>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności

Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj.


Tutaj należy zgłaszać prośby o edycję postów do momentu rozpoczęcia etapu. Później prośby nie będą uwzględniane. Jedynym wyjątkiem jest prośba o doklejenie linku do analizy, o ile analiza pojawiła się w odpowiednim temacie przed rozpoczęciem etapu.
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
Eh znów zapomniałem dodać bukmachera z którego to kursów korzystałem ???? ????

Oczywiście UNIBET . Typy na 2 Etap.
s90/dopisane. Na przyszłość podawaj linka do typów.
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
CO dzieje się w przypadku gdy w typach długoterminowych ktoś odstawił typ np. Valverde/Bardet , Valverde wczoraj się wycofał .. W przypadku gdyby np. francuz wycofał się później liczy się TO który pierwszy wyleci z wyścigu czy zakład jest liczony jako NC ?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
CO dzieje się w przypadku gdy w typach długoterminowych ktoś odstawił typ np. Valverde/Bardet , Valverde wczoraj się wycofał .. W przypadku gdyby np. francuz wycofał się później liczy się TO który pierwszy wyleci z wyścigu czy zakład jest liczony jako NC ?
Jeśli Bardet dojedzie wyścig do końca to będzie rozliczona jako jego wygrana. Jest to napisane w regulaminie.
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
Jeśli Bardet dojedzie wyścig do końca to będzie rozliczona jako jego wygrana. Jest to napisane w regulaminie.
Tyle to wiem , ja pytam o to czy jeśli francuz dziś się wycofa to i tak jest wygranym bo wytrwał dłużej w wyścigu ..
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Poczekam do jutra i sprawdzę w ziemniakach jak to rozliczyli. Chyba, że ktoś stawiał i wie, jak to wygląda?
Parę Cavendish - Sagan rozliczyłem jako zwrot, pary Demare - Sagan nie zmieniałem, bo Demare tak czy inaczej wygrał wczoraj więc tutaj podliczenia nie zmieniłem.

Proszę posprawdzać, czy wszystko jest ok.
 
Do góry Bottom