>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3 kolejka fazy grupowej ME u-21 [22-24 czerwca 2017]

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


3 kolejka fazy grupowej



Promocja w Totolotek - 100% do 700PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

O meczu Polski z Anglikami dyskutujemy w osobnym temacie -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/f581/polska-anglia-mme-u-21-czwartek-22-06-2017-godz-20-45-a-146430.html
W czwartek rozpoczyna się ostatnia runda fazy grupowej. Dużo ciekawych spotkań, z czego najciekawszym zapowiada się pojedynek młodych Włochów z Niemcami.
Macie już swoich pierwszych faworytów na mecze następne mecze fazy grupowej?
Zachęcamy do wyrażania swoich opinii i dyskusji merytorycznej na ten temat :wink:
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Na dzisiejszy wieczor polecam granie w strone zwyciestwa druzyny Szwecji w starciu ze Slowacja.Slowacja jak dla mnie zaden zachwyt turnieju jak to niektorzy w nieboglosa sie dra.Nasi im oddali prawie za darmo wygrana sami puchnac pod presja meczu otwarcia a Anglia pokazala im miejsce w szeregu choc nie da sie ukryc Slowacy postraszyli.Szwecja druzyna ktora gra rowno, naprawde solidna obrone, chlopaki ograni w swoich ligach.Jesli wygraja maja awans a mysle ze na ten mecz beda juz konkretnie napompowani i rozgrzani po dwoch pierwszych potyczkach.Kurs leci w gore, pobierac kto moze! ????
Slowacja U21 - Szwecja U21 2 @2.45
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Macedonia - Portugalia (-2,5) 2 @2,16 ⛔ / over 4,5 @3,50 Uni ✅

Sytuacja jest prosta - Słowacja wygrała ze Szwecją 3-0, a więc ma 6 punktów i w bramkach 6-3. Portugalia musi zatem wygrać min. 3 bramkami, a najlepiej wyżej. W meczu z Hiszpanią, Portugalczycy przez większą część pojedynku przeważali, mieli swoje okazję. Mają jakość w grze, Macedonia zaś gra otwarty futbol, z espanią stwarzali sobie dużo sytuacji bramkowych, jeśli Portugalia zagra do przodu - a musi, bo win 2-0 nic im nie da - mogą także dołożyć jakąś bramkę. Warto pograć.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Co decyduje o awansie jeśli 3 ekipy z drugich miejsc będą mieć tyle samo punktów i bramek ? Fair play tak ? a po fair play co ?
Bo może być tak że Czesi i Słowacy będą mieć po 4 kartki bilans bramek 6-3 i po 6 punktów
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Rules for classification: 1) points; 2) goal difference; 3) goals scored; 4) disciplinary points; 5) coefficient
Zatem Portugalia musi wygrać aż 4 bramkami.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Kursy tak spadły w stronę Portugalii,że moim zdaniem value zrobiło się na Macedonię. Jakies +3 na Macedonie po 1.80 w Unibecie to na pewno nie jest zła opcja.Niby nie mają o co grać jednak to turniej dla tych młodych chłopaków do wypromowania się i nie będzie żadnego odpuszczania i na pewno będą chcieli napsuć krwi Portugalczykom. Obydwie strzelą po 2.14 też jest niezłe ???? Portugalia musi wygrać 4 bramkami. Co to znaczy? Musi zaatakować od początku a wiadomo że Macedończycy potrafią grać do przodu. Mam nadzieję,że zagrają tak jak z Hiszpanią lub druga połowa z Serbią i jestem spokojny o ten zakład ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Miliony pesos z całego świata spływają w tej chwili już na azjan -2 bądź -2,5. Logicznie, chociaż teraz nie ma co ruszać. Lepiej na live poczekać. Na początku turnieju można było łapać czysty win Portugalii @1,65 także kto dalej patrzył w rozpiskę niż tylko pierwszą rundę to ma win w granicach obecnego azjana -2. :grin: 4-0 daje pewny awans, przynajmniej w teorii bo jeszcze zostaną Czesi. Wydawało się od początku, że to Portugalia podkręci licznik i nikomu nie da się wyprzedzić a tu Słowacja robi takie cuda. ????
Nikt nie chciał ustawić się w grupie B i C na 7 punktów to w takim razie gramy na całego. Aż do ostatniego strzału oddanego przez Czechów w sobotę. Chociaż tam może być jeszcze lepiej bo 3 drużyny skończą z 6 punktami.
Portugalia ma spory problem, bo tu jednak 4 bramy trzeba strzelić a wypada im główny reżyser gry Bruno Fernandes za kartki. Do tego jeszcze Semedo z obrony. Ale no nic trzeba w takim razie spróbować w inny sposób a mianowicie w zawodników. Ja biorę ich 9ątkę na tapetę. Myślę, że w przypadku wykluczenia Bruno Fernandesa dostatnie też ew. 11stkę do wykorzystania, chociaż tutaj nie jestem pewien tego na 100 pro. Można coś z tego wybrać.

Goncalo Geudes strzeli w obu połowach @17
Geudes w 1 połowie @3,5
Guedes w 2 połowie @3
Guedes 2 bramki @9
Nie zagrał minuty. Jak nie kontuzja to fatalna decyzja trenera.
Unibet
Tak samo RR;
Portugalia over 7,5 @2,23 ✅ 13
Over 10,5 @2,1 ✅ 15
Over 11,5 @2,8 ✅ 15
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Co decyduje o awansie jeśli 3 ekipy z drugich miejsc będą mieć tyle samo punktów i bramek ? Fair play tak ? a po fair play co ?
Bo może być tak że Czesi i Słowacy będą mieć po 4 kartki bilans bramek 6-3 i po 6 punktów
18.03 Najlepszy zdobywca drugiego miejsca jest określany na podstawie wymienionych poniżej kryteriów w następującej kolejności by określić go do meczów finałowych:
a. ilość zdobytych punktów;
b. lepsza różnica bramkowa;
c. większa ilość zdobytych goli;
d. mniejsza ilość punktów dyscyplinarnych ogółem, opartych wyłącznie na żółtych i czerwonych kartkach uzyskanych we wszystkich meczach fazy grupowej (czerwona kartka = 3 punkty, żółta kartka = 1 punkt, usunięcie z boiska za dwie żólte kartki w jednym meczu = 3 punkty)
e. pozycja w Rankingu współczynników UEFA Under-21 National Team do ostatecznego wyboru. Na stronie UEFA podają że ranking na dzień losowania.
Ranking drużyn grających na dzień losowania
1. Hiszpania
2. Czechy
5. Niemcy
8. Włochy
15.Portugalia
21. Słowacja
Ew. trochę wiecej informacji
http://u21poland.com/terminarz/
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Czechy - Dania
1 kurs 1,7
Totolotek
Czechów oglądałem w dwóch spotkaniach na żywo i nie widzę tutaj innego wyniku jak wygrana Z Duńczykami. W meczu z Włochami zagrali bardzo dobrze było dużo walki i nie odpuszczali, z Niemcami zabrakło skuteczności i słabo zagrała obrona. Widać że tej drużynie bardzo zależy na sukcesie. Czesi będą o tyle w dobrej sytuacji że już beda wiedzieć o co grają.
Kurs już spadł do 1,70 rano jeszcze był 1,90
Myślę że lepiej poczekać i zagrać na live.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tak samo RR; Portugalia over 7,5 @2,23 Over 10,5 @2,1 Over 11,5 @2,8 Unibet
A nie myślałeś, żeby zagrać handi na rożne na Portugalię? -6EH @3.70. Choć wiadomo, że Macedonia też swoje może nabić. Ale kurs mega.
Sądzę, że oba spotkania będą obfitować w bramki.
4-0 awans Portugalia, ale 4-1 też awans Portugalia. 5-2 też awans Portugalia, przynajmniej jeżeli Czesi nie rozgromią swego rywala, w co wątpię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Sądzę, że oba spotkania będą obfitować w bramki.
4-0 awans Portugalia, ale 4-1 też awans Portugalia. 5-2 też awans Portugalia, przynajmniej jeżeli Czesi nie rozgromią swego rywala, w co wątpię.
Na gorąco, pod koniec meczu Słowaków pograłem handi -2,5 po @2,16 i over 4,5 po @3,50 ale teraz to kursy poleciały tak, że surebet można złapać. Niemniej tak jak piszesz - bramki sa lepszą opcją aniżeli handi na Portugalię, bo Macedonia zwyczajnie chcę grać w piłkę. Oni nie będą się murowali, albo klepali na własnej połowie. Z Hiszpanami pokazali, że mają inklinację do gry ofensywnej. Mogą zagrać bez presji, a skoro Portugalia musi strzelić min. 4 bramki to zapowiada się na radosny futbol ????
Powyżej podałem dwa typy ze wspomnianym handi i overem, teraz wobec takich spadków dodam jeszcze BTS @2,14 Uni ✅
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Żeby rozwiać wątpliwości Portugalii wystarczy zwycięstwo różnica 3 bramek ale tylko 4:1 lub wyżej. 3:0 to awans Słowaków, nie licząc Czechów oczywiście
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Z wysokich kursów gram jeszcze handi -1 na kartki dla Portugalczyków po 8.00 na Unibecie a dlaczego tak? Hmm a dlaczego nie? Macedonia przegrywając 5:0 z Hiszpanią nie zdobyła żadnej kartki, w starciu z Serbią zdobyła ich o wiele mniej. Mam taki scenariusz, czarny dla wielu z was, ze to naprawdę nie będzie mecz do jednej bramki a Portugalczycy będą musieli te kontry powtrzymywać jakoś i szybko wracać pod bramkę rywala jeśli myślą o awansie dalej. W przypadku słabego wyniku mogą puścić nerwy, piłkarze wiedzą,że to ich ostatni mecz więc może im prąd odłączyć. Kurs zdecydowanie za wysoki ????
 
R 167

realny

Użytkownik
Wie ktoś jakim składem wyjdą dziś Hiszpanie? Czy mając już zapewniony awans nie skupią się już tylko na półfinale?
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Serbia U21 vs Hiszpania U21 (Serbia więcej kartek) @ 1.71 ✅
Typ jak dla mnie dość pewny. Hiszpania komfortowa sytuacja, a Serbia smutek i wściekłość, że turniej nieudany. Myślę, że Hiszpanie ich dzisiaj jeszcze dobiją i takie zakapiory jak Serbowie psychicznie tego nie zniosą i trochę po nogach pokopią rywali. Ogólnie Serbowie zbierają od groma kartek na tym turnieju. W meczu z Macedonią bilans 7:2 a w meczu z Portugalią bilans 4:3. Za to Hiszpanie przez 2 mecze tylko 1 kartka!!! Czyli bilans 11:1 na korzyść Serbów. Widać jak różne to są style gry. Będę mocno zdziwiony jak to nie wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 902

hank

Użytkownik
A jak Włosi ograja Niemców 3:2, 4:3, 5:4 to nawet 4:0, Portugalii nie robi. Scenariuszy jest od groma, a Macedonia się nie położy, ja bym szedł w różne, bo o nie jednak łatwiej niż o bramkę.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
A jak Włosi ograja Niemców 3:2, 4:3, 5:4 to nawet 4:0, Portugalii nie robi. Scenariuszy jest od groma, a Macedonia się nie położy, ja bym szedł w różne, bo o nie jednak łatwiej niż o bramkę.
Jakim cudem Włosi po wygranej z Niemcami 3:2, 4:3, 5:4 mieliby być przed Portugalią, która załóżmy wygra te 4:0?

Ok, racja. Włosi z pierwszego, Niemcy z drugiego.
 
J 0

john-terry

Użytkownik
Witam, znalazłem wydaje się fajny zakład na to, że Serbia zakończy turniej wyżej niż Dania - kurs 1.95. Rozumiem, że rozliczenie tego jest takie same jak zasady przy awansie ? Czyli pkt, bramki itp. ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom