>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - Runda wstępna - 15/16.07.2017/2018 r.

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Poznaliśmy pary meczów rundy wstępnej i 1 rundy. W rundzie wstępnej weźmie udział 16 zespołów zwycięskich na szczeblu regionalnym, wszystkie zespoły z 2 ligi z sezonu 2016/17 oraz 6 ostatnich z Nice 1 ligi.
W rundzie 1 do wygranych dołączy 12 najlepszych drużyn z 1 ligi.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Warta Poznań (para nr 1)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Odra Opole (2)
Wda Świecie - Radomiak Radom (3)
Warta Sieradz - Stomil Olsztyn (4)
Polonia Środa Wielkopolska - ROW 1964 Rybnik (5)
zwycięzca ze Śląskiego ZPN - GKS Bełchatów (6)
Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów (7)
Gryf Słupsk - MKS Kluczbork (8)
zwycięzca z Lubuskiego ZPN - Puszcza Niepołomice (9)
Ruch Zdzieszowice - Olimpia Elbląg (10)
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg (11)
Sokół Ostróda - Polonia Warszawa (12)
Zagłębie II Lubin - Gryf Wejherowo (13)
MKP Szczecinek - Błękitni Stargard (14)
ŁKS 1926 Łomża - Drutex-Bytovia Bytów (15)
Chełmianka Chełm - Rozwój Katowice (16)
GKS Tychy - Kotwica Kołobrzeg (17)
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków (18)
Wisła Puławy - Raków Częstochowa (19)
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola (20)
Puchar Polski 2017/18 - pary 1 rundy (mecze 22-23 lipca)

zwycięzca z pary 6 - Wigry Suwałki (para nr 21)
zwycięzca pary 8 - Chrobry Głogów (22)
zwycięzca pary 11 - GKS Katowice (23)
zwycięzca pary 2 - Olimpia Grudziądz (24)
zwycięzca pary 19 - Pogoń Siedlce (25)
zwycięzca pary 1 - Stal Mielec (26)
zwycięzca pary 7 - Miedź Legnica (27)
zwycięzca pary 3 - Podbeskidzie Bielsko-Biała (28)
zwycięzca pary 18 - Chojniczanka Chojnice (29)
zwycięzca pary 5 - Górnik Zabrze (30)
zwycięzca pary 4 - Sandecja Nowy Sącz (31)
zwycięzca pary 16 - Zagłębie Sosnowiec (32)
zwycięzca pary 17 - zwycięzca pary 9 (33)
zwycięzca pary 20 - zwycięzca pary 12 (34)
zwycięzca pary 10 - zwycięzca pary 13 (35)
zwycięzca pary 15 - zwycięzca pary 14 (36)

Teraz tylko czekamy na kursy i startujemy. Jednak już w wolnej chwili można podawać swoje pierwsze sugestie odnośnie typów i zapewne niespodzianek, których nie zabraknie.​
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Awanse:

Stargard Szczeciński @ 1.25 STS ✅
Stal Rzeszów @ 1.40 STS ✅
Radomiak Radom @ 1.42 STS ✅
Stomil Olsztyn @ 1.37 STS ⛔
GKS Tychy @ 1.52 STS ✅
Odra Opole @ 1.40 STS ⛔

AKO: 7.24 ⛔

Krotko i na temat:

Powyżej wymienione kluby, nie powinni mięc większych problemów z awansem, ale po kolei;

Stargard w pucharach nieźle sobie pomyka, ciekawy zespół i udowodnił, że jak trzeba się zmobilizować to potrafią chłopaki grać, rywal z bardzo niskiej półki 4 liga a druga to duża przepaść,

Stal Rzeszów, jest faworytem, gra u siebie co na pewno jest sporym atutem, w zakończonym sezonie, do końca walczyli o awans do 2 ligi, ale brakło kilka pkt, i musieli uznać wyższość Garbarni, Rzeszowianie w ostatnich 10 spotkaniach 3 ligi lubelsko podkarpckiej, mieli b. dobry bilans 8 zwyciestw i tylko 2 porażki, ale z kim motorem i Garbarnia, Zambrów spadł do 3 ligi, według mnie Stal powinna awansować, gdyż nie mają zbyt trudnego rywala,

Radomiak w zeszłym sezonie zająl 4 miejsce w drugiej lidze i gral w barażach, gdzie musial uznac wyższośc rywali z Bytowa, w pucharze trafili na niżej notowanego rywal, 3 ligowca wda Świecie, Radomiak majac wysokie ambicje powinien odprawic go z kwitkiem,

Stomil Olsztyn też jedzie do 3 ligowca, mianowicie do Warty Sieradz, i tak jak powyższe typy nie powinien zawieść, gdyż dwie klasy rożnicy to spory handicap, Stomil powoli się odradza, w planach nowy stadion, może niedługo odpalić ale takich rywali w PP jak Warta Sieradz, powinein odprawiac z kwitkiem

Tychy, to klub przyszlości, piekny stadion, ktory gościł uczestników Euro U21, ale i wielki klub, który się też odradza, poprzedni sezon można zaliczyc do słabych bo rzutem na taśme się Tyszanie utrzymali, ale teraz musi byc lepiej, na początek spotkanie w PP, ze spadkowiczem z 2 ligi Kotwica Kołobrzeg, ciekawy wyjazd nad morze, ale moim zdaniem Tyszanie powinni być górą w tym pojedynku,

Odra Opole, w cuglach wywalczyła awans do Nice 1 Ligi, klan Gancarczyków ponownie dał o sobie znać, ciekaw jestem ich formy w Nice 1 lidze, bo to trochę inny rozmair kapelusza, is tarsi gracze jakich Odra ma w składzie na dłuższą metę mogą nie pociągnac tej gry, ale jak będą tak grac jak w 2 lidze, to z pewnością mogą powalczyć o awans do ekstraklasy, ale na początek przetarcie w PP, i rywal z gatunku do ogrania, 3 ligowy Swit Nowy Dwór,

Powyższe typy gram awanse niż czyste zwycięstwa, bo w Pucharze Polski jak mnie nauczyło doświadczenie działy się już różne cuda, ale w początkowej fazie według mnie nie powinno być większych neispodzianek
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Awanse:
Stargard Szczeciński @ 1.25 STS
Stal Rzeszów @ 1.40 STS
Radomiak Radom @ 1.42 STS
Stomil Olsztyn @ 1.37 STS
GKS Tychy @ 1.52 STS
Odra Opole @ 1.40 STS
Myślimy w miarę podobnie, bo ja dziś przeglądałem meczyki i złożyłem coś takiego na awanse:
Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg
Odra Opole
Radomiak Radom
GKS Tychy

Olimpia co prawda gra na dość trudnym terenie, bo Ruch przegrał awans do II ligi o zaledwie 1 punkt. Olimpia jednak bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie w zeszłym sezonie kończąc II ligę na 5. miejscu. Myślę, że będzie to w miarę wyrównany mecz, jednak Olimpia powinna to dźwignąć.
W Siarce skład się troszkę posypał, bo odeszło kilku kluczowych zawodników, ale myślę że nie mają specjalnie mocnego przeciwnika i powinni sobie poradzić.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Bez sensu pchać w to pieniądze. Puchary rządzą się swoimi prawami i często zespoły skazywane na porażki jeżdżą na czterech literach by ograć tych silniejszych. Z autopsji mój zespół kilkanaście lat temu grając w 3 lidze był bliski wyeliminowania Poloni Warszawa czy też ówczesnego MP ŁKS-u Łódź.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
A ja bym zagrałw singlach takie coś:
Legionovia - Znicz @ 1 @ 2,45
Zdzieszowice - Olimpia Elbąg @ 1 @ 2,83
Pierwszy mecz to derby Mazowsza, tam może wydarzyć się wszystko, myślę że zadecyduje atut własnego boiska. Podobnie w meczu w Zdzieszowicach gdzie tamtejszy Znicz jest bardzo mocny co pokazał w ostatnim sezonie i będzie chciał zajść jak najdalej w PP.
Kursy Fortuna
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Stilon - Puszcza
typ: 2
@1.95 fortuna 1-3

jutro do Gorzowa Wlkp na mecz PP przyjedzie Puszcza Niepołomice. nie będę ukrywał ze sytuacja w klubie z GW wygląda tragicznie. Chłopaki w tygodniu nie wyszli na trening, a w sparing częśś zawodników odmówiła grania. zmienił sie całkowicie zarząd, jest nowy prezes , ktory tak naprawde jest jeszcze świeżakiem. potrzeba czasu na ogarniecie tego co zostalo wczesniej zepsute. przechodzac do sedna nie widzę tutaj nic innego jak wygrana gosci ( nie wiem tylko jakim składem przyjada bo nie wchodzilem na ich stronki , twittery fanpejdze itd.. ) z Gorzowa odszedł najlepszy napastnik Paweł Posmyk, chłopaki maja zaległości finansowe , a zarząd ma spory dlug. transferów praktycznie brak bo sa to młode chłopaki z rezerw Pogoni. Reasumując kurs 1,95 na gości biorę w ciemno i każdy inny wynik niż zwycięstwo przyjezdnych będzie dla mnie taką niespodzianką jak wygra Leicester 2 lata temu w lidze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zonu 635

zonu

Użytkownik
Stal Rzeszów - Miedź Legnica 2 @1,70 sts 1-3
Stal mocno zajechana treningami, a do Rzeszowa prawdopodobnie w najmocniejszym składzie przyjeżdża Miedź Legnica, która w swoich szeregach ma kilku byłych ekstraklasowiczów.
Chełmianka Chełm - Zagłębie Sosnowiec 2 @1,50 sts 0-3
Beniaminek III ligi podejmie Zagłębie, które co prawda przyjeżdża dość odmłodzone i wielu zawodników może dopiero debiutować w zespole, jednak różnica klas powinna być widoczna.
KSZO Ostrowiec Św. - Stal Mielec 2 @1,60 sts 0-1
Stal we wtorek wyjechała na obóz, który zakończy meczem pucharowym z KSZO. Trener Smółka z pewnością wystawi kilku nowych zawodników, ale wspomniał że chciałby aby jego drużyna wygrała ten mecz już w regulaminowym czasie. Moim zdaniem tak się stanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom