>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

100 PLN dla każdego

wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Kto chce, ten sprawdzi. Mamy &quot;Weekend mistrzów&quot; i dajemy 100 PLN każdemu, kto wpłaci kasę i założy się w ten weekend na STS.PL
 
D 0

dzikradzik

Użytkownik
Wpłaciłem, zagrałem bonusu póki co na koncie nie ma a na chacie dostałem info ze do 6 mają czas choć w mailu było wyraźnie że bonus do 2h powinien się pojawić :/ Tak więc nie spieszą się za bardzo z jego dopisywaniem jakby ktoś na to liczył
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
To jest właśnie poziom tych pseudo buków.
Pewnie robią specjalne kursy dla osób mających kontakt z klientem. Chętnie zapisałbym się na jeden z nich. Pracując z klientem i mając do niego taki stosunek, w &quot;normalnej&quot; firmie już dawno wyleciałbym na twarz.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Liczy się tylko pierwszy kupon i równowartość tego kuponu będzie kwotą bonusu czy mogę zawrzeć dwa kupony po 50zł i wtedy również uzyskam bonus w kwocie 100zł ?
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Liczy się tylko pierwszy kupon i równowartość tego kuponu będzie kwotą bonusu czy mogę zawrzeć dwa kupony po 50zł i wtedy również uzyskam bonus w kwocie 100zł ?
Możesz zawrzeć ile kuponów chcesz! Grunt, aby każdy miał kurs minimalny 2.0 i wszystkie zostały rozliczone dziś ????
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Wpłaciłem, zagrałem bonusu póki co na koncie nie ma a na chacie dostałem info ze do 6 mają czas choć w mailu było wyraźnie że bonus do 2h powinien się pojawić :/ Tak więc nie spieszą się za bardzo z jego dopisywaniem jakby ktoś na to liczył
Czy bonus jest na Twoim koncie? Jeśli nie, daj znać na priv, zajmiemy się tematem. Tylko wczoraj przed finałem LM kilka tysięcy osób odebrało swój bonus.

Akcja trwa dzis do końca dnia.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Jak narazie w dalszym ciągu bonusu na koncie nie mam a juz prawie 24h od depozytu i rozliczenia zakladu mijaja
Kiedy przyznawane są bonusy?
Bonus powinieneś otrzymać bezpośrednio na konto bonusowe do dwóch godzin od momentu rozliczenia kuponu. Najpóźniej nastąpi to 6 czerwca.
 
D 0

dzikradzik

Użytkownik
No wlasnie teraz tez doczytalem a na chacie sie dowiedzialem tego ze jakbym zagral za 100zl bonus by byl dopisany z automatu ale ze zagralem za 200 to musze czekac
 
D 0

dzikradzik

Użytkownik
Kiedy przyznawane są bonusy?
Bonus powinieneś otrzymać bezpośrednio na konto bonusowe do dwóch godzin od momentu rozliczenia kuponu. Najpóźniej nastąpi to 6 czerwca.
Poza tym jak sie czyta ze kilka tysiecy osob odebralo swoj bonus tylko ty jeden nie to mozna sie wkurzyc troche
 
S 245

sparks88

Użytkownik
tylko ty jeden nie to mozna sie wkurzyc troche
Bywa, lecz wszystko wyraźnie jest napisane. Jeśli bierzesz udział w promocji to oznacza, że akceptujesz regulamin, którego i tak z lenistwa nie chciało ci się przeczytać.
 
Do góry Bottom