>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ligue 2 - Sezon 2018/2019 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe - dyskusja

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Le Havre AC - Clermont Foot
Typ: rzuty rożne over 9.5
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 4 kolejki na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Spotykają się tutaj dwa ofensywnie przysposobione zespoły. Lepiej na początku rozgrywek wiedzie się gospodarzom tego meczu ale Clermont dobrze gra tylko brakowało im szczęścia we wcześniejszych spotkaniach. Początkowo chciałem pograć na zwycięstwo Le Havre ale obawiam się tego i postanowiłem iść w over w rzutach rożnych 9.5. Myślę, że jest spora szansa na to, że ta linia zostanie pokryta, bo oba zespoły lubią grać ofensywnie, przez co liczę, że trochę tych sytuacji będzie zakończonych rzutami rożnymi. Oba zespoły są ze sobą zgrane bo grają głównie piłkarzami, którzy są w kadrach swoich drużyn od kilku sezonów. Dla mnie to najciekawsze spotkanie w tej kolejce w Ligue 2 no i jeszcze Auxerre - Nancy ale tego drugiego nie typuję a tu próbuję iść w kornery ????
✅ 11 rzutów rożnych
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: AS Nancy Lorraine - Clermont Foot Auvergne 63
Typ: 2
Kurs: 2,92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela wygląda tak:

Nancy w meczach u siebie ma najgorszy bilans w całej lidze póki co notując 1 remis i 5 porażek, natomiast Clermont na wyjazdach ma bilans 1 wygranej, 2 remisów i 2 porażek. Gospodarze tego meczu są w poważnych tarapatach. Zespół ten po tym jak w sezonie 2016/2017 spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej miał od razu szybko po jednym sezonie w Ligue 2 awansować i wrócić do elity , tak przynajmniej zakładano ale rzeczywistość okazała się brutalna. W kolejnym sezonie zespół ten nie tylko nie awansował ale ledwo utrzymał się na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji zajmując na koniec rozgrywek odległe 17 miejsce. W tym sezonie jest jeszcze gorzej i póki co zespół ten jest czerwoną latarnią ligi zdobywając tylko 5 punktów w 12 meczach. Stracono cierpliwość do dotychczasowego trenera i zwolniono Tholota a w jego miejsce zatrudniono w tym tygodniu byłego piłkarza Nancy Sebastiena Schemmela. Wiadomo, że liczą tutaj teraz na efekt nowej miotły ale ja nie jestem przekonany czy to coś da. Schemmel nie ma doświadczenia na trenerskiej ławce a sytuacja u gospodarzy jest bardzo trudna i nie wiem czy to dobry ruch aby zatrudnić trenera bez doświadczenia. Moim zdaniem to nie wiele da i Nancy znów dzisiaj poniesie porażkę. U siebie wogóle im nie idzie i myślę, że Clermont ma na tyle mocny zespół, że powinien sobie poradzić. Goście bardzo dużo remisują ale oglądałem kilka skrótów ich meczy i grają bardzo ciekawą, szybką piłkę. U gospodarzy będzie duża presja ze strony kibiców, którzy mają dość takich wyników, do tego nowy trener i myślę, że Nancy od początku zaatakuje i to może być błąd. Gospodarze w defensywie spisują się fatalnie a Clermont umie wychodzić szybkimi kontrami. Ja tutaj idę w stronę Clermont, bo nie wierzę, w jakąś wielką metamorfozę ze strony gospodarzy po tej zmianie trenera. Clermont bez większych problemów kadrowych, natomiast W Nancy wartymi odnotowania absencjami są nieobecności na to spotkanie obrońcy Muratori (8 występów w tym sezonie) i napastników Bassouamina (10 występów w tym sezonie) i Dale (7 wystepów w tym sezonie)
✅ 0-1
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Niort - Valenciennes
Typ: Powyzej 2.5 gola
Kurs: 1.87 Unibet
Tym razem zagladam do Ligue 2 bo tutaj dzis bogata oferta. Zainteresowalo mnie spotkanie pomiedzy Niort a Valenciennes. Gospodarze zajmuja 6 miejsce w czolowce natomiast goscie odlegla 16 pozycje . Warto zaznaczyc ze Valenciennes na wyjazdach spisuje sie bardzo bardzo slabo , przedostatnie miejsce i zaledwie 1 zwyciestwo !
W tym spotkaniu moja uwage przykulo ciekawe H2H a mianowicie na 8 wspolnie rozegranych meczy w az 7 zostal pokryty over 2.5 . Dodatkowym argumentem jest takze fakt ze w styczniu tego roku mecz zakonczyl sie lamaniem z 1:0 na 1:2.
Czy dzis to powtorza ? Tego nie wiem ale nawet jesli to over 2.5 musialby byc pokryty .
PS. Warto zainteresowac sie tym meczem na LIVE !

POLECAM !!!
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Châteauroux-Auxerre
Typ:
Powyzej 2.5 gola
Kurs: 2.41 1xBet
Wracam po krotkiej przerwie i przenosze sie do drugiej ligi francuskiej gdzie Châteauroux podejmie u siebie Auxerre. Druzyny sasiaduja ze soba w tabeli zajmujac odpowiednio 12 i 13 miejsce. W tym spotkaniu ide w bramki a dokladniej w over 2.5 . Dlaczego ? Po kolei... po pierwsze na szesc ostatnich meczy az w pieciu zostal pokryty ten over a we wszystkich padl BTS. Po drugie spadki na over , delikatne ale jednak . A po trzecie to co najwazniejsze i dla mnie przynajmniej najbardziej przekonujace to fakt ze w ostatnich dwoch pojedynkach ze soba zrobili lamance . Mecz w grudniu tamtego roku czyli mozna powiedziec rowno rok temu (na date) a drugi w kwietniu biezacego roku. Obydwa mecze zakonczone wynikami 1:2.
Czy dzis zafunduja nam cos rownie ciekawego i nieprzewidywalnego ? Zobaczymy ale mam nadzieje ze tak ! ????
POLECAM!!!
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 2
Godz: 20:30
Spotkanie: LB Châteauroux - Gazélec Ajaccio
Typ: LB Châteauroux
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Francji gdzie w tamtejszej Ligue 2 na Stade Gaston Petit zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 19 kolejce ligowej miejscowe La Berrichonne de Châteauroux a w gości przyjedzie drużyna Gazélec Football Club Ajaccio.
LB Châteauroux w tym sezonie ligowym w swoich 18 meczach zdobyło 22 punkty co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej natomiast Gazélec Ajaccio plasuje się na 14 pozycji w tabeli francuskiej Ligue 2 zdobywając 19 oczek w swoich 18 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 9-10 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 2 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 7-16.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo u siebie gospodarzy którzy zazwyczaj lepiej grają przed własną publicznością do tego wygrywając to spotkanie odskoczą trochę gościom i mogą to ich bardzo ważne ligowe punkty w kontekście walki o utrzymanie na tym szczeblu rozgrywek a goście na wyjazdach grają słabo do tego nie szło im za dobrze na terenie dzisiejszego gospodarza i moim zdaniem to właśnie na swoim Stade Gaston Petit zespół LB Châteauroux zdobędzie komplet 3 ligowych oczek.
⛔0:1
 
M 61

mesjah

Użytkownik
Orleans (11) - Metz (1)
Typ: Metz
Kurs: 1,85 (fortuna)

Wynik: 0:1 ✅
Analiza:
Orleans:
Ost. 5 meczy: 3-0-2, ALE 2 z tych wygranych miały miejsce w Pucharze Francji z amatorami z niższych lig, z czego jedno, ostatnie, po dogrywce. W lidze bilans nie wygląda tak dobrze 1-1-3, z czego zwycięstwo odniesione na wyjeździe z beznadziejnym u siebie Beziers
Ost. 5 meczy u siebie: 1-1-3 - zwycięstwo po dogrywce ww. amatorami i remis z potentatem ligi z Brest (spotkanie odbyło się 23.11).
Ogólnie drużyna po świetnym starcie gdzie osiągała wyniki zdecydowanie ponad stan, wpadła w wyraźny kryzys. Od początku listopada wygrała w lidze zaledwie raz z beniaminkiem z Beziers i zremisowała z Brest.
Metz:
Ost. 5 meczy 4-1-0, z czego 2 w pucharach z amatorami z niższych lig (raz po dogrywce), ost. 5 meczy w lidze 4-1-0, z czego remis został wywieziony z dosyć trudnego terenu w Grenoble
Ost. 5 meczy na wyjeździe: 4-1-0, z czego 3 w pucharach, 2 po dogrywce z amatorami z niższych lig, ost. 5 w lidze na wyjazdach: 3-2-0, pokonali zdecydowanie słabsze drużyny, a zremisowali z czołówką (Lorient i Grenoble).
Spadkowicz z Ligue 1 jest na najlepszej drodze do szybkiego powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Drużynie nie zdarzają się wpadki z niżej notowanymi rywalami (za wyjątkiem Auxerre u siebie 05.11), a punkty traci tylko z bardziej wymagającymi przeciwnikami.
Reasumując uważam, że warto przyjrzeć się temu meczowi, tym bardziej, że Orleans jest na prawdę w wyjątkowo słabej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
M 61

mesjah

Użytkownik
Beziers (18) - Troyes (10)
Typ: Troyes
Kurs: 2,20 (fortuna)

Analiza:
Beziers:
Ostatnie 5 meczy: 0-0-5. Absolutnie koszmarna forma beniaminka.
Ostatnie 5 meczy u siebie: 0-2-3. Remis z bardzo słabym Valenciennes (16) i z przyzwoitym Lens (5). Jednakże remis z Lens przydarzył się 02.10, a więc stosunkowo dawno, a do tego Lens przytrafiają się dosyć często wpadki z dużo słabszymi rywalami.
Troyes:
Ostatnie 5 meczy: 2-2-1. Remis i porażka przydarzyły się z drużynami będącymi wyżej w tabeli. Z kolei kolejny remis padł z odradzającym się po katastrofalnym początku zespołem Nancy.
Ostatnie 5 meczy na wyjeździe: 2-2-1. Porażka na nieprzewidywalnym terenie GFC Ajaccio na Korsyce. Do tego remisy z będącym na 2. miejscu Brest i ww. Nancy.
Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że Troyes wpadło w dołek i nie wygrało od 3 meczy. Jednakże te ostatnie mecze były z wymagającymi rywalami lub też z drużynami będącymi w dobrej formie. Z kolei Beziers jest na równi pochyłej i cytując klasyka jest na pole position w grze o spadek. Dlatego uważam, że Troyes spokojnie się przełamie i wywiezie 3 punkty.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
La Havre-Red Star
Typ-0
Kurs-3,6
Poniedziałek dzisiaj a więc dzień remisów,ja wypatrzyłem sobie ten meczyk i odważnie próbuje trafić remisik.
10 La Havre z bilansem meczy u siebie 5-4-1 kontra Red Star który ma bilans na wyjezdzie 0-4-5.
Już po tym widać faworyta,ale ja zauważyłem że ekipa gości jakby ostatnio podniosła loty,coś tam zaczynają grać,wygrać to raczej nie wygrają ale remis są na pewno w stanie osiągnąć.
Ich ostatni mecz to 1-1 gdzie kursy były podobnie wystawione,coś czuję że buczki chcą nas nabić w butelkę.
Ale my Panowie i Panie nie damy się i skroimy ich troszkę......,mam nadzieję.
dzisiaj grają,Granada za 1.7,La Havre za 1,6,Spezia za 1,9,WBA za 1,75,Jong za 1,7,ja w tych meczach widzę ukryte Zonkole i liczę że ci podani wyżej faworyci nie wygrają.
Czy tak będzie we wzystkich spotkaniach to tego nie wiem,ale tak zagram.
Reputki wskazane,bo biorąc pod uwagę jak ja piszę na klawiaturze to tyle słów to już jest wyczyn,nawet jak typy n ie wejdą.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valenciennes - Lorient
Typ: over 2,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Przewiduję bardzo zacięty mecz i żadna z ekip nie powinna się tutaj bronić, ponieważ obydwie drużyny mają o co walczyć, choć ich cele są z goła odmienne. Valenciennes znajduje się na 16. miejscu w tabeli (dwa miejsca nad strefą spadkową z 2 punktami przewagi), natomiast Lorient zajmuje 6. miejsce z jednym punktem straty do 3 miejsca, co daje gwarancję gry w play-off o Ligue 1.
Obydwie drużyny potrzebują zwycięstwa aby ustabilizować swoją pozycję w lidze. Lorient w ostatnich 5 meczach na wyjeździe nie strzeliło nawet bramki, zanotowało 4 porażki i jeden remi 0-0, także liczę w końcu na ich przełamanie. Jeśli chcą myśleć o grze w Ligue 1 muszą zdecydowanie poprawić swoją grę na wyjazdach. A z kim to najlepiej zrobić jak nie z drużyną, która ma najgorszą obronę w lidze (37 straconych bramek) a w porównaniu do drużyn z końca tabeli strzelają prawie dwa razy więcej bramek (27 strzelonych goli).
Valenciennes zdobywa w lidze średnio 3 bramki na mecz, pod tym względem jest na drugim miejscu w tabeli, natomiast Lorient zdobywa 2.1 bramki na mecz.
Szybko zdobyta bramka przez jedną z drużyn, spowoduje że druga będzie się musiała bardziej otworzyć a wtedy over jest bardzo realny.
✅ wynik 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: AS Nancy Lorraine - AJ Auxerre
Typ: 2
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Auxerre u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki, natomiast Nancy na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek. Gospdoarze tego meczu świetnie wystartowali po przerwie zimowej i wygrali swoje 2 mecze bardzo pewnie najpierw na wyjeździe z GFC Ajaccio 4-0 a następnie u siebie z Orleans 3-0. Nancy z kolei doznał dwóch porażek u siebie z FC Paris 1-2 a następnie na wyjeździe z Lens 1-2. Oprócz tego Nancy w tygodniu grał wyczerpujący mecz w pucharze Francji z zespołem z Ligue 1 Guingamp u siebie zakończony wynikiem 1-1 i potrzebna była dogrywka aby wyłonić zwycięzcę, w której gola zdobyli rywale i awansowali dalej. Mecz był rozgrywany we wtorek a teraz już czeka spotkanie ligowe. Na ten mecz lepiej zregenerowanym zespołem powinni być goście, którzy odpadli wcześniej w pucharze i nie musieli w tygodniu rozgrywać meczu. Nancy musiał grać dogrywkę i to spotkanie wtorkowe kosztowało ich wiele sił a zespołowi temu ewidentnie w tym sezonie się nie wiedzie. Morale również powinno być wyższe po stronie Auxerre, bo oni w ostatnim czasie grają rewelacyjnie. Zespół Auxerre zagra w takim samym składzie jak w wygranym meczu z Orleans.
Absencje w Nancy:
pierwszy bramkarz Chernik (17 występów w tym sezonie) i obrońca Muratori (11 występów w tym sezonie), którzy są kontuzjowani a oprócz nich trener na to spotkanie nie powołał obrońców Diagne (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Da Cruz (10 występów w tym sezonie), pomocników Ba (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Robic (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Maboulou (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Nguiamba (1 występ w tym sezonie) i napastników Bassouamina (11 występów w tym sezonie), Dale (10 występów w tym sezonie), Sane (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Mabella (2 występy w tym sezonie)
Stawiam tutaj na gości, bo wydaje się, że u nich dużo więcej spokoju w klubie a Nancy ma swoje różne wewnętrzne problemy.
⛔ 1-0
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
25 stycznia 20:00
Nancy - Auxerre @2,15 fortuna.
Nie mogę się oprzeć. To co wyrabia Auxerre, przechodzi ludzkie pojęcie. W zeszły piątek dali zarobić, to może i dzisiaj. Dwa mecze po 4:0 i ostatnio 3:0. Ostatnie Nancy zagra bez podstawowego środkowego obrońcy, Ernesta Seka (19 meczy). Nie dość, że w lidze w tym roku bez punktu, to jeszcze wypruli się we wtorek w Pucharze Francji (120 minut z Guingamp 1:2). Dwa dni, a tydzień przerwy, to przepaść. Skoro Auxerre, potrafiło wygrać na Korsyce z Gazelec 4:0, to spokojnie powinni poradzić sobie w Nancy. To tylko 300 km, piękną autostradą. Jak na warunki francuskie, całkiem blisko ;).
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 2
Godzina: 15:00
Spotkanie: Brest - Sochaux
Typ: 1 (handicap 0-1)
Kurs: 2.73
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na świecie są trzy pewne rzeczy: śmierć, podatki, i to że Brest wygra z Sochaux ???? Ja idę jednak jeszcze bardziej odważnie i gram że gospodarze wygrają min 2 bramkami. Brest u siebie radzi sobie rewelacyjnie 7-3-1 oraz bilans bramek 23:9, natomiast Sochaux na wyjazdach spisuje się beznadziejnie o czym świadczą ich statystyki 2-2-7 i bilans bramek 7:15.
Ostatnie wyjazdowe mecze Sochaux w lidze to pasmo porażek: 1-0 z Valenciennes, 3-0 z Red Star, 1-0 z Chateauroux oraz z Le Havre 3-2.
Brest u siebie nie zwykło przegrywać. Odnieśli w ostatnich 10 pojedynkach u siebie 7 zwycięstw (w tym 4 zakończyły się zwycięstwem większym niż 1 bramką) i 3 remisy.
W bezpośrednich meczach u siebie Brest wygrało ostatnie 3 pojedynki z Sochaux. Dwa pojedynki kończyły się wynikiem 1-0 i raz 2-0. Sochaux w tych meczach nie potrafiło nawet strzelić bramki i liczę, że tym razem będzie podobnie.
Po takim kursie opłaca się zaryzykować. Polecam również zwycięstwo Brest po kursie 1.55 ✅, choć podejrzewam że kurs będzie spadał im bliżej meczu.
⛔ Wynik 1:0. Brest wygrało tak jak przewidywałem, jednak ryzyko z handi tym razem się nie opłaciło.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Clermont - Le Havre
Typ-over-2.5
Kurs-2.3 - - -
Dzisiaj atakujemy odważnie 2 ligę francuską,goście to ostatnia drużna na wyjezdzie pod względem meczy z overem+2.5,mają bilans 1-9,gospodarze u siebie mają 4-7,więc szału nie robią.
Ale biorąc pod uwagę że Clermont ostatnie 2 mecze wygrało i padło w nich 3 i 5 goli,a w bezpośrednich spotkaniach ostatnie 3 to też overy,poza tym 3 wygrane pod rząd,więc forma jest i gole z ich strony też powinny paść,a że goście to dobra drużyna pewnie coś dołożyi w sumie overek się na zbiera.
Uważam że po takim kursie można zagrać.
I taki typ na sucho,na nosa jak to się mówi.
Beziers - Paris FC
Typ-bts
Kurs-2.3 ---
Powodzenia i oby na zielono.
No niestety, nie codziennie jest niedziela.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dzisiaj też nie jest niedziela ale spróbuje podać trafny typ.
Metz - Nancy
Typ-02
Kurs-2.35 ---
Lider podejmuje 19 drużynę w tabeli,wiadomo wygrają kwestia tylko ile,kurs na gospodarzy 1,6.
No to ja sobie myślę dlaczego nie 1.3,taka różnica w tabeli itd,a tu taki ładny kursik.
Ja to widzę tak że Metz tego nie wygra,ba moze nawet przegra,coś mi tu śmierdzi.
Metz u siebie bilans 6-0-3,goście 2-2-6,Metz wygrało w Pucharze z Monaco i dzisiaj moze za to zapłacić,a ostatnie mecze w lidze to tez remis na wyjezdzie z AC Ajaccio i przegrana u siebie z Clermont.
Nancy walczy o utrzymanie i dla nich każdy punkt jest na wagę złota.
mecz bez histori,może gdyby nie ta czerwona kartka?
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Le Mans - Concarneau
Typ-btts
Kurs-2.3 +++
Znowu uderzam w 2 ligę,ostatnio słabo mi ta liga idzie więc czas na przełamanie.
Faworyt oczywisty,nie przegrywa u siebie,bilans jego to 5-4-0,natomiast goście to typowy średniak w tej lidze z bilansem 2-2-5 na wyjazdach.Goście zanotowali ostatnio 3 porażki wyjazdowe,nie strzelając nawet gola,myślę że czas na przełamanie i ukłucie choć 1 golem.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłak nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:00
Spotkanie: AJ Auxerre - Red Star FC
Typ: 1
Kurs: 1,58
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Gospodarze u siebie zanotowali 4 zwycięstwa, 3 remis i 4 porażki, natomiast Red Star na wyjazdach jest najgorzej grającym zespołem w całej lidze i jako jedyny zespół nie wygrał jeszcze meczu wyjazdowego notując 4 remisy i 6 porażek. Auxerre w nowym roku wystartował jak z procy pokonując najpierw na wyjeździe GFC Ajaccio 4-0 a następnie u siebie Orleans 3-0. W ostatniej kolejce jednak doznali porażki przegrywając na wyjeździe z Nansy 0-1, chociaż z gry zasłużyli przynajmniej na remis. Red Star w nowym roku z kolei gra dalej swoje. Wygrali wprawdzie zaraz na początku u siebie z Lens 1-0 ale mieli w tym meczu wiele szczęścia, potem przegrali na wyjeździe z Le Havre 0-1 a następnie u siebie z Chateauroux 1-3. W tym spotkaniu idę w stronę gospodarzy, bo dla mnei są zdecydowanie lepszym zespołem. Jeżeli chcą się włączyć jeszcze w walkę o awans to takie mecze jak ten dzisiejszy muszą wygrywać. Goście walczą o utrzymanie w lidze więc tez napewno nie odpuszczą ale jakościowo na papierze dla mnie Auxerre ich przewyższa.
Absencje w Auxerre:
obrońca Abdoul Ba (6 występów w tym sezonie), pomocnicy Barreto (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Goujon (10 występów w tym sezonie) i napastnik Merdji (11 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Absencje w Red Star:
pierwszy bramkarz Douchez (15 występów w tym sezonie), obrońcy Ferreira (5 występów w tym sezonie) i Seidou (3 występy w tym sezonie), pomocnik Chantome (8 występów w tym sezonie) i napastnicy Faucher (14 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), nie ma również napastnika Donisa, który opuścił zespół (18 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
⛔ 0-0
 
19061922 38

19061922

Użytkownik
Le Havre vs Brest
Typ: BTTS @1,95 sts

Le Havre będzie dziś podejmować wicelidera, ekipę Brest. Brest w swoich szeregach posiada njskuteczniejszego strzelca Ligue 2. Charbonier z 16 golami na koncie zajmuje 1 miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi co pokazuje siłę ofensywną zespołu Brest. Dodając do tego fakt że 14 z 21 straconych bramek Le Havre to bramki u siebie, można przypuszczać że i w tym meczu goście strzela bramkę.
Le Havre oprócz straty 14 bramek u siebie strzeliło ich 20 A ostatni raz kiedy nie trafili do siatki jako gospodarze miał miejsce 13 meczów temu!
Biorąc pod uwagę wszystko co wyżej napisałem, BTTS uważam za najrozsądniejszy wybór.
Charbonier zalicza swoje 17 trafienie i od 48 minuty mamy 1:1 ;)
Bet na ✅✅✅
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Auxerre - Red Star
Typ-2
Kurs-6.2
Kolega powyżej uprzedził mnie i opisał go dokładnie,nic dodać,więc ja napiszę dlaczego gram odwrotnie jak kolega powyżej.
Gospodarze myślę że bardziej muszą się skupić na utrzymaniu niz na awansie,który według mnie jest poza ich zasięgiem,co do gości to jest to jedyna drużyna która nie wygrała meczu wyjazdowego i uważam że dzisiaj to się zmieni.Lubię takie własnie proste mecze z których jasno i klarownie wynika kto tu zgarnie 3 pkt.
Nic tylko położyć tysiączka i jutro pięćset na balety jest.
Lubie ryzyko i gram na Czerwonych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom