>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Półfinał] Hiszpania - Włochy MME U-21 [27.06.2017 / 21:00]

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






kursy od: bah

Czy w drugim półfinale nieobliczalna reprezentacja Włoch zatrzyma rozpędzonego byka Hiszpanów, którzy nie przegrali jeszcze spotkania na tych mistrzostwach. Różnica kursów na obie ekipy jest kolosalna. Jakie są wasze propozycje na to spotkanie?

Zapraszam do dyskusji i podawania swoich typów.


 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Szczerze mówiąc to na dźwięk słowa &quot;włoska młodzieżówka&quot; dostaję alergii, ale.. Tak racjonalnie spoglądając.. Chiesa od początku z Niemcami zrobił różnicę, asysta przy jedynej bramce. Włosi byli dużo lepsi w tym meczu, choć sędzia nie uznał prawidłowego gola dla Niemców na samym początku. Co też mogło zmienić dużo w tym spotkaniu. I gdyby nie to , to teraz nie rozmawialibyśmy o pólfinale. Nie zagra Conti i Berardi, co na pewno będzie osłabieniem. Zmęczenie.. Kolejna kwestia.. Hiszpanie odpoczywają tydzień, Włosi 2 dni.. Piłkarsko i indywidualnie moim zdaniem przepaść między tymi drużynami. Już pomijając kwestię umiejętności, kwestie wytrzymałościowo - kondycyjne po stronie Hiszpanów. Będę bardzo zdziwiony jeśli to nie oni zagrają w finale.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna U 21
Godz: 21:00
Spotkanie Hiszpania-Włochy
Typ: Hiszpania wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Półfinałowe spotkanie w młodzieżowych mistrzostwach europy do lat 21. Hiszpania zmierzy się z tym meczu z Włochami, Hiszpanie bez większych problemów wygrali swoją grupę w każdym ze spotkań pokonując swoich rywali, strzelili 9 bramek stracili tylko 1 , w tym meczu naturalnie będą faworytem do awansu do dalszych gier. Włosi awansowali rzutem na taśmę, pokonali w ostatnim swoim spotkaniu drużynę Niemiec . W tych mistrzostwach ponieśli porażkę z zespołem Czech i w tamtym spotkaniu nie byli aż tak wyraźnie zespołem lepszym , tutaj na pewno to Hiszpania będzie prowadziła grę, ma lepszy bardziej doświadczony zespół poza tym ma jeszcze lepszych zmienników w swoim składzie,. tak więc moim zdaniem po tym meczu to Hiszpanie awansują do finału tych rozgrywek w poprzednich kilku latach oba zespoły grały ze sobą 3 razy , każde z tych spotkań wygrywała młoda Hiszpania i za każdym razem obi ekipy zdobywały bramki, według mnie w tym spotkaniu najbardziej prawdopodobnym wynikiem będzie wygrana gospodarzy 2:1, myślę że Włosi zdołają w tym spotkaniu strzelić przynajmniej jednego gola, ale Hiszpania po 90 minutach okażą się zespołem lepszym.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Hiszpania - Włochy
Typ: Włochy awans @ 3,00 Expekt
⛔3:1


Nie zagra Conti i Berardi, co na pewno będzie osłabieniem. Zmęczenie.. Kolejna kwestia.. Hiszpanie odpoczywają tydzień, Włosi 2 dni.. Piłkarsko i indywidualnie moim zdaniem przepaść między tymi drużynami. Już pomijając kwestię umiejętności, kwestie wytrzymałościowo - kondycyjne po stronie Hiszpanów. Będę bardzo zdziwiony jeśli to nie oni zagrają w finale
Conti faktycznie to wielka strata, bo urasta na top obrońce prawego. Świetny turniej gra, potwierdza tylko to co preznetował w całym sezonie w Atalancie, gdzie wykręcił kapitalne liczby.
W jego miejsce pewnie wskoczy Calabria z Milanu. Nie ten poziom, ale kilka meczów w Serie A już zagrał. Ma potencjał ten chłopak.
Co do braku Berardiego, to tak na dobrą sprawę Domenico rozczarowujący turniej gra póki co. Mało go w akcjach na skrzydle. Dobre stałe fragmenty gry to za mało trochę. Owszem strzelił gola z Czechami, ale liczyłem na więcej. Wobec braku Berardiego wiadomo, że na bokach zagrają pewnie Bernardeschi i Chiesa czyli skrzydła z Fiorentiny. W związku z tym pewnie szpica to Petagna, czyli powrót do ustawienia z dwóch pierwszych meczów.

W pomocy jak Di Biagio tym razem znowu nie da Gagliardiniego, Benassiego i Pellegriniego to tylko się skompromituje i już przed meczem wywiesi białą flagę.

Według mnie Italia nie stoi na straconej pozycji. Wystarczy zobaczyć jak zagrali świetnie z Niemcami, nie dali im się w ogóle rozkręcić, na nic im nie pozwolili w zasadzie. Donnarumma nie miał co robić przez większą część spotkania. Hiszpanie jak ktoś uważnie śledził turniej to zauważył, że mają duże problemy w defenywie. Dopuszczają rywali do wielu okazji bramkowych. Czyli jednak rezultaty z eliminacji to nie był przypadek, że stracili 9 bramek. Ten turniej to potwierdza. Przecięż w meczu z Macedonia rywale mieli masę okazji. Babunski tam świetnie się prezentował. Była poprzeczka, kilka razy Kepa interweniował skutecznie.
Mecz z Portugalią to z kolei wymiana ciosów, ponowne szanse dla Portugalii były. A spotkanie z Serbią niby o nic, niby rezerwy, ale to jak Serbia marnowała setki to masakra. Koleś z 3 metrów ładuje ponad bramką, Djurdjević, niby gwiazda Partizana dwa razy w sytuacji sam na sam zachowuje się jak amator.

Włosi też więc pewnie będą mieli swoje okazje, a jak będą je mieli to wierżę, że wykorzystają.
Zapowiada się mecz naprawdę ciekawy. Hiszpanie niby mówicie Asensio, Niguez, Deulofeu itp, ale gdzie jest klucz do dobrej postawy w tym meczu? W defensywie Italii, a tutaj są największe atuty. Para Rugani &amp; Caldara to już świetny poziom, Barrecca w Torino urasta na kolejnego świetnego bocznego obrońcę po Darmianie i Bruno Peresie. Brak Contiego sprawi, że prawa obrona będzie bardziej defensywna, bo umówmy się Conti hasa jak niemal Dani Alves za najlepszych lat do przodu.
Tak więc będzie trudna sytuacja dla Sandro Ramireza, Deulofeu czy Asensio.

Według mnie Włosi awansują w tej parze.

FORZA ITALIA! :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5567 719

5567

Użytkownik
Hiszpania - Włochy
Typ: Włochy awans @ 3,00 Expekt




Conti faktycznie to wielka strata, bo urasta na top obrońce prawego. Świetny turniej gra, potwierdza tylko to co preznetował w całym sezonie w Atalancie, gdzie wykręcił kapitalne liczby.
W jego miejsce pewnie wskoczy Calabria z Milanu. Nie ten poziom, ale kilka meczów w Serie A już zagrał. Ma potencjał ten chłopak.
Co do braku Berardiego, to tak na dobrą sprawę Domenico rozczarowujący turniej gra póki co. Mało go w akcjach na skrzydle. Dobre stałe fragmenty gry to za mało trochę. Owszem strzelił gola z Czechami, ale liczyłem na więcej. Wobec braku Berardiego wiadomo, że na bokach zagrają pewnie Bernardeschi i Chiesa czyli skrzydła z Fiorentiny. W związku z tym pewnie szpica to Petagna, czyli powrót do ustawienia z dwóch pierwszych meczów.

W pomocy jak Di Biagio tym razem znowu nie da Gagliardiniego, Benassiego i Pellegriniego to tylko się skompromituje i już przed meczem wywiesi białą flagę.

Według mnie Italia nie stoi na straconej pozycji. Wystarczy zobaczyć jak zagrali świetnie z Niemcami, nie dali im się w ogóle rozkręcić, na nic im nie pozwolili w zasadzie. Donnarumma nie miał co robić przez większą część spotkania. Hiszpanie jak ktoś uważnie śledził turniej to zauważył, że mają duże problemy w defenywie. Dopuszczają rywali do wielu okazji bramkowych. Czyli jednak rezultaty z eliminacji to nie był przypadek, że stracili 9 bramek. Ten turniej to potwierdza. Przecięż w meczu z Macedonia rywale mieli masę okazji. Babunski tam świetnie się prezentował. Była poprzeczka, kilka razy Kepa interweniował skutecznie.
Mecz z Portugalią to z kolei wymiana ciosów, ponowne szanse dla Portugalii były. A spotkanie z Serbią niby o nic, niby rezerwy, ale to jak Serbia marnowała setki to masakra. Koleś z 3 metrów ładuje ponad bramką, Djurdjević, niby gwiazda Partizana dwa razy w sytuacji sam na sam zachowuje się jak amator.

Włosi też więc pewnie będą mieli swoje okazje, a jak będą je mieli to wierżę, że wykorzystają.
Zapowiada się mecz naprawdę ciekawy. Hiszpanie niby mówicie Asensio, Niguez, Deulofeu itp, ale gdzie jest klucz do dobrej postawy w tym meczu? W defensywie Italii, a tutaj są największe atuty. Para Rugani &amp; Caldara to już świetny poziom, Barrecca w Torino urasta na kolejnego świetnego bocznego obrońcę po Darmianie i Bruno Peresie. Brak Contiego sprawi, że prawa obrona będzie bardziej defensywna, bo umówmy się Conti hasa jak niemal Dani Alves za najlepszych lat do przodu.
Tak więc będzie trudna sytuacja dla Sandro Ramireza, Deulofeu czy Asensio.

Według mnie Włosi awansują w tej parze.

FORZA ITALIA! :cool:
Mam wrażenie, ze jesteś pod zbyt dużym wrażeniem gry Włochów z Niemcami.

Przede wszystkim to Włosi grali w tym meczu o życie, zaś Niemcy mieli w podświadomości fakt, iż zwycięstwo w tym meczu nie jest konieczne. To po pierwsze.

Po drugie, Niemcy zagrali z Włochami najsłabszy mecz na turnieju. Nie chodzi mi o wynik, ale o to jak wyglądali fizycznie. Nawet jak chcieli zaatakować przy 0-1, to widac było, ze po prostu nie ma tego Powera co w poprzednich spotkaniach, ale to nie jest dziwne, bo na turniejach zwykle kazdej ekipie przytrafia się ten jeden słabszy mecz.

Po trzecie, Niemcy strzelili pierwsi prawidłową bramkę Włochom, ktora nie została uznana, a po krótkim czasie sami sprezentowali bramkę swoim rywalom, bo tylko tak należy określić to co zrobiła obrona przy tej bramce. Potem juz, prowadząc 1-0 i grając z maksymalnym zaangażowaniem do tej 80 minuty, nie byli w stanie strzelić Niemcom drugiej bramki, choc bylo widac, ze bardzo im na tym zależy.

Po trzecie - i chyba najważniejsze - Hiszpanie to nie Niemcy. W moich oczach Hiszpania ma w tym składzie 2-3 zawodników, którzy juz teraz mogliby grać w wyjściowych jedenastkach najlepszych klubów na świecie, czego o włoskiej ekipie nie mogę napisać. Owszem, kilka nazwisk głośnych, z wielkimi perspektywami, ogranych w Serie A, ale dla mnie jednak Hiszpanie są wyżej.

Ja juz gdzies pisałem chyba na poczatku turnieju, ze Hiszpania jak nie wygra tego turnieju, to będzie to duza niespodzianka dla mnie i trzymam się tego. Być może wiele osób skusi się tutaj na Włochów ze względu na kurs, ale ja wiele razy powtarzam - lepiej wygrać po niższym kursie, niż wtopić po wyższym. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Hiszpanie niby mówicie Asensio, Niguez, Deulofeu itp, ale gdzie jest klucz do dobrej postawy w tym meczu? W defensywie Italii, a tutaj są największe atuty. Para Rugani &amp; Caldara to już świetny poziom, Barrecca w Torino urasta na kolejnego świetnego bocznego obrońcę po Darmianie i Bruno Peresie.
Przypomniała mi się &quot;świetna gra defensywna&quot; Juventusu w finale z Realem. W rzeczywistości włoscy defensorzy byli tak zakręceni, że nie wiedzieli w którą stronę się odwrócić, by dojrzeć piłkę.
Dziś dędzie podobnie, bo Hiszpanie biją Włochów na łeb na szyję pod każdym względem i tak jak ktoś napisal na wstępie, będę zdziwiony, gdy Hiszpania gładko nie awansuje dalej.
Ja gram handi -1 na Hiszpanów
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Przypomniała mi się &quot;świetna gra defensywna&quot; Juventusu w finale z Realem. W rzeczywistości włoscy defensorzy byli tak zakręceni, że nie wiedzieli w którą stronę się odwrócić, by dojrzeć piłkę.
Dziś dędzie podobnie, bo Hiszpanie biją Włochów na łeb na szyję pod każdym względem i tak jak ktoś napisal na wstępie, będę zdziwiony, gdy Hiszpania gładko nie awansuje dalej.
Ja gram handi -1 na Hiszpanów
Ale co Ty tu wtrącasz piłkę klubową. Skoro już taki pamiętliwy jesteś, to przypomnij sobie mecz na Euro 2016 Włochy - Hiszpania i wynik 2-0. To chyba, bardziej miarodajne co do stylów obu reprezentacji, niż finał klubowych rozgrywek który przytoczyłeś. Również idę w stronę Włochów. Moim zdaniem padnie max. 1 bramka.
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Ja bym po prostu racjonalnie spojrzal na styl gry i tyle.
Włosi mam wrażenie, że mimo głośnych nazwisk grają w jakiś taki wymęczony sposób, a trener często podejmuję złe decyzje.
Hiszpania? Asensio to niekwestionowany MVP tego turnieju moim zdaniem (i Labotka po meczu z Polską! :p).
Zdziwiło mnie, że słabo grający Suarez strzelił bramkę w meczu z Serbią.
Ja bym tu szedł zdecydowanie w stronę Hiszpanii, zastanawiam się też nad typem: dokładnie jedna bramka w pierwszej połowie (jeszcze nie sprawdzałem, kurs pewnie między 1,7 a 2,2 zł).
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Chyba nikt z tych tak bardzo chwalących Włochów nie widział ich meczy Z Danią i Czechami. Z Danią męczenie buły i potężne trudności z rozmontowaniem obrony rywali. Z Czechami mieli więcej sytuacji z powodu bardziej ofensywnej gry Czechów, ale podczas tego meczu również więcej stali na boisku i podawali do najbliższego kompletnie bez pomysłu na grę. Sugerujecie się 1-0 z Niemcami którym wynik tego meczu latał koło (...). Dobra, było o fatalnym i nieporadnym ataku. Teraz pora na obronę, która w meczu z Czechami przy wysokim pressingu przeciwników nie wiedziała co się dzieje. Paraliż totalny który zaowocował wynikiem 1-3. Ponadto nie zagra Conti i Berardi. Dwa potężne ciosy dla i tak grających padake Włochów. Petagna na Nce to jest jakiś żart. Gość pokazuje poziom ekstraklasy albo gorzej, a gra w 1 składzie(nic poza zastawieniem piłki na tym turnieju nie pokazał). Po drugiej stronie Hiszpania z Deulofeu, Asensio itp. mógłbym wymienić cały skład. Potrafią zagrać kombinacyjnie w środku, a także uwolnić Deulofeu który praktycznie każdego obrońce wciąga nosem swoim przyspieszeniem. Jedyne niedociągnięcia pojawiają się w obronie. Było to widać z Macedonią i Portugalią, ale nawet jeśli któryś obrońca popełni błąd i Petagna wyjdzie na czystą pozycje jakoś wątpię w gola. Na koniec warto dodać, że w ostatniej kolejce grupowej Hiszpanie odpoczywali, Włosi harowali aby pozostać w turnieju.
Ps. Wiem, że każdy może mieć swoje zdanie na każdy temat, ale otwórzcie oczy nic nie przemawia za Włochami. Jednak dzisiaj się zaskoczyłem, że można napisać kilkanaście linijek argumentów na zwycięstwo Włochów totalnie wyssanych z palca, a bo ktoś im kibicuje od serca. Dziękuje i pozdrawiam
Hiszpania - Włochy 1 @1.75
Hiszpania - Włochy 1(-1) @2.9
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Nie sugerujcie się do końca jakimkolwiek meczem z fazy grupowej analizując ten półfinał....To już przeszłość .., było minęło a teraz turniej zaczyna się od początku i jednocześnie kończy dla którejś z ekip.
Jedno jest pewne..., kursy zaproponowane przez buki w nie do końca zrozumiały sposób dla mnie faworyzują Hiszpanię , jednocześnie w drugim szeregu stawiając Włochów.....Choć nie lubię tego robić , to spójrzcie na transfermarkt ile sa warci poszczególni zawodnicy obydwu reprezentacji.....Widzicie tam taka przepaść na korzyść Hiszpanii ?..., bo ja nie......To taki najprostszy przykład....Przecież Ci ludzie są przez kogoś rzetelnie wyceniani i kosztują grube miliony...
Ja widzę tutaj wyrównany mecz , być może czysty remis ale na pewno nie zagram win Spain przy takim kursie......
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Nawiązując do transfermarktu. Huddersfield które awansowało do BLP wyceniane na niecałe 19mln. 16 miejsce w tabeli względem wartości piłkarzy.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Nawiązując do transfermarktu. Huddersfield które awansowało do BLP wyceniane na niecałe 19mln. 16 miejsce w tabeli względem wartości piłkarzy.
Zupełnie nie adekwatne do tego co napisałem w kontekście porównania wartości Hiszpania - Włochy tym bardziej jeśli idzie o jeden mecz a nie cały sezon......
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Również widzę tutaj dzisiaj wyrównany mecz, w którym jednak hiszpańska lokomotywa wygra spotkanie. Dużo zależy od początku spotkania i tutaj liczę na to, że Włosi zaskoczą i strzelą bramkę jako pierwsi. W dalszej części meczu postawią na swoją świetną defensywę co będzie błędem. Hiszpanie bardziej wypoczęci, więcej energii - liczę, że w końcówce choćby to miała być ostatnia minuta przeważą losy spotkania na swoją korzyść. Oczywiście typ bardzo życzeniowy, jednak spróbuje:
Włochy - pierwsi strzelą lecz przegrają / iforbet / @ 12.50
oraz za drobne typ (do przerwy / koniec meczu ): 0:1 / 2:1 @ 49
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Hiszpania - Włochy
Typ: 1
Kurs: 1.72
buk: unibet
Wynik: 3:1 ✅

O tym spotkaniu zostało napisane już bardzo wiele i ja dodam coś od siebie. Hiszpanie przeszli fazę grupową jak burza strzelając w trzech spotkaniach aż dziewięć goli. Ta reprezentacja, która w składzie ma sporo zapowiadających się gwiazd przyszłego futbolu nie pozostawia złudzeń kto w tym spotkaniu jest faworytem. Albert Celades robi dobrą robotę, i jak widać udało mu się ulepić coś porządnego z tej zbieraniny zapowiadających się gwiazd. Włochy to na pewno nie jest zespół do bicia. Jednak ich gra nie przekonała mnie za bardzo do siebie. Dziś w składzie zabraknie dwóch najważniejszych ogniw. Za na nadmiar kartek nie zagrają podstawowy prawy obrońca Andrea Conti, a także jeden z najlepszych ofensywnych graczy Domenico Berardi. Hiszpanie w dotychczasowych meczach fazy grupowej wyglądali jak drużyna przynajmniej o klasę lepsza. W świetnej formie są Sandro oraz Asensio. Obaj panowie na koniec sezonu w swoich klubach potwierdzili wysoką formę i teraz dalej ją utrzymują. Cała prawa strona Hiszpanów wygląda wyśmienicie Bellerin-Saul/Niguez-Deulofeu. To naprawdę wygląda zabójczo jak na U-21. Hiszpanie na dodatek wyjdą bardziej wypoczęci, bowiem w ostatniej kolejce fazy grupowej trener dał odpocząć min. Asensio, Saul, Sandro Ramirez czy Deulofeu. Z pewnością nie będzie to spotkanie do jednej bramki, a spodziewam się zaciętego i trudnego boju dla obu ekip. Jestem nawet zdania, że ten mecz może być na miarę finału tych mistrzostw. Idę w stronę Hiszpanów, nie dlatego, że w swojej ekipie mają więcej gwiazd, tylko dlatego, że prezentują wyższy poziom od Włochów, wyglądają na solidniejszą ekipę, a brak zawieszenie czy też kontuzji stawia ich tu w roli jeszcze większego faworyta. Oby ten faworyt na papierku ich tylko nie zgubił.
Polecam też zagrać over 2.5 gola ✅. Bezpośrednie spotkania obu ekip pokazują, że tu gole lubią padać. Jest to półfinał, a więc przy stracie gola niema co czekać, tylko trzeba atakować ile sił. Obie ekipy mają mocną siłę rażenia, dlatego też oprócz wyrównanego boju spodziewam się tu kilku bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
W tym meczu w sumie mam dwa typy które podyktowane są głównie statystykami. Pierwszym z nich jest

Hiszpania under 5,5 rożnych @1,87

Ten tym argumentuje tym, że Hiszpanie to raczej perfekcjonaliści. Chodzi mi tutaj o to że kornery nie za bardzo ich interesują - tylko bramki. Jeśli mają jakieś akcje pod polem karnym przeciwnika czy pod linią końcową to bardziej preferują sklepać???? niż wybić na rzut rożny. Pokazują to też poprzednie mecze. Z Serbią 3 rożne, z Portugalią 2, z Macedonią 4, W dodatku z Serbią prowadząc 1 bramką cofneli się do defensywy. Zakładając, że większe prawdopodobieństwo jest, że Hiszpania wygra mam nadzieje, że zrobią to samo.


Włosi -0,5 kartek @1,67


Następny typ który moim zdaniem ma spore szanse powodzenia. Hiszpania nie gra raczej bardzo agresywnie. Obawiam się że to właśnie Włochów może dopaść jakaś frustracja jak będą przegrywali czy coś. W dodatku w całym turnieju liczbę kartek Hiszpanów można policzyć na dłoni jednej ręki. Moim zdaniem oba typy warte zagrania, jednak osobiście jeden i drugi typ gram za połowę mojej standardowej stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21 - Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Włochy (goście otrzymają czerwoną kartkę)
Typ: ???? Włosi otrzymają czerwoną kartkę
Kurs: 5.80
Bukmacher: Unibet
Analiza :

Drugi półfinał Euro U-21. Przyznam szczerze , że po ostatnim starciu Włochów z Niemcami, zakończonym zwycięstwem Italii , sądziłem iż będzie to ostatni mecz sędziowany przez pana Slavko Vincica , jak się okazuje - myliłem się. Słoweniec w dwóch starciach na tym turnieju pokazał 17 (!) żółtych kartek . 10 w meczu Polski ze Szwecją i 7 w ww meczu Włochy - Niemcy. Wtedy również typowałem czerwoną kartkę , aczkolwiek nie przewidziałem możliwości awansu obu drużyn i utrzymywania korzystnego wyniku bez zbytniego zaangażowania w końcówce. Patrząc na sędziowanie w tamtym starciu pewnie Słoweniec przebiłby swój rekord kar indywidualnych ale tak jak mowie okoliczności nie sprzyjały walce . Dziś już bez wątpienia ktoś odpadnie , Hiszpanie są zdecydowanym faworytem . Włochom będzie niezwykle ciężko o dobry wynik i sądze , że to spotkanie po prostu przegrają . Sędzia w moim odczuciu jest &#39;szalony&#39; popełnia wiele błędów i ani przez chwile nie zastanawia się nad karaniem zawodników. Myślę , że w końcówce któryś z Włochów otrzyma drugą zółtą bądź czerwoną kartkę czego przyczyną będzie flustracja bądź beznadziejny arbiter.
bezpieczniejsza opcja oczywiście i znów dla mnie jest to typ dnia over :zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Donnaruma to pół biedy ale obrońcy dzisiaj to chyba Jach z Bednarkiem. Niesamowicie dzisiaj zeszmacili ich obronę Hiszpanie,Gagliardini już w pierwszej połowie po tym faulu na Asensio powinien dostać pierwszą żółtą a on dopiero po trzecim faulu chyba dostał. To co Ceballos zrobił z Włochami w 70minucie to płakałem ze śmiechu. Raz machnął nogą,drugi i trzeci a nawet to nie były żadne kiwki tylko szedł na boki. Nawet grając w dziesiątkę można się dobrze bronić ale dzisiaj Włosi w obronie grali jak kobieca reprezentacja San Marino. Chociaż już pisałem o tym,Włosi to głównie 23latkowie którzy rozegrali dopiero pół sezonu albo cały w Serie A, gdzie Hiszpanie mają zawodników którzy trzeci czy czwarty sezon już w profesjonalnej piłce i kilku z nich ma spore doświadczenie w lidze mistrzów więc to nie mogło się inaczej skończyć
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Chyba sobie żartujesz kolego z tym spacerkiem albo raczej nie znasz nazwisk, które grają po stronie Włoskiej. Po stronie Włochów jest zdecydowanie więcej piłkarzów, którzy są ostoją swoich klubów niż w przypadku Hiszpanów.
Bernadeschi niezaprzeczalnie ostoją Fiorentiny, Berardi Sassuolo, Caldara swojej Atalanty, jeden z najlepszych graczy obecnego Interu, czyli Gagliardini czy Pellegrini bajeczny technicznie pomocnik. W hiszpanii są również klasowi piłkarze, ale jak ktoś pisze tutaj o jakimkolwiek spacerku hiszpanów to moge mu sie zaśmiać w twarz, bo wyraźnie brakuje mu wiedzy na temat piłkarzów Włoch. Zresztą widzę Xaviego w avatarze, więc nie ma co się dziwić w sumie.

Kursy na włochów są zdecydowanie przesadzone (4,5 bodajże), ale to dobrze. W razie czego więcej wygram ;)
Dużo zostało napisane przed meczem, ale i tak najlepszą odpowiedzią było 90 minut tego półfinału. Hiszpanie, nie licząc Macedonii, nie mieli tak łatwego rywala. Bawili się w sztuczki techniczne, zakładali siatki. Donnaruma też Włochom nie pomógł. Dużo agresji u Włochów, ta czerwień dla Gagliardiniego powinna być wcześniej. Gol po dwóch rykoszetach, chociaż na plus szybkie i dobre rozegranie wolnego. Spotkali się tu po prostu dojrzali piłkarze z Hiszpanii z juniorami z Włoch. Mecz bez historii i niespodzianek. W finale spokojnie można ponownie mocniej pograć Hiszpanie.
 
Do góry Bottom