>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLB Season 2017 - Czerwiec

Status
Zamknięty.
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
:baseball::baseball::baseball: MLB Season 2017 - Czerwiec :baseball::baseball::baseball:



Kolejny miesiąc sezonu 2017 przed nami!
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

Jeśli chcesz porozmawiać o MLB - kliknij tutaj.
Masz jakieś pytania o MLB ? Zadaj pytanie w tym temacie.
Zasady , skróty i nazewnictwo używane w baseballu.

Prosiłbym o umieszczaniu miotaczy obu ekip przy podanym meczu, co zdecydowanie ułatwi innym osobom wyrażenie opinii na temat danego spotkania.
SUCHE TYPY BĘDĄ USUWANE.
Rockies vs Mariners
Rockies win - 2.14 lvbet ✅✅✅
Colorado na wyjeździe 18-9 na razie w sezonie, wynik bardzo fajny jak i ogólna dyspozycja Colorado jak do tej pory, Seattle u siebie też niezłe ale dziś na górce myślę, że przewagę mają goście. Freeland narazie w meczach wyjazdowych 3-0 i ERA 3.21, Maj był dla niego raczej przeciętny ale myśle, że dziś dobry mecz żeby znowu wejsc na odpowiednie tory jako, że Seattle w ofensywie przeciętnie a w HR mają 24 miejsce w lidze. Ballpark też w miare defensywny więc jest tu spora szansa na niezły występ. Za to gospodarze wysyłaja do boju Gallardo, który po fatalnym zeszłym sezonie stara się odbudować, co jednaknie wychodzi mu najlepiej jak narazie narazie o czym świadczy ERA 5.76 (u siebie 7.0) i 2-5. W ostatnim meczu u siebie z CWS oddał 10 runów w 3.2 IP...Seattle co prawda w serii 4 zwycięstw ae myśle, że to dziś się skończy.
Poza tym:
Toronto (-1.5) - 2.35 ⛔⛔
Brawers vs MEts Under 8.5 - 1.94 ✅✅✅
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 4:05
Spotkanie: Washington National u Oakland Atletics
Typ: Over 8
Kurs: 2.01✅✅✅
Bukmacher: lvbet.pl
Analiza:
Krótko i na temat. Jeden z bardziej ofensywnych ballparków w lidze, warunki bardzo ofensywne mocny wiatr w stronę center field, więc piłka będzie niesiona. Jeśli chodzi o pitcherow Ci nieźli Strasburg uznane nazwisko kwiecień w jego wykonaniu super, maj już gorzej ale jestem spokojny o to że coś odda, u gospodarzy dziś Triggs, który dużo lepiej gra.. Na wyjeździe. U Siebie ERA ponad 4 więc nic specjalnego a dziś zadanie ultra trudne bo Wash w ofensywie ma kim postraszyc

Do tego
Kansas win - 1.94✅✅✅
St. Louis - 2.45 (naprawdę?.. Value jak Ch..)⛔ Cubs cudem wygrali, ale kursy w ich stronę dalej bardzo zanizane
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 52

thedon

Użytkownik
Detroit Tigers - Chicago White Sox
Kurs : 1,90 (2/3)

Bilans :
DET : 27-28 (24-30h)
CHS : 14-10 (12-19a)

Verlander J. 4-4 4,50
Holmberg 0-0 2,51
Detroit :
Miguel Cabrera (3b) osiaga swoj sukces
jako najlepszy w histori MLB [599hr] oraz
(jako 39 ktory zdobyl 1.000 extra base HIT)
Verlander zagra po raz 41 przeciwko Chicago
do tej pory jest 20 - 13 + 3,82era.
---
Z drugiej strony Holmberg 0-0 0,87 po osmiu startach jako zmiennik.
(w karierze MLB zagral 13 razy jako starter).
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 22:05
Spotkanie: Washington National u Oakland Atletics
Typ: Over 8.5
Kurs: 1.94 ✅✅✅
Bukmacher: LVBET.pl

Zapowiada się kolejny overowy mecz w Oakland, wiatr znowu bardzo mocny na zapole będzie nosił piłki, na razie w tej serii w 2 meczach aż 27 runów i dziś myślę, że tez sporo ich będzie. Miotacze nieźli ale w tym sezonie bez rewelacji. Gray u siebie do tej pory wyglądał nieźle ale pałkarze Wash zazwyczaj weryfikują faktyczną wartość miotacza i myślę, że to będzie długi wieczór dla startera A&#39;s. Jeśli chodzi o Roarka czyli startera Nationals, od dawno jest od przerzucany między starterem a zmiennikiem, pitcher solidny ale bez rewelacji a przy tych warunkach i na dość ofensywnym ballparku też przed nim cięzki test. Myślę, że linia jak najbardziej do grania

Do tego,
CWS vs Det - over 9.5 - 1,94✅✅✅
SF vs Phila - over 8.5 - 1.88✅✅✅
Toronto win - 1.9✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 1:40
Spotkanie: San Francisco Giants (Jeff Samardzija) u Milwaukee Brewers (Junior Guerra)
Typ: Milwaukee win
Kurs: 1.96⛔⛔
Bukmacher: LVBET.pl

Dziś ide w strone Milwaukee z kilku przyczyn, po 1 forma obu drużyn z goła odmienna. Milwaukee na ten moment na szczycie swojej dywizji z bilansem 30-27, SF na samym dnie 23-35 w tym 10-21 w meczach wyjazdowych. Na górke gospodarze wysyłają dziś Guerre, który po bardzo dobrym poprzednim sezonie na razie 3 bardzo fajne starty. Jego przeciwnik tzw. &quot;Shark&quot; sezon na razie na poziomie całego SF. bilans 1-7 i bardzo przecietna ERA 4.63. Na wyjeździe do tej pory na 5 meczów 4 porażki i dziś będzie ciężko to podreperować. Zupełnie nie rozumiem stawiania tu gospodarzy jako dogów i uważam, że jak najbardziej promocja.

Do tego:
St. Louis win - 1.7⛔⛔
Wash vs Dodgers under 8.5 - 1.84✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
edit: z palcem w nosie :]
a Wojciechowski pokazał się z niezłej strony, można mieć oko na &quot;naszego&quot; chłopaka
------------------------
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 1:10
Spotkanie: St. Louis Cardinals vs. Cincinatti Reds
Carlos Martinez vs. Asher Wojciechowski
Typ: C-Mart over 6,5 Ks @ 2,2 ✅✅
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie wiem dlaczego tak wysoki kurs.
- C-Mart w super formie: po słabym początku ma 7 quality startów
- ostatnie dwie gry to po 9 Ks vs. Dodgers i Colorado
- pokrył linię 6,5 Ks w 4 na 5 ostatnich gier i
- biorąc pod uwagę cały sezon Cinci nie są drużyną wybitnie strike outową, jednak Reds notują ostatnio dużo strike outów: 9,11,12,15,11 na ostatnie 5 gier.
Po takim kursie dla mnie must bet z dużym value.
Jedyny minus jest taki, iż bracia Rosjanie ograniczają stawkę do 42 pln ale w kombajn można to z czymś innym, (np. typem Kapiego) z czystym sumieniem wrzucić.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
edit:
win na loozie,
over wszedł z przytupem w 9tej, thank you Yuli Gurriel ????
--------------
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 2:15
Spotkanie: Houston Astros vs. Kansas City Royals
Mike Fiers vs. Ian Kennedy
Typy:
over 9,5 runa @ 1,79 ✅✅
Astros win @ 1,68 ✅✅
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Houston niszczy. Bilans 10-0 i 16-4 mówi sam za siebie.
W ostatnich 6 grach zdobyli 60 runs.
Dziś grają vs. miotaczowi, który:
- ma bilans 0-5
- w ostatnich 4 grach tylko raz wytrwał pełne 5 zmian
- w ostatnich 4 grach oddawał min. 4 runy (mimo krótkiego czasu gry) i to nie były czołowe drużyny
Kennedy pewnie od paru dni nie rozstaje się z psychologiem.
Ten mecz nie może sie dobrze skończyć dla niego i Royals.
Royals to drużyna z 2gim najgorszym bilansem w AL.
Tu nic innego zdarzyć się nie może. Dziwi mnie dość wysoki kurs na Astros (pewnie zawdzięczamy go Fiersowi)
Za overem przemawia też słabsza postawa miotacza Astros. ERA blisko 5. Świetny argument za overem.
Na papierze typ pewniak. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Jest tu jakiś moderator? Kolega z góry daje kurs, bez typu, bez buka, bez argumentów. Arrieta rozegrał więcej meczów, więc jak mniemam grasz na Cubsów? Po pierwsze to Arrieta w tym sezonie gra piach, tak samo jak całe Cubs. Locke akurat ma jeden dobry mecz z Arizoną w tym sezonie. Batting Miami ma wielki potencjał, ale niestety forma słaba, z tym, że w Chicago mamy to samo. Podajesz pogodę, ale nie dajesz najważniejszego, że będzie mocno wiało na infield. Wczoraj o dziwo aż 2 home runy z taką pogodą, ale dziś może już być o to trudniej.
Typu nie neguję, bo jak rozumiem te 1.5 jest za zwycięstwo Cubs, ale argumentów nie podałeś żadnych.
Bardziej zadbałeś o estetykę i przejrzystość niż o jakąś wartość merytoryczną, a chyba nie o to chodzi w tym dziale.
Żeby nie było, że tylko krytykuję, to wrzucę coś od siebie.
Detroit - LA Angels over 8,5 1.65 Unibet⛔ 8, załadowane bazy, 3 balls 0 strikes w 9 inningu, było blisko ;)
Dziś naprzeciw stają dwaj mocno przeciętni miotacze z ujemnym bilansem: Norris (ERA 4.47) i Chavez (ERA 4.68). Obaj w każdym meczu oddają te 2-3 runy minimum, ale dziś ma mocno wiać na prawe zapole, co przy power hitterach obu ekip może skutkować kilkoma dodatkowymi punktami po home runach. W obu ekipach ma kto wybijać, szczególnie u gospodarzy, gdzie mamy jednych z lepszych pałkarzy w lidze. W LA zawsze jest Pujols czy Calhoun, którzy pomimo swojej dosyć przeciętnej formy, są w stanie w każdej chwili odpalić. Myślę, że dzisiejsze warunki, wystarczą to tego, żeby poszukać tu overa. Linia z Unibetu obniżona.
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Cleveland (Clevinger) vs Colorado (Senzatela)
Colorado win - 1.87 lvbet✅✅

Colorado na razie super sezon, grają u siebie i na górke wysyłają swoje odkrycie sezonu. Senzatela u siebie 5-1 i ERA 3.00. Maj może trochę gorszy ale zawsze miał poparcie w sile ofensywnej. Clevinger narazie 2 super mecze na wyjeździe gdzie nie oddał punkty ale ofensywa Colorado na ich ballparku powinna to przełamać

Do tego:
Brewers win - 1.78✅✅
Blue Jays vs A&#39;s - over 8 - 1.81⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
edit: Typ wszedł, choć po obejrzeniu meczu nie mam dobrego mniemania o skillach Quintany, pozwala na zbyt wiele kontaktu. Pomeranz z kolei - klasa!! Nastęne mecze powinny być równie dobre. Chłopak wraca do formy ????
-------------------------------------
Dyscyplina: Baseball
Godz: 01:10
Spotkanie: Chicago White Sox vs. Tampa Bay Rays
Typ: Jose Quintana over 5,5 strike outa
Kurs: 1,85 ✅✅
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Kolejny imo zawyżony kurs.
Dwa mocne argumenty za typem:
1. Quintana notuje zawsze przyzwoitą ilość Ks.
W ostatnich 7 grach tylko dwa razy nie pokrył tej linii:
a) raz z Bostonem - drużyną z najmniejsza iloscią Ks w całej MLB
b) raz z Orioles, gdzie dość szybko zakończył grę bo oddał 9hits i 4runy
Jego forma jest nieważna bo ERA nie koreluje z Ks.
2. Jose narzuca dziś vs. Rays.
Chłopaki z Tampy idą na rekord strike outów w sezonie.
Mają ich 607 na 59 gier i sporą przewagę nad resztą stawki.
Ostatnio są też w formie, notując 9,10 i 11 Ks w 3 ostatnich grach.
Nic tylko stawiać.
Ponadto:
- liczę na 6 Ks Pomeranza w meczu z NYY ✅✅ i
- na overek w meczu Philies vs. Braves: oba teamy się rozstrzelały, jeden miotacz bez formy, linia imo zaniżona. ⛔⛔

Edit: I coś jeszcze znalazłem. ????
De Grom over 6,5 Ks @ 1,72 ⛔⛔
Chłopak narzuca mnóstwo Ks. Ostatnio tylko 4 zmiany a i tak 6 Ks.
Rangersi słabi i nie powinni mu sprawić problemów a sami notują mnóstwo Ks osatnio:
13,18,10,10,10
Powodzenia.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
San Diego Padres(L. Perdomo -R) VS Arizona Diamondbacks -1.5 (Z. Greinke -R) @1.95 bo ✅
Arizona wczoraj załatwiła sprawę już w pierwszych 4 IP. Dzisiaj na górkę puszczają Greinke, który narzuca na wysokim poziomie. Z ostatnich 3 jego startów ERA 3.00, na 21 IP 26 SO, oddaje mało runs. Do tego dochodzi skuteczność z wczorajszego spotkania hitters i mamy niezłą przewagę.
O Perdomo bez sensu za wiele pisać. W tym sezonie już raz przegrał w pojedynku z ofensywą Dbacks.
Arizona z rekordem ligi- 22-8 na własnym boisku.
To drugi mecz serii, ale.juz teraz uważam, że mają potencjał na sprawienie sweepa dla San Diego.
Miami Marlins vs. Chicago Cubs - Over***9*J. Urena **J. Lackey 1,83 ✅
We wczorajszym meczu błędnie wystawiona linia. Dzisiaj chcąc zmylić graczy wystawili ją z górką z myślą, że będziemy grać Under.
Ostatnie mecze SP nie napawają optymizmem. Obaj z bardzo wysokim ERA i obaj ze zniżką formy...
Ofensywa po stronie Cubs, ale i Miami stać na to, żeby powalczyc o jakieś punkty.
Umpires mocno overowy- 7-2.
Liczę również na słaby bullpen.
Pogoda super, więc nic tylko zaliczać kolejne bazy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 52

thedon

Użytkownik
Arizona Diamondbacks - San Diego 1 1,65 ✅
Godzina : 21:40

---
Corbin P. - Richard C.
4-6 4-6
---
Typ : 1 ✅
Kurs : 1,65 (2/3)
Po wczorajszym meczu mysle ze
gospodzarze moga wygrac to spotkanie.
Forma ofensywy przemawia za tym typem.
Zastanawiam sie jeszcze nad underem.
Jest to ostatnie spotkanie w tej serii.
Gospodarze chca to zakonczyc sweepem.
Mysle ze moze im sie to udac .
Powinno byc ok.
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 1:05
Spotkanie: Boston Red Sox (Price) vs New York Yankees (Pineda)⛔⛔
Typ: Boston win
Kurs: 1.96
Bukmacher: LVBET.pl

Dziś 3 mecz w sezonie Price, dla mnie ścisła czołówka ligi. W pierwszym meczu po kontuzji niby oddał 3 runy ale przy tylko 2 hitach. W poprzednim meczu 7 IP z mocnym w ofensywie Baltimore i tylko 3 hity i 1 ER. Więc o jego forme jestem spokojny. Po drugiej stronie Pineda, który u siebie też bardzo solidnie w tym roku ale regularnie oddaje kolo 3 Runów w 6 IP co na Price może być za dużo. Jasne, że NYY są bardzo mocni u siebie ale gram tu po prostu na Price, myślę że warto

Do tego:
San Diego vs Arizona - over 9.5 (bardzo słaby pitching, bardzo ofensywny ballpark) ✅✅
Houston (-1.5) - 1.78 ✅✅
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Godzina: 21:40
Spotkanie: San Diego Padres vs. Arizona Diamondbacks
(Clayton Richard vs. Patrick Corbin)
Typ: Patrick Corbin over 4,5 Ks.
Kurs: 1,85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Corbin może i majstrem od strike outów nie jest ale koło 3-5 się kręci vs. wszystkim.

Jednakże dzis nie gra vs wszystkim, tylko vs Padres:
- Padres notują baaardzo dużo Ks
- vs San Diego Corbin gra jak Kershaw J
Ostatnie 5 gier (w tym dwie w tym roku) to: 9,8,7,8,5 Ks.

Need I say more? J
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Corbin trochę mnie zmartwił swoim zachowaniem.
Kupiłem pokaźny zestaw Paulanerów na wieczorną obserwację typu, licząc, iż Corbin będzie się z tym męczył jakieś 5 zmian a on przed końcem drugiej już 6 Ks zrobił ????
Muszę teraz jakiegoś innego typu szukać, żeb przyglądać się kolejnej inwestycji.
Niedługo coś się pojawi...
-------------------
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Baltimore Orioles vs. Washington Nationals
(Alec Asher vs. Joe Ross)
Godzina: 01:05
Typ: Baltimore Orioles handi + 1,5
Kurs: 1,5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Chory kurs na win Baltimore - 2,38.
Chłopaki odzyskali przecież formę - 15 runs w dwóch meczach.
Epicki 2run hr pinch hit Trey&#39;a Manciniego natchnie pozostałych kolegów do ofensywnej kreatywności...,
...którą będzie można przećwiczyć na Joe Rossie.
Chłopak nie miał ostatnio dobrych występów - 7 zmian i 11 ER + porażki ze słabiakami.
Aaa.. i Washington 7 runs w ostatnich trzech grach.
Asher z kolei, ostatnio zanotował Wina z Bostonem. Tym czerwcowym Bostonem. I zanotował z nimi 5Ks.
Liczę na gładkie wejśćie ????
-----------------

I na Boston stawiam vs. Yankees. Liczę na masakrę Pinedy i wielki występ Price&#39;a.
Obie rzeczy ostanio miały miejsce.
Price 7 zmian 3 hits 1 run vs. Baltimore.
Pineda 5 zmian 10 hits 5 runs vs. Toronto.
To się wydaje dość prosta matematyka.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
LAA [Matt Shoemaker] v HOU [Brad Peacock] @2,65 BO ✅
Typeł ryzykowny, ale wart uwagi... W większości wszystko przemawia za tym żeby grać Astros, ale ta seria gorszych meczy kiedyś musi przyjść. Może uda mi się to przewidzieć teraz. ;)
Matt ostatnio lekka zwyszka formy. Do końca nie chcę mi się wierzyć w 3cią porażkę z Houston. Z pewnością ma potencjał, żeby dzisiaj się zrewanzowac.
Bardzo fajnie wyglądała wczorajsza ofensywa LA, która zmiotła defense Detroit. Czuję, że dzisiaj musi się to przełożyć na wygraną.
Takiego doga można grać.
Kursik idealny, taki jakie lubię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Royals @ Padres
Kennedy vs. Diaz

Royals ML @ 1.81 ✅✅ no trochę inaczej potoczył się mecz niż przewidziałem :p ale dwie słabe ekipy = może dziać się wszystko ;)
Stawka: 4/5
Takich meczy, to aż żal nie spróbować. Naprzeciw siebie dwie słabe ekipy, wszystko się może zdarzyć, ale jednak kogo dzisiaj będziemy gościć na górce w drużynie Padres, to trzeba wykorzystać.
Diaz (1-1, 7.50 ERA), 22-latek, to rookie w mlb, dla którego dzisiejszy mecz będzie debiutem jako starter. No chyba widać jak słabo sobie radził, takie statystyki jak na relievera to katastrofa, szczególnie, że narzucał tylko przez 24 zmiany w 21 meczach.
Najdłużej wytrzymał 3 zmiany - z Brewers, oddał 2 H i 1 walk. Co ciekawe, przed tym sezonem, Diaz narzucał najwyżej w Class A, gdzie również nie błyszczał - bilans 1-8, 3.71 ERA. Ma talent, jednak spore problemy z kontrolą (13 BB) i raczej słaba prognoza na startera, jednak Padres nie mają nic do stracenia, so who cares?
Po drugiej stronie weteran MLB Kennedy (0-6, 5.50 ERA), któremu też nie idzie ostatnimi czasy, jak na razie bez zwycięstwa, no i chyba Padres to jedna z lepszych drużyn na przełamanie tej passy. Szczególnie, że jednak twoja ekipa potrafi odbijać i dwukrotnie pokonała fenomenalnych Astros, a tu jeszcze taki młokos naprzeciwko.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Toronto Blue Jays [M. Stroman] VS Seattle Mariners [A. Miranda] 2,05 BO ⛔
Forma, miotacz, pałka, defensywa to wszystko po stronie Mariners.
Po sweepie z poprzedniej serii jest mobilizacja, tym bardziej, że już kolejnej nie będzie w tym sezonie.
Miranda ma okazję się zrewanżować za porażkę sprzed blisko miesiąca. Pomimo porażki, tamten mecz nie był jakiś tragiczny. Na 5 IP oddał tylko 1 Runa i zrobił aż 8 SO. Wina leżała raczej po stronie zmienników na górce, którzy mam nadzieję, że dzisiaj tego nie z****ą. Plusem na pewno jest to, że grają na Safeco Field.
Trochę nie zrozumiałe kursy w moim odczuciu.
Super homedog na dzisiejszą nockę.
Blue Jays na 12 gier przeciwko LHP, wygrał tylko 2.
Mariners na 6 gier w domu przeciwko RHP wygrał 5.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Jedźmy z tym koksem na koniec weekendu pasuje cos ugrać

Washington Nationals(Scherzer M.) - Texas Rangers(Bibens-Drikx A.)

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.77 Unibet ⛔

Typ: 1(-2.5) Kurs: 2.25 Unibet ⛔

Po mojemu oba handicupy do gry.Wczoraj Washington pokpił sprawe w 9 inningu i w dogrywce Texas dokończył sprawe.
Dzis licze na rewanż ze sporą nawiązką. Dotychczas 0:2 w tym starciu i najwyższa pora pokazać kto tu jest górą.
Ja gram ten wyższy hc ale jak ktos nie chce ryzykować to -1.5 tez jest fajną opcją

Wynik: 1:5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom