więc mecz w mojej opinii na gole główny typ to bts na to spotkanie ale nie chce tu podawać typu tylko poszukać dyskusji na temat typu bts i win Feyenord o wyższym kursie h2 na korzyść właśnie Feyenordu i w mojej opinii AZ ma to do siebie ze prestizowe mecze przegrywa ale strzela a ten pojedynek do takich wlasnie nalezy co panowie myslicie ??? Dobry pomysl na to spotksnie ??? Czy czysty win Feyenordu ???
 
Do góry Bottom