>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie puchary 2017/18

Status
Zamknięty.
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
04.11.2017 g. 17.30 Meshkov Brest - THW Kiel
Typ: 1⛔
Kurs: 1,,98
Marathonbet
Stawka 7 j

Typ na szybko bo w biegu, THW to w obecnym sezonie cień drużyny z przed lat, jak dnia konia nie będzie miał Wolf albo Landin to o wynik jestem spokojny. Białorusini pokazali że są u siebie mocni, zlali Vive, powalczyli z Veszpremem. Natomiast niemiecki zespół, dosyć mało aktywny na rynku transferowym, bez jakichś konkretnych wzmocnień przed sezonem. Gospodarze, mimo że stracili kilku kluczowych graczy, to zastąpili ich nowymi, jak pokazują kolejne mecze, niekoniecznie gorszymi.
Uważam że po ciekawym pojedynku gospodarze wygrają dzisiejsze spotkanie.
Suche typy na jutro, analizy później:
05.11.2017 g. 17.00 PSG- Vive Kielce
Typ: over 56,5✅✅✅
Kurs: 1,86
Marathon
6/10
05.11.2017 g. 19.00 Wisła Płock- Nantes
Typ: 2✅✅✅
Kurs: 1,8
Marathon
6/10​
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna / Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wisła Płock - Nantes
Typ: 1
Kurs: 2,50 30:32⛔
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Wisła czeka na pierwsze zwycięstwo w lidze mistrzów w tym sezonie i jak na razie nie może się doczekać, ale dzisiaj właśnie może być ten dzień. Dzisiaj do Płocka przyjeżdża drużyna z Francji Nantes, to ich drugi sezon w lidze mistrzów i są stosunkowo nową ekipą na europejskich salonach. Na pewno są groźną drużyną jak pokazały to niektóre mecze, ale głównie u siebie, potrafią tam zagrać naprawdę dobry handball. Grają agresywnie w obronie, ale to głównie u siebie, na wyjeździe już tak super nie wychodzi. Ostatnie mecze pokazują że obecnie trochę im nie idzie, sporo meczy plus trochę kontuzji i niektórzy nie wytrzymują. Po kontuzji wracają Kiril Lazarov, Dominik Klein i Nicolas Claire, nadal kontuzjowany pozostaje Oliver Nyokas i dzisiaj nie zagra w Płocku. Zobaczymy dzisiaj czy Ci zawodnicy są już w pełni sił.

W Wiśle na ten mecz zabraknie na pewno Marko Tarabochii, reszta zawodników będzie dostępna, do składu powraca też Racotea. Skład prawie pełny, jeżeli gospodarze wejdą w mecz tak jak zrobili to w meczu z Kielcami to naprawdę może być dobrze i mogą to spokojnie wygrać, na pewno goście to nie są jakieś ogórki do bicia i mają naprawdę fajny skład, ale najbardziej groźni są u siebie i to trzeba podkreślić, oczywiście mogą wygrać ten mecz, jeżeli Wisła przejdzie obok tego meczu, ale jeżeli gospodarze zagrają dobrą gre taką jaką potrafią to wynik powinien być jeden-zwycięstwo gospodarzy(pierwsze w lidze mistrzów przed własną publicznością). Kibice też na pewno pomogą i w sporej liczbie będą dopingować cały mecz swoją drużynę.
 
zycietogra2017 0

zycietogra2017

Użytkownik
Vistal Gdynia W - NFH Nyk W (-2.5) 1.55
Podobno &quot;darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda&quot;. Ale jaki jest nasz koń każdy widzi!
https://www.flashscore.com/match/r5snLNn1/#match-summary
Nie ma powodu porównywać siły obu ekip ... wyniki, tabele, statystyki ... mówią same za siebie. Dziewczyny z Gdyni walczą, starają się, czasem nawet słuchają wskazówek trenerki. Ale &quot;jak nie staną, d...a zawsze z tyłu&quot; ???? Tym razem również nie przewiduję niespodzianki ... porażka trzema bramkami, to powinien być najmniejszy wymiar kary.
Do tego meczu dodałbym jeszcze mecze męskiego handballa w Danii i Szwecji
Bjerringbro/Silkeborg - Mors (+7.5) 1.52
Ystads IF (-4.5) - Helsingborg 1.55
Ale o nich krótko ... w innym dziale. ????


Niestety ... znowu porażka! Może czas przestać dodawać bramki skazanym na pożarcie? Zastanowię się nad tym ... obiecuję:confused:
????Bjerringbro/Silkeborg - Mors (+7.5) 1.52 40-31
Ystads IF (-4.5) - Helsingborg 1.55✅ 36-24
Vistal Gdynia W - NFH Nyk W (-2.5) 1.55✅ 28-36
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Popieram typ. Vistal to dno i o ile Montex będąc w LM mógł mieć jakieś argumenty, żeby chociaż powalczyć, to gdynianki już tego nie mają. Może gdyby została Kobi i ktoś jeszcze by doszedł. W Gdyni jednak mają wywalone na drużynę i tak to się kończy. Lanie za laniem, nawet jak w każdym meczu któraś z dziewczyn pokaże się z dobrej strony. Przykład chociażby Uścinowicz, która z CSM rzuciła siedem bramek. Dziewczyna ma potencjał, może nie będzie drugą Kobylińską, ale będą z niej ludzie. Co do samego meczu, to NFH potrafiło wygrać u siebie właśnie z byłymi triumfatorkami całych rozgrywek. Wprawdzie na wyjeździe dostały solidną lekcję handballa, ale liczą się punkty i one potrafiły je zdobywać. Vistal nijaki, jedynie kosmiczny mecz Ryby w bramce może coś zmienić, albo dzień konia kilku zawodniczek, a takich w Gdyni wiele nie ma. Też skłaniam się do gry w stronę przyjezdnych.
 
zycietogra2017 0

zycietogra2017

Użytkownik
Champions League
Brest Bretagne - Rostov 1.50
Naszpikowana gwiazdami rosyjska ekipa jest w dobrej formie. Dodatkowo przemawia za nią to że, wszystkie poprzednie mecze miedzy tymi drużynami rozstrzygnęła na własną korzyść. Ze stawką jednak nie przesadzałbym... grupa wyrównana. dziewczyny z Brestu walczą o pierwsze punkty ... ostrzegam;)
Champions League
Szeged - Nantes 1.52
Węgrzy po porażce z Lwami z Rhein-Neckar mają szybką szansę na rewanż. Wydaje się że, z niej skorzystają.
Nantes to solidna ekipa ... mieszanka rutyny z młodością. Choć chyba w odwrotnej kolejności. Myślę jednak, że lata gry w Lidze Mistrzów węgierskiego klubu zrobią swoje ... i ekipa znanych z naszych parkietów Zhitnikova, Sebo czy Buntica dopisze na swoje konto dwa punkty
Kurs całkowity tej pary: 2.28
Dla odważniejszych proponuję lekki handicap 0,5 do 1,5;)
Brest Bretagne - Rostov 1.50✅ 23-29
Szeged - Nantes 1.52⛔ 30-33
????Kibice węgierskiej ekipy tylko ... przez pierwsze pięć minut mogli mieć nadzieje na wygraną swoich ulubieńców. Później nikt już nie miał złudzeń. Francuzi dzielili i rządzili na parkiecie. Szeged kompletnie bez formy.
Rosjanki nie zawiodły. Tylko na początku drugiej połowy zawodniczki z Brestu przycisnęły i grały jak równe. Ale po kilku minutach wszystko wróciło do normy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jak się panowie zapatrujecie na mecz Wisły Płock na wyjeździe?
To praktycznie jedyne spotkania gdzie kursy są mocno zbliżone do siebie, a ja w takim wypadku gram na ciut większy kurs, czyli na Wiśle z Płocka... Nie siedzę w ręcznej i czasami coś obejrzę z LM czy też polskiej ligi, ale nazwa przeciwników Wisły nic mi za bardzo nie mówi. Toteż proszę o lekkie nakierowanie mnie jeśli ktoś może ???? ))
 
zycietogra2017 0

zycietogra2017

Użytkownik
Zawodnicy z Płocka ... czekają na pierwszą wygraną w LM tego sezonu. Znają powagę sytuacji... ale ich rywale również. Wisła jak na jej możliwości personalne gra całkiem fajny handball. Przeciwników Wisły porównałbym (może trochę na wyrost) do bałkańskiego Cejle ... taka Skandynawska fabryka talentów i odnawialnia zawodników ... trochę zapomnianych. Płocczanie powinni to wygrać. Motywacja na najwyższym poziomie... ale jeśli Skandynawom &quot;będzie żarło&quot; będzie ciekawy mecz. Nie polecam grania ... raczej oglądanie. Ale jeśli mam typować ... widzę tu pierwszą wygraną Wisły!!!
 
zycietogra2017 0

zycietogra2017

Użytkownik
Na dziś trzy typy:
Aalborg - Vive Kielce (-1.5) 1.50
Kiel (-4.50) - Celje 1.50
Paris SG (-1.5) -Telekom Veszprem 1.55
Przed Vive bardzo ważny mecz ... po roku przerwy czas wygrać na wyjeździe w Lidze Mistrzów. Personalnie polska ekipa jest o klasę lepsza ... to dużo. Gdyby jeszcze dorzucić do tego koncentrację i determinację. Na Duńczyków powinno wystarczyć.
Kilończycy powolutku wracają na poziom do którego nas przez lata przyzwyczaili. Cejle przetrzebione kontuzjami ... Vujović nie zagra dziś drugiego takiego meczu jak z Flensburgiem, a Marguc w pojedynkę ... raczej nie dokona cudu.
Na koniec mecz gigantów europejskiego handballa. Bez zbędnego rozpisywania się. Stawiam na PSG... z racji własnego parkietu, mocniejszego składu... i pare innych argumentów znalazłoby się jeszcze.
Życzę powodzenia ????
Aalborg - Vive Kielce (-1.5) 1.50✅ 30-34
????Kiel (-4.50) - Celje 1.50 26-29
Paris SG (-1.5) -Telekom Veszprem 1.55✅ 33-28
Kiel dołączył właśnie do &quot;zaszczytnego&quot; grona &quot;kilkukrotnie zastanów się co robisz&quot; Nie wiem o co chodzi ... ale Niemcy wyglądali tak, jakby nie chcieli wczoraj wygrać.
Vive planowo. Koncentracja i punktowanie rywala. Brawo.
Vesprem to drużyna, którą można pokonać. Nieprawdaż?
 
S 135

seba96

Użytkownik
Stawiam na PSG... z racji własnego parkietu, mocniejszego składu... i pare innych argumentów znalazłoby się jeszcze.
Dla mnie PSG wcale nie matki ego mocniejszego składu. Czym druga linia Veszprem ustępuje PSG? Nagy, Ilic, Tonnesen czy Lekai, który rozgrywa sezon życia. Po drugiej stronie Hansen, Remili i Sagosen. Mnie młody Norweg nie przekonuje, raz zagra bardzo dobrze, raz fatalnie. W ostatnim meczu ligowym z Nimes Sagosen wyleciał po 40 minutach za trzy dwójki, w ataku 1/5. PSG ten mecz przegrało. Remili 2/11 18% w ataku. Skrzydła Gajic Manaskov niczym nie ustępują parze Gensheimer Koukound. Wiadomo Niemiec maszyna, ale Veszprem to tez wielka jakość. Bramka wiadomo Omeyer klasa, duet Alilovic Mikler jest chyba nieco słabszy. Gra z kołem u Veszprem to bardzo mocny Blagotinsek czy Nilsson. PSG z kołem gra bardzo mało, ciężko szukać meczu w którym Nielsen zdobył więcej niż 3 bramki. Nie chce umniejsza wielkości PSG, ale jest to drużyna, którą można ograć, to nie jest wielki monolit. Porażki w tym sezonie z Flensburgiem, Nantes czy Nimes. Największy atut to parkiet, ale kto ma pokonać PSG na wyjeździe jak nie Veszprem. Kursy zdecydowanie zachęcają, aby grać w stronę Węgrów po 3,75 w fortunie.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Po prostu nie rozumiem grania takiego zakładu i jeszcze po stosunkowo niskim kursie. Zdecydowanie korzystniej zagrać moim zdaniem Veszprem +3,5 po 1.6. No ale zobaczymy o siedemnastej
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Myślę, ze jeszcze wielu innych ważniejszych rzeczy nie rozumiesz. Np. tego, że ktoś może mieć inne zdanie ????
No dobrze, każdy może mieć inne zdanie, ale musi je poprzeć konkretnymi argumentami. Kolega podał swój, czyli podobną siłę obu ekip, zestawił odpowiednich zawodników, więc jego zdanie się broni. W takim wypadku Twoja odpowiedź w tym stylu nic nie wnosi. Powinieneś pokazać jakiś kontrargument, który obroni kierowanie się w stronę Paryżan, nie uważasz?
 
zycietogra2017 0

zycietogra2017

Użytkownik
Nie uważam ????
Napisałem wyraźne... pożyjemy... zobaczymy! Argument? PSG jest do pokonania ... taki argument można &quot;przykleić&quot; do wszystkich i każdej drużyny. Każdy jest do pokonania. To że kolega zna składy ... o niczym nie świadczy. Porównywanie zawodników nie ma sensu przy takich ekipach. Dziś zadecydują detale. Dzień, boisko itp.
Poza tym kolega gra podobnie... Wie że wygrają paryżanie tylko nie wysoko. Pozdrawiam
 
szaszibdg 7

szaszibdg

Użytkownik
Witam,
Na dziś zainteresował mnie mecz Aalborg - Vive.
Ilość bramek: +53.5 (Fortuna)
Od razu zaznaczam, że kieruję się tylko i wyłącznie statystykami i gram tylko na ilość punktów w meczu.
Jeśli chodzi o LM to biorę tylko statystyki z LM. Wiadomo, że liga to zupełnie co innego.
I patrząc na Aalborg, łącznie średnia punktów na mecz to 54.6 i średnia punktów u siebie to też 54.6.
Vive, łącznie 56.5 i grając na wyjeździe 57.3
Dlatego bezpiecznie wybieram overek 53.5
Pozdrawiam.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
To, co dzisiaj prezentuje Kiel przechodzi ludzkie pojęcie. Mam ochotę sobie wydłubać oczy, ergo nawet nie obejrzę meczu do końca. SZCZYT. Celje gra swoje, ale Kilończycy wyglądają, jakby wyszli pijani na parkiet. Piłki wypadające z rąk, podania do przeciwnika, wykorzystywanie nadarzających się okazji na poziomie teamu z podstawówki. Dawno się tak nie w******em na żadną drużynę bez względu na sport. Może jakimś cudem wygrają, ale będzie to strasznie wymęczone, zresztą jak ciężko by mi nie było tego przyznać, to na zwycięstwo nie zasługują.
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
26.11.2017 g. 19.00 PGE Vive Kielce- PSG
Typ: 1 (+1,5)✅✅✅
Kurs: 1,72
Pinnacle
Stawka 6 j

Przed nami hit kolejki w Kielcach, gdzie Vive podejmuje gwiazdozbiór z Paryża. Paryżanie są faworytem bukmacherów, ale moim zdaniem nie wygrają tego spotkania. Vive na własnych śmieciach jest piekielnie mocne, zdemolowali Kiel (który co prawda ma kiepski sezon, ale nadal jest to jeden z najlepszych niemieckich zespołów) mieli wygrane z Flensburgiem i Veszprem na tacy, jednak brak koncentracji w końcówce sprawiła że oba spotkania zakończyły się remisem.
Paryżanie w ostatnich tygodniach mają problemy w lidze, gdyż zawieszeni za ustawienie meczy zostali bracia Karabatić, co przełożyło się na ligowe porażki. Uważam że jest to mecz tak naprawdę 50/50 i nie rozumiem takiego faworyzowania zespołu ze stolicy Francji.
Nieco ostrożniej pobieram zwycięstwo Kielczan:
Typ: 1 @ 2,70 Bet 365 Stawka 4/10⛔
 
M 220

mm25

Użytkownik
wg mnie PSG to dziś hit dnia. Bracia Karabatić nie grali w lidze ponieważ oni bardziej skupiają sie na Lidze mistrzów. mam info z ich klubu ze dzis wszystko zrobią by wygrać z Kielcami. Dla mnie najgorzej co moze być to remis tu i także pogram drobno ???? a grubiej czysta 2;) BET DNIA PSG 2
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Z tym betem dnia to nie trolluj ???? Zapowiada się ciekawy mecz. Mówisz, że PSG nie zachwyca, a gra Kielc również nie porywa. Z przetrzebionym przez kontuzję składem Duńczyków ledwo wygrali. W lidze to od lat konkurencji nie mają. Brak koncentracji zespołu w LM? Bardziej upatrywał bym głupiej konsekwencji Talanta, który rotuje składem co 15 minut. Gra zmienników wyraźnie odstaje od pierwszego garnituru. Druga sprawa Kielce mają problem, bo nie mają aktualnie wartościowego zmiennika na bramce. Co prawda wrócił Ivić do treningów po kontuzji, ale nie wiadomo czy będzie mógł zagrać. W przypadku słabszej dyspozycji Kasy, Kielczanie mogą mieć problem. Co prawda zabraknie Abalo oraz Luki Karabatica, ale PSG ma wartościowych zmienników.
Wg mnie PSG może wziąć ten mecz, jeśli Talant będzie się trzymał konsekwentnie swojej żelaznej &quot;taktyki&quot;. Liczę na dobry mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom